Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Maam ? bo nie wiem za kogo trzymać kciuki :P Lu- tata po prostu się boi - okropne patrzeć jak rodzioce się starzeją - mój tata tez w kiepskiej formie- ale 2 paczki papierosów pali i napewno nie przestanię :( pamięć szwankuję ... nuśka właśnie są poradnie dietetyczne- leć kochana a papieroski to kochana rzuciłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - dasz radę :D dzisiaj przyszła do mnie pracownica i mówi ze ją zatkało że tak schudłam :P prosze motywacja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no doczytałam :) Zacznę chyba od mojej bratanicy hiihi bo pytacie o nią :) to ona :) http://xfactor.plejada.pl/1230,20925,1,polska_beyonce_-_carolina_theophile,1,wideo.html ale chyba trzeba linka całego skopiować :O Jutro w TVN ( dzień dobry Tvn) bedzie około 11.00 IZA- gratuluję córy :) kochana jest:) co do bratanicy to się zgadza :) NUSKA- z autografem nie ma sprawy :) jak tylko się zobaczymy to wezmę :) LU-oj pilnujcie taty ,z tym cisnieniem :O fajnie że masz rodziców teraz przy sobie i że niunia ma dziadków :) nie posyłaj jej do przedszkola niech się wzajemnie sobą nacieszą :) A twoja mama na100% przypilnuje małą by zbytnio taty nie męczyła:) KISA- oj smutne z twoim tatą to co się stało :( mam nadzieję że dzisiaj jest już lepiej :) ZDRÓWKA ogrom mu życzę ❤️ i kochana rozmawiałm z moja mamą nie wiem jak jest w brytyjskich liniach ale w polskich ( LOT) jest tak że może do stanów leciec ( tylko to długi lot ) i przy rezerwacji lotu powinien mieć mede tak zwany dokument medyczny zezwalający mu lecieć i obowiaskowo leki musi miec przy sobie ( jesli by sie okazało ze to jest ta zakrzepica) bo wiadomo ze chodzi tu o zmiany cisnienia i chyba troche inaczej fotel ustawiają .więc jak by co niedaj Boże to musicie się dowiedzieć w brytyjskich liniach.bo ja wiem tylko jak jest w naszych. KUBUSIOWA29- jak dla mnie to dziwna troche ta twoja ginka ....bo jak nie robiła hormonów to na jakiej podstawie faszeruje cię dupasthonem :O by go odpowiednio podać i nie blokować owulacji ( bo przy blokowonia jej odblokowanie może trwac kilka miesięcy sama wiem cos o tym bo własnie się z tym borykam ) powinna ci zrobic pełny monitoring i ozanaczyc hormony w 3-4 dc prolaktyna, LH, FSH, ESTRIADOLITY, TSH w 10dc progesteron LH, FSH, w 15-16 Progesteron by wiedzieć czy dochodzi do owulacji u mnie jest np. wszystko ok a mam niski progesteron w drugiej połowie cyklu i mogłam mieć problem z zagnieżdzeniem sie jajeczka .a na podstawie jednego badania podejrzewam że wysyła cie na progesteron to ona nic nie stwierdzi :O wiec może wybierz się do innego lekarza ja sama jestem przykładem zmarnowanego 1 roku u prywatnej ginki która mnie luteiną faszerowała ( dokaładnie to samo co dupasthon tylko inny producent ) i dzięki jej dawką rozpieprzyła mi regularne cykle i zablokowała owulację i na rok odebrała szanse na dziecko a może i na dłuzej bo w piątek mam USG i zobaczymy czy sa pecherzyki :o więc jak maż możliwosc to skonsultuj się z innym lekarzem bo jesli na wet 1 raz wyszło ci że była owulacja to i tak nic nie oznacza musza byc co najmiej 3 miesiące pod rząd usg z potwierdzona owulacja by stwierdzić że jest .sorki ze tak truje ale wierz mi w dobrej wierze bo poprostu wiem o czym mówię bo sama przez to przechodze a moje starania to już prawie 2,5 roku :O MAMA36- no mój dzisiaj z wrażenia wstał o 5.00 starego czasu hihihi:) ale po tem zasnął jak kamień :) takie słońce od samego raneczka było że go obudziło i myślał że już do szkoły musi lecieć a wszystko przez nieopuszczoną rolete hihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu Tacy już są ci nasi rodzice wszystko co złe to ukrywają przed nami żeby nas nie martwić, twój tata musi wziąć się w garść i nie gadać takich rzeczy o pożegnaniach tym bardziej że ma wspaniałą rodzinę i to dla niej musi o siebie zadbać, ja pękłam przed moim tatą w szpitalu, on nigdy wcześniej nie płakał nawet na pogrzebie mojej siostry był dzielny za nas wszystkich ale było to kilkanaście lat temu a gdy dwa lata temu miał operację to przed gdy mówiliśmy sobie do zobaczenia miał łzy w oczach wtedy również było mi mojemu rodzeństwu,mamie baaaaaaaardzo ciężko mówiliśmy tacie że wnuki na niego czekają i musi dać radę po wszystkim przyznał że to dodawało mu odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm z mala wlasnie tak jest ze ona o 15 , 16 juz jest w domu , a boje sie ze ich wykonczy a nie chce cala robote na mame zwalic, moze w tygodniu jakis dzien jej wolny zrobie,ale chce zeby wlasnie rodzice odpoczeli od codziennosci nacieszyli sie soba a mala to taki diabelek ze na tylku chwili nie usiedzi i tego sie boje ze im wszystkie sily zabieze a wiem ze ojciec jest taki ze nie usiadzie tylko zrobi co mala bedzie chciala i wiem ze , dla ojca bedzie ciezko, nie wiem mam taki dylemat jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam moj ojciec nie leci z nami w sensie moim i M i dzieci. On leci z moją mama tydzień wczesniej . Leca z Warszawy LOT-em włąsnie a poźniej Lufthansą. Ale wiesz ciut mnie pocieszyłaś 👄 przekaze im info od Ciebie. A do Ciebie i tak jeszcze zadzwonie bo pewnie pełno pytan mi sie zrodzi. No i mam ochotę usłyszec ten cudny Twój głosik znopu hihihiihh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama36 dokladnie takie ukrywanie , ale boli jak cholera ze sie tak wyraze, bo na codzien mowia ze ok a tu nagle taki nawal wszystkiego na jeden raz, z mila checia juz bym ich nie poscila spowrotem do polski, zeby miec na nich oko.... ah szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam- gratuluję :D głos cuuuuuuuuuuuuuuuuudny - wspaniała dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- to usłyszysz mnie wieczorkiem :p postaram się dryndnac mama powiedziała że skoro lecą lottem to zadzwoni i się dowie od kol co i jak i mi powie :) jak to wrazie czego załatwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane z tego wszystkiego nie pisałam wam że łazienka już pomalowana ;) Wybrałam sobie czekoladowy brąz i biel. Jak zaczęłam malować ścianę to mój się chwycił za głowę co to za kolor wybrałam. Ale teraz dumnie mówi że w całości to to super wygląda. Mam też lustro ;) Jako nastolatka odkupiłam od sąsiadki dwie stare ramy rzeźbione za grosze (takie jak kiedyś świętych mieli nad łóżkami ) dokupiliśmy lustro samo za 40 zł.Mój to wprawił i mam w łazience lustro za 40 zł które w sklepie kosztuje ponad 300 zł ;) Z tym lustrem to tez był problem bo nie braliśmy go pod uwagę w ogóle (dopiero przy kąpieli tak dumam i przypomniało mi się o tych ramach na strychu.)To szybko akcja mierzenie i dupa zbita bo pod lustrem gniazdko w płytkach. Ale mój kochany dzielny m dokuł się do kabla i w ścianie na nowo poprowadził i już nie przeszkadza. Teraz to nie mogę się nacieszyć dziewczyny tak mnie to lustro cieszy i jest takie duże. Mój się śmieje że diabła zobaczę ;) Jeszcze czekam na zwrot bo umywalki dalej nie ma i bateria do prysznica. No i marzy się ładny zestaw tzn mydelniczka ale to kiedyś. Są niedociągnięcia i fuszerką gdzie nie gdzie bije po oczach ale w porównaniu z tym co było to niebo a ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka super :D dokończycie pomału- dobrze że Twój m sam dużo potrafi zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- kawka pysznaaaaaaaaaaaaaa :D super że łazieneczka juz zrobiona :D czekam kochana na foteczki :) tego lustra tajemniczego co to się w nim diabeł chowa hihihih :D DZIEWCZYNKI DZIĘKUJĘ ZA MIŁE SŁOWA O NASZEJ RODZINNEJ GWIAZDECZCE :) OCZYWIŚCIE PRZEKARZE :) ale powiem wam że już ma wpisy na Fb z chamskimi komentami że gruba itd. ale cóż ludzka zazdrośc jest w pisana w ten zawód :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- zainspirowałas mnie małpo kochana :D ja mam tez taką złota rame po babcinym zdjęciu slubnym bo rame zmieniała i chciał wywalić to sobie fotografie nasza wstawię bo ja z tym fioletem na ścianę startuje i na niej maja być w różnych złotych , czarnych, sosnowych ramach nasze foty :) mam takie małe złote a teraz będę mieć dużą :) dzięki tobie bo sobie o niej przypomniałam hihi:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam fotki tylko szukam jak to wstawić tu.... Maam nic się nie przejmujcie zawiść ludzka nie zna granic. Popatrz na sportowców choćby o Małyszu jak tez po nim jechali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- wierz najwżniejsze jest to ż eona takie komentarze ma w dupie i skupia się tylko i wylacznie na śpiewaniu :) ona to kocha i che by to było coś co będzie robic w życiu :)A co do fotek to na maila wysyłaj :) i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- szcun dla męża super to wygląda :) pieknie wam wyszło :) bardzo mi sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×