Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Iza 33 serdeczne gratulascje super evika co u ciebie jak noga? miskatyska witaj kochana super ze ok u ciebie nike m z kasa to zawsze tak jest jak jest to szybko sie rozchodzi i nawet nie wiadomo na co nuska gratuluje wzorowego dal dzieciaczka twojego mama36 gggggggggggggrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaattttttttttttuuuuuuuuuuuuuullllllllllllllllaaaaaaaaaaaccccccccccccccccjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeee ojej jak ci zazdroszcze nie martw sie nbedzie wszystko ok ale super :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)):):) kropka witaj kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Poranne kawki już były więc południową stawiam :) Dzisiaj rano koleżanka wysłała mi sms-a, że znalazła mieszkanie dla nas 82m M6 jakiś kilometr od naszego bloku, bo jakiś czas temu zastanawialiśmy się nad przeprowadzką do większego. Obecnie mieszkamy w M4, nawet dobrą cenę ktoś oferuje bo jakby udało nam się sprzedać nasze mieszkanko prawdopodobnie musielibyśmy dołożyć jedynie ok 30-40 tys. Z drugiej strony potem jeszcze remont.. A tak w ogóle to mi się marzy dom wolno stojący z garażem, podwórkiem itd. Tylko mój m jest na takie sprawy totalnie obojętny. Czasami mam wrażenie, że mamy zupełnie inne cele w życiu. Sama nie wiem, pisać się na większe mieszkanko, czy czekać może mój m ruszy dupsko i porozgląda się za jakąś działką... Z drugiej strony jak zostaniemy w naszym mieszkanku, to znając moją zrzędę zostaniemy już tu do usranej śmierci słuchając dzień w dzień jak moi sąsiedzi wiercą coś i remontują przez lata, a tak w ogóle ciekawa jestem jak oni to robią. Mi już głowa pęka, a oni są nie ugięci :( A tak w ogóle to mam dzisiaj chandrę bo znowu wiercą :P mAAm- fajnie, że wróciłaś :) bez ciebie topik nie ten sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKEM- ja bym zamieniała :D wierz jak to z chłopami :p jak już po fakcie to by sie zdecydowali :) więc wierc mu dziure w brzuchu :D dzięki kochana z amiłe słówko ❤️ LU- no witaj bo juz się dopytywałm co z toba ale jak widac nie tylko u mnie net szwankował :D a wiesz moż egdzie jest torsben w norwegi ( piowenie na bank pokreciłam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Torsken to jest nic nie szkodzi za pomylke jeden z 19 okręgów, na które podzielona jest Norwegia. Graniczy z: regionem Finnmark od północnego wschodu, Nordland od południowego zachodu, z terytorium Szwecji (Norrbotten Laen) od południa oraz na krótkim odcinku z Finlandią (Laponia) od południowego wschodu. Od zachodu graniczy z Oceanem Atlantyckim (Morze Norweskie). Administracyjnym centrum okręgu jest miasto Tromso. Powierzchnia Troms to 25 877 km, zamieszkuje go 152 628 osób (2004). Okręg Troms podzielony jest na 25 gmin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torsken jest jedną z norweskich gmin leżących w regionie Troms. Siedzibą gminy jest miasto Gryllefjord. Gmina Torsken jest 309. norweską gminą pod względem powierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LU-hihi :) nie chodzi mi o Tonsberg wiedziałm że cos popierniczłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry kochane stawiam kawusie mAAm kochana napisz mi co cie interesuje w tym miejscu dokladnie co chcialabys wieziec bo opisywac wszystkiego raczej chyba nie chcesz zebym zrobila napisz mi prosze jakie informacje chcialabys miec ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane u nas z ranca slonce swieci jak oszalale piekny dzien dzisiaj bedzie pozatym u nas zaczynaja sie powoli biale noce no i za miesiac rodzice przylatuja hurrrraaaa dokladnie 21 lipca i beda do 2 sierpnia ale sie juz nie moge doczekac pozdrawiam i zycze milego dnia zajze w miedzyczasie mama36 jak sie czujesz mamusko???? ale ci zazdroszcze kurcze jeszcze raz gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh ale cisza wstawac kobietki kawa juz stygnie stawiam super pyszna kawusie swiezo zapazona mam chwilke bo czekam na fax potwierdzajacy i tak iedze i mysle sobie o wszystkim i o niczym hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale cisza dzisiaj co to kobietki sie stalo zadnej dzisiaj nie ma uuuuuuuuuuuuuuuu i tak sama ze soba monolog prowadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej panienki :) KAWkę rosdaję :)> :D kochane pozdrawiam z Kuźnicy ❤️ jeszcze nie pada ale ku uciesze moich panów wieje :D więc mają co robić ja wyglądam słonka ... ale chyba marne szanse bo gdzieś za chmurami siedzi :ono chyba że wbiję się w pianke i poszaleje jak moi panowie no ale....widziałyście wieloryba w obcisłej piance na keicie:) bo ja nie i nie wiem czy chcę innych na taki widok nararzać hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej panienki :) KAWkę rozdaję :)> :D kochane pozdrawiam z Kuźnicy ❤️ jeszcze nie pada ale ku uciesze moich panów wieje :D więc mają co robić ja wyglądam słonka ... ale chyba marne szanse bo gdzieś za chmurami siedzi :ono chyba że wbiję się w pianke i poszaleje jak moi panowie no ale....widziałyście wieloryba w obcisłej piance na keicie:) bo ja nie i nie wiem czy chcę innych na taki widok nararzać hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry czas wstawac mAAm dzieki za kawusie i pisz jakie info cie interesuje o tym miejscu co pytalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Dziewczyny mają pewno długi weekend ;) U nas wczorajszy dzień owszem był miły ale ja odczuwam nie smak bo mój nawet kwiatem mnie nie uraczył.... Popołudniu akcja z kleszczem u syna wbił się miniaturowy w rękę wyciągałam go ale odniosłam wrażenie że nóżka została. To do lekarza na całodobówkę, lekarz stwierdził że nic tam nie widzi i przepisał antybiotyk który można podać albo nie. Za trzy tygodnie badanie krwi na boreliozę. Tu znowu dylemat bo przy małej ani słowa na ten temat. Dzisiaj popołudniu zasuwam z nimi dwoma do naszego pediatry żeby dokładnie powiedział mi co i jak. Bo każdy doktor inaczej. Ja tez w końcu dodzwoniłam się do tej poradni endokrynologicznej i kobieta że już w styczniu nie mieli miejsc dla nowych pacjentów i ze do końca roku nie zapisują.Chyba że nagły przypadek to trzeba iść prosić i rozmawiać z lekarzem czy przyjmie. Dowiedziałam się że znowu za 60 zł przyjmuje prywatnie taki lekarz i jest bardzo dobry. To powolutku zbieram na ta wizytę może w sierpniu pojadę. Co do syna to pękam z dumy jest wzorowym uczniem.Dostała go jeszcze dodatkowo jedna dziewczynka czyli razem czworo dzieci. On do samego końca nie był pewny więc co to za radość była jak pan dyrektor wezwał ich na środek sali.;) W ogóle to było najdłuższe zakończenie roku w moim życiu, od 8 rano msza a w szkole apel plus spotkanie w klasie trwało do 11.30. Całusy dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE STAWIAM KAWKĘ Z TORTEM :D Dzisiaj mamy 11 rocznicę ślubu a najważniejsze że ciągle jesteśmy razem i tak bardzo go kocham :) Nuśka gratuluję :) Moja córcia też została wyróżniona jako najlepszy uczeń w klasie- jestem z niej taka dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki U nas przygotowania do chrzcin na całego. Wczoraj moi dwaj starsi mężczyźni pojechali sobie na ryby, nawet Adasiowi udało się jedną rybkę złowić :) A ja robiłam tombaliki już na chrzciny, a dzisiaj w planach farsz do pasztecikówa jutro będę zawijała w ciasto francuskie, spróbuję zawinąć jak cukierki, może ładnie wyjść :))oczywiście jak uda mi sie mojego obudzić i zrobi mi zakupy, bo teraz ucina sobie drzemkę :P Iza, nuska- podpowiedzcie jak wam się udało, że macie takie genialne dzieci ??? Gratuluję i podziwiam :) Mój Adaś wszak dopiero będzie szedł do zerówki, ale już widzę, że będzie trzeba go zmuszać do pracy. Jakoś brak mu ambicji, a do tego szybko się zniechęca jak mu coś idzie nie tak. Iza- Sto lat i jeszcze więcej miłości niż dotychczas z okazji waszej rocznicy :) nuska- kwiatkiem się nie przejmuj z facetami to już tak jest kompletnie nie czają kobiet :) Dziewczynki kawka pyyyychota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D pozdrawiam aktualnie z nad zatoki :) panowie (młody) pływa (stary) lata a ja siedzę w pubiku nad zatoką i sobie ich podziwiam popijajac piweczko oczywiscie zdrówko WASZE piję :)Jak na razie nie pada :) wieje strasznie ale panom to akuracik gra ja rano tez troche pływałam ale jutro jak bedzie tak jak dzisiaj to muszę parawanem sie okopac bo od pianki zrobiły mi sie slady bo uda białe i ręce do łokci :o więc wyglada to smiesznie :o NUSKA- ogromne GRATULACJE dla NINIA :D prosze przekazac ze ciotka jest bardzo dumna i życze mu dalszych sukcesów w nastepnych klasach :D[a widzisz matka tak się martwiłaś ż eduzo chorował i nadrabiac mu sie nie chcialo , a tu prosze jaki zuch :D] Co do trampoliny to super mój młody powiedzial że on tez taką chce tyle ż epuki co nie ma gdzie jej postawic bo mazury sprzedane :( na tarasie to strach bo to 4 pietro ,no chyba że na działce u moich rodziców :) no i kochana wy macie tak fajnie że normalnie na wakacje jeździc nie musicie :) Pozytywnie zazdroszczę :D IZA- Paulice tez gratuluje i tez z niej dumna jestem :D NIKEM - zdardzisz przepisik na farsz :) MAGDALENKA- łobuzico PISZ!!! POLA- myslę o tobie cały czas daj znac co u Was :) EVIKA- halo, halo !!! KROPKA- kotek jak synek napisz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LU- tak pytałam bo mi się tam wesele szykuje :) KIKI- pisz jak Bartus :) takie słodziak jest na fotkach że tylko sie zakochac :) MAMA- kochan pisz co u was jak sie czujesz czy juz na mdłości cie bierze? Ok spadam na chwilke bo mi zupke rybna przyniesiono :) ale jeszcze was nawiedze wiec pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- w farszu nie ma żadnej filozofii, bo tym razem planuję poprostu posiekać w kostkę pieczark,i pierś kurczaka i cebulę i razem wszystko poddusić z wegetą i wsio......kiedyś znowu mój M wykorzystał mięso z dzika i poddusiwsł z pomidorami i papryką dodał koncentratu cynamonu i przyprawy meksykańskiej i zawinął w ciasto francuskie jak pierogi i też było super z sosem żurawinowym :) Przepraszam za błedy, ale Oli mi pomaga pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kawka :) Dziękuje za życzenia- jesteście kochane :D dzisiaj Paulinka ma występ na turnieju - idziemy na spokojnie zobaczyć jak tańczą bo dzisiaj tańczą jako atrakcja bez udziału w turnieju :) Lecę ogarnąć dom - dzisiaj mam ambitny plan pomóc Paulince posprzątać pokój- wynieść niepotrzebne już książki- na razie wylądują jako pamiątki na strychu- jestem okropnym chomikiem :P szkoda że pogoda taka paskudna... bo cały tydzień sypiemy kwiatki- ostatni raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kawka :) I po długim weekendzie ale nic sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam deszczowym porankiem brrrrrrrrrr nie dobra pogoda stawim kawe. ah musze wam powiedziec zalamana jestem wpiatek mialamwizyte u mojego gin no i na lewym jajniku mam guza wielkosci pilki golfowej pobrali wycinek i teraz czas czekania na wyniki okolo 2 tygodnie az mnie cholera strzela torbiel juz jest wykluczona , wiec mam czasrne mysli a to najbardziejniepokojace ze on w tak szybkim tempie urosl:( napisze pozniej szef wzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu...wiem że łatwo powiedziec ale wszystko będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja szwagierka miała w tamtym roku 5 kg torbiel a teraz czekają na dzieciatko - wszystko będzie dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI :) Ja dzisiaj śnieta bo o 1 poszłam spać (noc) a o 3 (noc) juz wstawałm bo młodego z rodzicami na lotnisko odwozilismy bo do greccji poleciał ...a ja już tęskniee :(❤️ a ogółem brzucho cmijak na @ ale jeszcze jej nie ma więc cierpliwie czekam i wogóle strasznie snięta chodzę :( chyba już zmęczonazmianami tej pogodyjestem dzisiaj słonko i ciepełko niebo lazur wiec chu=yba cielsko wywale na tarasik by mi sie tłuszcz wytopił :) IZA- rany 5 kg............szok!!!! NIKEM- dziękuję za przepisik napewno zrobie :D LU- tule cie mocno ❤️❤️❤️ NUSKA- halo??????? EVIKA- halo????????? KISA- halo ????????????? KROPKA- Myśle o tobie daj znac co i jak ❤️ POLA- czekam na wieści co u was i poslady zaciskam :D ANETKA-halo???????????? KIKI- halo???????????? MAFDALENKA- halo?????????????????????? Pisac cholernice kochane czy wy juz wszystkie na wakacjach zalegacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka kochane ... lece na siłownie- plażowanie tuż tuż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×