Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Trzymaj się kropeczko. A u mnie za oknem tak pachnie wiosną że szok. Ptaszki ćwierkają i choć pada wiosenny deszczyk to jest tak miło :) Jeszcze tylko wypiję sobie kawkę Cappucino i uciekam do domku, zwalniam się dzisiaj szybciej z pracy, mężuś też i lecimy na zakupy :) Główny cel zakupów: fajowa lampka nocna dla malutkiego synka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ile kaw cappucino pijecie dziennie? tą kawę można pić bez problemu? ja jestem straaasznie dumna z siebie bo dzisiaj wypiłam: rano kawę z pół płaskiej łyżeczki (rozpuszczalną) i.... tyle!!!!!!! a piłam dwie mocne siekiery, więc same zobaczcie jak można w ciągu tygodnia się od kawy prawie odzwyczaić ;-) ale ta słaba jest taka niedobra że myślałam właśnie o zamianie na cappucino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...ja już po porządkach :) Jutro zakupy i gotowanie...właśnie zasiadłam żeby obejrzeć doktor Housa a tu mecz :( brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! dodaję, dodaję izuniu, ale ona jest niestrawialna jak dla mnie, bleee. ile kaw dziennie pijecie cappucino?? jedną? ja tez się chyba przerzucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny🌼 Z okazji Świat Wielkiej Nocy zyczę Wam duzo radości , miłości i spokoju. Bądźcie szczęśliwe! Nie bedzie mnie przez Święta w domu , bede u mamy ( a tam nie ma neta) bo tam siostra bedzie. Dzisiaj odbieramy ja z lotniska. Cała jetsem w skowronkach:D Pozdrawiam Was i całuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kisa, dzięki za życzenia, Tobie również wszystkiego najlepszego i miłych chwil spedzonych w gronie rodzinnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,zdrowych,pogodnych,szczesliwych Swiąt Wielkanocnych:):) Odpocznijcie,nabierzcie energii i wracajcie szczesliwe na topik po swiętach:D:D Wczoraj od 7 do 20 byłam w pracy,wrociłam,poszłam spac,dlatego do was nie zajrzałam. Dzis po południu wyjezdzamy.Swiąt nad morzem jeszcze nie spedzałam:) kisa-pozdrow siostrzyczkę:) Trzymajcie się laseczki papapa👄🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! kropeczko - ja przez całą ciążę wypiłam tylko dwie kawy i dwie kawki cappucino. Po prostu mi nie smakują, choć kiedyś od zawsze byłam kawoszką:) Dziewczyny ja również życzę Wam zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka no i oczywiście mokrego Dyngusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobiety !!!! życzę Wam zdrowych i spokojnych świąt a także mokrego dyngusa :) Pola święta nad morzem -super sprawa .mAAm jak tam na mazurkach :) Krop.ka przez święta wypocznij i wyśpij się za wszystkie czasy to kawusia nie będzie konieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN LASECZKO!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 no i oczywiście i Tobie i reszcie dziewczyn z okazji zbliżających się Świąt życzę jak następuje: Wesołego jajka, mokrego dyngusa, smacznych zająców i dużo prezentów ;-)) Ale przede wszystkim życzę Wam to, co same sobie życzycie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Z okazji Wielkiej Nocy miłości mocy jajka smacznego tyłeczka mokrego smacznej babeczki słodkiego baranka imprezy do ranka Wesołych Świąt! Bigmama kochana sto lat sto lat wszystkiego co naj....i spełnienia największego życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł E G O A L L E L U J A (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) Na Wielkanoc od króliczka, niech Ci wpadną do koszyczka niezła kasa i kiełbasa, radość życia, coś do picia i na miłość chęci tyle, by mieć wszystko inne w tyle. .............$...$....$ ..........$................$ ........$....................$ ......$........................$ ....$............................$ ..$...............................$ .$.................................$ $.....................(ஜஜஜ ...$ $... (▒▒▒ ........(ஜஜஜஜ .$ $..(▒▒▒▒▒ ....(ஜஜஜஜஜ $ .$(▒▒▒▒▒▒ ..(ஜஜஜஜஜ $ ▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▓▓▓▓` 19;▓ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§..... (█ ---§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█ @ -----§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§.......@(█ -------§§(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█ @ ---------§§(_)(_)(_)(_)§§......@(█ ---------§§(_)(_)(_)(_)§§ .(█ @ ..........▓▓▓▓▓▓` 19;▓▓....@(█ ...........................(█ @...... .............................@(█ ... ......................(█ @......... .........................@.......... ......................@ ........... (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczynki do dzisiaj dzielnie się trzymałam, tylko ból cycków (ale to już norma) no i zgaga i myślałam że może tym razem mnie ominie, ale nie - dzisiaj miałam już mdłości. w zasadzie mam cały czas, na razie lekkie, ale są :-o no to polka sie zaczyna ;-) i w związku z tym że się spręzyłam i zrobiłam szefowi zestawienie to mam wolny cały ten tydzień po świętach! no o ile nic się nie wydarzy, bo szef zestawienia jeszcze nie oglądał :-) ide się położyć i odpocząć bo jutro zaś jazdaaaaaa papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję kochane za pamięc i życzenia urodzinowe :) myślałam że uda mi się zafasolkowac przed 36 ale nie udało się .czuję zbliżającą się owulację więc idę bara- bara .u mnie już można powiedziec ze święta.wszystko posprzątane ,kupione i z grubsza przygotowane :) Krop.ka trzymaj się dzielnie niedługo wszystko minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________██_______█ __________█▒█______██ _________█▒▒█_____█▒█ ________█▒▒█_____█▒▒█ _______█▒▒█_____█▒▒█ _______█▒▒█____█▒▒█ _______█▒▒█___█▒▒█ _______█▒▒█__█▒▒█ _______█▒▒█_ █▒▒█ _______█▒▒█_█▒▒█ _______█▒▒▓▓▒▒█ _______ █▒▒▓▓▒▒█ ______█▒^¶▓▓¶^▒█ _____█▒▒¶▓▓▓¶▒▒█ ___█▒▒▒▓(●)¶(●)▓▒█ __ █▒▒▒▓▒▒▒▒▓▒▒█ _ █▒▒▒▓░░███░▓▒▒█ █▒▒▒¶▓¶▒▒▲▒▒¶▓¶▒▒█ __█▒▒▒¶¶▒▒▒▒¶¶ ▒▒▒█ ___█▒▒▒▓¶\'██\'¶▓▒▒▒█ ___ ██▓▓♦\'▓▓▓\'♦▓▓██ _____██▓▓►◄▓▓██ __██▓▓██_█▓█_██▓▓██ _█▓█▒▒█▓██▓█▒▒█▓█ █▓█▒▒____█▓█___▒▒█▓█ █▓█▒▒_____________▒▒█▓█ _█▓█▒▒___________▒▒█▓█ __█▓█▒▒_________▒▒█▓█ ____█▓█▒▒_____▒▒█▓█ ______█▓█▒▒_▒▒█▓█ ________█▓█▒█▓█ ______█_█_█_█____ஜ(█▒) ____█_________█(▒█ஜ ___█___________█___ஜ(█▒) __█_____________(▒█ஜ _█_e$$$$e__♥♥♥♥_█__ஜ(█▒) █_$$$$$$$_♥♥♥♥♥♥█_ஜ █_$$$$$$$$♥♥♥♥♥♥♥█ஜ(█▒) █_$$$$$$$$$_♥♥♥ஜ █ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ _▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ___▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ____▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ _____▓▓▓▓▓▓▓▓ Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze wam wesołych świąt *******@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@----Wesołych ----@ **@------Świąt! ---------@ **@-(\(\-------------/)/)--@ **@-(=':')---------(':'=)--@ **@(..(")(")....(")(")..)--@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta święta i po świetach :( Dziewczyny wracać :) U mnie fajnie na świetach...rodzinnie bardzo miło....tylko pogoda już w sobote się popsuła...lało i zimno brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane po świętach! JA już w pracy a mam dzisiaj takiego mega lenia że aż ciężko jest mi to opisać. Święta były bardzo udane, niedzielę spędziłam u swoich rodziców a w poniedziałek wybrałam się z mężusiem i córką nad jeziorko, zrobiliśmy małe ognisko, świeciło słoneczko, było cieplutko i ogólnie było bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Iza. Już ja dawno takiego mega lenia nie miałam. Szok normalnie. Po prostu mam ochotę położyć się do łóżka i tylko spać, nic więcej. Coraz częściej czuję się już zmęczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika może poszłabyś przynajmniej na tydzień zwolnienia ? Kropka jak dzisiaj się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Iza naprawdę odczuwam już zmęczenie i wiem że przerwa w pracy by mi się przydała ale jestem sama jedna w pracy i szczerze mówiąc szefowie liczą na to że będę pracowała do samego końca - rozmawiałam z nimi o ty. I chyba nie chcę zawieść ich zaufania i mimo zmęczenia siedzę w tej pracy. Nic mnie nie boli, czuję się ogólnie dobrze, jednak zmęczenie coraz bardziej daje o sobie znać :( Ponadto od kilku dni okropnie w nocy swędzi mi brzuch, już dostaję szału, nie wytrzymuję tak swędzi. Smaruję się oliwką dla kobiet w ciąży a to w ogóle nie pomaga. Budzę się w nocy i drapię się przez kilka dobrych godzin. Wyniki mam wszystkie bardzo dobre, więc nie wydaje mi się aby to był objaw jakiejś choroby. Ale te swędzenie jest koszmarne. Sama już nie wiem co może mi pomóc :( Mam już sporo rozstępów na brzuszku, martwię się tym, brzuszek jest spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika może masz na coś uczulenie ? Proszek do prania...a moze brzuszek rośnie...po smarowaniu oliwką nie odczuwasz ulgi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! u mnie święta były takie sobie ale nie będę się wgłębiać w szczegóły. w każdym razie wybyliśmy z domu z mężem i małym na prawie dwa dni. jeden dzień zrobiliśmy sobie okoliczne wycieczki a drugi spędziliśmy u mojej siostry - z resztą byliśmy tak umówieni. I całe szczęście bo bym chyba tych świąt nie zniosła ;-) więc z takim rozwiązaniem było całkiem nieźle ;-) a w domu teściowa została ze swoją siostrą, którą zaprosiła sobie na święta. to tyle ;-) może ostatnio drażliwa jestem i pewnie wszystko wyolbrzymiam, ale nic na to nie poradzę ;-) u mnie mdłości są ale do przeżycia, czuję się różnie: raz zapominam że wogóle w ciąży jestem a za chwilę np. podczas jedzenia biegnę się szybko położyć bo mnie zemdli ;-) naprawdę przynajmniej na razie nie najgorzej. no i ten ból piersi! aaaałłłłł senność mi już w zasadzie minęła prawie a w nocy to wręcz spać nie mogę - ale to może te ostatnie wydarzenia i się przejmuję. Eviczko - może jakiś urlopik?? Należy ci się jak nie wiem co!! Iza - u nas nie padało, raz chyba w nocy - ale też się oziębiło i słońce zaszło. brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka dobrze że miałaś atrakcje na swięta i szybko czas Ci zleciał a jutro lekarz ...koniecznie napisz nam co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniu - napiszę na 200% tylko wrócę od niego pewnie przed północą... cieszę się że te święta tak szybko minęły, zdziwiłam się dzisiaj rano jak sobie uświadomiłam że do tego gina to już jutro ;-) Eviczko - nie znam tego swędzenia zupełnie, radziłaś się lekarza co to może być?? dziwne, a spróbuj kochana zmienić oliwkę, może krem z mustelli?? to b. dobra firma, w aptekach sa ich kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam krem do stóp dla kobiet w ciązy z mustelli i mi naprawdę pomagał. jaka ulga była! tak chłodził. drogie są te kosmetyki ale jak ma pomóc to czemu nie? ja dziewczynki dzisiaj jestem w domku, jak już Wam pisałam mam urlopik do końca tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×