Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

mAAm wlasnie tez mialam taki dylemat czy polskie czy tutejsze ale u nas jest tak , ze my mamy norweskie obywatelstwo wiec dalismy takie zeby bylo proste co do kraju i takie jak nam sie podobaja, a emma jakos mi tak zapadla do gustu, ze musialo takie byc dziekuje kochane za zrozumienie i maam nie gniewam sie bo nie mam na co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LU- bardzo dobrze zrobiliscie bo imiona piekne a i w Polskim Emma jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pozdrawiam Was kochane właśnie dzwoniłam do mojej kuzynki zapytać co z naszym gin. bo nie mogę się do niego dodzwonić a kochana moja powiedziała mi że właśnie jest po zabiegu-stracili swoją kruszynkę!!!!!!!! co się dzieję dlaczego???????????????????? dopiero co ona mnie pocieszała a teraz ich to spotkało, mają dwie córeczki i tak bardzo chcą mieć więcej dzieci są młodzi na pewno im się uda tak jak nam. Tak smutno..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, Lu, Maam, Nuska, Kisa,Pola,Evika całuski Kropka Jak się czuje malutki? dużo zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Sorki ze tak długo czekacie na wiesci, własnie skonczylam was czytac,zajęło mi to sporo..:) ;) Fajnie,ze piszecie.Nie bede szczegolowo odpisywac kazdej,wybaczcie ,boli mnie łepetyna,w monitor ciezko patrzec:( Chce tylko napisac ze Emma Charlota -dla mnie pieknie:) Lu-dobry wybor:) mAAm- ja klapsa w nadstawione poslady daję za placki;) wiesz w ktorej fazie robilas ten progesteron? folikularna to 1 dc do owulki, pecherzykowa-owulacyjna-jak sama nazwa w owulację i lutealna od owulki do @. Evika,Iza,kisa-trzymam kciuki za dietkę:) U mnie 55 kg:D ;) hihihi,tak tak zazdrosćcie:D, hihihi nuska- walcz,nie daj se wcisnąc tego hd jk ci nie potrzebny,super ze dzieciki zdrowe:D mama- smutne to co piszesz:( ,ale nie mozna sie poddawac puki jest szansa trzeba walczyc dalej. kropka- jak maluszek,moze to zwykla 3-dniowka:) Bylismy wczoraj w P. Idzie dobrze,po tym pierwszym leku mam duzo pecherzyków w obu jajnikach, dostalam gonal ,do piatku wstrzykuję go sobie w fald na brzuchu,codziennie wieczorem,nic nie boli,spoko. Oprocz bolu glowy czuje sie ok,moze ta pogoda bo u nas wieje,czarne chmury i pada. W piatek nastepna wizyta na 10 30. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- zobaczyłam wreszcie twoją bratanicę:)Super głos i super z niej laska :D:D:D:D:D:D Ależ głos!!! . A tę piuosenkę osobiscie uwielbiam i oczywiscie sie poryczalam ;);) Gratulacje 👄. A w tę niedzielę śpiewała? bo nie widzę w necie,ale jeszcze poszperam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kawka gotowa :D Lu- ladne imię :) Pola czekamy czekamy :) Nuśka masz rację czasem ludzie nawet za darmo oddaja fajne rzeczy - tylko polować na okazję :) Evika gdzie poranna kawka - Twoja o niebo lepsza :P Kisa- dzisiaj trzeci dzień - dla mnie zawsze najgoszy - dasz radę :) Mama - ja wczoraj też się pokłóciłam z moim m ale wieczorem wyjaśniliśmy sobie wszystko hmmm chyba jestem za bardzo rozdrażniona i zmęczona - jeszcze te remonty - ciągle coś i cos trzeba robić ... Dziewczyny rzucać przepisy na komunię - w czwartek przychodzi kucharka i musimy ustalić menu - liczę na waszą pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kawka gotowa :D Lu- ladne imię :) Pola czekamy czekamy :) Nuśka masz rację czasem ludzie nawet za darmo oddaja fajne rzeczy - tylko polować na okazję :) Evika gdzie poranna kawka - Twoja o niebo lepsza :P Kisa- dzisiaj trzeci dzień - dla mnie zawsze najgoszy - dasz radę :) Mama - ja wczoraj też się pokłóciłam z moim m ale wieczorem wyjaśniliśmy sobie wszystko hmmm chyba jestem za bardzo rozdrażniona i zmęczona - jeszcze te remonty - ciągle coś i cos trzeba robić ... Dziewczyny rzucać przepisy na komunię - w czwartek przychodzi kucharka i musimy ustalić menu - liczę na waszą pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Iza ja chce spaghettiiiiiiiii !!!!! :P Ale dam rade , dam radę......:) Brzydka pogoda brrr zimno mi , u WAs tez tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dla odmiany dzisiaj rano sie ofukałam na mojego , tez chyba jestem zmeczona i rozdrazniona wrr , ale etz juz wyjasnione smsowo poki co ale zawsze cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek kochane stawiam kawusie jesli chetni sa ja wlasnie popijam i w papierach siedze Emma dzisiaj robila straj nie chciala isc do przedszkola, niewiem dlaczego zawsze chcetnie chodzila a dzis strajk byc moze dlatego , ze tatus w domu zostal bo chory zarazil sie od kolegi z pracy , lezy biedny przeziebiony, no i nasza corcia tez widocznie chciala zrobic sobie urlop heheh ale wkoncu poszla , nie chce zeby sie zarazila choc pewnie co ma byc to bedzie yyymmmm ktos wspomnial o spaghetti mniam mniam a zjadlabym sobie teraz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Iza Twoje zmęczenie i rozdrażnieni jest zrozumiałe macie remont i przygotowania komunijne chyba tylko "anioły" w takich chwilach są opanowane i spokojne, fajnie że szybciutko z m wyjaśniliście sobie problem i tak trzymać! Lu Emma- ach!!! przepięknie, dużo zdrówka dla męża. Kisa Trzymam kciuki! u mnie również zimno i pada, a mężusia proszę przytulić jak wróci do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola Dzielna dziewczyna!!!!!!!!!!!!super że wszystko dobrze, TRZYMAM POŚLADY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska Super siostra jesteś, pomagasz urządzić dom, szukasz mebli.... Mam nadzieję że związek siostry ustabilizuje się i będzie szczęśliwa. Maam Gratulację!!! tak się cieszę z narodzin dzidziusia!!!! i oczywiście ja całkowicie rozgrzeszam za zjedzenie placków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam super powód do dumy i muszę się pochwalić - mój synek nauczył się jeździć na rowerku na dwóch kołach!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, mAAm - znikłaś mi. Możesz być naprawdę dumna z bratanicy!! Super dziewczyna z pięknym głosem! Dlaczego pisałaś, że i tak jesteś z niej dumna? Coś się stało?? Bo chyba przeszła dalej, nie? Tak sądzę (chociaż nie oglądam tego programu) bo naprawdę dziewczyna na poziomie. Co do badań to ja sie nie znam niestety i czekam az napiszesz co Ci ginka powiedziała po wizycie. Acha! No i oczywiście gratuluję nowego członka rodziny! Lu - piekne imię!!!! Ależ mi się podoba! Super gust! Wiesz, u mnie mój synek nic nie mówił o rodzeństwie, zupełnie nic. A jak się dowiedział, że będzie miał rodzeństwo to od razu nie mógł się doczekać i pokochał małego od razu. Nie wiem skąd się to bierze u dzieci. Jestem pewna, że Twoja córcia nie będzie długo czekała ;-) iza - a może biegłemu sie odwidzi? Może stwierdzi, że już w poniedziałek nie przyjdzie.... Zawsze trzeba mieć nadzieję ;-) kisa - gratuluję wytrwałości :-) nuska - ależ mi poprawiłaś humor z tymi stanikami! Uwierz mi na słowo, że mniejszy biust jest lepszy niż duży! I to wcale nieprawda, że faceci wolą duży. pola - może od tych hormonów Cię boli głowa? Współczuję Ci bardzo. Strasznie dzielna jesteś jak dla mnie! Ciągle zaciskam poślady i daj znać co po wizycie! mama36 - GRATULACJE!!!! Strasznie wazna rzecz :-) No i współczuję kolejnej straty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa- może to pogoda tak na nas wpływa :P mój m stwierdził że jak tak mamy się godzić to co wieczór będziemy się kłócić :P trzymaj dietkę żadne spageti - zważyłaś się przed dietą ? Lu- zdrówka dla m :) Mama- gratulacje dla synka :) Kropka - zostaje bo nocuję u nas i w poniedziałek kierowca załatwiony jest dla niego - najgorsze że wysłałam na siarkę a teraz siedzi i mi śmierdzi jak smok :P ale przynajmniej chwilkę mam spokoju :D Dziewczyny gdzie przepisy .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza tak oczywiscie sie zwazyłam, ale dzisiaj tak ciężko ... Kropka takze nie gratuluj jeszcze wtrwałosci bo wcale taka silna nie jestem. Ja i tak ciut modyfikuję tą dietę bo mi zawsze na dietach slabo i boje sie zebym nie padła. I tak mam na schudniecie 6 tygodni a nie np. 2 jak niektórzyby sobie zyczyli schudnąć. Tak czy tak cięzko , dzisiaj kryzys mały ale szkoda sie poddac. Wiec włąsnie sobie piję i piję i latam do kibelka hahhahaha Mama, Lu , Kropka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa :) dasz radę pamiętaj że ja w Ciebie wierzę- ja zawsze chudałm na tej diecie 4-5 kg ale tylko w pierwszym tygodniu - w drugim nic :( No nic narazie jestem zadowolona z Dukana - przyzwyczaiłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa - ja wierzę, że wytrzymasz. Masz silną motywację ;-) iza - no to Ci współczuję tego biegłego tyle czasu na głowie. to teraz Wam napiszę co u nas, dopiero teraz mogę pisać (ciągle coś się dzieje). Malutki ma zapalenie jamy ustnej. Cała buzia w ropnych krostkach. Oczywiście byłam u lekarza 2x bo przy 1-wszej wizycie nic nie było (albo nie widziała) a ja zauważyłam na drugi dzień. Dostał antybiotyk i pędzlowanie. I nawet to dzielnie znosi, dzisiaj już troszkę lepiej chociaż nadal nie chce jeść, ale przynajmniej już nie płacze ciągle i nie chce być stale noszony... no i coś juz spi. Natomiast mój starszy synek jak mu powiedziałam na co jest chory jego braciszek wybuchł płaczem i sie mnie spytał czy nie będzie tak samo jak z dziadziusiem... wytłumaczyłam mu, że lekarstwa na pewno pomogą malutkiemu i szybko wyzdrowieje. Szok. Co do gina to wykazał się klasą i nie wziął kaski za wypisanie drugiej recepty. Jeszcze napisał mi znów 6 opakowań, czyli mam 1 więcej ;-) Cudny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka :) Kropka zdrówka dla misia :) No widzisz fajnie że gin nie wziął pieniędzy. Moja Pulina jak ma gorączkę od razu jej język jest brzydko obłożony. Walczymy z klatką kolor inny wyszedł niż zamierzony ale mi się podoba :D Gdzie przepsiy dziewczyny- dawać popisowe dania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ja znow chora niewiem co sie dzieje lapie wszystko pokoleji bylam u lekarza i wyniki ogolne super ale mam teraz grype leze w domu prace przywiozlam do domu szok myslalam ze szef bedzie zly ale co moge poradzic, a on do mnie dzwoni i sie pyta czy moze jakies zakupy moglby mi zrobic skoro z domu nie wychodze , ale milo z jego strony a ja do niego ze przepraszam bo nowa praca a juz 2 raz na chorobowym a on na to no przeciez nic sie nie stalo, kazdemu moze sie zdarzyc a kochane ja wczesniej wcale nie chorowalam ostatni raz to z jakies 8 lat temu ah szkoda gadac glowe mam tak ciezka ze udzwignac jej nie moge , temp,mam 39,5 czuje sie okropnie nos zapchany jak nic a najgorsze ze musze sie przed corka ukrywac zeby jej niezarazic moj maz zawiozl ja do przedszkola on do pracy smutno mi jak ona wroci bo zawsze sie bawilysmy a teraz nic ah co sie ze mna dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kropka Jeszcze raz dużo zdrówka tak mi szkoda twojego maluszka takie okropieństwo w małej buzi ale dobrze że dzielnie znosi "pędzlowanie", a dla starszego całuski od ciotki na otarcie łez-wrażliwy jest tak jak mój synek. Iza Co do przepisów to ja bardziej plackowa jestem i mam super przepis na sernik, taki pulchniutki z masą bezową na górze i brzoskwiniami. LU Kochana dużo zdrówka! no rzeczywiście chorobowy czas u was,wczoraj życzyłam zdrowia twojemu m a dziś tobie, super że córeczka zdrowa i nie złapała od was wirusa, kochana odpoczywaj a twoje dzieciaczki w sobotę muszą dać ci wolne mam nadzieję że będzie miał cię kto zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama - ja natomist nie pieke - teściowa ma ciacha upiec a tort zamówiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc u mnie w końcu świeci słoneczko :D bo wczoraj to lałoi lało i nic mi się nie hciało :o MAMA- wielkie gratulacje dla małego cyklisty:D i czekam na przepisik na serniczek :D KROPKA- sorki że tak uciekłam ;) ale wczoraj sama z mężem byłam i mnie od kompa odciągnoł ;) ...gdy nie ma w domu dzieci.....:D dzięki za słówka o bratanicy :) a dumna jestem bo z ponad 4 tyś osób doszła tak daleko :) Zdrówka dla malutkiego ❤️ a ten twój starszy synek jaki mądry i wrazliwy :) jednak to co widział jak twój tatus chorował zostawiło w nim jakiś lęk przed chorobami no ale z wiekiem minie ;) Ciesze sie że z ginem wszystko udało się załatwić :) IZA- motywuj i przepisami nas zasypuj :) a mnieu na komunię już wybrane ?? KISA- ja trzymam za ciebie poslady :Dza dietkę komu jak komu ale tobie się uda na 100% pamietaj kochana że waga przed @ zawsze wzrasta na około tydzień przed o 2-3 kg :) LU- ale masz wyrozumiałego szefa:) i zakupy chce ci robic ;) moż esie chłopina zakochał hihihi:) żartuje :) zdróweczka ci życze ogrom ❤️ czasem tak jest że się kilka lat nie choruje a potem jak nas dopada to jedno choróbsko za drugim :o EVIKA- halo halo ??? POLA- co tam słychac ??prosze mi tu szybciorem pisać ??? MAGDALENKA- jak Tosia ???nie zapominaj o nas tylko klikaj ??? KIKI- jak Bartunio :) ? usmiech ma zniewalajacy :) nie jedna dziewuche na niego złapie hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem lezalm sobie bo glowe mam tak ciezka jak glaz mama36 co do soboty maz mnie zastapi chyba ze bede sie dobrze czula to ja pojade, nie chce zawiesc dzieciaczkow tak sie ciesza mAAm nie szef sie nie zakochal on poprostu taka dobra dusza jest, znalam go juz wczesniej i on dla wszystkich ma dobre serce, ale wie ze nie ma szans bo moj by mu pokazal hehehe a zwlaszcza ze z moim mezem tez sie dobrze znaja chyba jak wszyscy tutaj a pozatym szef to jak mowilam sam to szuka kogos komu moglby pomoc , a byc moze zabicie czasu a tak sam to nie ma co robic heheh z przepisami kochane u mnie to niewiem mam peklno ale czy na komunie sie nadawaja to niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×