Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

WITAM was dziewczyny i bardzo dziekuję za trzymanie piastek👄 tak jak pisałam jak będzie cisz to jutro tescidło :D I zapraszam was do nas serdecznie :) bo topik jest faktycznie szczesliwy dziewczyny przesympatyczne i wszystkie mocno wierzymy że nam sie UDA:D no jak nie teraz to w najblizszej przyszłosci bo innej obcji nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już na 1. stronie pisałam, żę nie bardzo do Was pasuję, ale za to gorąco kibicuję i zaglądam regularnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt BADERKA - pamietam ale fluidy nam slałaś :D no to mam nadzieję że mi wysłałaś hihiihihi bo juz sama nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim bo i z tepka nie wiadomo i tak ajkos obiawow nie mam :o zobaczymy jutro narazie nie gdybam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ja tez trzymam mocno , mam nadzieje ze bedziesz nastepna do naszej tabelki ❤️ witaj OLAaaaaaa 🌼 zapraszamy do nas Dziewczyny ale mi nie dobrze, zaraz chyba polece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny i oczywiście dopisujcie się do nas. mAAm ja już dłużej tego nie wytrzymam!!!!!! Zrób ten teścik kochana bo ja i tak wiem że będą tam dwie kreski i już!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm można już gratulować? dawaj szybko info co i jak że są dwie krechy :-) a resztę dziewczynek pozdrawiam i te nieśmiałe namawiam do zapisania się na topik - im więcej nas tym raźniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. mAAm nie trzymaj nas już dłużej w niepewności, są dwie kreseczki?????? Trzymam kciuki za ciebie \"mamusiu\". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim witam nowe \"podgladaczki\" :D:D:D:D:D:D i zapraszam do naszego topiku z przyjemnością poszerzymy grono mamus i cioteczek mAAm jak cie dopadne to ci nie wiem co zrobię no melduj się tu natychmiast i obwieszczaj nam radosna nowinę pleeeeeeeeeeaseeee kurde nie moge nawet pracowac taka jestem napięta :P:P:P:P:P:P mAAm ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę przy komputerze i trzymam kciuki i chucham na szczęście napewno będa II kreseczki kurde no napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm a gdzie się podziewa dżessi :(:(:( zgineła nam dziewczyna czy co???? dżessi gdzie jesteś podziel sie z dziewuszkami wynikami :):):):):):):):) oczywiście pozytywnymi :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm jak pojade do tej wawy to jak cie złapie to ci tyłek spiore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kochana ty moja ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zara zara - ja przecie jestem z wawy...i jakby co to chętnie wylecę z roboty w poszukiwaniach mAAm - bo przegina dziołcha! My tu jak na szpilkach, co i rusz tylko stronę odświeżamy i nic...cisza...jedna wielka cisza... no jak długa tak można?!?! haloooooooooooooooooooooooooooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... ochrzan jej się należy... jak tu pracować, gdy kciuki zaciśnięte... zaraz będę miała problemy w robocie przez mAAM... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczyny, otóż oświadczam że wczoraj wieczorem WYPIŁAM ZA: ❤️ II starających się i najbliżej etstujących ❤️ za brak mdłości i senności naszych mamuś i aż sie prawie opiłam ale jak obiecałam tak zrobiłam więc teraz czekam na efekty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a propo nalewka była pyszna :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej rączki jej się tak trzęsą, że nie jest w stanie obsługiwać klawiatury... ;) bo sikać to już raczej sikała nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm jedyne co JĄ może jakoś wytłumaczyć to fakt że może musiała młodego do szkoły zaprowadzić i nie miała jeszcze czasu usiąść przy kompie...? Każda inna ewentualność jest nie do przyjęcia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja już nie wytrzymam dłużej!!!!!!!!!!!!!! Już palce mnie bolą od trzymania!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mAAm ja też zaraz zwalniam się z pracy odpalam autko i jadę prosto do Warszawy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wytrzymam już dłużej!!!!!!!!!!!!!!!!! mamusiu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO ja nie będe dużo pisac bo i nie ma co :( krecha jedna:( a w czwartek już umówiona wizyta u gina :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(::(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm kochanie ❤️ wszystko będzie dobrze zobaczysz nic ci nie jest po prostu mamy taki urok - niektóre kobitki tak mają :):):):):):) ja np. zaliczam sie do takich ale to nic złego sie nie dzieje mówie ci tak mi lekarz powiedział ma pani długie okresy i czasami mi sie spóźniają :):):) zobaczysz przyjdzie @ lada dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i przypominam ze jak ja to i ty :):):):):) mi sie 2 ostatnie @ spóźniły a teraz przyszła w terminie i jest wszystko oki u ciebie tez sie pojawi moje kochanie zobaczysz 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 a potem znowu wspólnie zaczniemy staranka i uda nam się zobaczysz UDA UDA UDA UDA UDA ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi... ale wierzę, że już niedługo będziesz nosić małe serduszko pod swoim sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety :( ale żyje i działa się dalej :) no nie ja się nie załamuję :) zobaczymy co mi gin w czwartek powie :o no chyba że mi się cykle wydłużyły :o albo miałam cos z pęchezem bo pamietacie że sikałam czesto ale nic mnie nie bolało :o zobaczymy nie chce dopuszczać czarnych mysli moja gin powiedziala abym na wszelki wypadek zrobiła jeszcze test w środę :) brzucho mnie nie boli waga wzrosła o 2 kg wiec tylko wypatrywac mi @ cholernej pozostało :o mogła by juz przyjsć :o A TERAZ PRAGNĘ WAM WSZYSTKIM BEZ WYJATKU PODZIĘKOWAC WSZYSTKIM ZA TRZYMANIE KCIUKÓW I CIEPEŁKO WIELKIE BUZIOLKI DLA WAS 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm i prosze mi się NIE MARTWIĆ NIE ZAŁAMYWAĆ NIE STRESOWAĆ I NIE MIEĆ CZARNYCH MYŚLI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zrozumiano jestesmy tu wzsystkie po to żeby sie wspierac wiec głowa do góry piersi do przodu usmiech na buzi twojej slicznej i działajmy :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×