Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

No EVICZKO kochana mogła bym cie nazwac chyba ekspertem przez duże E :D dzisiaj 20dc zdaniem gin dzisiaj powinna byc owulka( stwierdziła to po badaniu 17dc niestety nie na usg tylko na podstawie szyjki i śluzu) a tempka dzisiaj to :) uwaga...uwaga...36.3 :D Tylko teraz nie wiem czy sie cieszyc czy płakac bo po tej cytologi leciuteńko plamię :o tak jak mówiła lekarka to zn. na wkładce nic nie ma ale np. jak wyjmowałam termometr to był sluz i na nim lekko zarózowione jak sie głebiej podetre to tez czasem, jak badałam sobie wczoraj szyjke to na rękawiczce był sluz i bardzo rozciagliwy ( dzisiaj tez jest taki) i w tym sluzie gdzie niegdzie zyłki krwi :o I mam teraz dylemat czy to jeszcze po tym badaniu czy może mi sie @ zaczyna :o wiec czekam na jutro jak na szpilkach :o i sama nie wiem co o tym myśleć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycki dzisiaj sa nabrzmiałe i troche bola kuje mnie tez z prawej strony :O obawiam się że chyba wczesniej dostane te czerwona cholerę@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - żadna @@@@@ się nie zaczyna!!!!!!!! To nie jej czas i nie pora!!! Ja jestem przekonana że to jest śluz owulacyjny, troszke podbarwiony różowy. A TY bardzo prawdopodobne że masz dzisiaj owulkę. Jedno jest pewne: jeszcze owulki w tym miesiącu nie miałaś. Więc bardzo prawdopodobne że masz ją dzisiaj. Ty kochana dzwoń do swego M i niech on na tych targach to szybko się spręża, bo tu nie ma czasu na głupoty :D Trzeba działać. Jeśli jutro i pojutrze tempka wzrośnie to na bank dziś masz owulkę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwolniłam się troszkę z pracy. Uciekam na ryneczek na zakupki :) Będę gdzieś za godzinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok EVICZKA to za godzinkę :) a mezuś dzisiaj niestety późno bedzie ale wczoraj bylo riki tiki tak to zobaczymy może coś to da :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym że ja sie czuje jak by @ miała byc wczesniej miesiac temu była normalnie a le 2 miechy temu przylazła w 26 dc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Maam wstałaś kochana, zeby strona Twoja była ;) Nie wywołuj wilka z lasu...@ nie ma ....działaj, działaj ....wiosna w pełni :) Evika Ciebie kochana faktycznie z pracy na porodówkę wezmą pracusiu :) Ja planuje w czerwcu po zamknięciu miesiąca iśc na 2 tygodnie chorobowego...żeby odpocząc i przygotować rzeczy dla misia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam zazdzwoń lepiej do męża że awaria w domu a jak przyjedzie to ...riki tiki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ranne ptaszki :) wczoraj wybrałam sie z synem na zakupy do Łodzi i po drodze zepsół mi się samochód tak wię c do domu dotarłam wieczorem zła i zmęczona .na dodatek dzisiaj 25 dc. jest plamionko więc @ lada moment. ale teraz spijam kawusię ,patrze przez okno jak pięknie rozkwitają drzewa i staram się byc dzielna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ale masz niska tą temp. moja najnizej to była 36,7 w poprzednim cyklu a teraz to 37,0 więc na moje oko to owulka .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iza :) byłam wsciekła że miałam zmarnowany cały dzień wolny ale cieszę się że stało się to wczoraj kiedy mąż wracał akurat z pracy ,podjechał do mnie i naprawił mi autko tak więc mogłam wrócic nim do domu a nie żeby stało mi się to dzisiaj kiedy będę jechac do pracy i denerwowałabym się że się spóżniłam. wczoraj to mi już nie zależało. faceci pomogli mi go zepchnąc z ulicy na bok i czekałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dzisiaj scowałam głęboko termometr. koniec co ma byc to będzie .zmęczona jestem od kilku m-cy moje myśli skupiał się tylko na jednym DRUGIE DZIECKO .z każdym miesiącem coraz bardziej aż dzisiaj oklapłam i załamałam się i odpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam, kupiłam synciowi takie śliczne body na latko na podwórko :) :D :D I kupiłam duuuuuuuuuuużo świeżej sałaty, bo ostatnio mam jakiegoś hopla na punkcie sałaty :D i duuuuuuuuuuużo rzodkiewki :D. Jestem już w pracy. Iza kochana - może mnie i wezmą na porodówkę z pracy. Jakoś przeżyję :D :D :D Żartowałam :D Ale już coraz gorzej mi latać, już nie mam tej siły co wcześniej :( mAAm - Ty biegiem dzwoń do męża że awaria w domu, co było wczoraj to było wczoraj. Wczoraj to już kochana się nie liczy :D Owulka będzie dzisiaj :) Dzwoń że kran cieknie, że rurę wyrwało czy co :D Mąż przyleci biegiem do domu a Ty wtedy w ładnej sexownej koszulce.... :D A z resztą co ja będę Ci mówić, skoro Ty sama lepiej wiesz :D Targi nie uciekną, jak nie te, to będą następne. A owulka???? To rzecz ulotna.Ja Ci dobrze radzę dzwoń po męża :D JA CZUJĘ ŻE TO DZISIAJ. Mówię Ci dzwoń :) A jak nie to ja zaraz zadzwonię :D BIGmam witaj :) Nie martw się zepsutym autkiem, dobrze że już po problemie :) Kochana teraz Ty wyrzucasz termometr za okno? Masz rację, lepiej spontanicznie, bez nerwów. Zobaczysz uda się ,trzeba tylko po prostu wyluzować :) Może jakiś wyjazd z mężulkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki maam nic nie odpuszczasz musi sie udać ja tez czasami mialam takie dni jeszcze przed zabiegiem jak nam sie nie udawalo ale co do czego przychodzilo to próbowalismy a jak do meza mowilam ze juz nie mam siły i juz nie chce to mnie zaraz stawial na baczność !!!! jak dlugo próbujecie ? a co do mojej tempki to tez mam pytanko wczoraj mialam dokładnie 36.01 , a dzisiaj 36.55 dzis jest 10 dc co mam myslec czy juz by było po ?? niewiem co mam mysleć pomózcie taka róznica czy tak moze być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka musisz poczekać do jutra żeby stwierdzić czy owulka była. Jeśli tempka będzie wyższa niż 36.55 tzn. że owulka mogla być. A jeśli tempka spadnie tzn. że owulki nie było. Jeśli masz krótkie cykle np. 24 -25 dniowe to bardzo możliwe że owulka jest w 10-11 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z awaria nie da rady bo dzisiaj jest zamkniety dzień targów wiec mój małzonek załatwia sprawy biznesowe :o Ale wczoraj o 23.30 było ryki tiki tak to zawazywszy ze plemniory zyja 72h to mam nadzieję ż emoże jakiś mały, tyciuteńki nieboraczek gdzies tam walczy mocno broniac się ogonkiem i może przetrwa jak myslcie ?! jest taka szansa?! Pewnie i tak dupa bedzie w tym miesiacu no ale marzyc piękna rzecz :D IZA- jak juz tak ładnie piszesz misiek :) To mi sie odrazu nasówa imię MICHAŁ bo mam kumpelke z podstawówki która własnie ma ślicznego czarno okiego synka Michała i woła na niego Misiek:) BIGMAM- plamionko jeszcze nic nie znaczy przypominam ci że moja mama miała normalną @ w pierwszym miesiacu ( no może była bardziej skapa i przypominała mocniejsze plamienie ) więc jeszcze nic stracone a co do tempki to faktycznie masz wysokie u mnie tuz przed okresem zawsze jest 37.00 37.4 a potem spada do 36.2 , a nawet 35.7 wiec ja tez dzisiaj latam jak głupia do wc i sprawdzam czy aby ta @ zmora sie nie pojawia:o EVIKA- a ty gdzie wsiąkłas w tym RYNECZKU :) POLA- Przerwa w uczeniu :) KISA- halo halo jak Martunia:) MAGDALENKA- jak tempka u ciebie dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ja też bez przerwy mogłabym jeść zieloną sałatę ...tonami :) I czekam na pomidory tylko takie pachnące i duże...a nie ze szklarni sztuczne brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniu ja w lutym miałam monitoring i lekarz orzekł owulke i było bara bara i nic więc nigdzie nie będę chodzic Magdalena ja staram się 10 m-cy i mam dośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam na mojego małzonka tez tak czasem mówię jak zasłuży ;) A mój chrześniak drugi to Michał u mojego brata więć imię odpada :( Poczekam jeszcze do wtorku na kolejne usg ...czy z synka córcią się nie zrobiła :) Dla dziewczynki podoba mi się Daria Paulina ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mialam @ około 30 dni , a teraz dostałam po tym zabiegu wiec nie wiem czy teraz bedzie regularna ? mam nadzieje ze tak :) zobaczymy jaka bedzie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmama to widzisz owulka była...ja myślę że dziewczyny mają racje może gdzieś wyjeżdzie, odpocznijcie ....Ja 2 lata temu starałam się pół roku i nic...potem przerwa - zmiana pracy, cudne wakację i udało się :) Myślę, że jak organizm pzremęczony to matka natura nie chcę zadziałać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - jestem jestem :D Ty kochana nie wymiguj się dniem zamkniętym na targach. AWARIA NIE WYBIERA CZY TO DZIEŃ OTWARTY CZY ZAMKNIĘTY :D :D :D Iza - ja jem normalnie tą sałatę jak królik :D Dzisiaj wieczorem zrobię sobie ją z jogurcikiem i rzodkiewką i szczypiorkiem a jutro ? Znowu mi się będzie chciało :) Iza - a może Bartuś, Kacperek?? Kubuś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie starałam w od stycznia tamtego roku i w tym roku 3 stycznia mialam ostatnią @ okazalo sie ze sie udało oczywiscie po lekach . a dlaczego obumarlo to nie wiem jak pojde do lekarza to moze cos bede wiedziala bo mam wyniki histopatologiczne. maam ja tez myslalam ze juz mi sie nie uda , a jednak :) a ze sie stało jak sie stalo :( nic nie poradze bede próbowala dopoki sie nie uda a czy twój mąż miała badanie nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - kochana nie denerwuj się. Co ma być to będzie, trzeba myśleć optymistycznie. Jak nie w tym miesiącu to napewno w następnym. Zobaczysz że się w końcu uda. Trzeba troszkę cierpliwości i tego wyluzowania. Wiem że to trudne i często prawie niemożliwe ale nie możemy same wewnętrznie się blokować. Trzeba troszkę spokojniej :) Zobaczysz wszystko będzie dobrze, uda się, tylko potrzeba na to troszkę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×