Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witam dziewczyny :) Wczoraj nie miałam siły już zasiądź przed komputer :( Wycieczka z przedszkola - fajna :) Moja wizyta u lekarza ...no właśnie syniu nie odwrócił się - dalej siedzi na pośladkach a myślałam, ze zrobi mi prezent na dzień Mamy- Evika widzisz jakie te nasze chłopaki niegrzeczne :) Mam zrobić badanie krwi i glukozę - a już myślałam, że mi sie upieczę :) Synuś waży 1620 - już nie taka kruszynka i mam coraz mniej miejsca do odwrócenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ja mam dzisiaj doła na maksa :( W nocy spałam jak niemowlę. Zadnych oznak porodu. Nic, zero. Zaprowadziłam już córcię do szkoły, zrobiłam zakupy, kupiłam na ryneczku truskawki i siedzę i wcinam je bez ograniczeń. Pola - Ty tu kochana nie opowiadaj, że twój cykl jest zepsuty, bo my tu nie po to trzymamy kciuki, żebyś Ty kochana pisała że cykl Ci się zepsuł :) Napewno wszystko jest ok i owulka była :) Wodnisia - mam nadzieję że się uda :) Mulan - nie martw się. ja niestety nie miałam takich plamień nigdy więc przykro mi ale nie umiem Ci nic podpowiedzieć. Zapytaj może ginekologa jak to jest? Czy w ciąży takie plamienia też mogą wystąpić? mAAm- witaj ranny ptaszku! Jak już skończysz \"rozmawiać\" ze swoim mężusiem to klikaj do nas, bo smutno tu bez Ciebie :( nuska - może już wiesz kogo nosisz pod serduszkiem? Kliknij do nas jak wrócisz od lekarza, będziemy czekały na wiadomości :) Iza - witaj :) Kiedy idziesz na tę glukozę? Nie martw się synkiem, może jeszcze uparciuszek się odwróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭 i mówi samo za siebie 😭😭😭 i dupa po owulce 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę kochana że u Ciebie wszystko w trakcie :) Ze owulka własnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- normalnie jestem w K u r w i o n a !!!!!😭 miał byc sexik i co D U P A !!! , owulka na wykresie jest J E S T!!!, brzucho B O L I i co 😭 i nic bo walnełam sie koło męża a tu tel z pracy ze cos z jakimś autokarem :o i poleciał i D U P A wieczorem go nie ma bo ma mecz w pubie i D U P A 😭 łzy mi normalnie same ciurkiem lecą 😭 bo po co ja latam do Gina, poco temp mierze i td wszystko do D U P Y !!!!!!!!!!😭 Pieprze te staranka musze się pogodzic z tym że mam jedno dziecko i tak juz zostanie 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - kochana, uspokój się. Ja wiem że to przykre i że Cię to boli. A może spróbujcie jeszcze przed tym pubem? O której mężuś wraca do domu? Kochana nie denerwuj się, widocznie to coś pilnego skoro musiał jechać. Nie denerwuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj maam co ty wygadujesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! spokojnie kochanie !!!!!!! poczekaj będzie dobrze jajeczko jest od 12-36 godzin to jeszcze masz czas No takie rzeczy sie zdążają w życiu - przecież to nie jego wina Spokojnie - nie rycz bo nic to ci nie pomoże a tylko organizm moze zwariować !!!!! spokojnie będzie dobrze - wróci z meczu i seksik będzie a i wszystko o czasie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 jakos nie moge sie opanować😭 a po pracy juz nie wraca bo na mecz jedzie odrazu :( a wszystko do dupy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musi coś w powietrzu wisieć - bo ja też mam mega doła :-(( Ale ty sie nie poddawaj bo jak ty sie poddasz to ja nie wiem co ja mam myśleć o tym wszystkim !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - to jak wróci z tego meczyku to poczekaj na niego i wtedy podziałajcie. Nie denerwuj się. Ja też mam doła na całej linii. Szkoda gadać:( Wszystko jest do d.... Mulan - głowa do góry. Kurczę kto nas dzisiaj wszystkie będzie podtrzymywał na duchu skoro wszystkie jesteśmy takie zdołowane :( Ech, co za dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - ja ci powiem zę moje samopoczucie coraz gorsze - płakać mi się chce, siedzieć w pracy nie moge, oszaleję chyba od tego myślenia. Jestem zła na to wszystko - ze tyle starania !!!!! ze tyle zachodu o to wszystko i co ???????? Nie wiem zdrowa jestem przecież , badania miałam, to dlaczego to sie tak dzieje ????? Nie wiem może ja sie na matkę nie nadaję ???????????????? może bozia daje mi znać - że nic z tego ?????? nie wiem po prostu opadłam dziś z sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan nie mów tak :( Nadajesz się na mamusię, przecież Ty najlepiej o tym wiesz. Ja wiem, że te starania są dobijające, człowiek tyle się stara, co miesiąc to samo i nic :( I ciągle to rozczarowanie. Nie wiem dlaczego tak jest, natura bawi się na całego, bawi się jak umie. Mulan nie smuć się :( Ja też mam doła. Jestem po terminie, tyle nasłuchałam się złych opinii o porodach po terminie. Wszystko mnie to przeraża i dołuje. Córkę urodziłam w dniu terminu, nie znam uczucia - przeterminowania. A teraz? Właśnie to następuje :( Normalnie żyć mi się odechciewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Położę się chyba troszkę bo jestem tak zdołowana że szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja urodziłam tydzień po terminie - wiec nie martw się - da się przeżyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no ja jakos nie mogę się pozbierac doła mam niesamowitego 😭 jeszcze opierdoliłam przed chwilka męża przez tel . wiem że to głupie ale cos pekło we mnie 😭 kuźwa sama zła na siebie jestem że tak reaguje lzy mi po policzkach same ciekną ciurkiem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- z porodem to spokojnie , moja ciocia 2 tyg. po urodziła cudna zdrowa dziewunię :) Lada moment Bartus bedzie bo już się doczekac nie moge go sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- u ciebie działanka były :) Więc ja uwazam że te plamionko może byc na poczatku jak dla mnie to u ciebie jeszcze nic straconego :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa az sama na siebie jestem zła pierwszy raz tak reaguje az mi głupio 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam - nie rycz - głupolku, wszystko będzie dobrze i nie masz co się wyżywać na mężu ;-)) proszę cie przecież to nic nie da !!!! Oj dzieje sie dzieje dziś źle na naszym topiku :-(( fatalne fluidki dziś są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- wiem że to nic nie da :( a ryczec tez naprawdę nie chce ale te łzy 😭 same mi leca :( Naprawde pierwszy raz tak zareagowałam nigdy nie chlipałam :( nawet jak dostałam @ a dzisiaj sama nie wiem czemu 😭 tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie te plamienia były zawsze - więc wiesz ja sobie tak wymyśliłam, ze jak będę w ciąży to ich nie będzie i to będzie znak dla mnie a tu zobacz 20 dc i kurcze leci krewka (no kapie w sumie jak się napnę tak bardzo (w kibelku) bo teraz nic nie leci. A wczoraj to mówię ci jakiś dziwne miałam odczucia. Wiesz miałam wkładkę morką i majteczki - ale niczym konkretnym jakby woda czy coś ? Cholera wie co to było ?????? Mówię ci załamana jestem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - nie nie wiem a może to hormony tak dziś szaleją ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to wynika z tego że z synkiem było szybko własciwie podjelismy decyzje że chcemy i się udało :D ale i z sexikiem było inaczej bo kiedy mielismy ochote to było a teraz to juz raczej tylko nocne przytulanka zostały :o bo wiadomo młody wdomu ...Nie wiem może mnie podłamało to ze w sumie to od sierpnia próbujemy ale tak na seio to 5 miesiecy temu zdecydowalismy sie że chcemy , a jakos tak źle mi na maxa😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- a moż eto nadmiar sluzu był w ciązy tez go jest więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez źle na maksa - i chyba nawet mega paczka żelków nie pomoże :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN - my kobity to jednak głupie jestesmy :O no ale to nie nasza wina że się instynkt macierzyński w nas odzywa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no za dużo myślimy - ale taka nasza natura ;-)) co poradzisz. Faceci inaczej myślą a my tysiąc myśli na minutę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- my to wogle mamy pod górke :( a dupa jakos załamana jestem kompletnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzyłam teraz twoja tempke i jest super :D ładnie po owulce wzrosła wiec kochana ja trzymam kciukasy za II krechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×