Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

pola ja trzymam kciuki mnie terz bolał brzuch jak na wszystko wskazywało ze dostane mam nadzieja ze u ciebie jesty tak samo i @ niebedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC :) No wiec Ja juz po wizycie...lekarz zasiał we mnie nadzieje ale i strachu troche....No więc mam leki stymulujace ale mam bardzo uwazac i w okolicach okresu robic test ciazowy jak tylko beda 2 kreski przyjsc poniewaz nie ma co ukrywac moja ciąża juz od zapłodnienia bedzie ciążą wysokiego ryzyka.....powiedział ze najprawdopodobniej nie bede mogła pracowac i bede na lekach podtrzymujacych......... Tak wiec teraz dbam o siebie i rozpoczynam nowy cykl starań Dzis dostałam @@@@@@@@@@ i od jutra stymulacja.....echhhhh Mam nadzieje ze wkońcu sie uda !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, ale pustki, weekend :-) koteczek - a co sie dzieje? czemu nic więcej nie napisałaś? komplikacje jakieś wystąpiły?? dlaczego go nie puszczają do domku?? kikikiki - no to mocno zaciskam poślady, oby w tym miesiącu się udało!! pola - no i jak no i jak no i jak?? napisz, nie zostawiaj nas w takim napięciu!! evika - uśmiałam się z tego raczkowania bartunia. musi to wyglądać strasznie przesłodko! u nas starszy synek jest po kolejnym zatruciu i dalej kaszle, chociaż wczoraj na jeden dzień kaszel ustał ale wieczorem powrócił a drugi jutro idzie na szczepienie - jesli wszystko będzie ok... jutro też mój tato ma wyniki badań i wizytę u lekarza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosną:) Dostałam @ więc puszczac poślady;) mAAm,kikiki,magdalena- następny cykl nasz:) koteczek- fajnie ze mały juz po zabiegu,pewnie w poniedziałek go wypiszą kropka- zdrówka dla dzieciaków,by kaszel poszedł precz! My dzis po imprezie,mnie bolała głowa wiec udawałam raczej ze pije niż piłam.Całe szczescie bo bym dzis do tyłu chodziła;) spiący jestesmy bo spalismy na materacu dmuchanym- nienawidze dmuchawców:P No i zaraz jedziemy na budowe zobaczyc bo podobno mamy juz parter,oczywiscie jeszcze bez stropu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie.... Mnie troche brzuszek pobolewa.... bo mam @@@@ ale byłam juz z Natalka na rolkach :) :) :) a teraz jedziemy do znajomych bo moj tata wrocił z niemiec z towarem bo perfumerie otwieraja z nimi i trzeba towar posegregowac....ale fajnie jakiś perfumik wpadnie :) :) i to taki konkretny :) :) :) :) Wiatr sie u nas przeokropny zrobił i momentalnie mnie zaczeła głowa bolec......... :( miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pisze bo korzystam z neta u mamy. michał ma szok pooperacyjny tak to nazywaja lekarze. nie chce jesc, pic ani wstawac z lożka.ooperacja udała sie a raczej zabieg tylko to tkwi w jego głowce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) I DO PRACY ZMYKAM ':) koteczek-zdróweczka dla małego !!!!! Głowa mnie boli ..... ;/ ;/ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Chciałam dziś przywitać się kawką, patrzę a tu niespodzianka - kikiki dziś nas powitała:) Miło jest przywitać się po weekendzie, cały weekend spędziłam z dzieciaczkami, oczywiście bez konkretnej sesji zdjęciowej też się nie odbyło:) A jak u Was weekend minął? Pola- przytulam Cię mocno:) MIłego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie z wami moje kwiatki u mnie oki na @ jeszcze czas strasznie dlugie cykle teraz mam ale chyba dlatego ze nie biore zadnych leków ani luteiny ani duphaston bo ona chce obejrzec moje cykle i dlatego bez leków mężulek w łodzi :):):) teraz pracuje tylko ciekawe jak długo mam nadzieje ze ju z zawsze :) nasz pokoj do zrobienia trzeba zerwac tapete i na nowo robic sciany wiec sie dzisiaj biore do pracy juz pozdejmuje zasłonki i firanki i zaczne zrywac tapete zeby było szybciej synus w domku cos go dopadło juz od czwartku nei chodzi do szkoły a mnie dopadło w sobote jakies przeziebienie koszmar kaszel suchy i cały nos pozatykany:( pola maam kikiki moze nastepny cykl sie uda :):) koteczek wszystko bedzie dobrze i zdrowka dla małego kikiki mi po tych lekach w tamtym roku w styczniu sie udało zyczę ci tego samego pod koniec roku mialam przez trzy miesiace i jednak juz nie pomogły ale pewnie problem jest gdzie indziej u mnie evika dziekuje za kawke pychotka:) aneta no kochana juz blizej konca bedziemy krzyczec :) witam reszte dziewczynek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane 👄 ja na poczatek obsypie Was kwiatami jak przystało na wiosenkę :D🌼🌼❤️🌼🌼:D❤️kwiatek]🌼:D❤️🌼:D🌼🌼❤️:D:D🌼🌼❤️🌼🌼:D❤️kwiatek]🌼:D❤️🌼:D🌼🌼❤️:D:D🌼🌼❤️🌼🌼:D❤️kwiatek]🌼:D❤️🌼:D🌼🌼❤️:D U mnie kochane bez zmian :) @ właśnie się kończy :D więc stranka będa mogły się zacząc ale...na LUZIE :D oczywiście :D no i kochane moje chorowania ciąg dalszy cały wekendzik lało mi sie strasznie z nosa :( a dzisiaj mam jeszcze suchy kaszel :( załamka normalnie :( juz nie wyrabiam :( POLA- kliknij jak tam wasz parter ?? KOTECZEK- duzo zdrówka dla syncia ❤️ KIKI- trzymam poslady :D MAGDALENKA - to my kochana teraz na tym samym wózku jedziemy z tym przeziębieniem :( EVIKA- to ja tobie kawcie daję (''''''')o wyreczam cię dzisiaj :D KROPKA- zdróka dla synka ❤️ i kliknij jak wyniki taty mam nadzieję że dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale puchy w poniedziałek!! buuu Ja mam dzis nocke:) wiec siedze z laptopikiem;) Spalam dzis do 10 30 a potem gonitwa by zdążyc z obiadem,zakupami,sprzątaniem,praniem itd, wiec ulga teraz sobie usiąść. mAAm, parter jest, zwożą teraz materiały na strop;) stan surowy pojdzie jak burza, na budowie bedzie 14 osób.Ciesze sie,nie moge sie doczekac kiedy wyprowadzimy sie z miasta i będę słuchac nocą świerszczy zamiast szumu miasta. Za 2 dni bokserka sie wprowadza??:D wszystko gotowe macie? koteczek- zdrowka dla małego,na pewno lada chwila dojdzie do siebie. magdalena- zdrówka dla synka:) moj tez dzis narzekał na ból głowy.Tylko zastanawiam sie czy nie sciemniał bo chciałam mu zrobic dyktando a tu nagle bol łepetyny;);) teraz łatwo o infekcje bo jeszcze nie jest tak ciepło a wszyscy juz sie rozbierają;) A w piątek ma byc u nas 18st C !! Evika- chetnie zobaczymy zdjęcia:) dawaj kilka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aneta:) jest jakis problem z kafe bo połowy str nie ma;) ale post mi przeszedł. Jak tam samopoczucie przed rozsypką?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze. Ale akcja ponad miesiąc temu robiłam test ciążowy.Patrze teraz bo go nie wyrzuciłam i dwie krechy................. Wiem test leżał, dlatego mojego posłałam do apteki po nowy.Znowu cała się trzęsę. Niech czas leci szybciej . oczekiwanie najgorsze. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffff Fałszywy alarm, tak myślę , wynik negatywny , jedna krecha. Kamień z serca.Nie dość że tak rzadko coś z chłopem działam , to by było... Nie ja mam tu dwu kreskować!!! Miłego wieczorka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Nuska - no Ty to normalnie agentka jesteś nie z tej ziemi :D :D A słyszałam o tym, że testy ciążowe, gdy poleżą dłuższy czas to mogę pokazywać właśnie dwie kreseczki, mimo, iż bezpośrednio po wykonaniu pokazują jedną kreskę:) Pola - już wstawiam na NK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska - ale TY to agentka jesteś:) Dobre, z tymi dwoma kreseczkami:) Pola -już wstawiam na NK Bartuśka, specjalnie dla Ciebie kochana,coby pozytywne fluidki Ci wysłał:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dwa razy napisałam post i niby dwa razy mi wżarło, coś nie tak z tym naszym forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzisiaj w pracy w wiosennym płaszczyku, wiosennych butach a tu za oknem zaczyna padać śnieg:( :( :( WIOSNO gdzie jesteś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane pisze raz jeszcze ,bo od wczoraj nic nie mogłam kliknąć bo wszystko zjada :O W wawce dzisiaj słoneczko więc jak gdzies go nie ma to wysyłam troszeczkę :D:D:D Mi się @ skończyła więc sobie mężulka zbałamucę pewnie dzisiaj bo mi się chce hihihii:D wiecie ostatnio wogle jakos tak dziwnie bo wcale nie mysle o ciaży zupełnie jak by to było już normą że się nie udaje i już :O POLA- piesek będzie w sobotę :D jadę po niego z zonka barata ciotecznego czyli cioteczną szwagierka ihihi:D juz się nie możemy doczekać :D jutro chcę jechac do ikea po spanko i kosz :) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30095313 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30106830 Marzyło mi się czerwone ale cóż było by zamałe a w ikei jednak cenowo się opłaca bo samo spanko w sklepie to koszt około 100zł a tu za połowe mam i kosz i spanko :) Tak więc czekam z niecierpliwoscią :) Super że już parter macie :D i wogle coś mi się tak wydaje że szybciorkirm się tam wprowadzicie bo skoro aż tylu chłopa na budowie to nie może być inaczej :D A co do swierszczy hihihi:D to ja mam je w kuchni :) i graja non stop bo to żarełko naszego Gamdziula :D NUSKA- no to nieźle z tym testem :) Uśmiałam się :D Ale jak dla mnie to mogą być i II kreseczki :D bo ladniutkie sa wasze słodziaki :D EVIKA- BARTUNIO cudo :D brak mi słów normalnie :D i jaki fajny pulpecik :D tylko go tulić i całować :D ślę mu wirtualnego buziaka 👄 od ciotki :D ANETKA- jak się czujesz ? pamietaj jak cos to daj znać i krzyczymy z tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;)) mi do śmiechu nie było... Mój się cieszył a ja czarne obrazy , ale na szczęście ok. Maam nie wiem czy to co kupujesz nie będzie za małe. My Roksane jak była mała trzymaliśmy w takiej skrzynce plastikowej na owoce.One bardzo szybko wyrastają na duże psiaki.I nasza jak leży to nie w kłębek zwinięta tylko z łapami do przodu. Podejdź do zoologicznego i spytaj jakie powinny być wymiary legowiska dla boksera. Eviczko a u nas wiosna na szczęście.Nie ma tak cieplutko jak bym chciała ale i tak lepiej niż zima. Prace porządkowe trwają dalej i końca nie widać. Nie sprzatalismy na jesień bo Dominisia , to teraz trzeba . Całuski dla Was ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, w wawie super słońce - aż chce się wstawać z samego rana przy takiej pogodzie.... Nuśka ale numer z tym testem....a Twój strach w oczekiwaniu na wynik jak najbardziej rozumiem... mAAm super że już lada dzień będziecie mieli przy sobie psiaka :-) Pola to musi być cudowne uczucie tak jeździć i patrzeć jak buduje się Twój dom i wyobrażać sobie jak to już będzie za parę miesięcy...jak już będziecie na swoim... Evika odnośnie zdjęć Bartusia na n-k - napiszę tylko tyle - BOMBA-nic dodać nic ująć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, w wawie super słońce - aż chce się wstawać z samego rana przy takiej pogodzie.... Nuśka ale numer z tym testem....a Twój strach w oczekiwaniu na wynik jak najbardziej rozumiem... mAAm super że już lada dzień będziecie mieli przy sobie psiaka :-) Pola to musi być cudowne uczucie tak jeździć i patrzeć jak buduje się Twój dom i wyobrażać sobie jak to już będzie za parę miesięcy...jak już będziecie na swoim... Evika odnośnie zdjęć Bartusia na n-k - napiszę tylko tyle - BOMBA-nic dodać nic ująć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, w wawie super słońce - aż chce się wstawać z samego rana przy takiej pogodzie.... Nuśka ale numer z tym testem....a Twój strach w oczekiwaniu na wynik jak najbardziej rozumiem... mAAm super że już lada dzień będziecie mieli przy sobie psiaka :-) Pola to musi być cudowne uczucie tak jeździć i patrzeć jak buduje się Twój dom i wyobrażać sobie jak to już będzie za parę miesięcy...jak już będziecie na swoim... Evika odnośnie zdjęć Bartusia na n-k - napiszę tylko tyle - BOMBA-nic dodać nic ująć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Evika- obejrzałam zdjęcia dumna jak paw bo jedno specjalnie dla mnie:):D ach,cudnie,chce sie życ:D mAAm- własnie,czy nie za małe spanko? ale z drugiej strony zanim psina wyrosnie to i tak zeżre kosz razem z łóżkiem;) nastepne kupicie większe:) Marcujcie sie marcujcie;) sex to zdrowie:D Ja nie mam ochoty, boli mnie brzuch,ta @ jakas wredna jest wyjątkowo.Czuje sie normalnie przez nią chora,poza tym potrzebuję chyba jakiegos spa,masaży,solarium,fryzjera, wszystkich innych rzeczy by poczuc sie lepiej. july- prawda,ja nie moge sie doczekac nowego domu,lasu,tarasu,ogrodu:) nigdy nie marzyłam nawet o domu,a tu bach i będzie:) nuska- spoko, my ciotki bysmy wychowały jeszcze jedno,żaden problem;) jestem dzis po nocce,nieco klapnięta,bo 2 30 do 5 rano pracowałqm,ale po południu na trochu sie legnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×