Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

własnie w ccc te sztywne są,w smyku 2 fasony były i chyba je wezmiemy bo innego wyboru nie ma.Mamy jeszcze Traf,zajrze tam jutro. Do garniturku raczej cos elegackiego musze mu kupic a dla takich chłopcow ciezko o takie buty.Teraz same sportowe ikolorowe i sandały. Sronki zapomniałam Ci pogratulowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ale czego gratulujesz ??? Ja mojemu kupowałam w smyku w tamtym roku :) 2 pary bo brałam bez niego i nie byłam pewna jak roz. i dzieki temu miał drugie w tym roku na rocznice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łłłłłłeee,czuje sie jakby cos na żołądku od wczoraj mi siedziało..dupa samopoczucie,jasny gwint..na zarcie patrzyc nie mogę,zrobiłam dzis rosoł i kurczaka pieczonego z ziemniakami i sałatą w smietanie, rosół ze wstrętem zjadłam a na resztę nie spojrzałam nawet.Niech ten dzien sie juz skonczy..jego mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze by było ale nie mAAm,nie sądzę..to dopiero 15dc, moze złapałam cos w pracy,2 dni tam ostatnie spedziłam i dużo zasmarkanych dzieci po korytarzu sie kręciło..poza tym mam zakwasy bo reanimowalismy goscia a ja mocno musiałam sie naprężac by typa 120 kg zainubowac,całe ramię mnie boli i bark,sam zakwas i to pewnie powody mego samopoczucia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA-no nie wiem :) ty masz kruciutkie cykle więc moze to kruszynka :) Mnie tez boli brzuch ale tak troche dziwnie ( nie chcodzi mi o objaw ciazowy bo nie dopatruje sie ich ) ale zawsze bolało mnie podbrzusze a teraz boli mnie po obu stronach wzgórka łonowego ( chyba tak to mogę najtrafniej okreslic :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci że ja bym chyba psychicznie nie dała rady w takiej robocie jak ty :o NORMALNIE PEŁEN PODZIW KOCHANA!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-może nam fasolki siedzą ,u mnie i u ciebie, ale jaja by były,jak berety, laski chyba by z wrażenia z krzeseł pospadały!! hihihih:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurwa że aż obie przeklne :) Dopiero by mleka sie ozłopały nasze ciezarówki kochane jak by nasze fasoliny oblewały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-ja uwielbiam tą pracę,nie wyobrażam sobie innej:) mAAm,ktory masz dzien c?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wrazenia to mleko by się im same z cycorków strumieniem czy wodospadem lało hihihDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....marzenia sie spełniająąąąąąąąąą....tylko mocno,mocno w nie wierz.....jakos tak Jezowska spiewała kiedyś :D Zreszta mieszka w klatce obok mnie hihihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- dobre :D z tymi cycorkami, mało z krzesła nie zleciałam ze smiechu hihihihii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche siedze jak na szpilkach bo 2 miesiace temu miałam @ 26dc:O i teraz siedzę jak na szpilkach oby mi sie nic nie poprzestawiało :o W tedy zwaliłam to na zmiane nawyków jedzeniowych bo przezuciłam sie na kotowane papu :o i teraz mam cykora i jeszcze do 9 na wyniki muszę czekac :O normalnie masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj do tescika to jeszcze całe 10 dni :o bo 8.05 powinnam @ dostac , a wszystko wskazuje że ta pinda bedzie wczesniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- cykl bedziesz miała ok, umowmy sie na tescik 10.05 ok:):):);:D??? moj ostatni to w ogole 23 dni i ok sie czułam,w sumie to mnie zaskoczył ale w wielką sobotę mnie brzuch bolał jak na @ a w pon juz było plamienie.Teraz owu była 10-11 dc czyli @ bedzie gdzies 5,6,7 maj. Tak se mysle zeby jutro pojsc na progesteron, ostatni był w normie ale dosc niski wiec moze stąd te krotkie cykle.Chyba rano pojde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie @@ i już!!koniec kropka a na tescior nas już umowiłam w komunię:D:D:):););) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tu gadu gadu mAAm,tesciory umowione:D:D:D;) a mi sie lepiej zrobiło i pojdę ogarnąć ten domowy krajobraz jak po wojnie:):D zacznę od odkurzacza:):) mAAm-buziolki👄 gratuluję kolejnej stronki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja tez uciekam prasowanko w czyn zamienic :) Buziolki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny..ja już po wizycie...moje szczęście waży...1126 - już nie takie maleństwo jak na 26 tydzień to duży kawaler z niego :) Tylko, że dalej ułożony pośladkowo i zaczynam się martwić...mam jednak nadzieję że zrobi fikołka ...następna wizyta 26 05 na dzień mamy i bardzo bym chciała żeby był już dobrze ułożony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza napewno bedzie fikołek dzidzia chce ci zrobic niespodzianke:):):) musiałam poczytac bo dziewczyny sie rozpisały :) juz sie obrobiłam i nawet samopoczucie lepsze . teraz zrobie z młodym lekcje bo jutro ma test z angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×