Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

pisze jeszcze raz mam nadzieje ze mi niezje staram sie was podczytywac tez trzyman poslady za maam ipole napewno sie uda niema innej opcji magdalena gratuluje niuska współczuje napewno bedzie dobrze u mnie bywa róznie mała w dzien mało spi robi sobie tylko drzemki po dziesiec pietnascie minut i to wszystko to jak mam chwile to wiadomo sprzatanie pranie gotowanie teraz młody do szkoły to do 15nastej jestesmy same mała tak jak niechciała jezdzic w wózku tak niechce nic sie niezmieniło cały czas jest na piersi ale je juz obiadki i deserki co do mojej wagi to tragedia jestem szczuplejsza niz przed ciaza wszystko mi spada z tyłka młoda ma juz 4,5 miesiaca jest słodzutka przekreca sie z pleców na brzuszek prubuje sie podnosic i własnie juz mnie nawołuje postaram sie klikac czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, hallooo pobudka zapraszam na kawkę (_)> nuska - dobrze, że z małą lepiej! Oj, bidulko, 43kg to naprawdę malutko.... :-( aneta - cudna ta Twoja malutka. A jaka już duża, ten czas strasznie szybko leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Hej kochane ❤️ Ja wam tylko sle buziole👄 bo uciekam dzisiaj na pogrzeb wujka :( i do tego w wawce leje wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ja dziś tylko na chwilkę, bo pracy dużo. Weekend minął wspaniale, przyleciała moja najlepsza przyjaciółka z USA, więc spotykamy się, plotkujemy, szalejemy i wspominamy dawne czasy:) Szkoda, że już za kilak dni leci, ale cieszę się, że mogłyśmy znowu się spotkać. Normalnie nagadać się nie możemy:) Dziś jestem w pracy i złapałam totalnego doła, jak pisałam kryzys dopadł i mojego pracodawcę. Wymówienie na dzień dzisiejszy otrzymało 30 osób. To dużo:( Boję się po prostu:( Wiem, że to nie koniec zwolnień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - współczuję śmierci wujka.. Eviczko - strasznie przykra sprawa.... 30 osób, straszne. Mam nadzieję, że Ciebie to ominie szerokim łukiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ja dzisiaj herbatke z cytrynka i miodkiem daję :D Bo mnie normalnie trzęsie :O dorobiłam się wczoraj troche bo było strasznie zimno i deszcz lał :O więc za chwilke chyba spać się położę bo padnięta jestem a panów wydelegowałam do pracy i szkoły to mam luzik :O na prace tez siły nie mam :O i leń tez mnie chwycił :) wczoraj miałam jeszcze zebranko u syna ale wszystko ok :) w poniedziałek jedzie na zieloną szkołe a pogoda:( pod psem :( więc pytam się grzecznie GDZIE TA PIEKNA POLSKA ZŁOTA JESIEŃ??????????? a tak poz tym to mam dzisiaj 21dc i za 3 dni nawiedzi mnie @ bo już lekko jajniki czuję :O no i chyba na tyle :O dopijam herbacie i wskakuję do wyreczka :)👄 KROPKA- dzięki kochan 👄 wujka bardzo żadko widywalismy bo jakos kontaktu nigdy nie utrzymywał z nami ale wiadomo że nam przykro miał zaledwie 58 lat :( EVIKA- fakt sporo ludzi zwolnili :( ale ja wiem kochana że ty możesz byc spokojna bo takich pracowników jak Ty to ze świeca normalnie trzeba szukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny jakiś kryzys jesienny na topiku mamy.... Nuśka kochana tragedia z Twoją wagą ...chyba Cię wezmę do siebie na podkarmienie - a serio to kochana bierz się za jedzenie .... jak malutka lepiej ? Aneta słodkie takie maleństwa:) Evika co w firmie ? Nie zazdroszczę atmosfery teraz :( ale ty kochana jesteś potrzebna - głowa do góry ... Jak Bartuś ? i jak Ola w szkole ? Maam zasłony skończone ? Norbert jest na etapie... mniam mniam... ciągle je :D przekochany i przesłodki facet z niego :) A Paulinka wczoraj dała strzała...pyta sie wieczorem mnie że wiesz mamo... no seks czy uprawiamy ...bo jak tak to mozemy mieć dzieci a jak chcę to ona teraz by chciała dziewczynkę :P Kawke stawiam dzisiaj ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam zdrówka zyczę :) i posuń się kochana troszkę ale bym się pobyczyła w łożku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, iza - hahaha, ale się uśmiałam!! cudną masz córeczkę :-D ale co się dziwić: chciałaby siostrzyczkę do zabawy ;-) mAAm - bidulko. kuruj się kochana, a co do @ to nie nawołuj!! u mnie po staremu, malutki pocieszny bardzo, maruda tylko jak brata nie ma w pobliżu, a starszy synek zakatarzony :-( wczoraj mi się coś pofyrtało i zarejestrowałam malutkiego na szczepienie. przyjeżdżam a tu się okazuje, że dopiero za tydzień mam przyjść. wrrrrr natomiast jutro jedziemy ze starszym do chirurga i potem do alergologa, będzie miał badania i testy robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooooooooooooooooooooooooo kawka podana i pyszne śliwki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 HEJ KOBITKI🌼 Umnie dzisiaj piekniutkie słonko świeci :D i odrazu człowiek ma więce energi do życia :D choć gardziołoko boli i kicham :o u mnie bez zmian:) brzucho juz troche bolą i cycki tez więc 9-10 nawiedzenie przez czerwoną wiedźmę mnie czeka , ale jakoś luźniutko podchodze do tego :) wiecie jakos tak stwierdziłam że jak mi nie pisana druga dzidzia to trudno ...mam juz cholernie po dziurki w nosie tego liczenia dni i łykania luteiny :o no ale stwierdziłam że daje sobie czas do sierpnia ( rok jak mówiła ginka) a po tem to już anty chyba zaczne brać :) wogle stwierdziłam że musze zadbac o siebie bo tłusta baba sie ze mnie zrobiła , przez te zakazy odchudzania od gin, i luteinke która zatrzymuje wodę w organiźmie :O a ja mam i tak skłonnośc do jej zatrzymywania więc od października chodze tu http://bodyshape.waw.pl/ :D muszę się odchudzic bo już w lutrze patrzeć nie moge na siebie :O NUSKA WYSYŁAM CI 20 KG OD SIEBIE :Dno i przestac myślec o ciąży bo niby nie myslę a jednak złapałam się na tym że chrzestna mojego dziecka powiedział nam w sobotę że spodziewa się drugiego dziecka i ucieszyłam się a z drugiej strony było mi bardzooooooooo przykro że jej się udałooooooooooo a mi nieeeeeeeeee choć wcale nie planowali drugiego dziecka :O a szkoda gadać :O A co u Was kochane ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie uciekły :( czy co :( A kiedy POLA wraca ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- witaj kochana 👄 jak tam kruszynki ?? A ja kochane własnie zaczełam plamić :O więc @ jutro murowana .... I zapomniałam Wam napisac DONIA bedzie miała synka Wojtusia czuje się dobrze i juz jest 34 albo 35 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu podłączona do swiata witam was z domciu juz mam neta:) ja dzisiaj czestuje kawusią(''''')>pychotka:) u mnie oki wybieram sie na usg 3d ale moj mąż chce zebysmy poszli troche pozniej zeby byly lepsze zdjecia co prawda to dziewczyna ktora lezała ze mną w szpitalu miala zdjecia z 23 tc i były super no zobaczymy moze jeszcze poczekam ze 2 tygodnie bo tez moj synus nie moze sie doczekać ale za 2 tygodnie mamy wesele a na usg moge isc tylko w sobote bo moj mezulek nadal jest w warszawie co do imienia to mam kilka ale takie starsze to nie podobają sie mojemu m ale zaproponowałam ostatnio TOSIA i wszystkim sie podobala to znaczy mojemu m i synusiowi ale za to mojej tesciowej nie antonina to antosia albo tosia poprostu jest swietne ale jeszcze zobaczymy tez podoba mi sie zosia tak ma moja mama i mojeje tesciowej tez sie podoba ale mojemu m niezabardzo no zobaczymy jak bedzie anetko witaj po tak długiej nieobecności :) doniu super ze synuś :)jeszcze troszke i bedziesz miala to szczeście:) nuska prosze mi sie tu zabrac za siebie taka waga : mała donia sie wymęczyła bidulka eviczko tyle zwolnien moze sie ominie nie zamartwiaj sie przeciez jesteś zdolna :) głowa do gory iza no to nic innego tylko działać aby była dziewczynka hihihihiii july witaj kochana:) pola jak tam u ciebie cos postanowiliście mAAm przeklinam ta dziadoską @@@@ no teraz wrzesien i mam nadzieje ze cos zaczniesz robic tak jak rozmawiałyśmy:)telefon jeszcze mi nie dziala ale jestem na skaypie kikiki jak tam u ciebie odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, fatalnie się czuję, załapałam katar od młodego, wrrrr głowa mi pęka, nos czerwony, uszy zatkane, straszne :-( magdalena - dzięki za kawsiuię, pyszniutka! tosia piękne imię, mnie się b. podoba. antonina też! super, że u Ciebie wszystko ok, cieszę się bardzo! mAAm - strasznie mi przykro za każdym razem jak piszecie i Ty i pola że @ się znów pojawiła :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D U mnie jest @ choc jak na razie to takie tyci plamienie :O brzucho tyci cmi :O dobrze że choc słonko świeci i gardziołko mniej boli :) MAGDALENKA- no w końcu :D TOSIA mi sie bardzo podoba :D Zosia też :) moja mama ma tak na imie i w warszawie znów jest popularnym imieniem co druga córa znajomych to Zosia :D zresztą JULY może ci cos powiedziec na ten temat :) bo ma Zosię hihih:D mojej teściowej tez sie podoba bo mówiła że jak by miała mieć wnunie to małą Zosieńkę by chciała :D KROPKA dzięki kkochana 👄 zdrówka ci duzo życzę ❤️ ja tez zakatarzona jeszcze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, chociaż jakby nie ma kogo witać ani na kawkę zaprosić :-o mAAm - i jak przewredna @? pola - gdzie jesteś?? na pewno już wróciłaś!! Eviczko - a Ty gdzie? iza? july? reszta dziewczyn??!!!! halloooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ja bez humoru totalnie:( Przyjaciółka już poleciała, właśnie jest w samolocie:( Smutno ogromnie, znowu zobaczymy się może za 5 lat albo i lepiej :( Deszcz leje od rana:( Ciemno, brzydko:( No i w pracy atmosfera koszmarna, wczoraj dostało wypowiedzenia kolejne 14 osób. Po niedzieli kolejni..... I jak tu się nie denerwować? I jeszcze stworzyłam swój blog, swoją stronkę internetową i dostałam kompletnego doła i stwierdziłam, że jednak nie podoba mi się szata graficzna tej stronki i wszystko skasowałam:( W niedzielę mam chrzciny mojej chrześniaczki. Kochani może Wy mi pomożecie? ile teraz chrzestni dają na chrzciny????? Bo kompletnie nie wiem:( Może poradzicie.... Pola -wróciłaś już? mAAm - i jak @ wredna jest? Może jednak nie ma.... Magdalenka - Tosia piękne imię:) Kropeczko ja chętnie kawki się napiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestem :) Evika kochana ...wytrzymasz tyle przeszłaś i te kłopoty się skończą... Nie wiem jak u was ale u nas to ok 500 złotych dają chrzestni i jakąś pamiątkę. Masz dziewczynkę to może coś ze złota. Kropka ogladałam wczoraj program Dzyzgi o anoreksji hmmmm koszmar a moja znajoma ma znisszczoną wątrobę przez ciągle odchudzanie- koniec mojej cudownej diety- zdrowe odżywianie i sport :) Muszą kilogramy moje poczekac na schudnięcie - pzrestraszyłam się :( Nuśka no własnie jak Twoje kilogramy ? Dbaj o siebie. Pola odezwij się jak wrócisz :) Maam jak samopoczucie dzisiaj - a te zajęcia na basenie - super :) My w pracy zamawiamy bieżię nową - właśnie ustalam z dyrektorem żebym mogła na czym biegać :P dzisiaj lecę z Norbertem na szczepienie- już mi go szkoda ...ale tzreba ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane witam :D u mnie bez zmian @ na całego :O wczoraj mnie dziadówa podłamała :O zadzwoniłam tez do ginki i umówiłam się na 21.09 na 17.20 co prawda bedzie to 14dc ale chcę by mi dała skierowanko na usg i hormonki bo w sumie rok temu je robiłam i może juz tej luteiny brac nie musze bo ostatnio progesteron miałm dobry i mi luteine tak asekuryjnie dała po 1 tab 2X a nie 2 tak jak miałam :O no i wogle zobaczymy jak to bedzie bo 2 ostatnie cykle miałm 23dc a wczesniej miałm 26 dc więc krucieńkie znów :o szczerze to juz w czarnej dupie jestem jak to mówią :O KROKA- daję rade kochana jak to mówia co nas nie zabije to wzmocni :) EVIKA- wierz ile daje sie kaski to nie wiem :O mysle ze to zalezy od możnosci matki chrzestnej może podpytaj się siostry bo może cos potrzeba im np. krzesełko do karmienia, fotelik itd. i na pewno jakiś medalik chyba złoty bym kupiła albo kolczyki :) możesz tez kupić ładną srebną łyżeczkę są takie dla dzieci, możesz tam wygrawerować dedykację ,date itd. :)Co do bloga to pewnie był sliczny tylko ty wymagajaca jestes wzgledem siebie :p kochana :D i pamietaj że jak zawitam do A.....a to do ciebie jak w dym na sesję lece mam tylko nadzieje ze obiektyw nie trzaśnie na skutek mojej tuszy ;) IZA- trzymam kciukasy za Norbiego by nie bolało i szybciorem zleciało ❤️ MAGDALENKA- neta masz to klikaj co tam u Tosi :D ANETKA- mała śliczna i wczoraj stwierdziłam ze do brata jest bardzo podobna :D NUSKA- jak Donia i Dawit w pierwszej klasie ??i ja ci KILOSY moje oddaje :) KIKI- a ty czego milczysz łobuzico :O POLA- juz jestes w domku?????? KISA- klkaj małpo :p:p:p:p:p❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, mAAm - kochane dziękuję:) mAAm - przykro mi z powodu@. Dobrze, że już umówiłaś się do ginki. Co do chrzcin to kompletnie nie wiem. Pytałam siostrę ale ona nic do szczęścia już nie potrzebuje, jest szczęśliwa i nic nie chce po prostu:) Fotelika jej nie kupię, bo oddam jej swój po małym - jest jak nowy w idealnym stanie. Chyba najwygodniej jest dać kasę, bo kupi za nią co będzie chciała. Kupiłam już małej ubranka do chrztu, sukieneczkę, szatkę, biały kocyk, śpioszki, body, kaftanik, buciczki czapeczkę:) Więc mała jest już ubrana:) No i nie wiem sama co dalej robić. A na dodatek teraz u nas sporo wydatków, jak nigdy, poza tym ta praca niepewna:( Sama nie wiem..... A łańcuszek? Myślałam bardziej na komunię, bo zanim zacznie go nosić, to może moda się zmieni..... Jakaś jestem niezdecydowana. A co do mego bloga, to rzeczywiście chyba za dużo od siebie wymagam:( Za to muszę wam się pochwalić, ze w ubiegłą niedzielę (nic nie mówiłam, aby nie zapeszyć) fotografowałam całą rodzinkę przyjaciółki (dziesięć osób - trzy pokolenia) . Wyjechaliśmy w plener zrobiłam im 300 zdjęć. Efektami mojej pracy byli zachwyceni. Tak bardzo podobały się im zdjęcia, że polecieli do fotografa i większość odbili po 4 sztuki dla każdej rodziny:) Tak się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm -a na sesyjkę zapraszam:) A o obiektyw się nie martw, w razie jakby co to mam 5 sztuk różnych rodzai :) Także możesz być spokojna:) Damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ah ty kochana artystko nasza:):):) super , teraz rodzinka powinna cię rozreklamować dalej :D tzrymam poslady kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- wierz ,z tym łańcuszkiem to nie zły pomysł :) mój syn dostał medalik tai delikatny kwadratowy ,na kom dostał kaske i łańcuszek do niego i dopiero nosił bo jak dzidzia mała to i tak nie będzie chodzic w nim , tak samo nie podobaja mi sie pierscionki małe czy branzoletki bo po tem to co z tym robic lezy :O http://aukcjewp.wp.pl/srebrny-smoczek-na-chrzest-z-kamykiem-nowy-wzor-i1207294504.html http://aukcjewp.wp.pl/nowosc-grzechotka-srebro-chrzest-grawer-gratis-i1208193384.html http://aukcjewp.wp.pl/grawer-w-cenie-smoczek-na-chrzest-swarovski-i1208302155.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziołchy. Zacznę od pytania do mAAm - masz no Ty kobieto gadu gadu żeby skrobnąć do Ciebie co nie co? Czy na FB Cię atakować :-) Evika nie denerwuj się zwolnieniami - wiem - łatwo mówić - ale wydaje mi się że jesteś na tyle obrotną babeczką że dałaś się już poznać szefostwu z tej strony i wiedzą że bez Ciebie będzie kicha. Bądź spokojna! Zapracowałaś sobie żeby zostać tam na dłużej. Co do chrzcin - u nas Zosia kasy mało dostała...za to sporo ubranek. od chrzestnego dostała łańcuszek z Aniołkiem - założy jak do niego dorośnie. Od chrzestnej całe ubranko do chrztu, kasę i.... piękne wydanie baśni dla dzieci z dedykacją - super pomysł jak dla mnie! Będzie miała na długo pamiątkę - już teraz siada z Antosiem na dywanie i słucha bajek. Takie srebrne smoczki jakoś do mnie nie przemawiają. Zresztą łańcuszki i medaliki też nie za bardzo - ale tak się przyjęło że taki prezent jak znalazł na taką okazję więc co zrobić... Ja jeszcze godzina i do domu - już nie mogę się doczekać weekendu - brakuje mi dzieciaczków ostatnio i to bardzo...zanim na spokojnie usiądę z nimi w domu to już 18-ta a po 19-tej Zosia już idzie lulu. Antek odkąd w tej grupie nie ma leżakowania zasypia 20.30 więc same widzicie że czasu na wspólną zabawę coraz mniej. Nadrabiamy w weekend. :-) zmykam na popołudniowa kawkę - zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviczko - u nas chrzestni dają nie więcej jak 300zł. mój malutki też kasy mało dostał, tak samo jak starszy synek. W zasadzie to tylko od dziadków (moich rodziców). Malutki od chrzestnej dostał krzesełko do karmienia (z tych tańszych nad czym ubolewam bo jest jakby troszkę niewykończone) a od chrzestnego łańcuszek złoty z wisiorkiem. Natomiast starszy synek dostał prześliczną łyżeczkę: http://allegro.pl/lyzeczka-srebrna-chrzest-smoczek-grawer-wys-0zl-i1211482919.html prześliczna, super pamiątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- kochana na FB smiało :Dbo Gg nie mam na laptopach :( miałam na stacjonarnym ale nr. nie pamietam , a i znajomych z którymi gadam mam na FB więc jetem tam po kilka razy dziennie :) bo i na Farmerze garam więc musze moje marchewki zbierac hihihi:D KROPKA- mi te łyzeczki sie podobaja bardzo :D właśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×