Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kuźwa normalnie się usmiałam :D:D:D:D wyobraziłam sobie mojego chłopa jak mi dupsko potrzymuje hihiiihi:D Dziewczyny a od kiedy tem wiesiołek mam łykać ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - jakby co to my również chętnie Tobie do pomocy :D :D A wiesiołek zacznij już sobie pomaluśku łykać, nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika i to tak tabletke rano i wieczorkiem :o?? A folik odstawiac czy nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih:D dobre ja i chłop w wyrku trzymam mnie z dupsko i jeszcze wy ciezarne :Dhihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm, łykaj i wiesiołek i kwas foliowy i nie odstawiaj kwasu foliowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVika- folik łykam cały czas no chyba ż eczasem zapomnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki uciekam głowe myć bo po młodego niebawem lece a potem abarocik na zebranko wrwrrwrwrwr:O 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kochane mam dzisiaj w pracy imieniny szefa ( już sobie pojechał ) i objadam się właśnie sernikiem i jabłecznikiem (pycha !!!!) no i kawusia ( póki mogę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja łykałam wiesiołek 2 razy po dwie od 4 dc. ale trzeba odstawic przed owulacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA PIJE KAWĘ, 2 DZIENNIE CHOCIAŻ STARAM SIĘ JUŻ OGRANICZAĆ, CHCĘ ZREZYGNOWAĆ Z JEDNEJ PRZYNAJMNIEJ NORMALNIE ŚPIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ 💤 NA RAZIE OGRANICZAM \"MOC KAWY\" :-) dzisiaj wyjątkowo boli mnie podbrzusze jak siedzę, jak wstane to wszystko ok. niestety pracę mam siedzącą. BIGmam - współczuję Ci godzin pracy, szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołchy:D! To ja tu najwieksza,bo168 cm, najstarsza więc prosze sie tu mnie słuchac mamusi bo jak nie to po główkach poklepię z góry hihihih:D:D:D:):) Nareszcie do was dotarłam:),ale sie usmałam z tym podnoszenem tyłka mAAm przez męża i przez was hihihi:D Od rana jezdzilismy po okolicy i szukalismy dzialki bo wy nie wiecie ale my zrezygnowaismyz tej ktorą juz niby mielismy, tylko ten developer jeszcze o niczym nie wie,ale jak sie dowie to nas chyba udusi a mojemu m jaja urwie:P;)Tylko nie to!!!!!:P:O:P:O:P:O... A co podnoszenia to jak juz mAAm po tych zabiegach zafasolkuje to ja nastepna w kolejce do trzymania jestem hihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już prawie 15:00...Kropka niby można pić kawę ale ograniczyć możesz :) Ja dopiero teraz piję 1-2 w tygodniu i czasem cappucinko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- witam :DJa tez się usmiałam jak dziewczyny się zapaliły do tego podnoszenia mojego tyłka hihihihi:D chyba nie wiedza na co sie porywają hihiihi:D Dziewczynki ja juz wypucowana więc za 20 minut zmykam po młodego i do domku i znów do szkoły :O wpadnę wieczorkiem :) CAŁUJE WSZYSTKIE MOCNO👄WASZ KRASNAL :D PS. dziewczynki nie pamietacie moze gdzie jest ostatnia tabela??to znaczy stronka na której jest bo wypadało by wklejić :) bo nam KROPECZKA awansowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ja próbuje z tym dupskiem a co mi szkodzi.troche gimnastyki w łóżku nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też dzisiaj pobolewa podbrzusze .tak jakby raz jeden raz drugi jajnik dawały znać o swoim istnieniu.ale u mnie to już norma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iZA - NO JA MAM POTWORNIE NISKIE CIŚNIENIE I JAK ODSTAWIŁAM DIAMETRALNIE KAWĘ POPRZEDNIO TO STRASZNIE TO PRZESZŁAM, DLATEGO TERAZ CHCĘ STOPNIOWO, ALE CHYBA NA 1 SŁABEJ DZIENNIE ZOSTANĘ. SPYTAM JESZCZE GINA, ALE GDZIEŚ CZYTAŁAM ŻE JAK SIĘ MA TAKIE NISKIE TO JEST NAWET JEDNA ZALECANA. DZIEWCZYNKI JA PO KAŻDYM PRZYTULANKU MIEDNICA W GÓRĘ, ŚWIECA PRZEZ 30 MINUT JAK W ZEGARKU. COS POMOGŁO... :-)MAAM KOCHANA JA SIĘ Z PRZEPISYWANIEM W TABELCE JESZCZE WSTRZYMAM :* 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja se zmienię a kropka sobie wpisze kiedy będzie chciała:) ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27........... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................18.04.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... mAAm..................26.03/2.04.2009...29.............. .W-wa....... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM MARTUNIADIABLICA...11.02.2009..........32..............W -wa BIGmam.................01.04.2009..........35........... ...ŁÓDZKIE PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************** ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************** *******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena28 to ty zostajesz naszą mamuśką:D:); A co do tabeli to po prostu się dopisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze jestem zła i jeszcze źle sie czuje.Właśnie wróciłam od ginek. i wysłała mnie na L4.Prawie 3 tygodnie....Paranoja kazała mi odpoczywać nie wysilać się.W pracy jak dałam to miny nie tęgie mówię ze wrócę po L4 a one że lepiej żebym już do końca została na L4.Człowiek w ciąży zachoruje i od razu zbędny....Ale mam doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wyniki mam w porządku tylko te osłabienia jak mi nie przejdą to mam się jak najszybciej zgłosić.Ogólnie sapie jak by to był już 9 miesiąc tyle pracy przed świetami a tu nic zrobic nie mogę tylko leże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska - nic się nie łam, wszystko się na pewno poukłada. wiesz w polsce niestety tak jest że ciąże w pracy sa jakby \"źle widziane\" i wręcz jak pracowawca zareaguje pozytywnie to jest szok dopiero. Prawda jest taka że jak Cię będą potrzebowali to Cię zatrzymają po porodzie a jak nie to choćbyś łaziła teraz nie wiem jak długo i na siłę - to i tak Cię zwolnią i tak. spójrz na to z tej strony :-) i głowa do góry bo dzidzia wyczuwa Twój nastrój. Ja niestety brałam pod uwagę fakt że jak uda mi się zajść to jeśli objawy w ciąży się powtórzą wtedy będę musiała iść na chorobowe i wtedy pewnie się z obecną pracą pożegnam. No, trudno. Wóz albo przewóz. Wybrałam rodzinę, chociaż nie ukrywam że bardzo chciałabym się dobrze czuć i pracować jak najdłużej jak nasze majówki i iza. ale jak sie nie da to się nie da, trudno. już teraz jak siedzę to mam cały czas napięte podbrzusze. A ryzykować nie zamierzam :-) No i mam pytanko: kto mnie tak zupełnie normalnie wyrzucił po prostu z tabelki????!!!! Wcale teraz mnie tam nie ma! Ale zapisać się do brzuchatek na razie się nie zapisuję, dopiero po wizycie. Dziewczynki, wizytę u gina mam w przyszłą środę, w sumie w nocy bo o 21.45, chyba że się coś zwolni wcześniej. Zdziwił się przez tel. że testy wyszły pozytywne - że \"już\", tylko nie wiem co miał na myśli bo jakby nie było jak robiłam pierwsze testy to byłam w 30dc czy chodziło mu że tak za pierwszym razem. Wypytam go jak go dorwę ale prawdę mówiąc oczywiście zasiał we mnie niepokój że coś nie w porządku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja padam na przysłowiowy pysk :O Po zebranku ok jesli chodzi o oceny młodego tylko bardzo długo trwało bo było głównie o zielonej szkole :o Mężuś jutro jedzie do krakowa i wraca w czwartek ale na mazurki dobije dopiero w piątek bo ja już jadę w środę z tesciami więc akuracik @ mi sie skończy to sobie poszaleję :) wkońcu nie ma to jak zmiana otoczenia:)hihihihi:D KROPKA- ty mi tu sie nie stresuj tylko zmieniaj się w tabeli :) POLA- słonko widze że jak z świat przyjadę to będę twoje II krechy opijać :D ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie KOTECZEK..............13.08.2009.........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27........... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................18.04.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM MARTUNIADIABLICA...11.02.2009..........32..............W -wa BIGmam.................01.04.2009..........35........... ...ŁÓDZKIE mAAm....................09.04.2009.........29...............W-wa.. PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... *************************************************************************************** mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* *******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki w śliczny, słoneczny wtorkowy poranek :) Całą noc dziś przewracałam się z boku na bok. Jest coraz ciężej. Maleństwo kopie mnie aż pod samymi cyckami. Mam wrażenie że mój brzuch osiągnął już maksymalną wielkość i teraz od kilku dni jest mi ciężko oddychać, czuję się tak, jakby brakowało mi powietrza. Od kilku dni boli mi też żołądek :( Już momentami nie mam siły. Ech, to troszkę sobie się pożaliłam... Co u Was kochane nowego w ten słoneczny poranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny...wczoraj mialam taki dobry nastrój aż mnie wk...jeden facet wrrrr aż mnie brzuszek bolał...posprzątałam pół kuchnii a w końcu poszlam z córcią na spacer na pocztę bo dzisiaj w przedszkolu wysyłają kartki świateczne i trzeba było przynieść znaczki i troszkę przeszło ...nie bedę się denerwować głupotami...tylko jak to zrobić :( Kropka mi moja gin. mówiła o tej kawie żeby pić jak ma się niskie ciśnienie :) A gin. napewno miał na myśli, że tak szybko Ci sie udało :) Moja gin jak jej powiedziałam że w 3 cyklu udało mi się to tez była zdziwiona, że tak szybko :) Maam spakowana na wyjazd ? Wszystkie Ci zazdrościmy :) Pola poszukaj działki takiej jaka Wam będzie się podobać - później domu nie przeniesiesz :) Ja jestem bardzo zadowolona bo mieszkam w sumie w mieście ale poza nim :) Sąsiedzi w porządku...mało domów \"wieś\" a wszędzie blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Evika ! jescze troszke i przytulisz swoje maleństwo i wszystkie dolegliwości miną :) u mnie chmurzy się a mam zamiar skończyc sprawę z oknami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! dzisiaj się rano przeraziłam bo tempka mi spadła z 36,7 na 36,3. 😭 tak czy inaczej wyrzuciłam termometr w kąt i już nie mierzę i się pytam po co ja wogóle ją nadal mierzyłam??!!!! Teraz się naprawdę wystrachałam, że będzie to samoistne poronienie i @ przyjdzie.... Ech. Teraz będę żyła w nerwach przez kilka dni i czekała czy @ się nie pojawi... Eviczko - to już prawie meta kochana, na pewno Ci ciężko bardzo, współczuję ci ale i zazdroszczę :-)) jeszcze tylko troszkę.... izunia - nic się wogóle nie przejmuj, mysl o przyjemnościach, nie wolno sie denerwować :-D a juz na pewno nie az tak bardzo żeby brzusio bolał!!! a kawki pije teraz słabiuśkie bardzo ;-) mAAm - jedź jedź na te mazurki i nie wracaj sama!!!!!!!!!!! cieszę się że ocenki u synka ok! jak widzisz jestem pełan obaw więc naprawdę na razie się wstrzymam z tabelką. pola - jak wiadomo działeczke wybieracie na całe życie więc musicie mieć 100% pewność że to ta. A facetem sie nie przejmujcie, to nie on ma tam mieszkać :-) U nas rano było pochmurno chociaż cieplutko i gdzieniegdzie przebija sie słoneczko. Mnie na razie piersi nadal bolą i podbrzusze jak siedzę. Kurka, żeby @ nie przyszła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×