Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Evika ...tylko piątek masz wolny czy bierzesz więcej wolnego ? Maam jak dzisiaj ? Magda hmm chyba Evika Ci pomoże w tej temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej melduję się:) Cos dzisiaj gorzej spałam buu. Wczoraj przesiedziałąm z rodzinka nad jeziorem, ale widze ze juz mnie wszystko szybko męczy. Nogi mi nawalaja, no cóz... Moja wzyta u gina: mała wazy 2700około. Mamy szanse na jakies 3000- 3100 do porodu. Gin powiedział ze główka nie jest duza. Uff. Chyba jakos przejdzie nie. Mówi ze szyjka skrócona i ze jakby mi Tam :P zakręcil raz to od razy rozwarcie na 2 cm bym miała. Takze poki co sie trzymam do 10 maja. Wtedy odstawiam tabletki. I albo mnie ruszy zaraz albo wytrzymam do 19.05 wtedy mam sie zgłosic do gabinetu i poiwedział ze cos podziałamy , bo on 20.05 ma dyzur no i prawdopodobnie ostatecznie wtedy bym urodziła. Choc poiwem Wam ze jestem czujna juz . Brzuch mnie częsciej pobolewa, choc jeszce bez wyraźnych skurczy. Chyba bardziej panikuję. Pocieszył mnie tylko gin, ze teraz pojdzie szybciej. No poiwedzmy ze mu naiwnie wierze hehhee:P Dziewczyny pozdrawiam Was. Jakies sniadanie musze sobie strzelic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) ja weekend cały spędziłam w pracy :( dzisiaj i jutro mam wolne .moja @ dobiega końca no i samopoczucie tez troszkę lepiej . Kisa lekarz wie co mówi drugi poród z regóły jest lżejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena ja ciepłam termometr w kąt bo ja stale miałam wysoką temp. a oprócz tej temp. czujesz coś np. pobolewanie , bardziej mokro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Magdalenko dziwna ta Twoja tempka, musisz dalej mierzyć, bo tak naprawdę ciężko stwierdzić czy ta owulka była już u Ciebie czy jeszcze nie było. Albo miałaś ją 9 dnia cyklu i wtedy cykl ten będzie krótszy (około 24 dni), albo jeszcze nie miałaś owulki i będziesz miała ją lada moment i jeszcze tempka spadnie do dołu, a potem wzrośnie i cykl ten będzie dłuższy niż 28 dni. Musisz dalej mierzyć tempkę kochana. Życzę powodzenia. Iza - nie biorę urlopu, mam wolne 3 dni od 1 do 3 maja. Po prostu szkoda mi jest teraz wykorzystywać swój urlop. Jakoś przemęczę się w pracy :) BIGmam - no należy CI się wolne za pracę w weekend. Miłego odpoczynku życzę :) I zaglądaj do nas często. Kisa - super że wizyta się udała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa pocieszajmy się, że drugie porody są łatwiejsze :P a co :) Dobrze by było gdyś wytrzymała do 20 i trafiła na swojego lekarza. Zazdroszczę Wam już tak niedługo...majówki sie rozpakowują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam wizytę jestem ciekawa jakie moje maleństwo duże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Tobie tez zleci jak nie wiem. Daj znac po wizycie jak tam Maluszek:) W domu mam bałagan straszny. Wszedzie leząciuszki, ciuchy wszystko. Meblujemy pokoik dla maluszka i ogólne przetasowania zawartości szaf fuuuf. Moze w srode skonczymy. Matko ile człowiek rzeczy gromadzi......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - napisz koniecznie jak po wizycie i ile urosła Twoja kruszynka :) Pewnie to już spory kawaler :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede mierzyc tą tempke jeszcze zobaczymy czy spadnie ja wczoraj od rana mialam gosci z poza lodzi wiec caly dzien szybko zleciał i w dodatku jeszcze dziewczynom robilam paznokcie takze bylam zmeczona jak nie wiem co , ale milo jest tak z rodzinką posiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda jakie robisz paznokcie z akrylu czy żel ? Masz jakieś swoje wzory ? Ja miałam takie ładne swoje paznokcie do wczoraj - złamał mi sie jeden i ogólnie coraz gorsze...po porodzie pewnie znowu tipsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼HEJ🌼 dziewczynki ja mam cały czas ten pierdzielony rózowawy sluzcycki mam jak by to mozna okreslić lekko obwisłei delikatnie nabrzmiałe i mnie bola jak przed@ brzuch mnie nie boli i dzisiaj tempka spadła bo o 6.40 pokazała 36.5 a i po mierzeniu zasnełam momentalnie obudziłam się ponownie o 9.00 i tempka pokazała 37.00 ale ten drugi pomiar to juz się nie liczy co nie?!Szyjka jest wysoko i twarda i ten cholerny sluz zastanawiam się czy ja wogle owulke miałam i chyba ta cholera bedzie wczesniej niz 8.05. wszystko na to wskazyje . A co do porodów to nie che was stresowac ale nie zawsze ten 2 jest łatwiejszy :o Co do Lenki to jest sliczniutka ( choc widziałam ja tylko na zdjeciu) jutro ja jade zobaczyć :) Szwagiera miała troche komplikacji bo jej sie macica kurczyc nie chiała i miała operacje i przetaczana krew nie bardzo wiem na czym taki zabieg polega moze POLA mi cos powie :o Bo braciszek w nerwach sam nie wie :O @ skończyła mi sie 9dc ( mam zawsze długo 2 ostatnie dni plam) 10dc-36.4 11dc-36.4 12dc-36.4 13dc-36.5 14dc-36.7 15dc-36.7 16dc-36.5 17dc-36.2-wizyta u gin(sluz około owulacyjny) 18dc-36.5 19dc-36.6 20dc-36.25- zdaniem gin i EVIKI powinna byc owulka 21dc-36.7 22dc-36.75 23dc-36.5 a o 9.00-36.7 O i to moje tempki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...standarcik.....jak ja jestem.....to was nie ma....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam pazurki żelowe ozdób mam duzo od kwiatkow po owoce akryl tez mam ale kazdy robi sobie tylko zel chyba lepiej sie im podoba maam okaze sie dopireo moze nie dostaniesz ja wierze ze tak bedzie :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- dzięki 👄 ale ja juz się nastawiłam na @ bo i ten dzisiajeszy spadek tempki :o A co to szponków to mi kiedys zrobiła na szablonie i tak ochydnie to wygladało jakies wielkie szerokie byly ze je sama w domu spiłowałam i na całe szczescie za 2 dni zaczeły same odchodzic i odrazu mi je rospuszczała i zdjeła kazał przyjsc na polozenie zelowych ale juz ja w dupie miałam i nie poszłam :o Ja mam wogle bardzo płaska płytke paznokcia więc może i to jest utrudnieniem choc żelowe mi sie długo trzymały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm spokojnie, wszystko jest napewo ok. Tempka jest super. U Ciebie 36,5 to pewnie wyższa tempka, faza wyższych temperatur. Mierz dalej tempkę i nie denerwuj się. Spokojnie wszystko jest ok. Wiesz mAAm ja też różne opinie słyszałam co do drugich porodów i szczerze mówiąc jestem przerażona tymi opiniami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka- ale ja te na szablonie to ochydne miałam i one zaczeły same odchodzic na drugi dzień ewidentnie mi spierdzieliła:o EVIKA- to kiedy powiinnam zaczac sie bac jak mi spadnie do ilu ?! No ja siedze jak na szpilkach czekam własnie na tel brata bo nie wiem co znią pierwszą cór rodziła 2h a lencie 10h :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja tam lubie tipsy ...przynajmnie 2 tygodnie dłonie wyglądają ładnie :) Maam koniecznie ucałuj Lenką od nas...ale dobrze, że już jest z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- tak zrobię napewno :D Ma 53cm i wazy 3460:) chcielismy jutro pojechac do niuni albo dzisiaj ale wstrzymałam się bo wiecie jak wyszło z tamacicą to pewnie umeczeni sa to niech naciesza się wpierw sobą :) tak mi sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - my nie jesteśmy zegarkami i nie ma widełek ile tempka ma spaść a ile nie. To indywidualna sprawa w każdej z nas i na dodatek w każdym miesiącu, w każdym cyklu jest inaczej. Musisz się uzbroić w cierpliwość kochana. Trzymaj się i nie denerwuj się. Wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - mam nadzieje pamietam jak kiedys tempka była 37. 2 a na drugi dzień spadła do 36.2 i dostałam @ i te cycki mnie tak bola że normalnie czuje je jak ich nawet nie dotykam jak nic @ będzie :o A nerwy to ja mam ale zwiazane z tym cholernym wynikiem cyto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - do wyników cyto zostało jeszcze troszkę czasu. Nie martw się niepotrzebnie, bo według mnie wszystko jest w porządku. Sama gin nawet to potwierdziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- ale ile ona mogła zobaczyc gołym okiem :o Powiem ci ż ejak poczytałam co dziewczyny przechodza to nogi sie ugieły podemną :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm będzie dobrze, zobaczysz. Po co masz za wczasu denerwować, się, stresować itp. Nerwy nie są wskazane. Poczekaj spokojnie na wyniki, nie denerwuj się. To nic nie da. Wydaje mi się że doświadczony ginekolog gołym okiem naprawdę może dużo zobaczyć. Poczekaj spokojnie na wyniki. Będzie dobrze, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- werz to tak siłą woli gdzies się w głowie samo kreci :D no ale zobaczymy jak to będzie :o Jak sie okarze że dostane wczesniej @ to tez odrazu lece do gin bo nie wiem wtedy jak te badania na progreson zrobic bo jak sie okaze że dostane np. w 26dc @ to nie moge go robic w 21dc tak jak mi kazała no nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a co planujecie na majowy wekenndzik :)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - gdybyś dostała wcześniej @ to moim zdaniem trzeba by było pogadać o tym z ginekologiem i to w miarę szybciutko. Jeśli chodzi natomiast o weekend majowy to ja w tym roku w domku z rodzinką. Prawdopodobnie w tych dniach będziemy malowali mieszkanie. Trochę waham się z tym malowaniem, ponieważ wszystkie zapachy mnie drażnią, wszystko mi śmierdzi, więc boję się że farba też będzie mi śmierdziała. Nie wiem już sama. :( Nigdzie się nie wybieramy, bo gdzie ja niby się nadaję z takim brzuchem??? Mam w następny weekend wesele brata ciotecznego ale nie jadę, trochę obawiam się takiej podróży i wysiłku. Lepiej i bezpieczniej będzie jak zostanę w domu. Chociaż troszkę mi smutno z tego powodu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj polece do niej jak na skrzydłach niech mi zobaczy może jeszcze hormonki :o boje się tylko ż ewłasnie moż ejest cos nie tak jak mi sie cos rozleguluje :O A co do ciebie kochana to jak bedziecie malowac to uciekaj z domu jak najdalej bo te farby niby i bez zapachowe a i tak smierdza to po co wdychac takie swiństwo :o A co do wesela to pewnie że żal , ale pamietam że pisałas że około 100km masz to pewnie w twojm stanie to juz meczarnia sama jazda samochodem , a co dopiero bawienie sie na weselu :o A co do wekendziku to mieszkasz w takiej pieknej okolicy ze wypad kawałeczek za misato jak znalazł :) My mamy przyjaciół co maja działke w GIBA|CH więc mniej więcej znam twoje okolice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×