Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kurcze to faktycznie może zadzwonię :o Nie sadziłam że to az tak może byc ? Na całe szczęście maja jeszcze kazde znich po jednym dziecku z poprzednich zwiazków :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-najlepiej jak zadzwonisz i sie spytasz co i jak,nie m co gdybac.Moze po prostu jakies resztki łożyska były i zabrali ja na łyżeczkowanie,nie ma co zgadywac,lepiej zadzwon i sie dowiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierz ja planowałam jechac jutro do niej ale nie wiem czy pojade bo wiadomozejak po zabiegu to osłabiona i wogle ja sama miałam CC i pamietam jak mnie draznił natłoch ludzi w pierwszych dniach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadałam z ciocia i dzisiaj chyba ja wypuszcza bo juz czuje sie dużo lepiej i chce jechac bardzo do domu :) Kurcze ale to jakos tak szybko bo w niedziele urodziła a dzisiaj już do domu ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem mAAm:( rany,ale ja sie zle czuje,chyba mnie cos dopada,czy sie czyms zatrułam:O:Oleze do wyra bo padam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- dopadła cie 9 miesięczna przypadłosc hihihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no ja już gotowa- właśnie wróciła od fryzjera i mogę jechać :P Maam nie dam rady wyrwać się ani na minutkę bo najpierw mamy spotkanie, później zakwaretowanie i od razu wyjazd na bankiet a następnego dnia zaraz po spotkaniu powrót do domku :) Oby jak najszybciej ... Jeszcze dzisiaj wizyta u gin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makawita
Znowu przyszła @ ... a tak się starałam, nie wiem co jeszcze moge zrobić więcej. Starające się pewnie wiedzą jak sie teraz czuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja jestem :) Ale jakaś dzisiaj taka nie do życia :( Chodzę jak słoń, czuję się jak słoń, bez przerwy żrę lody i mam ochotę na pepsi. Jeszcze trochę a będę wyglądała jak największy wieloryb :( Jakiegoś mam dzisiaj doła :( Magdalenka - widzę że Ty dzisiaj też bez humoru. Trzymaj się kochana. Jutro będzie lepiej. Musisz pogodzić się z tym, co się stało, nie ma innego wyjścia. Zobaczysz dla Ciebie też zaświeci słonko :) Iza - to życzę Ci kochana udanego wyjazdu i szybciutkiego powrotu. Po-la ja też często chodzę na rynek po \"wioskowe\" jajka. Są po prostu smaczniejsze i napewno zdrowsze od tych, kupowanych w sklepie. mAAm - wygląda na to że synek też bardzo pragnie rodzeństwa. Fajny chłopak z Twego synka i napewno będzie super starszym bratem :) makawita - może w następnym miesiącu się uda, trzymaj się :) I bądź dzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- szkoda :( że tak cie zajmuja że sie nie spikniemy :(Napisz nam jak było u gina KONIECZNIE!!!! EVICZKA- Bo dzisiaj taka pogoda i cisnienie spada ze nic sie nie chce tylko wszystkie wyplute chodzimy :o A to motylek dla was :) $$$$$____________________$$$$$ $$$$$$$$_____________,,$$$$$$$$ _$$$$$$$$,,__________,,$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$__ .___._$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$,_\'.__.\',,$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$,, \'.__,\'_$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$.@:.$$$$$$$$$$$ ___***$$$$$$$$@@$$$$$$$$$* ____,,,__*$$$$$$@.$$$$$$,,,,,, ___,,$$$$$$$$$* @ *$$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$*_@@_*$$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$__.@.__*$$$$$$$$$$ *$$$$$$$$$$___*___*__$$$$$$$$$ *$$$$$$$$$____________$$$$$$$$ _,;$*$,$$**\'____________**\'$$*$*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pan FLUIDEK :) ..........\\\\\\|/// .........\\\\ - - // .........( @ @ ) .oOOo--(_)--oOOo-------- EVIKA, KISA,IZA,JULY, KROPKA,POLA,WODNISIA, mAAm,MAGDALENKA, WODNISIA,BIGMAM TO MIJE DZIEWCZYNY -----------Oooo-------------- .oooO....(....) (....)...... )../ .\\..(.......(_/ ..\\_)........ ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dochodze dziewczynki do siebie juz jest lepiej :):):):):):):):):):):):):) teraz sobie zrobie pazurki i nóżki tez musze umyc wlosy bo koszmar wyglądają strasznie maam cudne obrazki dziekujemy !!!!!!!!!!!! odezwe sie wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze ktoras????? spałam prawie 2 godziny i dalej czuję mulenie,od czego nie kojarzę,nic takiego nie żarłam.I nic mi sie nie chce..ble Mam nadzieję,że jutro wlezie we mnie jakas energia. Wysłałam młodego samego na probe bo mi sie dupy z domu nie chce ruszyc,masakra.Magda- fajnie,że choc ty sie lepiej poczułas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jakos brzucho mnie boli i cyce napompowane Normalnie jak na @ i jem jak dziki osioł :o wiec wszystkie symptomy :o POlA kotek a powiedz mi bo może się orjentujesz czy w UK tak jak u nas monitoring jest refundowany ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym tygodniu proba jeszcze w czwartek,w nastepnym spowiedz i proba generalna i wsjoButow jeszcze dla niego nie mam i sobie jakąś sukenkę chyba kupie,moze jutro polatam bo dzisiejszy dzien na straty spisałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie tez oczy same zamykaja :o Ja bym tylko spała i jadła na robocie cięszko mi mysli zebrac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-nawet w ciąży przewaznie są objawy jak na @ więc sie nie przejmuj i zaklinamy twoją @@,a kysz ty wstrętna k....o ups wymcknęło mi sie:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- hihihii:D ja jej juz inaczej nie nazywam jak K...Ą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-nie bardzo,ale chyba jakąś elegancką bardziej.W Orseju widziałam takie proste eleganckie kiecki w stonowanych kolorach,pojadę jutro,mam 500m ,młodego zaciągnę i te buty też kupimy.Te buty na komunie to horror.On w ogole na nogę tego wcisnąć nie moze.Brzydkie, sztywne,twarde,czarne badziewie i nic innego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja zawsze przed @ jem za cały półk wojsak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A buty to moze w CCC zobacz wiem ż ew tamtym roku było duzo fajnych fasonów i ala jak mokasyny , w smyku tez jest dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×