Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

July - witaj :) Ja też dostaję szału gdy widzę co wyrabia się przed świętami w sklepach. Wczoraj wieczorem wybraliśmy się do Kauflandu na zakupy przedświąteczne, pomyslałam sobie, że wieczorem będzie i spokojniej i mniej ludzi, zachodzimy do sklepu a tam autentycznie - puste pułki!!!! Nawet głupiego mleka nie było. No szok po prostu! Kisa - ja też bardzo się cieszę że jesteś z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July 🌼, Evika 🌼 Ja podobnie jak wy , nie cierpie tego szału sklepowego wrrr, całe szczęscie w tym roku juz wczesniej pokupiłam wszystko , zostały tylko drobiazgi :) Zreszta ostatnio zaczełam rózne sparwy załatwiac wczesniej n, bo zawsze byłam spec od robienia wszystkiego na ostatnią chwile i to mnie dobijało , postanowiłam to zmienic i zyje sie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze. Kochane ,mnie tez rozebrało. Tak źle się czuje , mam gorączkę. Ani w łóżku się wyleżeć bo mąż w pracy, małej nic nie ma na szczęście ale synowi znowu się nic nie poprawia , wczoraj tak dalej kaszlał i do tego wielki katar. gorączkuje dalej , idziemy dzisiaj znowu do pediatry , bo antybiotyk się kończy a poprawy nie widać. Jak na złość mojemu nie chcą dać tego urlopu i normalnie sama ze wszystkim zostałam. Pozdrawiam i całusy dla Was. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, przede wszystkim kisa - super, że sie odezwałaś! bardzo, bardzo się cieszę! donia - bardzo Ci współczuję chociaż gdzieś w głębi serca wiem, że będzie dobrze. wiesz, u mnie przy pierwszym synku też nie było kolorowo, miał większość wad jakie mogą się zdarzyć u noworodka plus ta astma, wiecznie po przychodniach i szpitalach, pierwszy rok wspominam jak jakąs traumę. Ale wtedy, jak i teraz, mówię sobie na pocieszenie, że nam się TYLKO to przytrafiło, nic więcej. Bo człowiek się naogląda w tych szpitalach i przychodniach, aż włos się jeży na głowie.... july 👄 pola - pisz, pisz. czy to było tylko plamienie czy niestey nie... mAAm - cieszę się, że z teściem ok i że sytuacja w rodzinie się troszkę wyklarowała. Mam nadzieję, że Święta miną w pogodnych nastrojach u Was. Co do bratowej to niestety, to chyba nie pozostaje nic innego jak ją tolerować :-o iza 👄 Eviczko - ja też niedługo zrobię kolejny kał na pasożyty u synka ale wiesz co? Jakoś się tym aż tak nie przejmuję. Wygląda na zdrowego (ogólnie bo aktualnie znów katar ma), zachowuje sie normalnie. Ale jak znów wyjdzie ta glista to też chyba kupie ten olej z dyni. Spróbować nie zaszkodzi.. nuska - ja Ci mówię, że to migdał. I tak będzie dopóki go nie usuniecie. Ja miałam to samo, normalnie jak czytam co przechodzisz to jakbym nas widziała. antybiotyk za antybiotykiem, lekka poprawa i znów to samo. albo żadnej poprawy. A po zabiegu - mój starszy synek od ponad roku antybiotyku nie brał (!!!)... Trzeba to załatwić, koniecznie. Teraz sie przeziębia ale wychodzi z tego, a wcześniej każdy najlżejszy katarek lub kaszelek kończył sie antybiotykiem bo już na oskrzela lub płuca siadało. Malutki oczywiście też przeziębiony, ja też. Ja jestem na antybiotyku, mam zajęte zatoki i to bardzo. Ogólnie chorujemy juz chyba ze dwa miesiące (razem z ospą) i końca nie widać. Czasem już mam wszystkiego dość. Ja jeszcze jak mam tylko wolne i kogos do opieki nad dziećmi to jadę do szpitala do taty mamę zmienić bo cały czas jest przy tacie. No ale jutro lub pojutrze go wypiszą już do domu. Pozdrawiam Was cieplutko i postaram się zajrzeć jeszcze przed Świętami Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja na chwilkę jestem :D Kapucha ugotowana stygnie na sitku i czeka do odsączenia i dlaszej przemiany w farszyk:D KISA- wigilija w pracy ....mhy....mhy...a ja takich nie mam :( bo sama dla siebie pracuję i nie ma mi kto wigilii zrobic :( I ja tez bardzo się cieszę że jesteś ❤️ EVIKA- oj kochana jesteś już takim specem że sobie szybciorem poradzisz :) A co planujesz w tym roku???jaka gwiazda u was zagości ???? NUSKA- ja ci kochana ogrom zdrówka dla was wszystkich życzę ❤️ KROPECZKA- wam również dużo ,dużo zdrówka ❤️ mam nadzieję że w tym roku wszystkie choroby was już omijać będą szerokim łukiem ❤️ fajnie że tata do domu wychodzi zawsze mu to lepiej zrobi jak będzie w śród was :) POLA- klikaj mi tu szybciorem co i jak ?? A co do prezętu szwagierce to....jeszcze nic jej nie kupiłam i chyba kupie jej jakieś kosmetyki i będę ją mieć w dupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !!! Chyba pierwsza jestem upss:) Zatem dzisiaj ja stawiam kawke i pierniczki :D Wczorajsza wigilia w pracy całkiem fajowa , no skromnie powiedziane , było super :) Co u Was ? Jakie nowości? Czekam kawa stygnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa - ja kawkę zawsze nosem wyczuję, więc jestem:) Pierniczki przepyszne:) Super, że wigilia w pracy się udała:) Ja zalatana jestem niesamowicie, pewnie odpocznę dopiero po Świętach..... Jeszcze dziś i jutro ciężki dzień w pracy i mogę zacząć przygotowywać wigilię w domciu:) Już nie mogę się odczekać. Wczoraj zrobiłam już przedświąteczne zakupy w marketach i jak podsumowałam ile razem wydałam kasy to prawie nie zemdlałam. szok, jakie teraz wszystko jest drogie! Ale co zrobić..... Dobrze, wstawać już, bo kisy kawka jest przepyszna, a dla śpiochów będzie zimno i o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ :) Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku, by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem, By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem. By prezenty ucieszyły każde smutne oczy, by spokojna przerwa ukoiła złość By Sylwester zapewnił szampańską zabawę, a kolędowych śpiewów nie było dość! ___________< o > _____________/ _________o* o.@*o. ________.' '*Q o *o@ ________( () o*o* @ o'. _______.-' o *0_Q.-'-;*o) _______.' 0 Q @0@ ()* -. ______* @ o*o @. Q * o ) _____o-...-@""-Q '-@'0*. _____.' @ Q * 0*Q. @-.) _____*.' o . @* '-@oQ.*-oQ. ____* @ * ._()__0*Q.-' @ ()* ____(o () * o* Q'._@_Q o ()*.'. ___o'-.-' @--._ @* Q *.@-* * -. ___.-' @ _Q_.-''-. @ ()-*@.oQ __.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ) o*' _* 0.-@-._Q * 0 * . Q _.@-.*_0_.' _'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.* _;--@' 0Q * Q o *@ * 0 o @ *'-*.o _.o-' * '._@__* .Q. @- . 0 () Q @ *'. _* @ * o * @ _.''Qo..__@__.--'@--.* _;'-.__@_Q . 0 () oQ * o*.*..* _____________$$$$$ _____________$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ❤️ Trzymam kciuki za Twoją wigilię, ale jestem spokojna Ty dasz radę jak zawsze 👄 Nie strasz mnie z tymi zakupami , ja jeszce troszke spozywczych rzeczy muszę kupić wiec pewnie tez kaska popłynie :/ No ale cóz sie dziwic , w Święta prawie zawsze tak jest. Jeszcze wczoraj przyszła pani administratorka budynku i przyniosła mi podwyżke czynszu :( sie zaczyna.... Mogłoby cos staniec co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikiki cudna choinusia:) dzięki za zyczenia!!! Tobie i rodzince również Wesołych Świąt i Dobrego Roku 2010!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra :( ale ciele ze mnie :P 2011 roku * oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa - :) masz rację, fajnie by było, aby jakiś czynsz czy opłata choć raz w życiu staniało. kikiki - Tobie też kochana życzę Wszystkiego naj naj naj! Aby Święta minęły w ciepłej, rodzinnej atmosferze a na Nowy Rok 2011 życzę zdrowia, pomyślności i ślicznego maleństwa w kołysce:) Kikiki - jak się czujesz? napisz co u Ciebie? jak synuś w brzuszku? na kiedy masz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa - dziękuję za trzymanie kciuków za jutrzejszy dzień:) Przyda się, bo ja jeszcze w kompletnej rozsypce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dzisiaj się czuję jakby czołg po mnie przejechał albo słoń mi nadepnął na głowę. Tragedia. Malutki śpi i budzi się co chwila bo kaszle, ależ ja nie mam siły dzisiaj. A muszę kurze powycierać, bo jutro już kuchnia czeka, przygotowywanie potraw, ciasta itd. U nas choinka już stoi, malutki całe szczęście zbyt nią zainteresowany nie jest. Więc jeszcze postoi ;-) Natomiast "zjadł" mi dwa telefony, na szczęście teściowa wygrzebała swój jakiś przedpotopowy i mam. Tylko już drugi raz muszę kombinować i kopiować, przenosić itd. wszystkie numery a to nieco czasu zajmuje. Eviczko - życzę, żeby jutro poszło wszystko jak z płatka i żebyś już mogła na spokojnie się zająć swoim domkiem :-) kisa - wypiłam aż dwie kawki, co jedna to lepsza ;-) mAAm - nie przejmuj się bratową bo widzę że próbuje sobie z Was służących zrobić księżniczka... kikikiki - dzięki za śliczne życzenia, Tobie również szybkiego bezbolesnego porodu, żeby dzidzia była zdrowa i spełnienia marzeń :-) No to spadam, bo wpadłam na chwilę płatności porobić :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, no a tatę karetka dzisiaj przewozi do domku. Od razu mu się humor poprawił, to łózko w domu jest dla niego o niebo lepsze. No i tam ostatnie dwie noce musiał być sam bo już nie pozwolili mamie spać, tato bardzo to przeżywał. Że jest łasce pielęgniarek (chociaż do rany przyłóż są). Jak sie malutki obudzi to chyba będziemy musieli pojechać po rzeczy do szpitala i zawieźć do domu no chyba że brat da radę jakoś się z pracy urwać, bo przed Świętami też pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - termin mam na 20 marca...czuje sie srednio....brzuch mi sie stawia wiec dużo leze i wcinam NO-SPE.... Do tego boli mnie to spojenie byłam wczoraj u ortopedy na konsultacji - niewydolność spojenia...i na 99% bedę mieć cesarke której sie chole...nie boje :( :( :( biorąc pod uwage ze Natale rodziłam 3 godziny to cesarka mnie poprostu przeraza.... Ja dziś pokroiłam warzywa na sałatke jarzynową jutro doprawie....zostało mi ugotowac zupe na wigilie...grzybową i zrobić ciasto :) Na wigili będziemy u moich rodziców potem na chwile do teściów....a w 1 dzień od obiadu u tesciów a 2 dzień u moich rodziców :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kochane ja jeszcze w pracy, ale już dziś chcę Wam złożyć świąteczne życzenia * * ** *o* **o* ***o*** **o***o* ****o**o** **o******o* ******o**o**** ****o*****o**** ******o*******o*** ****o*****o***o*** * ____!_!____ \_________/ Wesołych Świąt dziewczyny! Dla Was i dla Waszych rodzin. Niechaj magiczna noc Wigilijnego Wieczoru,Przyniesie spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia,Żyje własnym pięknem. A Nowy Rok 2010 obdaruje , pomyślnością i szczęściem. Życzę najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia i Niech spełniają się Wasze wszystkie marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikiki - nic się nie bój cesarki, ja przeżyłam dwie i ok. dziewczynki, wpadłam sie tylko pochwalić: malutki wczoraj po prostu wstał i poszedł!! przemaszerował przez cały dywan! to dopiero Święto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko - gratulacje dla Twego synusia:) kikiki - nie bój się cesarki - nie ma czego:) będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyć trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba. Klikne potem kochane bo w robocie siedze i jeszcze mnie @ nawiedza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" To właśnie tego wieczoru, gdy mróz lśni jak gwiazda na dworze, przy stołach są miejsca dla obcych, bo nikt być samotny nie może. To właśnie tego wieczoru, gdy wiatr zimny śniegiem dmucha, w serca złamane i smutne po cichu wstępuje otucha. To właśnie tego wieczoru, zlo ze wstydu umiera, widząc, jak silna i piękna jest Miłość ,gdy pięści rozwiera. To właśnie tego wieczoru, od bardzo wielu wieków, pod dachem tkliwej kolędy Bóg rodzi się w człowieku" Kochane kobitki!! :):):D Zdrowych i radosnych świąt w atmosferze spokoju i miłości,mnóstwa prezentów pod choinką i Szczęśiwego nowego 2011 roku! 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, wesołych, szczęsliwych, pogodnych spędzonych w gronie rodzinnym i nie tylko :-) Świąt oraz spełnienia wszystkich marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane W te święta magiczne, życzenia ślę liczne. Pachnących jodełek z ogromem światełek. Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka. Prezentów pod choinką od Mikołaja z wesołą minką Ciepła rodzinnego w Dzień Narodzenia Pańskiego. Dużo jedzenia na stole, NIECH TE ŚWIĘTA BĘDĄ WESOŁE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. nie pisałam u mnie grypowo ;( Synowi przechodzi , ja dalej chora i jeszcze wczoraj Dońkę wzięło. Kurujemy się, ja na ile dam radę to coś robię. Jeszcze raz życzę Wesołych Świat !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane... Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór upłyną Wam w szczęściu i radości przy staropolskich kolędach i zapachu świerkowej gałązki A przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×