Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Mam nadzieję że mąż załatwi przyjęcie liczę na to że to jest przedszkole prywatne i zawsze dodatkowa kasa za dziecko a wiem że kilka dzieciaczków odeszło z grupy synka więc miejsce powinno być,trzymajcie kciuki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka No to szał "zygzakowy" będzie na nowo ale fajnie bo bajka super sama oglądałam kilka razy, co do szkoły to u nas miały mieć pierwszeństwo dzieci z rejonu a wyszło inaczej a w przedszkolu mamy deklaracje i co roku do końca marca trzeba się określić czy dziecko nadal zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szybciorem bo nie bardzo mam czas kochane bo u notariusza muszę być. KROPKA- decoraal jest dobry ja malowałm im i nobiles lateksowymi i te drugie POLECAM!!!!!!!!!!!!!! mój M zachwycony powiedział że pierwszyraz tak dobrze mu się malowało :D i są bardzo wydajne :D i ładnie kolor kryje :) jak w gooogle wklepiesz np. kolory nobiles , albo paleta to ci stronka się otwiera :) kilka stron wczesniej nusce linki wkljałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - wiesz, ja znalazłam tą stronkę z farbami, którą podawałaś, ale bardziej mi chodziło o jakieś przykładowe zestawienia kolorów (jak np., w reklamie) bo ja nie umiem sama dobrać - jest ich bardzo dużo. podoba mi się na ich stronie jedna sypialnia "Lawendowy spokój". może uda mi sie stronke skopiować: http://www.nobiles.pl/?q=pages/inspirations/arrangements/galery/category/25/91 i jeszcze jeden pokój dzienny "Spokojna harmonia": http://www.nobiles.pl/?q=pages/inspirations/arrangements/galery/category/27/39 ale nie podają własnie jakie są to kolory farb, nie ma ani numeru ani nic. a potem z tej całej palety boje się, że wybiorę coś zupełnie innego. mama - i jak udało sie mężowi zapisać do zerówki? Mnie się wydaje, że skoro jest to prywatne przedszkole to wogóle nie powinni robic problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, ni i lawenda nam pokryje na pewno ten stary wrzos ale boję się, że beż albo krem mi nie pokryje tego jasnego niebieskiego... Jak to było u Was?? Czy jasniejsza farba mi pokryje ciemniejszą? Czy cos powinnam wczesniej zrobić przed malowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz witam, więc tak: Mąż nie zastał pani dyrektor ale ja odbierając dziś syna z przedszkola rozmawiałam z mamą kolegi synka i ona też złożyła papiery do tej szkoły co my i z pewnych źródeł wie, że jednak z rejonu dzieciaczki będą przyjmowane w pierwszej kolejności więc tak, emocje opadły poczekamy ten tydzień i zobaczymy jak się jednak nie uda to zostajemy w naszym przedszkolu bo dyrekcja raczej nie będzie robić problemów. Miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka przedświateczna :) mama widzisz spokojnie uda się :) kropka trzeba przed malowanie zagruntować ściany- mnie farby idzie i lepiej się maluje , lepiej kryję - kupcie unigrunt do ścian i przed malowanie pomalujcie- niektóre trzeba z wodą wymieszać i musi wyschnąć ściana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa :) Fajnie że jutro mam już urlop... a dzisiaj już tak mi się nie chce siedzieć w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pyszna kawka! Iza Ja też jutro mam urlop więc na spokojnie będę piekła ciasta Kisa całuski, jaką kreację szykujesz na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ... Wesołych Świąt. Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego, a przy tym wszystkim stołu bogatego. Mokrego dyngusa, smacznego jajka, i niech te święta będą jak bajka. Obfitych łask i błogosławieństw od Chrystusa Zmartwychwstałego oraz pełnych pokoju Świąt Wielkanocnych z radosnym „Alleluja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Może uda mi sie pozniej was doczytac:) Sorki wielkie. U nas ok. Jezdzę do poznania i z powrotem,zajmuje mi to prawie caly dzien. Gin co chwilę musi mi mierzyc te pecherzyki wiec jezdze.Wracam wykonczona, jeszcze te hormony buzujące ,robią mi pranie mozgu;) Ale nie jest zle,znoszę to w miarę dobrze.Wyhodowałam 9 pęcherzykow ktore wczoraj mialy po 19mm:):DJutro mam punkcje rano o 10. We wtorek prawdopodobnie transfer. Albo w poniedzialek. To zalezy od jakosci zarodków. Mam stracha ze hej. Trzymajcie za mnie kciuki,proszę:) Już teraz życzę Wam wesołych,spokojnych,pelnych zadumy i pozytywnych emocji swiąt Wielkiej Nocy:D Smacznych jaj, bogatego zająca i BARDZO mokrego poniedzialku:D👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, pola - kibicuję Ci bardzo! Uda się, musi się udać! Bardzo się cieszę, że sie odezwałaś. Dziewczynki Wszystkiego jajcarskiego, wesołego zajączka i mokrego dyngusa dla każdej z Was! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ kobitki moje kochane ❤️ No to mam chwilkę :D Właśnie pranko mi się pierze więc za momęcik na tarasik wywalam :D i sama na lezaczek tez się wywalę to może troche tłuszczu się ze mnie wytopi :p dzisiaj w planach mam pieczenie mięcha ,robienie jajec faszerowanych bo świętuje juz od jutra w zwiąsku z tym że mój brachol pracuje I i II dzień świąt :)więc wpadaja jutro , w 1 dzionek u tesciowej a drugi odpoczywam i kwęczę że dupsko znów mi urosło :p Dziewczynki moje kochane dajcie kilka fajnych przepisów na sałatki bo mi weny brak , a i mam jeszcze mrozone ciasto francuskie może któraś robi cos fajnego z niego ??? POLA- kochana ja kciukasów nie trzyma ale poślady Z CAŁYCH SIŁ ZACISKAM zobzczysz wszystko sie uda i zajączk wielkanocny zadba o jajeczka :D KROPKA- dziękuje za zyczonka ten pierwszy kolorek co wkleiłas bardzo mi się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziołchy moje 🖐️ witam i przepraszam ze sie nie odzywałam ale mialam metlik straszny zmarł mi tesciu ponad miesiąc temu w domu strasznie to przezyłam i bardzo sie balam nie moglam spac po pogrzebie dwa dni zanikł mi pokarm lekarz powiedzial ze to ze stresu :(a tak bardzo chcialam karmic ale trudno mala jest na mleku bebilon pepti bo na hipp mleko byla uczulona 2 tygodnie temu byla przeziebiona i miala antybiotyk dwa dni po przyjmowaniu doistala biegunki ale sie obylo bez szpitala :)wiec sie ciesze jest juz taka grubaska ale słodka i smieszka teraz sie bede odzywala a za nieobecność przepraszam z okazji świąt zycze wszytskim wszystkiego naj spełnienia marzen i spokojnych świąt i oczywisciemokrego dyngusa nie bede odpisywac do kazdej po kolei bo za duzo naklikałyscie pola ja trzymam poslady tak jak maam zeby ten króliczek sie pojawił albo króliczka:)zycze ci z całego serca zeby sie spełniło co tak bardzo pragniesz :) maam no w koncu zawitasz do mnie bo sie wybierasz do tej łodzi i nie mozesz wiec czekam dasz znac na telefon kiedy bedziesz zapraszam juz sie nie moge doczekać buzaki dla meza i syniusia buziaki dla wszystkich dziewczynek :) NUSKA EVIKA KROPECZKA JULY IZA KISA MAMA36 LU ANETA POLA MAAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane witam po pierwsze zycze wszystkim wam wesolych swiat wielkanocnych kochane u mnie tyle sie wydarzylo przepraszam ze nie pisalam kochane i dziekuje za troske o mnie wiec bylam z rodzina w polsce tato mial operacje i wiecie myslalam ze to ostatni raz bedziemy sie widziec ,, takie glupie przeczucie na dodatkek musielismy jechac autem bo samoloty nie bylo wolnych miejsc ah szkoda gadac droga daleka na zmiane jechalismy z mezem ja w dzien on w nocy 2,5 dnia szok mala byla padnieta jakas godzine temu wrocilismy spowrotem polozylam mala spac maz tez spi wiec odpisuje tato mial operacje jak napisalam wczesniej bajpasy i przepychanie zyl ale jest dobrze jest juz w domu wiec nerwy mi sie uspokoily ale co ja przezylam mowie wam pozatym ja nadal chora , nic mnie nie puszcza kochane wszystkim wam dziekuje za mile slowa i jeszcze raz wszystkiego naj naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kochane moje życzę Wam rodzinnych i spokojnych Świąt, życzę również żebyście dostały od zajączka "prezenty" o jakich marzycie no i oczywiście mokrego dyngusa. Lu kochana tulę mocno, jak dobrze że z tatą lepiej i niech wraca szybciutko do pełni sił. Jak dobrze że jesteś Lu Pola Zajączek ma dla Was prezent od bociana. Magdalena Wyrazy współczucia, kochana przeszłaś smutne chwile mam nadzieję że okres tych Świąt będzie dla Ciebie spokojny i rodzinny, tak się cieszę że z malutką dobrze, fajnie że będziesz mogła być częściej Iza Nuska Kropka Kisa Kiki Evika Maam CAŁUSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, życzę Wam zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt:) Lu -trzymajcie się dzielnie:) Magdalenko, przykro mi:) trzymaj się:) Kochane, napiszę więcej po Świętach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po świętach! U nas pogoda rewelacyjna, choć raz i ja mogłam nie ponarzekać na pogodę:) Cudnie po prostu cudnie:) Święta minęly szybko i wesoło, rodzinnie i przyjemnie:) Pogoda wymarzona:) Lu - dziękuję za kawkę:) Pola - myślę o Tobie bardzo cieplutko:)) Dziewczyny a Wy chyba kochane jeszcze świętujecie, bo żadnej nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie was nie ma.... No nic, stawiam drugą kawkę, może ktoś się skusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, przy gorącej kawce i pysznym cieście zamieściłam na blogu nowe zdjęcia z okazji wczorajszego spacerku:) Córcia się nie załapała na kadry, bo była na wyjeździe:) Zapraszam do oglądania i komentowania:)))) No jak foty są brzydkie, to też piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kochane i już po Świętach, nam minęły w rodzinnym gronie byliśmy u moich rodziców, przyjechała też moja siostra z rodziną było super,mama wcisnęła w nas ogromne ilości jedzenia a na dyngusa razem z dziećmi urządziliśmy bitwę wodną już zapomniałam jaka to fajna zabawa szkoda tylko że pogoda nie była taka jak w niedzielę, a dziś powrót do pracy i od rana kociołek wszystko ma być na już! ale co tam przed nami znowu kilka dni wolnego!!!!! LU kochana dzięki za kawkę, jak się czuje tata? i napisz jak u Was wyglądały święta. Evika znowu mam problem z pocztą ale w domku zobaczę zdjęcia, mimo przejedzenia to jednak podkradnę ci troszkę serniczka, a mam jeszcze taką wspaniałą nowinę moja koleżanka po 8 latach starań jest w ciąży ma już córeczkę-nastolatkę. Dziewczynki halo! opowiadać jak minęły święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×