Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Iza - wiem że to róznie jest, ale u nas jest tak samo, mam dwoje rodzeństwa i wspieramy się jak tylko mozemy, spotykamy się czesto (z chęcią, a nie że musimy :-) ) więc wierzę że u nas będzie tak samo jesli sie uda. Iza - ale sie zabrałas za porządki, no szok! Chyba energia cię rozpiera :-D. Tylko się nie przepracuj. Ciesze się że masz nowa klawiature, ja moją też lubię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Iza, ja też, szczególnie że nie za bardzo sie dzisiaj czuję i fiz. i psych. Ledwo umiem usiedzieć. A co, posprzątałas już? hihi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja też już chcę do domu. Chętnie bym poleżała tak sobie z godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka wysprzątałam :) Jeszcze 1h wytrzymamy ...Evika fajnie jakby wprowadzili krótszy czas pracy dla ciężarnych - napewno mniej osób brało by chorobowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Iza masz rację - taki 5-6 godzinny dzień w pracy dla ciężarnych byłby super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przyszedł do mnie na plotki kolega z sąsiedniego pokoju, ale wyszedł szybciej niż wszedł :) Po prostu powiedział że boli go gardło i głowa i czy nie mam nic przeciwko aby ze mną chwilę pogadał. A ja mu na to że mam. Że może przyjść jak wyzdrowieje, bo nie mam ochoty chorować. Byłam troszkę może nieprzyjemna, ale kurczę, po co chory przyłazi do ciężarnej? Dziwny z niego człowiek i niezbyt lubiany w pracy. Może troszkę przesadziłam, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ekspresowo bo siekam dalej :) A więc u mnie tuż,tuż bo zbadałam sobie szyjke i juz jest brązowawy sluz więc mnie dopada :) Załamywac sie nie załamuje bo przynajmiej może bedę wiedziała dzieki temu monitoringowi co i jak i kiedy ;) i za tydzień na pewno chłopinke zbałamuce bo jedziemy na działęcje a zamiana powietrza i miejsca ;) wiecie jak działa hihihi:D jak sie dobrze rozpędze i troche w bok odbije to do ciebie EVIKA dojade hihihi:) ten wóżeczek pusty pobujać hihihihi:D KROPKA - kurczak skrojony marynuje się w gyrosie w lodóweczce z kapka olivy z oliwek :) i na pewno będzie smakować :) bo ja takie sałateczki bardzo lubię :) KOCHANE staraczki to co w kwietniu działamy :)? KROPKA ty teraz masz IIkrechy to sie ciebie kochana o zdanie nie pytam :p:D KOCHANE mamusie - wy z ciazowymi ciuchami nie szalejcie bo KISA,EVIKA lada moment rodzicie to juz lepiej kupcie sobie cos fajnego byscie po porodzie miały :) A IZA- ty tez juz za 2 miesiace to własciwie jedna fajna tuniczka, pare luźniejszych topiczków na ramiaczka i brzusio pokazywać :) Ok uciekam ciasto wyjmować i sledzie w kary trzaskać:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ja za 4 miesiące ;) 2 miesiące po majowych dziewczynach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - śliczne!!!! Mój mały niestety nie lubi takich zajęć, szybko sie nudzi. Tylko te autka i autka. Przydałaby się dziewczynka w domu... dla mnie ;-) Evika - BARDZO dobrze zrobiłaś! Ludzie normalnie wyobraźni nie mają!!!! mAAm - my obie się nawzajem widzę nakręcamy. Ja na razie nie chcę robic sobie nadziei jak pisałam jutro się tylko potwierdzi i chyba stąd też ten mój dzisiejszy humor :-o zero objawów a wręcz odwrotnie :-( ale już miałam nie marudzić, więc cisza! co do domku - rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - śliczne te baranki :) Cudo :) krop.ka - trochę mi szkoda tego kolegi się zrobiło, choć zbytnio za nim nie przepadam, ale przecież mówi że boli go gardło, że ma temperaturę, katar jak nie wiem co, mówi, że chyba się zwolni dziś szybciej i siedzi i gada mi te rzeczy a ja tylko bardziej się stresuję, żeby tylko mnie nie wzięło. Zwróciłam mu uwagę, może brzydko się zachowałam, ale on weźmie leki i będzie mu lepiej a jak zarazi mnie to będę tylko się denerwowała. Poszedł sobie szybko jak mu to powiedziałam, może nawet się obraził, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - napisz koniecznie jak Twój jutrzejszy teścik. Wierzę i czaruję aby były dwie kreseczki :) Pamiętaj! grunt to pozytywne nastawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA, EVIKA - DAM ZNAĆ NA PEWNO. EVIKA - WOGÓLE SIĘ NIE PRZEJMUJ. PEWNIE SOBIE POMYŚLAŁ: ACHA, CIĘŻARNA, MA HUMORY, HIHIHI. NAWET JEŚLI SIE OBRAZIŁ TO PRZEMYSLI I MU PRZEJDZIE :-) PAPA, DZIEWCZYNKI, JA TEŻ ZANIEDŁUGO STĄD WYFRUWAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY! MÓJ TATO WRÓCIŁ Z ONKOLOGII!!!!!!!! I NIE MA PRZERZUTÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CHYBA SIE DZISIAJ UPIJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RANY BOSKIE, WSZYSCY ŁAZIMY I PŁACZEMY, NAWET MÓJ BRAT. WIECIE, TO JEST UCZUCIE NIE DO OPISANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!! MÓWILI ŻE TO NA 99% PRZERZUTY ALE ZROBILI MU BIOPSJĘ OSTATNIO BO POWIEDZIEOLI ŻE ZANIM ZACZNĄ LECZYĆ TO MUSZĄ MIEĆ 100% PEWNOŚĆ. I WYSZŁO ŻE TO NIE PRZERZUTY! O RANY O RANY O RANY. ŚWIAT JEST DZISIAJ ZAJEBIŚCIE PIĘKNY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze jak wszystko było ok to znowu pod górkę.Do tej pory czułam się świetnie w ogóle jak bym w ciąży nie była, a dzisiaj obsługiwałam kobietę w pracy i ciemno przed oczami słabo mi się zrobiło nogi z waty...oczywiście moja kierowniczka odesłała mnie do domu.Mam odpoczywać w pon. mam wizytę u ginekologa i zobaczymy co mi powie.Głupio się czuje bo miałam pracować jutro i w niedziele a tu przymusowe wolne jeszcze wszystkim rozwaliłam plany bo dziewczyny za mnie muszą do pracy przyjść.Kurcze tak chciałam się wykazać w tej nowej pracy a tu kaplica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) ja jestem:)wygoniłam młodego na dwor bo u nas tak ciepło,że w krotkim rekawie jest gorąco,lato,lato,lato:D:D Mam dzis biegany dzien, musiałam jeszcze swego rupiecia od mechanika odebrac,bo od wtorku tam stał,ihihi:):) a moje okna dalej cierpliwie czekają;) kropka-2 dni temu robiłam twoją pizze i wszystkim bardzo smakowała,mniam,mniam:) trzymam kciuki i czuję,że tescik jutrzejszy będzie na plusik:D. Cieszę się,że z tatą jest ok,nie ma przerzutów i wyzdrowieje:):):D mAAm- o tobie tez bezustannie myslę,a plamienie jeszcze nic nie musi znaczyc,głowa do gory i baw sie dobrze na imieninkach taty:):) Evika- nie przejmuj sie kolegą, według mnie nie powinno byc tematu,bez komentarza jesli sie obraził:):) Dziewczynki zyczę wam wszystkim milego weekendu a pogoda w całej Polsce ma byc cudowna więc wyszalejcie sie na swiezym powietrzu byscie naładowane pozytywną energią zaczęły w poniedziałek nowy tydzien, wielki tydzien:):D:D buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola- kochana jesteś, zawsze można liczyć na dobre słowo od Ciebie :-) i tak bardzo się cieszę że pizza smakowała! swoją drogą mi też smakuje, hahaha. czekam właśnie na rodziców i szwagierke bo mają znów u nas spać, u nich remont nadal pełna parą, chyba jeszcze trochę u nas pośpią :-). nie mają jednej..... zewnętrznej ściany, dlatego mój brat śpi tam, biedaczek :-( ja własnie skończyłam myć ostatnie okno i położyłam młodego spać. padam z tych emocji dzisiaj a pewnie jak przyjada to troszkę poimprezujemy w końcu to nasz wielki dzień (mogłam zrobic test dzisiaj, hahaha - ale ja ew. jedno piwko co by losu nie kusić, najwyżej jutro nadgonię). jeszcze ciągle jak sobie przypomnę tą wiadomość to ryczę jak głupia :-) mAAm koniecznie daj znać jak @ czy jest cholera czy jej nie ma, czy imprezka się udała i czy sałatka smakowała. dziewczynki jak wy macie przepisy na jakieś dobre szybkie sałatki to dawajcie przepisy nie bądźcie takie! nuska - przykre to co piszesz ale praca nie jest najwazniejsza, sama na pewno wiesz. Nic nigdy nie jest przesądzone, a pomyśl z drugiej strony: gdybyś narażając siebie i dziecko pracowała nadal, wykazywała się i na koniec i tak by Cię zwolnili?? Naprawdę warto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, dwa testy po dwie kreseczki!!!!! Ta druga jaśniejsza. ale jest!!! Aż boję się o tym myśleć, i jak dobrze że wczoraj nie zaimprezowałam :-) Muszę się upewnić jeszcze jutro - dzisiaj podskoczę po jeszcze dwa testy. Ale raczej się nie mylą bo mi niedobrze od dwóch dni, myślałam że to znów jakieś zatrucie bo mam wrażliwy żołądek, że na objawy stanowczo za wcześnie. Upławy wodniste nadal, tempka 36,6, ból piersi, nabrzmiałe i wrażliwe i kłucie w piersiach. To myślałam że efekt luteinki (gdzieś tak wyczytałam). no to luteinkę biorę nadal a w pon. dzwonię do gina kiedy mam się zjawić. Buziaczki dla Was!!!! Za ogromne wsparcie!!!!!! 👄 [ kwiatek] 👄 [ kwiatek] 👄 [ kwiatek] 👄 [ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko spokojnie, tylko spokojnie, normalnie mi słabo, a wczoraj jak było mi słabo to myślałam że to z tych emocji (tato), i cały dzień nie mogłam nic przełknąć :-D dzisiaj pojadę po karteczkę z dzidzią albo jakąś figurkę dzidzi albo te sławne buciki i jutro jak testy potwierdzą ciążę to sprezentuję mężowi, tak jak zawsze chciałam to zrobić. Poprzednim razem nie wytrzymałam i go zaraz natychmiast zawołałam do łazienki i mu pokazałam test, hehehe. Teraz będzie inaczej :-) Wiecie że naszego synka udało nam się począć dokładnie 4 lata temu? Dokładnie na przełomie marca/kwietnia robiłam test 4 lata temu i wyszedł pozyt. - i może ktoś pomyśli że to głupie, ale zawsze wiązałam ten cud z papieżem Janem Pawłem, bo test zrobiłam tuż po jego smierci. I wierzę że on nam pomógł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×