Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

A o tym kremie co NUSKA pisze tez słyszałam duzo dobrych opini że jest ponoc świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mam do was prosbe :) wykabinujcie mi jakis fajny deserek na rocznicę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam bratowa mi mówiła, że jadła na ciepło gruszki z serem pleśniowym podobno pycha ale nie mam przepisu :( A może po prostu lody z owocami i śmietaną - mały napewno bedzie zadowolony z lodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZUS- gruszki powiadasz :) może zrobie takie pieczone z lodami i sosem adwokatowo czekoladowym :) a dla młodego tylko z czekoladowym :) Jejku ale mnie ten brzuch boli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja również bym poleciła jakieś lody, dzieciaczki najbardziej je uwielbiają, można je fajnie przystroić bitą śmietaną, kruszoną czekoladą i jakimś pysznym sosem :) Przepisu niestety nie znam fajnego ale może coś w internecie można fajnego znaleźć??? A może właśnie te gruszki jak poleca Iza? Pieczone są pychaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena202028
maam wejdz sobie na strone czarna oliwka tak jest duzo przepisow http://kuchnia.o2.pl/ tu jest link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM PSIAPSIUŁĘCJE :D👄 dzieki za potpowiedzi deserków :) Wczoraj męzus był około 21.00 ale ja byłam tak padnięta że bara, bara nie było nawet tylko oboje padlismy spac jak betki jesli miało by cos byc to mogę liczyc jedynie na bojownika plemnika ,spadochroniarza kamikadze zapierajacego gdzies sie ogonkiem i wlczacego o przetrwanie w celu dotarcia do komóry jajowej :D tak czy siak jak by się nic nie udało to przynajmiej wyglada że owulka przypada u mnie na 21 dc i jeszcze bedzie monitoring to bedę wiedziała co jak i kiedy :)@ jeszcze nie ma ale ,pobolewa mnie z prawej strony,a ten śluz jest nadal taki zarózowiony wiec nie wm co mam myślec o tym :o moze jestem podrazniona bo cyto. miałam i patyczkiem i szczoteczka pobieraną i bolało mnie po tym 2 dni i juz przy samej cyto krwawiłam troche , więc jak z meżem tego tamtego to tak sobie myśle tez może mnie tam podrazniac jak mam jakies małe ranki :o EVICZKA dzisiaj tempka pokazała 36.7 :) Ale nie bardzo wiem jak sie odnosic do tego bo miałam dzisiaj jakis lekki sen i co 2h sie przebudzałam i przewalałam na drugi bok więc nie wiem czy jej dzisiejszy pomiar jest wiarygodny :o co prawda z wyrka nie wstawałam no ale :o POLA-??? MAGDALENKA???????? KISA???????????? IZA??????????? JULY??????????? WODNISIA?????????? MONIAMAMA??????????????? KROPKA-- list gończy wysłałam !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Ja dzis z nocki wrociłam ,pracy było niewiele więc wszyscy no prawie wszyscy chrapali. Dzis w Polsce piękna pogoda więc życzę wam wszystkim wspaniałego weekendu:D:D:D🌻 Tyle napisalyscie ze musze znalezc z dobrą godzinkę by was nadrobic i dogonić;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- nie martw się,ciesz sie wiosną i słoneczkiem,o @@ nie myśl,poki nie ma to nie ma i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana muszę też w praniu i sprzątaniu nadrabiać:P:O Moje chłopy tak brudzą ze ciągle wieszam ,sciągm,prasuje i w kólko ciągle od nowa,normalnie szok, jeden z drugim na wyscigi ktory wiecej razy dziennie sie przebierze wrrrr:P a ja durna baba piore i piore..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki u mnie nadal bez zmian. jak się będę lepiej czuła to nadrobię obiecuję. teraz nawet czytanie powoduje u mnie mdłości. Pół dnia żygam a drugie pół dochodzę do siebie. ta ciąża jest chyba gorsza niż poprzednia;-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! MAAm - owulka była wczoraj jak nic :) POla - ja też ciągle piorę i piorę. Wiecznie pełno tego prania tylko niewiadomo skąd??? A pomyśleć że będzie tego jeszcze więcej.... Szok :) kropka- trzymaj się , ja przez pierwsze 3 miesiące miałam wstręt do komputera, do telewizora i radia. Trzymaj się kochana. Będzie lepiej zobaczysz, to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAAm kochana ale dzisiaj też koniecznie podziałaj, nie zaszkodzi :) A pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ KISA..................... 22.05.2009...........32................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie KOTECZEK..............13.08.2009.........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie KROP.KA.................14.12.2009r.........34.......... .śląskie..... MARTADIABLICA........____________......32...........W-WA ........ ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE mAAm....................09.05.2009..........29.......... . ....W-wa.. POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... magdalena28...........14.05.2009..........29........... ..ŁÓDZKIE.. WODNISIA..............16.o5.2009..........36............ ...ZACH_POM PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** Witajcie ;) Poprawiłam mój wiek , bo przeciez sie starsza zrobiłam w zeszłym tygodniu :D Jak bylo u gina opisze nieco poźniej. Zdradze tylko ze wyszłam ciutke pocieszona co do porodu. Połowy szyjki juz nie mam :D Całuje wszystkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilka przerwy w pichceniu bo juz padam na ryjek normalnie :) EVIKA- tez mi się wydaje że ta owulka była wczoraj choc ja miałam 2 takie spatki tempki w tym miesiacu w 17 dc i w 20dc więc nie wiem czy wogle była no i martwię się cały czas czy tej @ nie dostanę wcześniej :( bo cały czas wkłatka czysta ale jak się podcieram to jest tak rózowawo :o martwie sie tym wynikiem cyto. i wogle jakas bez zycia jestem :o cyc nabrzmiały lekko boli , jestem strasznie śpiaca i wogle wszystko do d u p y dzisiaj :o KISA- co taka kruciuteńka relacja kochana:) pisz wszystko szczegółowo hihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja normalnie obstawiam u siebie jutro @ bardzo mnie boli na dolę nadal mam taki śluz rózowy:o I cycki bolą mnie jak je dotykam :O jestem ospała i ogułem d u p a sie szykuje juz mi czarne mysli po głowie chodza :O wogle same stresy w ciagu ostatnich 2 tygodni bo i smierc psa, i wyrwanie zęba, i ta cytologia normalnie mnie dołek dopada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajelam sie sprzątaniem bo jutro mam gosci i nie mialam jak odpisac maam bo burzy zawsze jest slonce wszystko bedzie dobrze zobaczysz !!!!! glowa do góry:):):):):) moze te plamienia są jeszcze bo tym badaniu trzymaj sie cieplutko bo bedzie dobrze ja ci to mowie buziaczki miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten ból na dole w brzuchu to tez moze byc objaw ciazy takze kochana ty sie nie szykuj na tą @ bo raczej jej nie bedzie a do tego jeszcze ból piresi ho ho ho trzymam kciuki kochanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D @ jeszcze nie ma :) temp 36.75 dzisiaj pokazała goscie wyszli mi przed chwilką i uciekam zaraz sprzątac i wstawiac wszystko do zmywary :o oczy mi sie same zamykaja więc chyba sie połoze spac na troche stary poleciał na mecz Legia - Lech wiec mam chwilke dla siebie :) A i LENKA jest na swiecie :) MAGDALENKA- nie kochana to raczej nie ciąża :) Tylko chyba po tym badaniu bo mam wrazenie że dzisiaj juz go nie ma :oale do końca pewnosci nie mam nie chę juz gmerac tam papierem hihihi:D A wiecie ż emoja cioteczna szwagierka smiała się z ejak ona urodzi to ja zaskocze hihihihihih:) Więc musze brac sie do roboty hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny... Poniedziałek znowu wrrr Jak się czujecie dziewczyny dzisiaj meldować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Witaj Iza. Znowu poniedziałek, niestety ..... Dobrze że ten tydzień taki krótki i od piątku mam wolne :D Jak się czujecie po weekendzie??? Ja wczoraj spędziłam cały dzień z rodzinką na ognisku i dzisiaj jestem okropnie zmęczona, ledwo wstałam. Dziewczyny co u Was? mAAm - Kochana u Ciebie żadnej @ nie będzie więc nawet nie myśl o niej. Magdalena, mAAm, pola, kisa, kropka, nuska, BIGmam, gdzie się podziewacie od samego rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj tak sobie cos mnie martwi ta tempa napisze wam moze wy cos poradzicie 9dc36.1 10dc36.6 11dc36.4 12dc36.6 13dc36.4 co o tym myslicie niby ten 13 powinien byc plodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×