Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Maam masz rację ;) udało mi się wejśc na mój profil- podłączyłam stary komputer w pracy a tam mnie pamiętał :) troszkę się ogarnę i wszystko wam powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) pisałam wam rano o 7 30 ale mi nie weszło i poszłam spac;) jestem w pracy od 7 ale był taki spokój ze udało mi sie 1,5 godz spac,miodzio:) Iza ja w sumie nie wiedziałam co ty masz ale jak wszystkie ci życzyły to ja też hihihihi:D fajnie, mAAm- ja tez nie mogę sie doczekac kiedy zaczniesz nam opisywac historyjki z życia waszego nowego dzidziusia;) ..jestem pewna ze będzie bardzo ciekawie;) Evika- jest jeszcze kawka? Koleżanki córcię potrącił samochód, pojechalismy tam godzine temu ,na szczescie poza stłuczeniami nic ale kierowca sie oddalił z miejsca. Policja juz dziada znalazła.. Kupiłam małemu kask i nie pozwalam jezdzic bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki w końcu po przerwie się do was odzywam :) Trochę mnie nie było bo chorowałam i musiałam leżeć, ale już jest dobrze. Tylko lekarka obserwuje serduszko dzidziusia bo po takich zapaleniach wirusowych potrafią być komplikacje...Ale na ostatniej wizycie było wszystko dobrze, następna 19-go kwietnia, wtedy będziemy mieli dokładne usg i może w końcu się dowiem co będzie... Pola- super, że już jedna kondygnacja domku stoi tylko czekać aż powstanie kolejna. A my mieszkamy w bloku i nad nami sąsiedzi, którzy od 20-tu lat dzień w dzień coś wiercą...hehehe i nie zanosi się, że kiedykolwiek się wyprowadzimy a oni przestaną :D Trampki bardzo fajne chociaż ja bym takich nie założyła ze względu na sznurowania...nie cierpię tego :) Zresztą zazwyczaj ubieram się na sportowo, ale szpilki obowiązkowe. No teraz grawitacja mnie przyciąga mocniej :D więc noszę płaskie buciory :) Jak tylko urodzę to chętnie oddam Ci nawet 10 kilogramów :) mAAm- fajnie, że już na dniach będziecie mieli nowa dziewczynkę w domu. Cieszę się razem z wami :) nuska- Ty to jesteś agentka:) Pozdrawiam i trzymam kciuki aby dobra passa się utrzymała już zawsze :) magdalenka, kiki, kropka, iza- dla Was dziewczynki 🌼 na dobry początek wiosny :) eviczko- kawusia u Ciebie jak zwykle najpyszniejsza, jest jeszcze dla mnie troszkę? :) A Ty jak się czujesz..lepiej już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAĆ WSTAWAĆ dzisiaj ja częsuje kawką (''''''')o NESCAFE 3w1 mniam:) \a wiec tak wczoraj zadzwonilam zeby sie dowiedziec czy juz mam wynik badania DHEA i okazało sie ze juz jest wiec bylam ciekawa jaki wyszedł i musiałam wczoraj leciec odebrac juz wam pisze norma 30-333 a ja mam 434,9 :o jest i to sporo powyzej normy ogolnie naczytalam sie duzo ale nic konkretnego troche sie boje ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓWnie wiem czy tego nie mam w necie nie jest to jakos opisane dokładnie do nocy wczoraj szukałam 14 kwietnia ide do niej wiec sie okaze co i jak miłego dzionka moje kwiatki miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka - nie martw się będzie dobrze..musi być dobrze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kawki to ja poproszę 2 w 1 bo nie słodzę :) wiosenny 🌼 dla was wszystkich kochane na dobry poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakich przypadkach badanie jest wykonywane? Oznaczenie stężenia DHEAS nie jest badaniem rutynowym - jeśli nie występują typowe objawy związane ze zmianami stężenia tego hormonu, nie przeprowadza się tego badania. Oznaczenie stężenia DHEAS, testosteronu i kilku innych androgenów służy do oceny funkcji nadnerczy oraz do rozróżnienia pomiędzy chorobami nadnerczy, w których występuje zwiększone wydzielanie androgenów, a chorobami jajników czy jąder. Wynik oznaczenia stężenia DHEAS może być pomocny w rozpoznaniu guzów kory nadnerczy, raków nadnerczy i przerostu nadnerczy (który może być wrodzony lub ujawniać się u dorosłych) i odróżnieniu ich od nowotworów jajnika. Ocena stężenia DHEAS razem ze stężeniem innych hormonów, takich jak FSH, LH, prolaktyna, estrogeny i testosteron, jest pomocna w rozpoznaniu zespołu policystycznych jajników (PCOS) i wykluczeniu innych przyczyn niepłodności, braku miesiączki i hirsutyzmu. Ocena stężenia DHEAS razem z innymi hormonami może być zlecona w celu poszukiwania przyczyny wirylizacji u dziewczynek i przedwczesnego dojrzewania płciowego u chłopców. do góry Kiedy badanie jest zlecane? Ocena stężenia DHEAS i innych hormonów może być zlecona, przy podejrzeniu nadmiernej (lub znacznie rzadziej niedostatecznej) produkcji androgenów i/lub gdy lekarz chce ocenić funkcję nadnerczy. Badanie może być również zlecone, gdy występują u kobiety objawy takie jak: hirsutyzm, łysienie, brak miesiączki, niepłodność, trądzik, zwiększona masa mięśniowa, zmniejszenie gruczołów sutkowych. Również u dziewczynek, gdy występują objawy wirylizacji, takie jak hirsutyzm, niski głos, lub gdy noworodek płci żeńskiej ma obojnacze narządy płciowe, a zwłaszcza przerośniętą łechtaczkę, podczas gdy wewnętrzne narządy płciowe zazwyczaj są prawidłowe. Ocena stężenia DHEAS może być zlecona również wówczas, gdy występują objawy przedwczesnego dojrzewania płciowego u chłopców, takie jak: niższy głos, owłosienie łonowe, zwiększona masa mięśniowa, powiększenie prącia, pojawiające się dużo wcześniej niż w wieku typowym dla prawidłowego dojrzewania płciowego. Co oznacza wynik? UWAGA: Dla tego oznaczenia nie ustalono standardowych zakresów referencyjnych. Ze względu na to, że wartości referencyjne zalezą od wielu czynników takich jak: wiek, płeć, badana populacja, metoda oznaczenia, wyniki przedstawione jako wartości liczbowe mają różne znaczenie w różnych laboratoriach. Wynik powinien zawierać zakres referencyjny dla konkretnego oznaczenia. Lab ests Online zaleca, aby pacjent przedyskutował wyniki testu z lekarzem. Dodatkowe informacje na temat zakresów referencyjnych są dostępne w rozdziale Zakresy referencyjne i ich znaczenie. Niskie stężenia DHEAS mogą być spowodowane nieprawidłową funkcją nadnerczy lub niedoczynnością przysadki - chorobą, w której występują niskie stężenia hormonów przysadki, regulujących pracę nadnerczy. Prawidłowe stężenie DHEAS i innych androgenów, mogą wskazywać na prawidłową funkcję nadnerczy lub (znacznie rzadziej), że stwierdzony nowotwór nadnercza nie wydziela hormonów. Prawidłowe stężenie DHEAS mogą być obserwowane w PCOS, ponieważ ta choroba jest związana z produkcją androgenów przez jajnik (głównie testosteronu). Zwiększone stężenia DHEAS, w połączeniu z podwyższonymi wynikami badań, takich jak 17-ketosteroidy (stężenie metabolitów androgenów w moczu) i 17-OH progesteron, mogą wskazywać na obecność gruczolaka, raka lub przerostu nadnerczy. Podwyższony poziom DHEAS zwykle wymaga dalszych badań, aby precyzyjnie określić przyczynę zaburzeń hormonalnych, jednakże nie można się tylko na nich opierać w całym procesie diagnostycznym. znalazłam takie coś poczytajcie ja mam podwyższone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenko- pójdź do lekarza pewnie zleci Tobie dodatkowe badania i wszystko będzie wiadomo. Na razie staraj się o tym nie myśleć i niczym się nie martw. Poczekaj co powie lekarz :) A może tylko trzeba będzie powtórzyć badanie ? Może w laboratorium się pomylili? Koledze mojego M kiedyś w badaniu wyszły testy na Hiv dodatnie a potem się okazało, że pomylili się i zapomnieli o przecinku czy jakoś tak :) Pół roku żył w przekonaniu, że ma to paskudztwo co ciekawe nie wiadomo skąd, aż w końcu powtórzył badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh...dziewczynki gdzie jesteście??? Co tu takie pustki dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :D W wawce słonko :D choc rano były chmurki :) U mnie ok bez zmian :Dale stwierdziłam ż echolera troche schudnac muszę więc oddaje NUSKA- 3 Kilo wagi :) POLA też 3 KILO wagi L:D no i jak mam juz ^ mniej to odrazu uśmiech na gebulę wskakuje :|D POLA- wczoraj byłam z młodym na zakupach i kupil sobie kruciutkie trampki granatowe fila takie co sznurowac nie musi bo sznurówki sa tylko ozdoba bo przy językach od srodka sa j akies gumki powiedział że po szkole bedzie w nich chodzło a najki chce na deske zabrać :)Więc trampki górą hihihi:D MAGDALENKA- tule cię mocno kotek ❤️ ale nie myśl na razie o tym bo tak naprawde nim tego lekarz nie zobaczy to nie ma co gdybać :) wiem że łatwo się mówi by nie mysleć ale postaraj się ja jestem pewna że u ciebie jest ok a ta zmiana może jest spowodowana tym ż etak długo brałas tyle leków i hormonków i dla tego jest wyrzej👄 NIKE_M- witaj :) no fakt troszkę cienie było :DCzekam z niecierpliwoscią na wiadomosc kogo pod ❤️ masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze. No normalnie rekord na topiku od równo dwóch dni nikt nie pisze. Pomyślę że kobitki topiki pozmieniały... Z drugiej strony pewno przed świętami takie zapracowane jesteście. Maam dziękuje za te 3 kg, na pewno się przydarzą. Iza a nie miałaś imienin? Całuski dla pozostałych pań. U mnie wiosna na całego, wysiałam kwiaty , porobiłam szczepki iglaków (może za 3 lata urosną), jabłonie poobcinałam, ogród pograbiony ale jeszcze i tak baaaaardzo dużo pracy.Przebudowa skalniaka itp. Zdrówko dopisuje, mała zaszczepiona, nowy wózek przetestowany. W około wszystko się zieleni , drzewa pąki puszczają aż normalnie chce się żyć. Lubię prace w ogrodzie mam dużo czasu na przemyślenia he he, i tak doszłam do wniosku że jestem szczęściarą. Fajny kochający mąż , dwójka prze kochanych dzieciaczków , zdrowie a że skromnie żyjemy...trudno nie ma tak źle , może kiedyś będzie lepiej. Jeszcze jak znajoma wpadła z wizytą i opowiadała jak ją facet traktuje to koszmar.Normalnie dziwię się jak można trwać w toksycznych związkach i jeszcze płakać przez faceta??? Dzięki Ci Panie za to tego mojego poczciwego faceta. Życzę Wam udanej niedzieli kochaniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Nuśka masz rację - największe szczęście to zdrowa, kochająca się rodzinka :) Kochane ja od jutra na urlopie - huuuuuuuuuuuura - wprawdzie w czwartek muszę przyjśc - ale jakoś to przeżyję :) Dzisiaj mam wizytę moje chrzestnej - nie widziałyśmy się hmmm 18 lat :) pracowąła za granicą - nawet na ślub nie przyjechała :( ale wysłała kartkę z życzeniami, ze prezent będzie później- czy myślicie że 10 lat to już później ;) i dzisiaj dostaniemy prezent ślubny :) Pisać kochane ... ja lecę troszkę popracować :) Dziewczyny podrzucie jakieś przepisy na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze zjadło mi.... Cześć dziewczynki! 🌼 dla was z rana No to od nowa :) Eviczko kawka jak zwykle najlepsza u Ciebie Iza- to odpoczywaj na tym urlopie, chociaż łatwo mówić przed świętami :) Co do prezentu ślubnego to już niezla prowizja narosła :P nuska- masz rację w zupełności. Prawda jest taka, że ludzie dążą do lepszego życia bo widzą innych i im zazdroszczą a nie doceniają tego co mają. Niestety przykre jest to, że nawet jak mamy dużo to chcemy jeszcze więcej bo zawsze jest ktoś kto ma ciekawsze i bardziej dostatnie od nas życie, a my nie chcemy być gorsi i tak w kółko :) A my wczoraj świętowaliśmy. Mężulek miał urodzinki więc zabrałam go na obiad do restauracji z winiarnią współpracującą z Markiem Konradem :) Tam oczywiście machnęłam przemówienie jak wiele dla mnie znaczy wręczyłam prezent urodzinowy i zabrałam do kina bo jak zwykle za późno się obejrzałam i teatr nie wypalił bo tydzień wcześniej chciałam rezerwować bilet i już były same najgorsze miejsca :(, Ale ogólnie M wydawał się być zachwycony zwłaszcza obiadem w myśl powiedzenia "przez żołądek do serca" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) U mnie słoneczko swieci i cieplunio :D ja troszke padnięta bo od soboty już z nami jest psinka :D ❤️DZIĘKUJE WAM ZA WSZSYTSKIE WPISIKI NA NK 👄 mała jest cudna , bardzo wesoła :) niestety pierwsza noc to........wstawanie co 45 minut bo płakała i trzeba ja było głaskac więc wczoraj z męzem odsypialismy hihihi:D śmialismy sie ż edo młodego tyle nie wstawalismy co do niej :D Dzisiaj już było lepiej bo budziła się co 2,5-3 godz. :D oczywiscie o 5 rano miała faze na zabawe więc by nie obudziła młodego trzeba było się ją zając :o na mazurki nie jedziemy na święta w tym roku bo przylatuje siostra z mezem mojej przyszłej szwagierki więc swięta polsko japońskie będą :) A tak poza to wszystko ok :) dzisiaj 11dc :) ale powiem wam ż ejakoś dzo czerwca nie nastawiam się że mi się uda jakos liczę na sierpień :) A i oczywiscie jak jechałam po psa do nad samochodem strasznie nisko leciła sobie bocian :) mam nadzieje że leciał by nam staraczką po dzidziolku w brzuszek wsadzić :D kochane uciekam na troszke bo pies spi a ja musze mieszkanko troche ogarnąć bo przez wekenndzik to mały tajfun mi się wkradł :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) U mnie słoneczko swieci i cieplunio :D ja troszke padnięta bo od soboty już z nami jest psinka :D ❤️DZIĘKUJE WAM ZA WSZSYTSKIE WPISIKI NA NK 👄 mała jest cudna , bardzo wesoła :) niestety pierwsza noc to........wstawanie co 45 minut bo płakała i trzeba ja było głaskac więc wczoraj z męzem odsypialismy hihihi:D śmialismy sie ż edo młodego tyle nie wstawalismy co do niej :D Dzisiaj już było lepiej bo budziła się co 2,5-3 godz. :D oczywiscie o 5 rano miała faze na zabawe więc by nie obudziła młodego trzeba było się ją zając :o na mazurki nie jedziemy na święta w tym roku bo przylatuje siostra z mezem mojej przyszłej szwagierki więc swięta polsko japońskie będą :) A tak poza to wszystko ok :) dzisiaj 11dc :) ale powiem wam ż ejakoś dzo czerwca nie nastawiam się że mi się uda jakos liczę na sierpień :) A i oczywiscie jak jechałam po psa do nad samochodem strasznie nisko leciła sobie bocian :) mam nadzieje że leciał by nam staraczką po dzidziolku w brzuszek wsadzić :D kochane uciekam na troszke bo pies spi a ja musze mieszkanko troche ogarnąć bo przez wekenndzik to mały tajfun mi się wkradł :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- podobno jak się pierwszego bociana w roku widzi lecącego, to będzie szczęście przez cały rok..może wam to szczęście pod Twoim serduchem przyniesie? Dzięki psince macie zaprawę :P U moich rodziców przed kolejnymi wnukami bocian na dachu odpoczywał i faktycznie najpóźniej przed kolejną wiosną okazywało się, że będzie bobas u mnie albo brata :) Więc może coś w tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- podobno jak się pierwszego bociana w roku widzi lecącego, to będzie szczęście przez cały rok..może wam to szczęście pod Twoim serduchem przyniesie? Dzięki psince macie zaprawę :P U moich rodziców przed kolejnymi wnukami bocian na dachu odpoczywał i faktycznie najpóźniej przed kolejną wiosną okazywało się, że będzie bobas u mnie albo brata :) Więc może coś w tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- podobno jak się pierwszego bociana w roku widzi lecącego, to będzie szczęście przez cały rok..może wam to szczęście pod Twoim serduchem przyniesie? Dzięki psince macie zaprawę :P U moich rodziców przed kolejnymi wnukami bocian na dachu odpoczywał i faktycznie najpóźniej przed kolejną wiosną okazywało się, że będzie bobas u mnie albo brata :) Więc może coś w tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałam, że mi zjadło a tu trzy razy się wyświetliło...coś się dzieje z topikiem..u was kobietki też czy tylko u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKE_M- oj jak bym chciała by z bocianem to prawda była hihihih:D A co do postów to kafe starasznie szankuje dzisiaj :o mi tez albo zjada albo po kilka wkleja :O A gdzie reszta kobitek ??????????Tylko my z NIKEM na posterunku zostałyśmy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze. Widzę że u nas wiosennie i bocianowo. Ja już od bocianów uciekam na razie wystarczy. Mój mały na wycieczce zwiedzają fabrykę baniek. http://www.spstaniatki.niepolomice.eu/index.php/component/content/article/59-wycieczka-fabryka-baniek.html tylko takiego linka znalazłam. Tylko oni będą zdobić jaja szklane.W ogóle cała zestresowana jestem bo to jego pierwsza wycieczka bez mamy. Mała śpi a ja idę obiadek gotować, potem ogródeczek i po smyka jak wróci. Życzę wam całego stada bocianów nad głowami. A odnośnie bocianów to mając może 6 lat obsrał mnie bociek.Stałam pod gniazdem i centralnie mi na głowę. Mówią że jak ptak obsra to na szczęście , to mnie jak w takiej ilości to pewno dlatego mam takie szczęście w życiu. ;)) Maam czekam na dalsze relacje z poczynań psiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska- ale się uśmiałam jak napisałaś o swojej przygodzie, ale ja też miałam kiedyś taką sytuację, miałam nowiutką sukienkę którą przywiozła mi chrzestna z Anglii wtedy takie bywały tylko w peweksie za grube dolary :).. Więc szłam ulicą dumna jak paw, że taką posiadam a to prosto na plecy wielkie paskudztwo jeszcze na dokładkę rozlało się po całej długości...ehh..zapamiętam to do końca życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh..coś pustki ostatnio na topiku :( POBUDKA!!!! DZIEWCZYNY WSTAWAĆ I PISAĆ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wstaję :) Kochane ja chcę już do domkuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..... Maam ależ ta wasza psina ma szczęscie, ze trafiła na wasz dom :) Nike, Nuśka ....no to macie szczęście :) Evika - widział, że Bartuś zajada bułeczkę - dawno zaczęłaś dawać mu pieczywo ? Norbert przekochany..rośnie w oczach :) i zastanawia się nad rozszerzeniem diety. A Paulinka zdobyła pierwszy złoty medal na turnieju tanecznym i powiem Wam, że jest na co patrzeć na takich turniejach a zwłaszcza jak maluchy tańczą - cudo :) Czy ktoś miał wiesci od Kis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wstaję :) Kochane ja chcę już do domkuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..... Maam ależ ta wasza psina ma szczęscie, ze trafiła na wasz dom :) Nike, Nuśka ....no to macie szczęście :) Evika - widział, że Bartuś zajada bułeczkę - dawno zaczęłaś dawać mu pieczywo ? Norbert przekochany..rośnie w oczach :) i zastanawia się nad rozszerzeniem diety. A Paulinka zdobyła pierwszy złoty medal na turnieju tanecznym i powiem Wam, że jest na co patrzeć na takich turniejach a zwłaszcza jak maluchy tańczą - cudo :) Czy ktoś miał wiesci od Kis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wstaję :) Kochane ja chcę już do domkuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..... Maam ależ ta wasza psina ma szczęscie, ze trafiła na wasz dom :) Nike, Nuśka ....no to macie szczęście :) Evika - widział, że Bartuś zajada bułeczkę - dawno zaczęłaś dawać mu pieczywo ? Norbert przekochany..rośnie w oczach :) i zastanawia się nad rozszerzeniem diety. A Paulinka zdobyła pierwszy złoty medal na turnieju tanecznym i powiem Wam, że jest na co patrzeć na takich turniejach a zwłaszcza jak maluchy tańczą - cudo :) Czy ktoś miał wiesci od Kis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wstaję :) Kochane ja chcę już do domkuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..... Maam ależ ta wasza psina ma szczęscie, ze trafiła na wasz dom :) Nike, Nuśka ....no to macie szczęście :) Evika - widział, że Bartuś zajada bułeczkę - dawno zaczęłaś dawać mu pieczywo ? Norbert przekochany..rośnie w oczach :) i zastanawia się nad rozszerzeniem diety. A Paulinka zdobyła pierwszy złoty medal na turnieju tanecznym i powiem Wam, że jest na co patrzeć na takich turniejach a zwłaszcza jak maluchy tańczą - cudo :) Czy ktoś miał wiesci od Kis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×