Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

dzieki dziewczynki, troche jestem przerazona że jak teraz od samego początku tak sie czuję to co będzie dalej..... masz racje BIGmam - najwazniejsze że się udało, teraz tylko zacisnąć zeby i przetrwać :-D. A jestem przekonana że niedługo u Was dziewczynki też wyskoczą nagle te tak oczekiwane dwie kreseczki. Jak dla mnie to zawdzięczam to w dużej mierze ginekologowi, więc może i wy się skusicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka ja już próbowałam monitoring,luteina itd. teraz idę spontanicznie . może trochę licze na szczęście :) nadal wierzę że kiedyś każdej z nas się uda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę robić cappucino :) Może dziewczyny się zlecą ;) Kropka Ty dostaniesz dzisiaj herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a ja dzisiaj w pracy pracuję jak mróweczka. Nadrabiam wszystkie zaległości i taki mam dzisiaj pracowity dzień że szok! Staram się zrobić jak najwięcej, bo wiem że jutro może zdarzyć się dzień lenia :) Tak więc lepiej jak troszkę roboty nadgonię skoro złapałam wenę twórczą :) Iza - chętnie poczęstuję się Capuccino, dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika pracuj...pracuj...proszę cappucinko :) Ja jutro popracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - kochana oczywiście że się uda, ja też przecież w ten sposób do tego podchodziłam. Troszkę się podłamałam kiedy zaczęłam brać luteinkę i mierzyć tempkę a tu tempka nie poszła w górę jakbym sobie życzyła to wystraszyłam się że coś nie w porządku, ale jak wszystko jest ok to tylko kwestia czasu. Ja w tym cyklu po przytulankach robiłam jeszcze dodatkowo świecę jeśli sobie przypominacie :-) Jakos takie mam podejście że jeszcze wszystko sie może zdarzyć, że to dopiero 32 dc że jeszcze mogę stracić tą ciążę, że mogę dostać @ bo ponoć kobieta 2x w życiu ma samoistne poronienie nie wiedząc o tym, takie mam myśli, boje się. Durna jestem, zawsze problemów się doszukuję... Ja teraz czuję się super, jedynie co to piersi mnie nadal bolą. iza - wypoczywaj jak możesz :-) nie zawsze trzeba gonić. Evika - nie przepracuj się! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka każda z nas się boi...czy nie dojdzie do poronienia, czy ciąża nie pozamaciczna, czy dzidziuś zdrowy...to normalne...ale zobaczysz, że wszystko bedzie dobrze...zapisz sie do lekarza niech się zbada to naprawde uspokaja i ciesz się kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak na chłopski rozum to sobie tłumaczę że przecież gdyby @ miała nadejść to chybabym nie miała az tylu i takich objawów ciążowych ... :-o 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza 👄🌼 wiem że marudzę sorki do lekarza się zapiszwe ale jak stąd wyjdę bo w pracy jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko - każda z nas się boi i to bez różnicy czy jest to początek ciąży czy koniec. Każda z nas ma różne obawy związane z rozwijającym się maleństwem. Trzeba po prostu być dobrej myśli i nie zadręczać się niepotrzebnie. :) Będzie dobrze, zobaczysz. Napewno po wizycie u ginekologa uspokoisz się i będzie Ci łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krop.ka żadnej @ u Ciebie nie będzie przez najbliższy rok!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka !!!!!!!! kobieto przestań tak myślec .wszstko będzie dobrze :) hmmm.... świeca to jest dobre ( trzeba wypróbowac ).ja myślę że ta luteina tak podniosła mi progesteron że teraz biedny nie może opaść i stąd u mnie cały czas bóle jajników i ta temperatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pro po tej świecy, to ja też spróbowałam jeden raz i udało się :) Kobietki nóżki do góry :) Coś w tym musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka to Ty na Boże Narodzenie będziesz miała dwa skarby w domciu + mężulek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro Evika i krop.ka zaciążyły po latach w te same miesiące to ja licze na kwiecień bo moje dziecię poczęło się w kwietniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos w tym musi być!! moja znajoma tez poczęła dzieci \"blisko siebie\" chociaż z 6-letnią różnicą :-), moje 4 kuzynostwa jest z zimy (sa rodzeństwem) itd, itd... BIGmam - trzymam kciuki! Dzięki Eviczka, Iza, BIGmam 🌼. obyście miały rację! Koniec z marudzeniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia z maja a ja chciałam mieć dzieciatko spod znaku lwa- tak jak ja i się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj wyjątkowo dobry nastrój i sporo optymizmu .zwłaszcza jak czytam nasz topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewoje jestem juz jestem:) Sprzatam jeszce powoli. Siedze w domu z okanmi bez firanek. Piorą sie własnie. Mąz poźniej powiesi i bedzie cacy. Pogoda super. Ja czuje sie okej, choc odczuwam juz ze kogos z przodu nosze, cięzkawo sie robi heheh:P Zaczynam myslec w wolnych chwilach o porodzie. Czasami sama sobie starcha napędze , a czasami mówie: jakos to bedzie , no bedzie dobrze..... Ale coraz czesciej mam cykorka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa nie bój się rodzisz przecież z Eviką zawsze Wam bedzie raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ten strach przed nieznanym jest chybainny niz teraz. Teraz wiem jak to jest i moze dlatego czasem mnie strach oblatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×