Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

uzupełnijcie tabelkę ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... MULAN ...................14.02.2010r.........34...........Warszawa ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE... WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ...ZACH_POM ANETKA..................14.06.2009..........31.......... .KUJAWSKO-POM magdalena28...........16.06.2009..........29...........ł ódzkie.... mAAm....................19.07.2009..........29.......... ..W-wa.......... NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ..........WAGA......CM.....WIEk. .. ...MIAST...... KISA--21.05.09---MARTA-KASIA- 3730 kg---56cm--- 32---------Sląskie EVIKA--------------------------------------------------- ------------------------ PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN...................RÓŻA....................MIKOŁAJ................... ******************************************************** ****************************** ANETKA..........................................DORIAN/W IKTOR/GRACJAN/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie- Mulan masz kochana już imiona a u mnie nadal brak pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade teraz z młodym do lekarza znowu kaszle i w piersiach go boli mozna sie wykonczyc jak nie urok to sra...ka zawsze cos a ma astme to tez zalezy od pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................26.05.2009...........31......... .......PODLASKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... MULAN ...................14.02.2010r.........34...........Warszawa ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE... WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ...ZACH_POM ANETKA..................14.06.2009..........31.......... .KUJAWSKO-POM magdalena28...........16.06.2009..........29...........ł ódzkie.... mAAm....................19.07.2009..........29.......... ..W-wa.......... NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ..........WAGA......CM.....WIEk. .. ...MIAST...... KISA--21.05.09---MARTA-KASIA-- 3730 kg---56cm--- 32---------Sląskie EVIKA-03.06.2009---BARTOSZ---4300 kg---59cm--- 31--------Podlaskie PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ****************************** MULAN...................RÓŻA....................MIKOŁAJ. .................. ******************************************************** ****************************** ANETKA..........................................DORIAN/W IKTOR/GRACJAN/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jak wam tabelkę wkleić to i ruch się zrobił hihihihihihi:D dziewczynki ja się meczyłam nad wykresami , bo chciałam je wydrukowac ale dupa z tego :o wkońcu przeniosłam je szczegółowo na kartkę w kratke mam nadzieję że ginka się połapie :) normalnie mam takiego pietra przed wizytą że nie wiem :o ale chyba po części jest spowodowany tym że boję się że mi powie cos złego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Moje maleństwo słodko śpi, więc klikam do Was. Dzisiaj szykujemy się na pierwszy spacer. Niestety mnie ta przyjemność ominie, pierwszy spacerek zaliczy Bartuś z tatusiem. Ja dalej okropnie kaszlę, no i choroba nie chce mnie opuścić :( mAAm 👄 Kochana Ty dziś masz wizytę u gina. Napisz koniecznie jak będziesz już po wizycie :) czekam z niecierpliwością. Aneta - daj znać jak z synkiem? Magdalenka powodzenia :) Trzymam kciuki :) Iza - kochana to dzisiaj po prosty od razu do łóżeczka i lulu :) Przesyłam buziaczki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- oczywiście napiszę :) myślę że gdzies około 14.00 już będę po :) a z nerwów to mi normalnie motyle w brzuchu latają :) Życzę zdróweczka kochana ❤️ i zmykam pod prysznic bo kto wie może mnie zbada po mimo @ :o👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika kochana ty też lepiej się kuruj :) A ja z karmieniem Bartusia- wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki:) Ja dzis tu u was na krotko bo cos nie mam nastroju,nic mi sie nie chce nic mi nie wychodzi,kłócę sie z chłopem i w ogóle wszystko do dupy.:O:(;( Evika- śliczne to twoje maleństwo,gratuluję:)rośnijcie zdrowo:) mulan-gorące gratulacje,cieszę sie razem z tobą,nie martw sie bo zabraknie ci czasu by się cieszyć z ciąży:) mAAm- pisz co ginka ci powie,:) buziolki:) u mnie 12dc,brzuch napindalał mnie 10dc wiec owulka moze była,nie wiem.Staranka były,były... Ach,mam doła na maksa,ide spac,bo puki co nikogo nie ma w domu,buziaki dla wszystkich👄 Sorki za moj nie najlepszy nastrój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poluśka - trzymaj się i nie zamartwiaj - jak staranka były to i trzeba wierzyć ze się uda :-)) Czekamy na ciebie maam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z młodym osłuchowo dobrze poprostu dusi go astma ciekawe co tam u mAAm juz powinna byc poczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc jestem juz zadowolona :D Ginka jak zwykle miła i sympatyczna :) Zakazała mi mierzenia tepki :) bo powiedziała że nie jest zwolenikiem tej metody bo stresuje byle zmiana cisnienia i juz tempka inna itd. po mimo że mam @ i te plamionko zbadała mnie i zrobiła USg :) więc powiedziała ż ejajniki są bardzo ładne :D Pokazała mi pecheżyki :D macica jest bardzo ładna :D i jej zdaniem moje cykle są co 36 dc :o bo te 2 pierwsze dni plamienia to nie okres:o Powiedziała że jej zdaniem owulka może byc u mnie w 25dc dopiero :o ( w sumie w tedy to ja się nigdy nie starałam ) więc powiedział że ten progesteron mógł byc w tedy taki niski :o mam u niej wizyte 25 .06 o 18.00 zrobi mi kolejne USG :) a co fajniejsze to 25.06 mam o 15.30 badanie u tej państwowej ginki :Dhihihihi:D więc jak mnie przebadają tego dnia to za wszystkie czasy :) ale co tam jak mam wizytę i za friko to co mi tam :) czego się dla dzidzi nie robi :D no nie :D I co myslicie po tym co mi ginka powiedziała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam jedynym słowem wszystko dobrze- tylko męża musisz bałamucić cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja stronka :) Straszne mam kostki obuchniete...cholera mam nadzieję że już mi tak nie zostanię ;) Oczywiście teściowa już mnie wczoraj nastraszyła....ale ciśnienie mam w porządku ksiązkowe 120/80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam - no jak widać wszystko w porządku. Może te plamienia masz takie przedmiesiaczkowe jak ja miałam. Ale najważniejsze ze już wszystko wiesz i już możesz działać wtedy :-)) Dla mnie to brzmi jednoznacznie. I nie masz sie co martwić teraz jedynie to sporo czekania. Ale zobaczysz szybko to zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochane troche mi ulzyło po tej wizycie :) lezałam a nademna wisiała wielka plazma :) na której wszystko widziałam :) wszystko mi powiedziała szczegółowo co ile ma itd :D az mi ulzyło :) tempke no cóż jak się sama obudze to zmierze a jak nie to nie :p ginka powiedziała że może w wakacje zadziałamy :Dbo to wyluzowac sie można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- cisnienie maż narazie ok :) wiec spokojnie pogoda taka że nic dziwnego że troche puchniesz :) Puki nie budzisz się opuchnięta to jest ok :) A jesli zauważysz że rano wstajesz i nogi rece jak balony masz to koniecznie powiedz gince bo ja tak miałam i okazało się ż ejest geztoza :( nie strasze cie kochana bo u ciebie to napewno nie to ale tak na wszelki wypadek uprzedzam byś wzrociła uwagę :) MULAN- a jak się czujesz kochana mdłosci nie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po poniedziałku ...ale niestety nie zrobiłam wszystkiego :( ale jutro też jest dzień :) Maam jak na razie to puchną mi tyko kostki- recę nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- to wszystko jest ok :D bo i juz brzucho ci ciąży i pogoda gorąca wiec to normalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja tam trzymam kciukasy za II krechy :) bo wierz że kto się lubi ten się czubi :D:D:D:D:D:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam wszystko dobrze a tak sie denerwowałas teraz to tylko chłopine przycisnac i dwie krechy jak w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA- ja to nawet chłopiny przyciskac nie muszę sam chetny hihihihi:D no jak to mówią pierwsze koty za płoty jak narazie to czekam czy u mnie wogle do owulki dochodzi czy jakis pecheżyk jest dominujący :o bo jak nie to cos na wywołanie owulki mi da :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam dobre wiesci widze super widze ze ta twoja to samo powiedziala co moja na temat termometra dzisiaj troszke mam brazowego wiec napewno dostane ale jak sie skonczy to zobaczymy jak zaczne brac leki czy cos pomoga :):):) takze wszystkie zaczynamy starnka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- ja trzymam nadal kcikasy abyś nie dostała tej cholery@ !!!!!!!!! A co do staranek to patrzeć jak się spręzymy to wszystkie bedziemy się cieszyć z II KRESEK w przyszłym miesiącu :D dopiero by się działo na naszym szczęśliwym TOPICZKU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×