Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Czesc czołem wszystkim !!! Maam gratki dla ciebie :) Iza walcze drugi dzien :P Lu biedulka z tym bólem 👄 Dzisiaj jakas pełna energii jestem mimo @ , a zalewa mnie uuuuh. Jakos bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam jak dojdziesz z badaniami co i jak to napisz na chłopski rozum czy wyniki dobre czy złe ;) Dziewczyny jakiego wstyda się najadłam wczoraj : Mój m dostał wypłatę i poszłam zaszaleć....kupiłam sobie skarpetki;) Otwarli u nas taki chiński market poszliśmy zobaczyć co tam jest w dużej mierze tandeta. Ale do czego zmierzam przechodząc koło stoiska z biustonoszami mój genialny synek na cały głos : -mamo, mamo patrz jakie wielkie ........!!!!! Myślałam że pod ziemię się zapadnę , co prawda moje to by tam pewno z 12 razy wlazły no ale na cały głos taka sensacja. Potem mu tłumaczyłam , ze kobiety mają różnej wielkości biusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam i jeszcze dla mnie tez przyślij linka bo też chciałabym zobaczyć co zmajstrowałaś ;) Ja wysłałam wczoraj pisemko no i czekam na odpowiedź. Maam a nie wiem czy możesz zdradzić a Twoja bratanica to mają teraz jakieś warsztaty ? Mieszkają tam ? Jak to w ogóle wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki 👄❤️👄 jutro jedziemy z M do szpitala to nacieszę oko kruszynką :) NUSKA- jak dojde to dam znać jak dla mnie to chyba ta faza pecherzykowa :o zobacze co i jak jak u ginki będę 26.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska - tu nie moge pisac bo jej też nie wolno zdradzac ;) mogę tylko kliknąć że rude jest wredne:p i chciało gwiazdorzyć :( i wyszło jak wyszło ale i tak jestem dumną ciotką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka gorączka przeszła ...? Kropka tak mam wannę i kabinę na sucho he he. Teraz widzę że bardzo mała łazienka , ale nie wyobrażałam sobie łazienki bez wanny (ze względu na dzieci) a prysznic to w sumie z myślą o szybkiej kąpieli i jeszcze babcia. Eviczko to owocnej pracy na nowych materiałach ;) I co z tym rowerem postanowiłaś? Mama czyli z m wszystko już ok. Mój wczoraj cały dzień mnie wkręcał , robił mi głupie żarty stwierdził ze to spóźniony prima aprilis. Na koniec chciałam go buchnąć ręcznikiem , a ręcznik był mokry na końcu to mu się mocno dostało ;) Maam teraz doczytałam o plackach ;) Nie przejmuj się to tylko 4 , dzisiaj lepiej będzie ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam tak właśnie myślałam , że wszystko jest owiane tajemnicą. A będziecie z rodziną szli na jakieś nagranie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- jak tak to ci klikne i ten tel 510 .........też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika jak tam sprawy nocnikowe u Was? U nas powolutku czasem uda się nam siury złapać w nocnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kurcze nie mogę rachunków popłacić. Nie wiem gdzie mam książeczkę z kodami zdrapkami , zawsze miałam w jednym miejscu a teraz normalnie wyparowała. Nie nawidzę szukania ....bryyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam piękny żółty ;) Mi się marzy taka słoneczna kuchnia. Nie pisałam Wam moja siora wprowadza się do tego domu co mieszkałam kiedyś z moją babcią. Dwa pokoje kuchnia. Ja trochu krzywo patrzę , bo fajnie ze będzie tam mieszkać bardzo się cieszę tylko martwi mnie jej ten chłopak. Z którym chodzą , rozstają się i tak w koło. Teraz są razem znowu od 3 miesięcy i mam pewne obawy. W sumie ślub nie daje gwarancji ale jak razem remont robią.... W każdym bądź razie z ogłoszenia znalazłyśmy komplet 3+1+1 za 450 zł i do tego jeszcze od tych samych ludzi meble dębowe pokojowe za 450 zł czyli za 900 meble do całego pokoju. Ja znalazłam dla niej za darmo meble kuchenne jakiś facet się chce pozbyć i na początek może mieć. Ja trzymam w kciuki żeby znalazła jeszcze jedne pokojowe , bo ja mam jej meble i jak nie znajdzie to ja zostaje bez mebli.;) I mówię wam luzie nie raz za małe pieniądze pozbywają się dobrych rzeczy. Ja kiedyś dla syna kupiłam piękne meble pokojowe z biurkiem za 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A siostra dla tego nie ma mebli w kuchni , bo ja jak się wyprowadzałam to wzięłam meble z kuchni babci. Kody znalazłam poszły na dół razem z przepisem na roladę ;) Ja wczoraj normalnie dostałam pierwsze od nie wiem ilu kieszonkowe od matki ;) Poszłam jej oddać 50 zł i powiedziała że nie muszę jej oddawać ;) Nawet nie wiecie jak się cieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- mój żółty to farba lateksowo akrylowa ( dla alergików i zmywalna jak dzieciak coś maźnie ) mój jest bardzo miło ja zaskoczony bo za jednym umoczeniem wałaka pomalował ponad połowę ściany i to kryje tak że tylko 1 raz malowaliśmy ta farba nie wchłania wody dzięki czemu nie robia się tak grzyby na scianachi sciana oddycha za pojemnik 2,5 l zapłaciliśmy 44 zł mozna ją przez net tez zmówić i chyba taniej wychodzi moja to lato miodowe ale w żeczywistosci jest żywasza niz na fotce i ładna jeszcze była taka cytryna :)Fajnie ci sie udało z tymi meblami dla siostry :) a chłopaka niech nie melduje to łatwiej bedzie jej go wykopac jak by coś :o a gdzie jej te meble wyszukałas na jakims portalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LU- super to niunia będzie szaleć :D a jak ma na imię córa ? jesli możesz zdradzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny meble to na takim naszym miejscowym forum z ogłoszeniami. Ale jest tez super stronka : http://andrychow.olx.pl/?set_city_filter=Andrych%C3%B3w&set_city_id_filter=159017&set_zip_filter=&set_zip_distance_filter=clear Tylko tam zmieniasz sobie na swoje miasto i dajesz skalę w jakiej odległości ogłoszenie. I wybór wyprzedaż domowa, mable, albo agd/rtv co was interesuje ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam sprzedawałam te farby w sklepie , mają ten plus ze mają próbki , którą za 2 złote możesz kupić i pomalować kawałek ściany i sprawdzić czy o taki kolor Ci chodziło. My zawsze kupowaliśmy najtańszą farbę biała za 20 zł plus barwniki i szczerze to to jeszcze drożej wychodziło. Bo barwnik drogi , nigdy nie ma takich żywych kolorów i malować trzeba dwa razy bo tak nie kryje. Ta farba owszem jest droga ale jest bardzo wydajna i masz kolor jaki chcesz.;0 Tu sprawdza się przysłowie co tanie to drogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska dziekuje zadko na forum podaje bo spotykam sie z wysmianiem a wrecz z obczernianiem ze patologia jestem bo skrzywdzilam dziecko nadajac takie imiona ale ja nie mieszkam w pl u nas to normalne a chocby nawet nie to nikt sie nie doczepi a te imiona wybralismy z mezem razem moje bylo Emma a maz bardzo lubi Charlotte po jego babci, i mala wszedzie posluguje sie dwoma imionami, tutaj tak jest jesli masz dwa imiona mowia do ciebie w tych 2 imionach nie skracaja to mi sie wlasnie podoba w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LU- spytałam o imię córy bo byłam ciekawa czy ma polskie czy zagraniczne imie mam nadzieje że się nie gniewasz;) A Charlotte pieknie Emma oczywiście też :) mam psiapsiułkę z francji która sie własnie charlota nazywa i strasznie to imię uwielbiam na wet mojemu mówiłam ze szkoda że u nas tak córy by nam chyba w urzedzie nie dali by nazwać :o NUSKA- kurcze często wchodziłam na tąstrone ale jakos nigdy nie patrzyłam na wyprzedarzach domowych a tu prosze znalazłam tace za 14 zł :)w afrykańskim stylu :D może się skusze hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×