Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kisa jak córcia ? Mówi już ładnie ? Mój Norbert leniwy :P ale Bartuś Eviki nadrabia za wszystkie topikowe dzieciaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ubraliśmy choinkę w sobotę. Jej jaki Bartunio był zafascynowany i szczęśliwy:) Jego mina - gdy zapaliliśmy świeczki - bezcenna:) Rok temu mało co pamiętał - a w tym roku jest zachwycony choinką:) Iza, July - niestety do sanepidu mam 100 km jazdy, więc celowo chyba nie da rady:( 5 stycznia będziemy w tym mieście więc najwcześniej wtedy zaniosę próbkę. Mimo wszystko okropnie sie zamartwiam:( July - gratuluję powiększenia rodzinki:) I zazdroszczę wolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kurcze pracuję na przeciw Sanepidu , patrzę im w okna. Evika gdyby dało sie wirtualnie.... wrrr Iza mówi mówi coraz wiecej i tak pociesznie, bardzo z niej grzeczniutka dziewczynka , ale razem z siostrą takiego czadu dają ze czasem wszytsko w domu fruwa hahhahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE :D u mnie jakos leci :D w sobote kupiliśmy 2,60cm srebrny świerk i ubralismy ja w turkusowe, granatowe, złote i piernikowe babki kokardy słomiane aniołki :D więc pachnie :D co do prezentów to prawie mam już wszystko ...zostały mi jeszcze szklanki dla teściowej do zielonej herbaty bo wymyśliła sobie konkretne i nie bardzo mogę się zebrać by jechać po nie w drugi koniec wawki :o ale jutro się zmuszę :)a reszta to już takie duperelki mi zostały :) Co do teścia to jutro wychodzi ze szpitala mąż jedzie po niego z teściową:D lekarz się śmiał że już ozdrowiał bo z pielęgniarkami się kłuci hihih:D w pozytywnym tego słowa znaczeniu :D KISA- witaj gwiazdko jak milunio że w końcu jesteś z nami ❤️ EVIKA- pędź do sanepidu ,tambędą najbardziej wiarygodne badania . Rodzinie bym nie mówiła bo Bartuś i tak załatwia się w pieluche czy na nocnik wiec raczej chyba nie ma jak zarazić innych dzieci jesli by się okazało ze wogle ma tego robala bo ja w to apsolutniie nie wierze !!! IZA- no wierz:o wspaniała z ciebie matka i miłosci dzieciaczką dajesz ogrom i prosze mi tu w siebie nie wątpić :D NUSKA- ja uważam tak jak dziewczynki wiec nie będę się powtarzać :D Ale powiem ci tylkko że jak dzieciaki podrosną ( bo teraz jeszcze sa malutkie i nie z wszystkiego zdaja sobie sprawę) będa z ciebie bardzo ale to bardzo dumne że mają tak cudna ślina mame od której mogą się wiele nauczyć ,a z rodzinnego domu wynieść tyle ciepła i wiary że wszytko może się udać zapewne będziesz i wzorem dla wnuków :D KROPKA- jak tam fioletowe kochane biedroneczki ?? JULY- gratuluje kociej "córy" wklej gdzieś foteczkę :) i napisz jak kocurek senior przyjął małolatkę :) POLA- halo , halo jak synek ?? MAGDALENKA- nasza cieżaróweczko :D co tam u ciebie jak tam dajesz rade jeszcze się toczyć no i jakie imię w końcu ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam a ja dalej w lesie z prezentami...ale jutro już muszę wszystko kupić :) Stawiam kobitki drugą kawkę :D Kurczę tyle mam pracy ale najchętniej poszłabym już do domku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- hihi:) no kochana marsz do sklepów bo mikołaj ci rózgę przyniesie hihih:D nie ale tak serio masz jeszcze kilka dni , a teraz w sklepach jest ogrom wszystkiego tylko mieć kaskę i kupować :D Kochane a powiedzcie mi jakie ciacha planujecie ??Bo mi to sie jakis taki tort czekoladowy z morelami śliwką marzy tylko pomysłu na dobry krem nie mam :( może mi któraś coś podpowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ja mam dobrze bo nie piekę :P oprócz pierniczków :D chociaż może spróbuje raffaelo zrobić bo u mnie lubią i ja też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tort czekoladowy z morelami śliwką ... łaaał MaaM :) Mozesz dla mnie tez zrobic ? :P Ja idę do rodziców tradycyjnie zreszta na wigilię i swieta wiec niewiele w domu bede robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że wam tu smęcę tak przed Świętami. Normalnie siedzę w pracy, przeczytałam forum pediatryczne i się poryczałam tak zdrowo, że jak ktoś zaraz zajdzie do mnie od pokoju to po prostu zaczną się pytania: co się stało??? Zaległości leżą, a ja nie mogę się do tego zabrać bo ta cholerna glista nie daje mi spokoju. Normalnie psychika mi siada przez te robactwo:( To jest okropnie niebezpieczne i tak trudno wytępić to dziadostwo:( Mam dość, nie mogę normalnie pracować:( Jestem przerażona bezskutecznym leczeniem tych pasożytów. Leki też działają toksycznie i te glisty czy to jest aż tak niebezpieczne jak piszą na forach? Zawsze dbamy o czystość, mamy czysto w domu, często myjemy ręce a i tak mały skądś to g.... przyniósł. Chyba psychika mi siadzie przez to wszystko:( Siedzę i ryczę:( Jakieś schizy normalnie mam:( Przepraszam że Wam tu tak smęcę. Już nie będę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- tuę cię mocno ❤️❤️❤️ wierz wydaje mi się że może to w szpitalu złapał bo nie sądze by w domu jesli o ile wogle to ma bo ja nadal w to nie wierze . KISA- chetnie kochan tylko mi pomysł na jakis krem podeślij :D moż ejakis z makiem :O sama nie wiem ale tak mi sie marzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA ja juz pierniczki mam zrobione i ozdobione :D u mnie to rodzinna tradycja :D że razem pieczemy i ozdabiamy :D Kochane uciekam obiadek kończyć gotować bo młody wraca za raz a ja dzisiaj jeszcze zebranie mam w szkole wrrrrrrrrrrrrr jak by uważali że ludzie mają czas przed świętami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja podziębiona i słaba jak diabli.......staram sie Was podczytywac.... Maam- Twoja historia była masakryczna.....mam nadzieje ze juz bardziej oki....a brat moze przejrzy na oczy :( dobrze ze teść wraca do zdrowia :) My z mama pieczemy sernik makowiec i szarlotke...noi makówki :) Evika-dacie rade i Bartuś wyjdzie na prostą !! Bartki to silne chłopaki :) :) Nuska- dla mnie tez zawsze byłaś przykładem silnej babki mimo przeciwnosci losu :) :) U nas jest babcia co ma ALZHAIMERA i mamy nie ciekawie...bo jest teraz chora...no i wiadomo mama,tata do pracy....siorka do szkoły i Ja z nia zostaje...nie jest to łatwe ale jakoś daje rade..... Do tego szykuje mi sie cesarka której sie boje...bo mam problemy ze spojeniem łonowym :( i tak strasznie mnie boli jak chodze lub leże na boku ze nei daje rady :( Pozatym to juz 28 tydz Bartuś fika aż miło :) kocham go już nad życie :) Natalka w zeszłym tygodniu była przeziębiona ale dziś pomaszerowała do p-kola :) bo jasełka ćwiczą :) Ide teraz obiad szykować :) Buziaki i miłego dnia :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika nie płacz bo mi sie tez chce jak czytam :( Kochana bedzie dobrze, nie zamartwiaj sie tak, bo sobie połowe wmówisz. Evika jestem z Wami. Tak mi przykro jest :( Pisz jak najwiecej , moze tak chociaz ulga bedzie. Nie wime jak Cie pocieszyc Kochana...czuje sie bezradna :( Maam Ty takie cuda wymyslasz ze az mi sie chce piec ,choc ja to specjalna do pieczenia nie jestem , wole gotowac itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ..koniecznie znajdź dobrego specjalistę...napewno to dziadostwo jeżeli ma złapał Bartuś w szpitalu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na tej konsultacji i tak jak słyszałam prof. bardziej specjalizuje się w bioderkach, dla niego to żaden problem; " proszę postawic łożeczko tak, aby mały ciagnął głowę w stronę światła, na łóżeczku z prawej strony powiesić zabawki można masowac i lekko rehabilitować. Nie czytac informacji w internecie , nigdzie nie jest napisane, w żadnej pracy, że dzieci nierehabilitowane mają wieksze problemy niz te które są rehabilitowane, jak ma puścić to puści, a jak nie to zrobi się operację w wieku 2 lat. Asymetria twarzy zniknie jeśli krecz puści." Nie pomógł mi, bo tyle sie naczytałam, nie chcę żebyscie pomyślały że jestem jak jajko madrezjsze od kury, ale nie wzbudził mkojego zaufania. Za 3 do 6 miesięcy kazał przyjechać na kontrolę. Wizyta 300 zł... Nie pokazał jak masować, tylko napisał jak wykręcać główkę ...jak zapytałam o maśc do smarowania to odpowiedział: proszę pani to nie stary człowiek, którego złapało lumbago....chce go pani poparzyć! Metoda Vojty i Bobotha nie, bo one mają na celu usprawnienie ruchu u dzieci, a nie leczą kręczu.... Pola co o tym myślisz? Napisałm Ci ten wynik USG tu na forum ale nie widzę, nie wiem co się stało.... Na 5 stycznia zapisałam się na rehabilitacje to tej kobietki która rehabilituje noworodki w ostrowskim szpitalu, zobaczymy. Mam nadzieję że mój synek będzie zdrowy. Tak bardzo się o to modlę... Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA- napisz WYNIK BADANIA NA NK POLI bo tu cos nie dział jak ja chciałm swój wkleić to też mi ten post za cholere nie przeszedł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA- kotek ja was mocno z niuniem tulę ❤️ przykro mi że trafiłaś na takiego dziada co to chyba tylko na kasę patrzy :( Słuchaj nie wiem co ci radzić bo się na tym nie znam :( ja bym chyba spróbowała z małym pójść nie do specjalisty w tej dziedzinie ( mam tu na myśli lekarza) tylko do prywatnej jakiejs kliniki rechabilitacji i poprostu z wynikiem samym bez małego podpytac się co oni ci powiedzą ;O czasem mi się wydaje że rehabilitant wie lepiej czy musisz małego ćwiczyć czy nie , albo jaki to ma być rodzaj ćwiczeń .Całuję Was oboje mocno❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI- rany to już 28 tc.........ale ten czas leci :Dco do spojenia to tez nie pomogę :( zdróweczka ci życzę dużo chorowitku ❤️ Czekam na zdjęcia Natalki z jasełek :) pewnie cudnie wyglądał. Co do mnie to cóż sytuacja jaka jest ,taka jest:O chyba w chwili obecnej nie bardzo można coś powiedzieć zobaczymy jak miną święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawkę stawiam :) Donia kochana u nas w mieście jest ośrodek wczesnej interwencji- zabiegi na miejscu, fachowa porada i nie nalezy się zrażać że to jest przy kole osób niepełnosprawnych- napewno koło Ciebie też jest taki ośrodek- niestety często rodzicę się wstydzą i niekorzystają .. głupota bo misiaczką tzreba pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Iza - ja kawkę bardzo chętnie:) Kochane dziękuję Wam za pomoc i wsparcie, co ja bym bez Was zrobiła:) Dzisiaj humorek mam już trochę lepszy, mam nadzieję, że jakoś pozbędziemy się tego dziadostwa. Wyczytałam wczoraj w internecie że na pozbycie się pasożytów warto podawać dzieciom pestki z dyni - ale mój jakoś niechętnie je je, więc alternatywą jest olej z pestek dyni. Znalazłam taki olej w Kauflandzie i od wczoraj podajemy małemu po pół łyżeczki dwa razy dziennie. Donia - nie zamartwiaj się tak kochana. Tak, jak radzi Iza poszukaj gdzieś blisko siebie takiego ośrodka i szukaj tam pomocy. Trzymaj się cieplutko:) Ja też jestem zdania, że trzeba rehabilitować i pomagać kruszynkom jeśli to pozwoli dziecku lepiej funkcjonować. mAAm - srebrny świerk - jej jak to pięknie musi wyglądać:) Czy dzisiaj Twój teść wraca już do domku? Lecę kochane trochę popracować, bo przez te zamartwianie się narobiłam sobie niezłych zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:D IZA- ja kawunie chętnie chwytam 👄 EVIKA- tak dzisiaj mój teść wychodzi pojechał po niego razem z teściową :) A ja kochane gotuje kapustkę z grzybkami które mi mężuś zebrał i bedę farszyk na pierogi robić ;Drany jak ja uwielbiam takie pierogi:D jak znam życie to samego farszu podjem hihihi:D A co tu takie puchy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika widzisz kochana wszystko bedzie dobrze... Maam mniam ... zjadłabym pierożka... A ja dzisiaj ostatni dzień w pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czołem :) Donia , Evika , Maam , Izunia tulę mocno ❤️ Dzisiaj wigilia u mnie w pracy :D cieszę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ja już po wigilji w pracy - miło było :) i smacznie :D July i co z wigilją robisz sama ? Maam co kupiłaś szwagierce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej zazdroszczę Wam tych wigilii w pracy:) A raczej tego, że idziecie na gotową wigilie, już przygotowaną itp... My też mamy wigilię w pracy 23 grudnia i dla mnie co roku jest to jeden z najbardziej pracowitych dni w roku i wcale nie odczuwam magii świat. Otóż ja sama przygotowuję tę wigilię dla 250 osób, oczywiście mamy catering, ale jestem odpowiedzialna za jej organizację i przebieg i jest to niesamowicie stresujący dla mnie co roku dzień w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika Ty spec jesteś!! Jestem pewna ze dasz radę jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaki obrobione, śniadanie zjedzone można usiąść i poczytać co u Was. Ja wigilię jednak robię u siebie - będziemy my we czwórkę (nie licząc kociaków), moi rodzice plus mój brat, teściowie, ciocia. Szczerze mówiąc jeszcze jestem w totalnym lesie.... porządki niby już zrobione ale kulinarnie jeszcze nic. Jutro mamy jechać na zakupy i biorę się za robotę - chociaż już mam mdłości na samą myśl o tym całym zgiełku jaki panuje w sklepach :-( mAAm dobrze że teść już wraca - teraz w domku szybko dojdzie do siebie Evika znam takiego stresa przedwigilijnego aczkolwiek z z tej drugiej strony - mój tata właśnie zajmuje się takim cateringiem i nie raz nie dwa za czasów studenckich pomagałam mu w tym wszystkim - oj były nerwy ;-) Kisa widzę że dotrzymujesz słowa i dzisiaj też z nami jesteś! Izuniu, Kropeczko, Nuśka a co u Was? Pola jak tak - napisz czy kciuki puszczamy i opijamy że cholera nie przyszła i pojawił się najlepszy prezent na świecie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa - kochana taki ze mnie spec, że choć raz bym chciała sobie wziąść przed wigilią wolne w pracy a tu niestety nikt nawet o tym nie pomyśli... :( No nic, odpocznę po świętach.... Zapraszam na drugą kawkę:) Czas na przerwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×