Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Dziewczyny...a ja mam dość..była godzinę temu teściowa, że Martynka ma jakąś wysypkę i gorączkę i ona wyczytała w internecie, że to pewnie ospa albo jakaś inna zakaźna choroba a moja Paulinka bawiła się z nią wczoraj i sama jest chora :( Prosiłam żeby pojechały do lekarza, żeby zobaczył co to za wysypka ale mała zasnęła...po cholerę przyszła i mnie nastraszyła :( Paulinka płaczę i się denerwuje czy nie pójdzie do szpitala a mnie wszystko z tych nerwów swędzi :( Mam ochotę kogoś pogryźć - ludzie są bezmyślni po cholerę przylazła z taką informacja - zamiast najpierw jechać do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - nie denerwuj się, jak najszybciej podjedź ze swoją Paulinką do lekarza i powiedz jak to wszystko wygląda. ie panikuj za wczasu bo to tylko pogorszy sytuację. Nie stresuj swojej Paulinki, na spokojnie przejdźcie się jeszcze dzisiaj do lekarza i wszystko się wyjaśni. Iza nie denerwuj się na swoje dziecko, spokojnie jej wytłumacz, że trzeba sprawdzić tę wysypkę i że napewno nic złego się nie stanie. Jest już duża, zrozumie napewno. Iza - spokojnie, teściowe czasem przesadzają i to ostro, jedź do lekarza i nie czekaj i nie słuchaj rad i mądrości teściowej. I koniecznie napisz nam o tym, co powiedział lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika Paulinka nie ma żadnej wysypki i w miarę dobrze się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem !!! I wkurwiona na maksa!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę ma zatkany nos i oczka jej się świecą ale temperatura spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - widocznie nie do konca zrozumiałam. Przepraszam. To skoro z Paulinką wszystko ok to olej tą całą sytuację.Poobserwuj sobie córcię przez najbliższe dni i to wszystko. Napewno jest zdrowa i nic jej nie jest. A teściową się nie przejmuj. MAam - co się stało??????????????? Napisz proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trafiłam na jakiegos chuja po solarce z kajdanem na szyji i łapie wypacykowany jak by mógł być po pieciu operacjach plastycznychWRRRRRRRRRRRRRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - ????????????????????? napisz co się dokładnie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa taki kretyn że szkoda gadac nic mi nie powiedziała jeszcze mnie opierdalac zaczoł ( sorki że klnę ale mam nerwa) że ja powinnam mieć cały monitorink bo teraz to juz jestem pewnie po owulce i co on mi powie , wogle zaczoł mi wypisywać co mam zrobic w jakićh dniach na monitoring że w 4-5 dc juz mam zaczac na co ja ze dobrze ale ja wtedy mam jeszcze @ a on że przeciesz mi napisal w jakich dniach ma mi robic i z eto jest nie refundowane i ze on mi to może zrobic ale to bedzie juz płatne :O A POLA pisała ż ejest refundowane :o jednym słowem nic niewiem :(😭 ja mu tłumaczyłam że lekarka kazała mi zrobić te badanie własnie w 21dc.A jak się go spytałam czy wtakim razie nic nie widać to mi odburknoł ż ewszystko widac ale co to mi nic nie powiedział dał trzy zdjecia i opis:O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm i nie zapytałaś go co on tam zobaczył na tym monitoringu??? Dlaczego go nie zapytałaś co on tam widzi??? Ja już pomału wybieram się do swego ginekologa i pewnie też wrócę wkurzona na maxa coś tak czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa noramalnie o kant dupy to 😭 moja gin kazała mi to zrobić 18dc ale poniewarz nie było terminu to powiedziała że lepiej w 21 bo żekomo 20dc mam owulke a chodzi o to czy była to kurwa nic nie wiem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm a może na tym opisie jest coś co łatwo zinterpretować i zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- pytałam ale mi nic nie powiedzial tylko że no co mam pani powiedziec wszystko jest ok jajniki ładne i takie tam był tak gburowaty że szok :o Zaraz wam napisze co mi napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś nie najlepszy ten dzień...Evika ale Martynka mieszka koło nas i ja wczoraj sie z nią widziałam i boje się czy się czymś nie zaraziłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USG tv monitoring miednicy małej om 9.05.09 ,TV narzadu rodnego. Trzon miednicy w przodozgieciu o równych obrysach : AP-34mm DŁ 49mm Myometrium jednorodne.endometrium jednorodne , szerokosci 8mm.Kanał szyjki o regularnym obrysie. jajnik prawy -26x15mm o prawidłowej budowie.jajnik lewy 34x21mm o prawidłowej budowie. Zatoka Douglasa wolna .Ilosć wykonanych zdjec 3 . Wskazania monitoring cyklu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - napisz dokładnie. Iza - to może porozmawiaj z mamą Martynki - zadzwoń najlepiej a nie idź osobiście. Zapytaj czy ma jakieś objawy, gorączkę, czy pójdą z córką do lekarza itp. Powiedz że się boisz, bo jesteś w ciąży.Oni kurczę powinni to zrozumieć i jak najprędzej pójść do lekarza, choćby ze względu na Ciebie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - i nie ma tam ani słowa o owulacji????? Szkoda że nie ma naszej Poli ona by wiedziała jak rozszyfrować ten opis. Ale chyba wszystko jest ok. Tylko pytanie czy była owulka. Szkoda kurczę że nie zapytałaś tego dziada o tę owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja muszę pomału szykować się do swego gina, odezwę się po wizycie. mAAm - nie stresuj się, spokojnie. Nic na to nie poradzisz że trafiłaś na takiego człowieka. Iza - spokojnie, pogadaj koniecznie z rodzicami tej dziewczynki, to jest ich obowiązek i bez najmniejszego "ale" powinni jak najszybciej iść z dzieckiem do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wszyscy są w pracy :( Teściowa z Martyną siedzi a do niej już nie mam siły :( Maam chyba musisz iść do gin z tym opisem - ona na pewno odczyta wszystko. Evika idź i wszystko nam zaraz napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny mam koleżankę jej mam jest ginem może jej prześle meilem to mi cos powie :O Wkurwiona jestem na MAXAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Evika czekma na wiesci od gina i ide cos zjeść👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę sprzątać do sypialni - może się uspokoję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa powiem wam że czytałam troche na forum i wyglada że jak płynu nie ma to ni ebylo owu ale dziewczyny pisały że często sie chlania juz po 2 dniach i nie widac mi ten chuj powiedział ż eja jestem zapóźno , więc mi nic nie powiedział jauz sama nie wiem :Oco mam mysleć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:D Wrociłam z pracy i muszę szybko cos chłopakom pichcic bo od 2 dni nic nie jedzą;);) Schudną mi:);) mAAm- to jest opis prawdłowego usgale o owulce tam nic nie ma:(. Pewnie ją już miałas i on juz ie był w stanie nic zobaczyc. Był seksik wicsie niczym nie martw tylko teraz cierpliwie czekaj na efekty::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- jesli to tylko gorączka i nic wiecej to spokojnie podaj Ibuprom i do lekarza mozesz jutro na spokojnie pojechac z nią jesli nadal bedzie gorączkowac.Nie ma co sie denerwowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam już od ginekologa. I wcale nie jest mi do śmiechu. We wtorek z samego rana idę do szpitala. Wtedy będę już tydzień po terminie. Będę tam leżała nawet 1,5 tygodnia bo nie wypiszą mnie przed porodem już do domu. Zbadała mnie i stwierdził że szyjka nie jest przygotowana do porodu,że szybko nie urodzę, że szyjka jest gdzieś jeszcze przy kości i że spokojnie pochodzę jeszcze z tydzień albo i dwa. U nas poród wywołują dopiero wtedy gdy minął ponad 2 tygodnie od terminu, czyli mogę leżeć w tym cholernym szpitalu nawet prawie do połowy czerwca. A dziecko wtedy to już zapewne będzie ważyło z 5 kg. Ech, szkoda gadać. Przepraszam ale nie mam humoru :( Siedzę i ryczę jak głupia. Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta310
Evika niedenerwój sie to nic nieda moze wywolaja ci porod wczesniej dlaczego mieli by wywolac po 2 tygodniach zmienic moze sie w kazdej chwilitak jak juz pisalam kuzynka miala teraz wywoływany poród a byla dopiero 2 dni po terminie głowa do góry bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika kochana nie martw się..lepiej, żebyś była w szpitalu pod opieką lekarzy - ja też z Paulinka leżałam 5 dni przed porodem na patologii - dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika serce nie martw sie. Słuchaj moja szyja tez była wysoko , niezgładzona, a skrócona tylko gdzies połowe , rozwarcie na jeden palec i co? Wody odeszły i zaczełam rodzic. Oczywscie przezyłam 3 razy masaz szyjki( brrrrrrrrrrrrrrr) ale to pomogło i urodziłam. Dlatego nie dołuj sie , bo stres tez nie pomaga. Musisz wyluzowac i wtedy puści zobaczysz. Modle sie za Ciebie, zreszta wiesz o tym. Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×