Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

mAAm ale nasze mieszkanko jest bardzo malutkie bo to jest kawalerka więc nie sądzę żeby byli zainteresowani.... a teraz ile płacą za wynajem że tak z ciekawości zapytam? Rozumiem że najlepszą opcją byłoby żeby przeprowadzili się do P tak jak było na początku ustalone? Wtedy wszystko wróciłoby do normy... A gdzie reszta kobitek?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY-oni teraz tez maja kawlerekę tyle że większą i płacą 1800zł + za ochronę i opłaty to ich prawie 2600zł wynosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do P to w czwartek będą wiedzieć już na 100% jak nie jada to od stycznia chcą coś nowego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! mAAm -trzymam kciuki aby problemy rozwiązały się do soboty. Musisz wytrzymać jeszcze kilak dni, uzbroić się w cierpliwość i wytrzymać:) Bardzo Ci współczuję i tak jesteś bardzo dzielna:) Pytasz o Bartusia? - otóż ma się bardzo dobrze:) Mój kochany, malutki rozrabiaka:) Gada jak nakręcony i jest taki słodki. W styczniu jedziemy na echo serca i ekg i zobaczymy co dalej....... U mnie kłopotów ciąg dalszy. Ostatnio nie mogę dogadać sie z własną teściową, a tu jest problem, bo mieszkamy razem z nią......... Jest nieciekawie:( To mnie dobija i wykańcza na maksa:( Poza tym, żeby wydatków było mało, to zepsuł nam się komputer:( działał 6 lat a teraz nawet nie opłaca się go robić:( Więc dziś biorę pożyczkę z pracy - dziś dowiedziałam się, że ją dostanę :) nieoprocentowaną na szczęście i musimy kupić nowy. Co prawda wypłata będzie niższa o jakieś 300 stówy, ale co zrobić, jak trzeba..... Niby dobro wyższe, ale weź i żyj bez komputera, a jeszcze dla mnie musi być dobry komp, z dobrymi parametrami do grafiki... July - a może dogadasz się z mAAm i jej brat wynajmie.... a jak nie, to pisz ogłoszenie szybciutko, nie martw się, chętnych do wynajęcia zawsze jest sporo, zawsze ktoś się znajdzie..... Kropeczko - co u Ciebie? Nuska..... a Ty gdzie???? Iza - ja chętnie na kawkę się piszę:) Pola - co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Byłam wczoraj z moimi pociechami u lekarza. Nie jest dobrze. U Dońki stany astmatyczne , lekarz podejrzewa astmę. Ma trzy inhalatory , podaje jej przez tubę. W piątek do kontroli. Co do syna to ten kaszel i katar to alergia. Osłuchowo jest czysty i może chodzić do szkoły. Odstawił mu alertec i chciał mi jakiś drogi lek wstawić , ja w końcu mu mówię że najważniejsze jest dla mnie zdrowie dzieci ale niech szuka taniego leczenia bo na drogie mnie nie stać. Mówię mu ze kiedyś brał ketofifen i na razie zobaczymy na nim. Co do wizyty u alergologa to powiedział mi ze tam tez dostanę leki z wyższej półki. Tu znowu skonsultowałam się z taka aptekarka , która odradziła mi wizytę u alergologa u nas w mieście , gdyż mało z tych wizyt wynika a on tylko sterydy przepisuje Sugerowała mi Rabkę , Prokocim, Bielsko mają mi dąć znać gdzie najlepiej.. To tyle. Chociaż mnie to nie przekonuje posłanie małego z takim śpicorem , i meczącym kaszlem Jutro pójdzie. Wczoraj dał list na parapet i cały czas zerkał czy mikołaj zabrał. W końcu list zniknął(>>>>>) a on cały w szoku , cały rumiany i tak bardzo to przezywał hi hi. Niech się cieszy.;) W ogóle u niego w pokoju już świątecznie kazał sobie porozwieszać dwa komplety lampek choinkowych i tańczą z małą ;) Iza ;) Na barbi to za mała i mam nadzieje że długo jeszcze za mała będzie ;) Taki bobasek najlepszy my mamy jedną taką nazywa się lulanka , jest to bobas który mój wujek dwadzieścia lat temu przywiózł mojej kuzynce z Francji. Tylko kuzynka się dziwi ze ta lalka jeszcze istnieje He He. Maam kochana staraj się jak najszybciej to rozwiązać , święta idą. Maam nie jesteś najgorsza tylko po prostu chcesz być panią we własnym domu. Ja tez kiedyś zostałam najgorszą jak brat męża , chciał mieszkać z nami do póki się nie wybudują dla mnie to po pierwsze była dziewczyna , a po drugie wspólna kuchnia , łazienka nie nie. I znaleźli szybko rozwiązanie , przeszło im i mieszkają już na swoim od dawna. Być może mają żal ale nigdy z nami o tym nie rozmawiali. Trzymaj się kochana dzielnie , tym bardziej ze masz oparcie w mężu. July a dlaczego musisz oddać kaucje , czy to nie jest Twoje zabezpieczenie własnie w takiej sytuacji? Niezdecydowana kobieta. Pola;) Na szczęście nic mnie nie swędzi. A co do hormonów to bardzo prawdopodobne bo w ogóle zauważyłam wzrost owłosienia u siebie , ręce jak u faceta o nogach nie wspomnę. A z tą budową to Pola kochana nic nie rozumiemy facet ani nie ma tej żółtej tablicy budowlanej , tego prądu tez nie ma dalej.Dziwne to wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam o rety ale wy macie ceny w tej Warszawie.....!!!!! U nas to wygląda mnie więcej tak dwa pokoje 400 - 500 zł plus czynsz koło 200 250 - plus media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- może faktycznie u ciebie to hormonki :o testosteronu może masz za dużo i dla tego te owłosienie jak będziesz u lekarza to niech ci skierowanie da to zawsze za darmo ci hormony zrobią :) wierz po ciaży mogło ci się coś rozregulować:O Kurcze fajnie masz jak możesz tak patrzeć jak dzieciaczki przezywają razem mikołaja :)..i ten list..mój stary koń już niestety nie wierzy :( co do budowy to dla mnie wygląda to jak czysty nie legal :o jakiś podejrzany twój sąsiad:o bo i ten brak tablicy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas 400-500zł to kurcze same opłaty :O ja za swoje mieszkanie mam czynszu 740zł :ono a mieszkania które są kołomnie do wynajęcia to 2 pokoje to czesto około 2000zł -2500zł więc niejednokrotnie jest to wyższa cena niż miesięczna rata kredytu za swoje mieszkanie tyle ż ew owych czasach z kredytami coraz trudniej:( moje mieszkanie warte jest teraz około 800tyś i dla porównania 10km ( niby juz pod wawą) moge kupic segment za 560tys i mam 4 -5 sypialni salon i ogródek 1000m:o takie są ceny niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jacie Nuśka ale ceny - szok normalnie! W wawie kwota 1600-1800 za kawalerkę w dobrym stanie to standard. Owszem, są i za 800-1000 ale tam bałabym się zasnąć żeby coś po mnie łazić nie zaczęło :-( Przykro mi że z dzieciaczkami nie najlepiej - zdaje sobie sprawę ile leki kosztują i że jak trzeba te a nie inne to kasa musi być - bo dzieci najważniejsze. Ale ale...czy Ty nie możesz się zacząć starać o jakieś sanatorium dla dzieciaków? Evika super że Bartuś ma się dobrze. Kiepsko za to z kompem. A pożyczki w pracy są niezastąpione :-) Mykam na drugą kawkę - zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- współczuję padnięcia kompa :( wiem ile kosztuje taki z dobrymi parametrami do grafiki :(co do Bartusia to własnie byłam ciekawa co co nowego fajnego powiedział :D a i chyba przegapiłam jak załatwiłas sprawę tego buta reklamowałaś czy odpuściłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze :( mężuś dzwonił strasznie go te oko napierdziela :(i cały czas mu łzawi :( nie może w kompa patrzeć jak od śniegu odbija się światło to tez go boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - z okiem nie ma żartów, goń jak najszybciej mężusia do lekarza. Bartuś ostatnio ma fazę na zadawanie pytań typu: "gdzie?". Chodzi po domu i co chwila pyta: "gdzie jest Ola?", "gdzie jest samochód?", "gdzie jest klocek?", gdzie jest babcia?" i sam sobie za chwilę odpowiada, np: "gdzie jest Ola?, Nie wiem. Acha, wiem, uczy się". lub "gdzie jest misio? Nie wiem. Acha, wiem. Śpi". I tak w kółko. Sam pyta gdzie dana rzecz jest, potem sam sobie odpowiada, że nie wie. A potem po chwili mówi, że wie, i jeszcze tak fajnie przy tym akcentuje słowo "acha". No mówię Wam paść można ze śmiechu:) mAAm - kompa bierzemy na raty, część będę spłacała w pracy, a cześć na raty, już wybrałam sobie, teraz tylko informatycy w pracy mi sprawdzają, czy dobre ma parametry itp. To kochane chłopaki, poprosiłam ich o pomoc i wiem, że na ich opinii mogę polegać:) trudno, jakoś się przemęczymy z tą pożyczką, ale za to będzie nowiutki i mam nadzieję, że troszkę pochodzi. A o cenę, to lepiej nie pytajcie..... A co do buta, to niestety rok minął i reklamacji nie można już złożyć:( Musiałam kupić nowe:( I wcale mnie to nie cieszy, bo wydatków pełno:( Ale przynajmniej ciepłe są i wygodne. mAAm, July - nas wynajęcie mieszkania dwupokojowego to koszt ok. 1000 zł, czyli opłaty za mieszkanie jakieś 400 - 500 zł, no i 500 zł odstępnego. Ale u mnie to też zadupie:) Choć cena adekwatna do zarobków w moim regionie. W moim regionie rzadko kto zarabia powyżej 1200 zł na rękę, a jak ktoś ma 1500 zł to już luksus. Pomijam bezrobocie prawie najwyższe w kraju:( Porażka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ja mam kol .która w rossmanie pracuje i na poczatku pierwsze 3 miesiące to własnie miała 1500zł.no ale u nas i zycie droższe jak sama widzisz choć by na podstawie mieszkań :( kurcze to wesoło macie z Bartusiem :) ja uwielbiam jak takie dzieci gadaja a najfajniejsze jest ze na twoje jedno słowo one mówią 5 swoich : D co do kompa to super że będzie nowiutki:) zawsze to radość choć koszty niestety nie są małe :( Mężuś dzwonił i juz czeka do okulisty jak będę coś wiedzieć to dama wam znać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ I CZOŁEM :) U mnie w miare ok...ale jakas zimowa chandra mnie dopadła...nic mis ie nie chce...nerwy mam na wszystko...zero jakiegos swiątecznego nastroju....do tego mam problemy ze spojeniem łonowym...boli jak jasna cholera.....ide na konsultacje do ortopedy w tym tygodniu...ale jak co to czeka mnie cesarka...MAKABRA boje sie jak diabli...ale rodzenie przy rozejsiu jest gorsze a w sumie efekty po czyli uziemienie przez 2 mieschy...wiec chyba wole cesarke .... Mały w brzusiu ma sie oki, coraz wiecej sie rusza i ma juz nawed swoj mały rytm ...np po sniadaniu szaleje około godzinki potem cisz ai koło 15-16 znowu :) i na wieczór przed spaniem :) Natalka ok, chodzi do p-kola, zdrowa jest :) mAAm przeczytałam Twoja akcje i masz jednym słowem P-R-Z-E-J-E-B-A-N-E i to przez głupote brata i SZ....ale cóż...może trzeba by im nagadac....... Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to znów ja ;) Mężuś ma zaklejone oko i okazało sie że ma tam coś skaleczone , dostał antybiotyki maści i żele do wpuszczania do oka :( oczywiście jak to mój mąż zwolnienia nie wziął bo to pracuś :o na szczęście ma tak że jak go będzie bardzo bolało to będzie mógł zostać w domu bo zwolnienia nie chciał brać bo od 22.12 ma urlop i akuracik musi rok sobie zamknąć.Mam nadzieje że nic już mu się nie będzie gorszego robić z tym okiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RATUNKU ZWARIUJE ALE MŁYN................. Kiki cieszę się że u dzidziusia wszystko ok- odpoczywaj i dbaj o siebie :) Evika będziesz zadowolona z nowego sprzetu :) Nuśka to lala bedzie miała siostrzyczkę :) Maam kochana spokojnie wytrzymasz do soboty :) Pola :) July :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ja tylko na chwilkę bo muszę do miasta skoczyc i lekcje z mlodym a spalismy dzis do 10:) poem śniadanko,na budowę i zlecialo. mAAm kochana pilnuj tego oka bo skoro M ma cos uszkodzone to zapewne chodzi o rogówkę. To poważna sprawa. U was sie zakleja oko a u nas raczej nie bo oko musi dostawac jak najwięcej tlenu. Pilnujcie kropli i maści i niech M daruje sobie teraz pracę przy kompie. Sorki ze ci smęcę ale to tak z czystej troski.;) U nas tance,przytulańce były byly, teraz odpczywamy;) Ale brzuch juz od 2 dni jak przed @ boli, więc rozumiesz:( Ok zmykam,caluję wszystkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawką :) Pola a może jednak :D Maam jak oko męża ? Evika niestety to sa uroki mieszkania razem niby dobrze ale ... Nuśka jak u was z świętami ? zapowiedziała się teściowa czy do nich chodzicie ? July :) Kropka jak chłopaki już po ospie ? Paulinka wczoraj dostała medalik w kosciele- wzruszająca chwila bardzo ... następne spotkanie w lutym rany jak ten czas leci...niedługo tzreba będzie meni wybierać na komunię. Dziewczyny zamierzam kupić płyte indukcyją - macie moze bo się wacham ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika to ja czarną poprosze :( hmmm z mleczkiem i cukrem to dopiero na święta się napije :P ale twardym trzeba być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola tańce , przytulańce ;) Iza może czytałaś mój wpis na nk o tym jaki zdanie o mnie ma rodzina męża. Ona się do mnie nie odzywa , my tam nie jeździmy i nie wyobrażam sobie po czymś takim zasiadać do jednego stołu.A iść i udawać że jest dobrze bez sensu. Zostałam tą złą i wredną po moim czepianiu się picia piwa przy pilnowaniu małej. Ja zdania nie zmienię oni obrażeni. Szkoda tylko dzieci , no ale co zrobić. Na świętą idziemy do mojej siostry . A co z babcią?Mamy nadzieję że jej syn albo córka czyli teściowa zaproszą ją na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam Nuśka i własnie się zastanawiałam...bo my zawsze mamy wigilję napierw u teściów a potem u moich rodziców i nie chciałabym dzieciakom zabierać tej magii wigilji... już nie moge się doczekać i wprew pozorą moja Paulinka woli tradycyjną wigilje u mojej may - jedzenie z jednego talerza ( z przyczyn technicznych -2) śpiewanie kolęd, prezenty i mnóstwo gości :) U teściowej jest tak bardziej uroczyście ale też miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się witam :-) A ja na szybko ale konkretnie - wczoraj doszliśmy z małżem do wniosku że robimy wigilę u nas - a że będziemy ją robić pierwszy raz to prośba o przepisy....chociaż moja mama i tak mi pomoże ale chciałabym jak najwięcej zrobić sama ;) A Wy trzymajcie kciuki żeby się udało a nie wszyscy będziemy zajadać solone paluszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Iza to może jednak się rozmyślę - bo z tą odwagą to wiesz.... różnie bywa - może to bardziej głupota niż odwaga :-( Wigilia u mnie to było moje marzenie odkąd wyszłam z domu rodzinnego i założyłam swoją rodzinę! Ale co będze jak nie dam rady - moja mama ma już wprawę i jak dla mnie jest najlepszą kucharką na świecie. Może jednak jeszcze skapituluję póki czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Z okiem męża jak by ciut lepiej choc wszystko widzi tak jak by okulary masłem posmarować dzisiaj juz bez opatrunku ma wizyte o 11.30 kontrolną . Na moim froncie wojny bez zmian w sumie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane, co to ja miałam pisać już sama nie wiem.... iza - ja mam kuchenkę indukc. i jestem bardzo zadowolona, naprawdę polecam! moja siostra ma zwykłą płytę ceramiczną i za każdym razem jak jest u mnie to pluje sobie w brodę że sobie taką wzięła, no ale jak ona robiła kuchnię to te indukcyjne dopiero wchodziły na rynek. jesli chcesz to ja ci poopowiadam jakie są różnice pomiędzy tymi kuchenkami alew wolałabym przez tel. Mój nr jest na NK :-) Troszke to za dużo pisania i ciężko tak słowem pisanym wytłumaczyć o co w tym chodzi. mAAm - to trzymam mocno kciuki żeby sytuacja najpóźniej do soboty się rozwiązała. Cieszę się że mimo wszystko udało się Wam postarać o dzidzię :-) A jak oko męża? Mam nadzieję że dzisiaj już lepiej? pola - ja z całych sił zaciskam poślady żeby jednak ten brzuch to na co innnego bolał.... a pisałaś o inseminacji. Wiesz, moja koleżanka przeszła 3 i nic :-( Ale ona potem miała jeszcze 2x in vitro i też nic. a dużo młodsza ode mnie, nie mają jeszcze dziecka. chyba mają poważniejszy problem. nuska - no nie dziwię Ci się że nie spędzasz Świąt z rodziną męża. po co masz sobie psuć Święta skoro są Ci tak nieprzychylni? Ale współczuję sytuacji. Eviczko - też Ci współczuję, niestety wiem jak to jest mieszkać z teściową... Raz jest lepiej, raz gorzej ale z szacunku się nie wspomina o pewnych sprawach i te narastają. No i to niestety działa w obie strony. Z mamą się pokłócimy ale w ten sposób czyścimy atmosfewrę i jest ok. teściowa - nawet najlepsza, najkochańsza - to zawsze będzie teściowa :-) july - no to trzymam kciuki żeby wszystko się udało i Wigilia przeszła bez stresu :-) Pisałyście jeszcze o cenach wynajmu mieszkań. Wiadomo, że najdrożej jest w Warszawie ale też w Warszawie macie nieporównanie najwyższe zarobki. Wiem, bo większość rodziny tej bliższej i dalszej mam w Wawce i omawiamy ten temat często na spotkaniach rodzinnych :-) no to ja tyle, uciekam do chłopaków bo sie baja skończyła i zaczynają kombinować ;-) co do ospy to młodszy ma w pełnym rozkwicie na razie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko pisz no mi tu szybko gdzie Ty masz rodzinkę w wawie i kiedy ją odwiedzisz - wtedy spotkanie ze mną i mAAm murowane!! mAAm dobrze że z okiem już lepiej - ale niech dalej się nie przemęcza i uważa na nie! A co do wynajmu to jak się okaże że brat zostaje jednak w PL to daj znać - może coś wykombinujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×