Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

No ładnie, u nas w firmie plaga mysz. Wczoraj ochroniarz wyłapał 14 sztuk. Normalnie szok. Nigdy ich jeszcze tyle nie było. A Prezes mówi że to wszystko przeze mnie :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brat mnie odwiedził w pracy ...zawsze to szybciej czas zleci :) Dziewczyny a Wy gdzie ? Kisa jak się czujesz Kropka a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze normalnie czekam jutra jak na ścieciu :o czy mi przyjdzie @ czy nie :o Kurcze normalnie mam stresa :o bo jak się pojawi@ to musze do ginki leciec bo nie wiem jak liczyc te dni do badania :o I dziewczyny czy to naprawdę możliwe że 3 dzień po badaniu może tak być :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj zapiekankę z szpinakiem i jeszcze mam chłodniczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj szybki obiadek bo z młodym na 18.00 mam spowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski🌼 Nabazgrałyście az miło. Ja dopiero wstałam. Sobie dzisiaj pospałam a co:D I tak mi się smiac chce jak czytałam o tej salacie. Ja ją wcinam jak nawiedzona. Do tego rzdkiewki, pomidory i ogórki non stop. Wczoraj mąż skręcał szafeczke dla małej a dzisiaj łóżeczko. Chce miec juz wszystko gotowe. Dzisiaj o 20.15 mam wizytęu gina. Bardzo jestem ciekawa ile wazy moja niunia i jak tam moja szyja sie trzyma:D Pozdrawiam Was wszystkie i całuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa to daj znac jak po wizycie u gin ... Maam Ty masz komunistę w domu ;) w tym roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA❤️ to pisz koniecznie wieczorkiem jak niunia :) Ale ci juz fajnie :D mebelki gotowe :D to co kochana czekamy na wiesci i pijemy bo ty pierwsza na naszym topiczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa :) Napisz jak po wizycie u gina :) mAAm- u Ciebie żadnej @ nie będzie i koniec !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam pierwsza w tabelce, ale jak w praktyce bedzie.... zobaczymy;) Kurcze juz po 13.00 a ja siedze i nie wiem co mam robic, kurcze chyba za długo spałam. Zaraz jakis plan dnia obmysle. No na poł dnia heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- w niedziele ma rocznice komuni :) Ale zapraszam juz tylko rodziców chrzestnych dziadków no i my z mezem :) Podaje strogonowa zapiekanego w chlebku ( takim okragłym ) a reszta to sałaty sledziki wedlinka winko deserek bo nie mam siły pieprzyc sie z całym obiadem bo mąz jutro tez od rana na targach :o więc wszystko na mojej łepetynie spoczywa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- cięszko mi uwierzyć że jej @ nie bedzie :O mam wrazenie że własnie mnie dopada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam a ten strogonow to każdemu osobno w takim małym chlebku ? Brzmi interesująco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- tak każdy dostanie w takim małym chlebusiu posypanym koperkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Miałam dziś wizytę u ginek. i dalej L4. mam dodatkowo skierowanie do neurologa z powodu moich zawrotów głowy i mam zbadać poziom cukru mam przed badaniem pić coś niedobrego...Od początku ciąży przytyłam 7 kilosów a czuje się ociężała jak słonica...a miałam wyrzuty sumienia że jestem na tym L4 a tu u lekarza zgadałam się z dwoma kobietami które z powodu stresującej pracy i upierdliwego szefa od początku sa na L4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska - nic się nie przejmuj. L$ to nie wyrok a jeśli źle się czujesz, to nie masz prawa mieć żadnych wyrzutów z powodu swego zwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałam Wam jeszcze polecić super kremik na rozstępy PERFECTA MAMA z Dax cosmetix od czwartego miesiąca kosztuje 30 zeta.Ale ja jestem bardzo zadowolona żadnych zmor nie widać szwagierka tez stosowała i była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- wogle sie nie przejmój tym L4 tylko leniuchuj i dbaj o siebie bo dzidzia jest teraz na pierwszym miejscu :) EVIKA- w ramach rekompensaty moge ci podać przepisik na pyszna sałatkę :) Świeze liście szpinaku umyc i do miski , usmazona na maśle jedną cebulke siekana w kosteczkę i do michy, 7 boczniaków pokrojonych w paski około 1cm opanierowane jak schabowe przysmazyc na olivie z olivek i do michy, 2 piersi ( w zaleznosci ile masz tego szpinaku) lekko zbite i pokrojone w paski, obtoczone w curry i curkumie przysmazyc na oliwie i do szpinaku do michy wszystko polewamy sosem 1 zabek czosnku, pieprz, około 1.5 cm miodu ( z takiego słoika jak dzem) oliva z oliwek i troszke balsamiko i mieszamy zalewamy i salatka gotowa :) jest pyszna i na ciepło i na zimno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - dziękuję za przepisik, brzmi przepysznie :D Jesteś kochana :D Magdalena - dla mnie dopiero teraz porobiły się rozstępy na brzuchu ale już widzę że nie wygląda to kolorowo :( Jest ich sporo i są dosyć duże. A miałam taki gładziutki brzuszek :( A smaruję się bez przerwy i co??? Efektów zero :( Aj, te uroki rosnącego brzuszka :( Jak ja wyjdę w stroju kąpielowym w lato to naprawdę nie wiem :( Troszkę się tym martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka tez uzywam tego kremu jeden mam na piersi :P a drugi na brzuch. Uzywam tez oliwki i kremu z Pharmaceris przeciw rozstepom. Narzie nie mam ani jednego na szczescie, ale to pewnie tez dlatego ze nie mam duzego brzucha. W pierwszej ciązy byłam wielka i miałam ze 3 rozstepy. Moze u mnie taka natura ze nie wyłazą. Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :) sorki ale kliknełam do kobitek z GR III czy tez plamiły po badaniu tak jak ja i okazało sie ż etez więc czekam do jutra i mam nadzieje że ta @ sie nie rozkręci :D Ja w ciazy nic nie uzywałam i nie miałam rostepów wogle jedynie może ciutke na biodrach i to wszystko :) EVIKA- kochana napewno nie jest tak źle jak piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* zeby nie było Oliwki dla dzieci uzywam, nie ze z firmy Pharmaceris:D To dla sprostowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×