Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

witajcie, klikam i ja pola - i jak brzuchol? zaciskam mocno piąchy i życzę żeby sen okazał się proroczy!! iza - oj, współczuję choróbsk!! napisz co doktor powiedział, mam nadzieję że to zwykłe przeziębienie i szybko minie eviczko - gratulacje dla bartunia!!!! i napisz kiedy idziesz z olą do tego laryngologa. a jak twoja siostra? który to już tydzień? lepiej jest? nuska - no ciekawe macie sny... hmmm... a z tym gryzieniem to się tego b. boję... mnie b. długo sutki bolały, w zasadzie to dopiero niedawno przestały boleć a mały skończył już 3 m-ce... mAAm - no właśnie piszę bo mam chrapkę na nową stronkę :-) życzę żeby mąż wszystko szybko załatwił i wrócił i żeby synek szybko wykaraskał się z tego kataru. wiecie co? mierzę małemu tempkę od ponad tygodnia i ma pomiędzy 36,7 a 37. jakby stan podgorączkowy. sama nie wiem co o tym sądzić. i tak różnie w ciągu dnia, to 37, to mu spada, to się znów podnosi ale nie więcej. marudny jak nie wiem ostatnio, tylko rano ma humor a potem już coraz gorzej. i tak już drugi tydzień. dzisiaj zadzwonię do lekarki ale podejrzewam, że nic nie zrobi tylko każe go obnserwować dalej. miała tak którą sz was? czy to jest normalne u takiego szkraba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cudnie że jesteście:) Dziś będę dzwoniła i umawiała się z Olą do laryngologa, chcę pójść jak najszybciej, bo córcia ma cały czas taką dziwną chrypkę. Niby w ogóle nie słychać tej chrypki, gdy mówi normalnie, ale gdy tylko krzyknie lub głośniej coś powie, to głos ma jak "zarzynany słowik" :( Musze coś z tym zrobić. Moja siostra czuję się dobrze, to już 16 tydzień:) Dopiero od kilku dni ma odstawione leki i zobaczymy jak będzie czuła się bez leków:) Pooddawałam jej swoje ciążowe ubranka, książki itp. Jest taka szczęśliwa:) i ja również:) Za miesiąc być może pozna już płeć dzidziusia. Jest chrzestną matką mojej Oli, więc na Komunii mojej córci, moja siostra będzie z fajnym brzuszkiem:) A Bartusio to taki pocieszny szkrab. Już nauczył się, ze gdy tylko biorę aparat do ręki to trzeba robić śmieszne miny i uśmiechać się:) I gdy tylko wezmę aparat to Bartuś stroi takie śmieszne miny, zamyka oczy, wyszczerza ząbki i śmieje się w głos. Niezły mamy ubaw, efekt jest taki, że w ogóle nie mogę zrobić mu zdjęć, bo na każdych śmieje się szeroko, otwiera buzię i zamyka oczy:) Wczoraj wieczorem postawiłam na ziemię swoje kosmetyki, które trzymam w kuferku i Bartusiowi od razu zapaliły się iskierki w oczkach i prawie biegiem raczkował do tych kosmetyków:) Pocieszny jest taki mały aniołek:) Iza - współczuję chorób:( Kropeczko - a może to ząbkowanie i stąd ten podgorączkowy stan? Jak myślisz? Pola, nuska - ale macie sny... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) 👄🌼:D❤️🌼:D 👄🌼:D❤️ 👄🌼:D❤️🌼:D 👄🌼:D❤️👄🌼:D❤️🌼:D 👄🌼:D❤️👄🌼:D❤️🌼:D 👄🌼:D❤️ ciesze się że już jesteście :D no i kochane widze ż echrapka na stroneczkę rośnie :Dhihihihihih:p NUSKA- no mi tez się wydaje że to obowiązuje od pierwszej klasy :O A co do sutków to może kup sobie te sylikonowe nakładki do karmienia to zawsze brodawki odpoczną od zębolków ;) A swoja droga ale ten czas leci jutro już 7 miesięcy :D KROPA- mi tez się wydaje tak jak Evice ż emoż epo woli juz zebole czuć :D POLA- zaklinam , akysz, akysz, akysz@@@@@@@@@@@@ :) i trzymam poslady za II krechy :D IZA- dużo zdróweczka dla Norberta zyczę ❤️ EVIKA- rany strasznie się ciesze z eu twojej siostry wszystko ok i ż eodstawiaja jej leki :) mam nadzieje że teraz juz kontakty wasze się poprawiły na lepsze :) napisz nam koniecznie jak bedziesz wiedziała kogo pod serduszkiem nosi :) A i kochane własnie mówili na TVN że jutro 8 stopni a pojutrze 13 :) i ż ewiosna idzie rany mam nadzieję z etak będzie i się nie pomyla bo ostatnio pokazywali z ezimno ma byc do 29 .03:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem:) mam pomidorówkę z niedzielnego rosołu i zrobie placki ziemniaczane a ze mam robot do ziemniarów to zajmie mi to chwilę:) i luz Evika- cudny widok zasuwającego malca z iskierkami w oczach by moc za chwilę dorwac sie di super ciekawych rzeczy np kosmetyczki:D a tam tyle skarbów!!:) Ola pewnie jescze ma jakies zmiany pozapalne w krtani.Z czasem wszystko ustapi ale kontrola laryngologiczna na pewno jest wskazana. koteczek-jak tam syncio? mAAm-to ci sie kochana albo cykl wydłużył albo......alez bym chciała by to bylo własnie to- czyli upragniona fasolka. A katar- leczony tydzien,nie leczony-7 dni;) Mnie dzis rano tez bolał ,boli tak juz od 18dc tzn pobolewa, generalnie pms juz w pełni rozwinięty,głowa,brzuch,cycki,sennosc- wszystko czuję:( kiki- za ciebie tez zaciskam ,w trzy idziemy leb w łeb,ja tez oczekuję @ za 2-3 dni;) Iza-zdrowka dla Norbiego:) nuska:) jak tam waga? idzie do góry?Ja używałam takich kapturków do karmienia,bez nich bym umarła bo tez miałam poranione.Dla mnie ten ból jest straszny,do dzis jak sobie przypomne,poty zimne mnie oblewały ...brr A ty bez kapturków dajesz radę? kropka- temp to nie jest,u dzieci to od 38 w gore mozna mowic o gorączce. Poza tym moze po prostu ząbki. Najlepiej jak zbada go lekarz.Jak nic nie znajdzie to nie ma sie co martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie obecnie wszyscy w domu- duży własnie przyszedł i ma na 14 a młody zaraz wychodzi do szkoły.A mi sie nic nie chce,łażę rozmemłana,potargana a miałam myc okna:(:O:P Dzis wezme winko i pojade do chrzesnicy bo ma 13 urodziny.Wypiję z siorką trosecke i zadzwonie po lubego by mnie odebrał;) dobry plan laski?? On jeszcze o niczym nie wie;) A na prezent dam jej kaske bo ona juz taka duza ma swoj styl wiec jak jej zaczne cos kupowac to łatwo mogę nie trafic.Niech sobie sama cos kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - plan jest ekstra:) Też bym napiła się winka:) mAAm - kochana to chyba rzeczywiście idzie do nas wiosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola, no ale to winko to rozumiem naturalnie, że będziesz piła z mamą swojej chrześniaczki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak szybciutko bo z malutkim po starszego zaraz ruszam. ja też mam podejrzenia co do ząbków, bo slina mu normalnie aż cieknie z buzi i piąstki cały czas w buźce, ale czy to nie za prędko? starszy miał pierwsze zeby jak skończył 7 m-cy. no i czytałam że ta ślinka to norma u dzieci w tym okresie. i te piąstki w buzi. ta tempka mnie niepokoi i to zachowanie, chociaż: dzisiaj: rano - humor ok a tempka 37. po 2 godzinach humor taki sobie, gorszy a tempka 36,6. po dwóch godzinach, maruda dalej a tempka znów 37. czy to jest normalne? i tak skacze sobie od tygodnia... evika - super, że siostra już lepiej. trzymam mocno kciuki żeby wszystko się super skończyło! i wycałuj bartunia, oczami wyobraźni widze te słodkie minki! pola - plan super!! jak ja bym się winka napiła!!!!!!! ale mam smaka!! mAAm - kurka oby im się ta prognoza wreszcie sprawdziła!! bo jak nie to musze młodemu jeszcze jedne kozaki kupić a to bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko jeżeli brak innych objawów to wielce prawdopodobne jest ząbkowanie.Zresztą ząbkowanie to długi etap i nie raz długo trwa zanim jakiś ząbek się pokaże. Masuj mu dziąsła i jak jest bardzo marudny podaj jakiś lek przeciwbólowy dla dzieci. a 37 może pokazać się po płaczu itp. Najlepiej doktor ci doradzi. Mam nadzieję że nic nie złapiecie w ośrodku , teraz tyle chorób. Ja tez już wiem co małej dolega. Mianowicie temperatura sie podniosła na polu wilgotność powietrza też. W pokoju gdzie przebywamy najczęściej (ja w nim śpie) tak dzisiaj jedzie stęchlizna że szok.Myślę że to te grzyby tak wpływają na mała.Zresztą jak sama zaczęłam oglądać ta ścianę to momentalnie zaczęłam kichać. Do tego okno tez całe zagrzybione do natychmiastowej wymiany.(tylko kaski brak).Mam nadzieję że w końcu wiosna się zrobi i odremontujemy chodź trochu , bo inaczej tylko nawroty choroby będą. Zresztą na necie na ten temat sporo tego. http://www.rodziceradza.pl/Zdrowie-dziecka/Jaki-wplyw-moze-miec-plesn-w-domu-na-zdrowie-dziecka,q,24878.html I dla tego mała jest leczona pod kątem alergii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może by tak tym razem stronka mi w udziale przypadła??????????????????// ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska - ach żeby ta wiosna szybciej przyszła, to moze coś się ruszy... Kropeczko - dla mnie to wygląda na ząbkowanie i tak jak mówi nuska - temperatura 37 stopni to rzeczywiście nie gorączka i nawet po wzmożonym wysiłku zdrowe dziecko może mieć taką temperaturkę. Daj znać co powie lekarz, bo chyba i tak warto z nim to skonsultować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jajniory juz tak napindalają ze zaraz ide do wyra:( ,nawet sie nie łudze bo jutro pewnie wstanę juz z ciotą;( Bylismy na budowie przed chwilą zobaczyc jak nam mury rosną:) i powiem wam ze rosną od wczoraj:) Najlepsze jest to ze Radek zauważył ze zamurowują nam przejscie do kuchni(kuchnia jest otwata a oni tam zaczeli mur stawiac;) ale kierownik tam dzis bedzie wiec dokładnie popatrzy:) Potem pojechalismy na obiad wiec juz nawet te placki mam zgłowy;) Zyc nie umierac,nic dzis nie robie;) No i jeszcze pomarudzę..czuje sie okropnie.. boli mnie brzuch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja kochana zaklinam @@@@@jeszcze nie ma @@@@i mam nadzieję z enie będize :) a co do budowy to moż emajster wam barek chce w kuchni zrobic hihihihihihihi:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja teraz w tym miesiącu miałm wziąść Luteine od 16 dc więc pewnie mi się przez to wydłużył bo wkońcu mam ją brac 10 dni :O ale mnie juz jajniki kują wiec dostane :( gdzieś wyczytałam że jak się owu przyblokuje to na wet i 3 miesiące moż eto trwac nim wróci do normy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju posta mi zjadło wrrrrrrrrrrrrrrr:O Ja miałam jak brałam od 16dc równo cykle po 28 dc i mysle ż eten teraz tez tyle będzie trwał :o bo 20.02 miałm @ więc dzisiaj mam 25dcjutro 26 i ostatni raz luteina więc pewnie 28dc dotane 19.03 tak mi się wydaje :( PISAC BABY gdzie zwiałyście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i nie pisały i stronka moja :p:p:p 👄❤️👄 Ja WAS wszystkie ajlowiu i do bólu👄👄👄👄❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam należała Ci się kochana ta stronka :) Norbert osłuchany - wszystko czyste tylko gardło czerwone- ale lepiej wygląda - teraz śpi a Paulinka pojechała na basen z tatusiem a ja mam chwilkę luzu :) Pola super się patrzy jak domek rośnie :) Nuśka to remont Was czeka ... dobrze, że Twój mąż to fachowiec i pewnie dużo rzeczy zrobi sam :) Evika ja też się zastanawiam czy Norbert będzie raczkował hmmm pewnie się doczekam :) Kropeczka zdrówka życze i mam nadzieję że to od ząbków - chociaż moje szczęscie jeszcze żadnego ząbka nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spałam 2 godziny,ale przynajmniej bolesci przeszły;D na razie.. dziewczyny z ząbkami to roznie bywa, czasem dziecko juz rodzi sie z zębem;) a czasem i w 8 mies wychodzą. mAAm- barek bedzie gdzie indziej,ale tego majster nie wiedział;) Ty,kikiki i ja mamy termin @ na 19:) ale sie złożyło;) trzymam kciukasy by żadna z nas nie dostała tej cholernej ,czerwonej , wrednej su...;))-nie pokazywac dzieciom;) Dobra zmykamy do solenizantki,na razka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan zrealizowany w stu % :) Jestesmy juz w domu. Moj zawsze mnie pogania kiedy nie moze nic wypic;) Młoda od rodziców dostała takie duze stojące na nodze lustro do pokoju,sliczne. Moze sie cała dokładnie przejrzec no i ta noga:) sama bym takie chciała:) mAAm- tylko sie cieszyc kochana ze @ jeszcze nie ma, cykle zbyt krotkie to tez niedobrze,bo błona sluzowa macicy nie zdąza sie przygotowac na przyjecie zapłodnionego jajka kiedy owulka jest zbyt wczesnie(tak czytałam w jakims mądrym pismie;). Tak ze dobrze jesli cykl ma 26- 28 dni.Tylko sie cieszyc. A najlepiej kiedy ten twoj cykl bedzie miał 9 miesięcy,czego ci kochana całym swym serduchem serdecznie życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny zbieram sie własnie do pracy ale mam poczucie winy ze tak zadko sie udzielam :( Ja 19 ide do lekarza i mam stresa troche....zastanawiam sie czy te leki które mi przepisze stymulujace cos zadziałaja.....boje sie bo wierze ze sie wkońcu uda......a przeciez moze sie nei udac.... Ogolnie to okres sie zbliza i juz to czuje.....piersi mnie bola...mam wzdęty brzuch....i ogólnie czuje sie do du...y aaa i jestem ciagle głodna wrrr nie dosc ze jestem juz gruba jak słoń to jeszczcie ciagle bym jadła... No to Ja uciekam buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj teściowa dała Bartusiowi pusty czajnik, by chwilkę się pobawił. Dziecko szczęśliwe, teściowa spokojnie zajęła się obiadem, za dwie minuty ogląda się do tyłu i spogląda na Bartusia, a ten w dwie minuty rozebrał na czynniki pierwsze nasz czajnik:) No po prostu nie byłby to facet, czajnik porządny, służył nam 10 lat i dalej był jak nowy a tu niestety - Bartuś musiał zreperować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzałka oddzielnie, rączka do trzymania oddzielnie, pokrywka całkiem wyłamana, no szok! Rośnie niezły rozrabiaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Ale dobrze w domku kawkę wypić ...Norbert jeszcze troszkę marudny ale mniej kaszlę - oby już przeszło... Kiki, Pola, Maam kochane a my czekamy na dwie kreski ... Idę zająć się misiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) U mnie bez zmian dzisiaj ostatni dzień luteiny :D Wkońcu bo juz mam jej serdecznie dosyć :O wczoraj pozbylismy się samochodu a dzisiaj już dzwoni ( kuzyn męża ma warsztat i stacje djagnostyczną sprowadza autka) że ma dla nas pasata kombi :) z belgi :) wiecie samochodzik nie jest pierwszej młodości bo już troche ma ale jako przejściówka na 3-4 miesiące to uważam ze może być:D bo po tem to juz tylko golfV jak to mówi mój M :D zaraz wam linka wkleje jak ten samochodzik bedzie wygladał tylko znajde na auto moto :) Dziewczynki taki tylko nasz rocznik 2000 i tez czerwony uważam ze jako przejściówka moż ebyc i pies bedzie miła duzo miejsca hihihi:D http://www.autotrader.pl/volkswagen-passat-1-9-tdi-1999rok-kombi-1999/111664247/ osobiście to ja lubuję się w 3 drzwiówkach a ten to troche taka landara :O no ale :D jak mówia dobra landara nie jest zła hihihii:D KIKI- ranny ptaszku tule cie mocnooooooooooooooo❤️ kotek ja tez chodze ostatnio podłamana i nic mi się nie chce no ale co tu się dziwic jak szarówa na dworze :( kotek ja mocno za Ciebie poslady zaciskam :D zobaczysz wkońcu nam się uda ja mocno w to wierzę 👄 EVIKA- no prosze jaki z Bartusia majsterkowicz hihihi:D dobrze bedzie z nim żona miała bo przynajmiej jej wszystko naprawi hihihi:D Kaweczka miamnusna ('''')o :D👄 POLA- oj idziemy łep włep :D jeszcze jak byśmy razem zaskoczyły hihihi:D to i na porodówce byśmy krzyczały razem hihiihi:D ja jak na razie to czuje się znosnie brzucho lekko cmi wiec pewnie 19-20 bedzie @ zreszta się kompletnie nie nastawiałam :O co do dlugosci cyklu to tez słyszałam tak jak pisałaś :) więc się ciesze ze znów mam dłuższe cykle :)oby jeszcze któryś by owocny hihiih:D to już wogle skakała bym do góry hihihi:D oczywiscie w granicach rosądku ;)👄 IZA- super że Norbi juz lepiej sie czuje :D a kawka w domu w foteliku z sterta prasy smakuje zawsze wyborowo :D👄 MADZIOREK - klikni co tam u ciebie ??? DZIEWCZYNKI CZY KTÓRAŚ MIAŁA JAKIEŚ WIEŚCI OD KISY ????BO MARTWIĘ SIE TROCHE O NIĄ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie jeszcze ktoś pamięta....? chyba nie bardzo bo z tego co przeczytałam kilka ostatnich wpisów to nikt nie pyta, nikt nie tęskni :-( buuuuuuuuuu Evika, gratuluję raczkowania u Bartusia - moja Zosia też już zaczyna...a przy okazji zamiast górnych jedynek wyszły jej dolne dwójki i śmisznie wygląda z ząbkami tylko na dole. No a poza tym od dwóch tygodni pomieszkuje już z bratem w pokoju - przeniosłam wszystkie jej rzeczy, łóżeczko, zabawki - i mają swój raj. A Antek dumny że ma młodszą siostrę i może się nią opiekować...tak się przejął pierwszej nocy że przez sen krzyczał że Zosia płacze i żebym do niej przyszła...kochany jest. No a poza tym chodzi kolejny tydzień do przedszkola i wychodzi z niego z uśmiechem na ustach..miło jest go tak odbierać wesołego :-) dumna mama ze mnie! oki, zaraz się jeszcze pokażę tylko skoczę na herbatkę. Buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- wszystkie tęsknimy i pamietamy ❤️ no kochana ciepełko sie robi to niebawem jakiś spacerek trzeba wspólny zrobić :D A co do Twoich słodzików to super ze są razem :) no i gratuluje syncia cudny starszy bart z nigo :D sama słodycz normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×