Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kochane kobitki:D Nie skrobnęłam do was bo od rana do wieczorka na dyżurze byłam,to samo wczoraj.Maratonik wykonałam i teraz do niedzieli wieczor mam wolne;);) kisa- ależ ten czas leci! toż ty sie nam lada chwila rozsypiesz:):):D mAAm- a ja cos czuję swym nochalem że podejrzanie u ciebie i @@ zobaczysz za co najmniej rok z hakiem:D trzymam kciuki maleńka. Ta owulka u ciebie mogła byc wczesiej, nie wydaje mi się sądząc po twych objawach ze była w 21 dc..hmm.. trzymam kciukasy;) nuska- rzeczywisce dziwnie te dzieci chcą uczyc,powiem ci ,że u nas zerowka uczyła czytac,fakt ze moj młody sie nie chciał uczyc ale jak poszedł do 1 klasy to połowa dzieci juz czytała a ja musiałam z nim na gwałt nadrabiac zaległosci. Jesli masz czas to w formie zabawy w domu ucz go literek i czytania. Wtedy w 1 klasie będzie czuł się pewniej,nie bedzie się bał i stresował ze czgos nie umie,bo takie małe dzieci potrafią sie stresowac ,uwierz mi, przerabiałam to. Evika,kropka,bigmam,Iza i wszystkie laseczki -buziaczki👄🌻 i do jutra:) Aha,u mnie 14 dc,owulka była prawdopodobnie 10-11dc bo po tych wszystkich dniach ciszy zabolały mnie jajniki szczegolnie prawy i był wodnisty sluz,rozciagliwy nie był ale tak bardzo nie badałam:P.Dzis mam chyba wyrzut progesteronu bo normalnie mnie scieło,szykuje sie kolejny burzliwy cykl. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Dzisiaj mam wizytę u gin. i nie moge się doczekać z jednej strony denerwuję się czy wszystko dobrze a z drugiej...zobaczę swoje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Piękny dzionek dzisiaj się zapowiada, słoneczko świeci, jest cieplutko, aż żyć się chce :) Iza - daj znać koniecznie jak po wizycie i jak Twoje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼👄WITAM👄🌼❤️ U mnie też piękne słoneczko świeci :D Dzisiaj tempka pokazała 36.6 więc urosła o 1C , ale nie o to chodzi nie ma jeszcze@ i mam nadzieję że wytrwa szczęśliwie do 08.05. i że wczesneij nie dostanę choc wiadomo że nadzieja matką głupich :o POLA- pracuciu nasz kochany👄 to jak masz dzisiaj wolne to kliknij do nas koniecznie przerwy w nauce wskazane jak najbardziej :D IZA- napisz koniecznie odrazu po wizycie u gina :) KISA- kotek to ty juz za 2 tygodnie sie rozsypac możesz?! :D jak udał sie obiadek??? MAGDALENKA- jak dzisiaj tempka u ciebie i jak się czujesz???? BIGMAM- a jak u ciebie kochana??? EVIKA- a jak niuni?, rozrabia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej psiapsiółki:):) Ja musze zaraz po jajka na rynek leciec bo mam dosc tego syfu z chowu klatkowego. ,mAAm-tempka boska a @ nie bedzie zobaczysz:D Iza-pisz jak po wizycie,jak dzidzi:D Laseczki u mnie 15 dc i tak mi niedobrze ze masakra,normalnie mnie mdli,nie mam pojecia co to bo przeciez nie ciążowe objawy:(I w dodatku od wczoraj ale juznie chciałam marudzic:( myslałam ze złapałam cos od pacjenta ale w nocy nic sie infekcyjnego nie rozwinęło..może pogoda na mnie zle wpływa...no żle sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski🌼 U mnie gra i buczy , własnie sie szykuje na zakupy z M:). I podobnie jak POLa lece na targ po jajka hehhhe :P Maam obiad zjadłam w 5 minut. Wszystkim smakował. Jeszcze raz buzka za przepis.:) Nie wiem czy sie rozpakuje za dwa tygodnie , jest to możliwe. Zobaczymy jak wytrzymam bez tabletek:D. Evika , Iza Bigmam, Kropka, Nuśka, Magdalena 👄 Nogi mi juz szybciej wysiadaja bu... Całuje , bede poźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tempka taka sobie wczoraj mialam 36.4 a dzisiaj miałam 36.5 czyli wzrosla a dzisiaj mam 14dc wiec powiem ze nie wiem mierze bo mierze zobaczymy :( od wczoraj wieczorem jest mi tak zle dziewczyny wyje i wogole do du...y ,co sie ze mną dzieje myslalam ze juz sie z tym wszystkim pogodzilam ,ale chyba nie wiem ze nie zapomne ale chce o tym juz nie myslec a te mysli zaczely wracac zamiast sie oddalac wczoraj napisala mi kolezanka ja jej wyliczalam dni plodne w tamtym roku jak ja juz sie staralam ona zaszla bez problemu nastepnego miesiaca nie dostala juz @ ,a co dziwne to u nich w malzenstwie nie ma milosci i ogolnie ten zwiazek byl taki sobie chociaz ze juz maja dziecko i wlasnie wczoraj urodzila jak mi napisala to od razu mi sie wszystko przypomnialao ja sie ciesze ze jej sie udalo tylko nie moge sie pogodzic z tym ze mi tez sie udalo po roku a po dwoch miesiacach koszmar dla mnie dlaczego tak sie dzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda na pewno nigdy nie zapomnisz i nie pogodzisz się z tym co się spotkało...ale masz wspaniałego synka i niedługo znowu zostaniesz mamą zobaczysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa- ja już mam jaja:) całe 30 sztuk przytargałam, podobno od kur podworkowych od takiej babci kupowałam:):) magda-uda sie nam wszystkim zaskoczyc,nie martw sie,nie mysl o tym co było, patrz do przodu,w przyzłosc:) będzie dobrze:) Laski a mi hormony tak po łbie dają ze masakra,chodze jak zombi,spac mi sie chce niemilosiernie,nic mi sie nie chce:P:O:P:O no detka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gdzie jesteście dziewczyny ? Ja kończę pakować dokumenty na jutrzejszy wyjazd i naprawdę nie mam ochoty jechać :( Już chciałabym być w domu z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , jestem :) dziewczyny ja dzisiaj młodego mam w domku bo stęka że go głowa boli i ma 37.1 , (o 10.00) teraz ma juz 36.9 ale pozwoliłam gadzince zostac w domku bo i 4 lekcje dzisiaj i luzne bo plastyka 2 wf i j. polski więc spoko nadrobi a jutro ida na wystawe sport i szpinak na której juz był wiec mu podarowałam :) Dziewczynki wkleje wam co na wp przeczytałam :) o przesadach ciężarnych :DNormalnie mnie rozwaliły a złaszcza ten ostatni :D *************************************************************************************** Nie patrz na księżyc Bo dziecko będzie łyse. Chodź bez fartucha... Bo dziecko będzie \"smarkate\", marudne i wciąż będzie trzymało się mamusinej spódnicy. Nie siadaj blisko kabli... Nie przechodź pod sznurkiem z bielizną, unikaj łańcuchów ulicznych ani nie zakładaj łańcuszka na szyję, bo dziecko owinie się pępowiną. Nie patrz przez dziurkę od klucza... Bo dziecko będzie miało zeza. Nie wyglądaj również przez lufcik, ani żadne inne otwory i dziury. Nie obcinaj włosów w ciąży... Bo skrócisz dziecku rozum. Wizyty u fryzjera przez dziewięć miesięcy ciąży są surowo wzbronione. Niektórzy twierdzą, że dzieciom także nie wolno ścinać włosków zanim skończą rok. Efekt będzie taki sam – dziecko będzie po prostu głupie Do wózka włóż... Czerwoną wstążeczkę, aby nikt dziecka nie zauroczył. Choć to wierzenie pochodzi jeszcze z czasów polowań na czarownice, przyszłe mamy wbrew logice ozdabiają wózki czerwonymi kokardkami - tak, na wszelki wypadek Jeśli masz w ciąży zgagę... Dziecko będzie miało długie włosy. Jest to przesąd bardzo rozpowszechniony. Któż zgadnie, gdzie ma swoje źródło? Nie kupuj niczego dla dziecka... Zakup ubranek, łóżeczka, zabawek dla dziecka nie wróży dobrze i zwiastuje nieszczęśliwy koniec ciąży Nie stawaj przed lustrem... Bo dziecko dostanie oczopląsu lub zeza. Oprócz zeza dziecku grozi również skrajna brzydota. Jeśli chcesz, aby dziecko miało... Kręcone włosy, musisz w czasie ciąży spać w kożuchu. To zabobon rozpowszechniony głównie na wsiach, wciąż są jednak mamy, które w niego wierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- o tak kochana zobaczysz uda nam się wszystkim :) IZA- prześlij mi jakis namiar na nk to może jakos sie spikniemy bo ja jutro i w czwartek chyba będę jeszcze w wawie :) POLA- kotek ty mi nie dentkuj :) Tylko jak ci się buzuja to ty chłopa zbuzuj w nocy :) I nie 30 jajek ale dwa wystarcza hihhhii:D bo wierz 2jaja-4 kolana- trzecie aż bedzie piana-potem chodzisz 9 miesiecy i kupujesz wózek dziecięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I gdziescie zwiały pindy kochane ?:) Ja odbyłam przezd chwilka rozmowę z młodym :) Normalnie reprymendę dostałam :D hhiihiiMówi do mnie "słuchaj i kiedy wkońcu będę miał brata "na co ja że nie jest powiedziane że to bedzie brat ? a on" ja moge miec i siostre wszystko mi jedno" " mama idz do lekarza niech ci zrobi te usg i powie czy juz możesz miec dziecko bo ila ja mam czekac ? A ja do sypialni nie bede wchodził :D" Na co ja dociekliwie- A czemu do nas do sypialni nie bedziesz wchodził ???A młody" no wierz żebyście mogli z tata dyskutowac " I tu mu sie na gebuli pokazał usmiech od ucha do ucha:) na co ja ale takie małe dzieci płacza i cicho trzebabyc to jak by do ciebie przychodzili koledzy? a on " ale dziecko i tak by było u was" na co ja a może u ciebie w pokoju to bym dzieci miała razem w jednym pokoiku :) A on " no ewentualnie mogę się zgodzic bo kupiła bys mi w ikei te łózko co sie pod sufitem spi :)" A i tak wogle to by chciał aby brat miał na imie MAX a siostra MAJA, Albo OLIWIA . na co ja ale to wierz pieluchy smierdzace ty bys wynosił :) A młody " ok tylko kupicie mi maske przeciw gazowa " I tym mnie rozwalił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAA-bałamuciłam go tydzien cały, az mi chłop na wior wysechł-wszystkie soki z niego wycisnęłam,teraz biedaczysko przede mną juz ucieka i po kątach się chowa:O:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- powiedz mi na czym polega operacja jak sie macica po porodzie nie chce kurczyc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- chwyć go na lasso i ujezdzaj jak byka hihihihih:D icha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:):) tak,stronka wreszcie moja:) Jaki sie nie kurczy to albo podaje sie leki obkurczające,ale jak to nie działa i jest krwotok to ratująca życie szybka operacja usunięcia macicy:( ale to było pare lat moze teraz cos innego robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-nie mam sumienia tak go już ujeżdżac,dam mu złapac oddech i za pare dni dawaj od nowa sie zabiorę:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- pytam bo ta szwagierka co rodziła niunię 10h i własnie jej się macica nie kurczyła i zabrali ja na operacje i wiem że miała krew przetaczaną :o Ale nic więcej nie wiem bo brat sięnie odzywał a ja nie che dzwonic by nie przeszkadzac wiadomo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie robota wykonana,owu była 10-11 dc,dzis 15 dc a tem mam od 3 di wyzszą więc gość wypoczwa i zbiera siły a nastepny cykl:):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- słonko jaki nastepny :D Następnego to nie będzie przez najblisze 9 miesięcy :D A jak tam budowe rozpoczynacie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam mAAm o szwagierce,zadzwon do brata,spytaj jak sie dziewczyna czuje,na pewno nie bedziesz przeszkadzac a wrecz przeciwnie,moze go rozweselisz jesli sie martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budowa ruszy moze w lipcu, na razie umowe przedwstepną podpisalismy a w maju bedziemy finalizowac działke. Mamy tez goscia ktory bedzie budował. Nie spieszy sie nam tak bardzo:)Puki dzidzinie ma to sie tu miescimy spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×