Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

NUSKA- nie jest zamałe bo mamy cała książke o bokserach i jest podany rozmiar legowiska :) bo boksery to srednie psy :D Gadałam tez z MAGDALENKĄ ( ma bokserkę i takie spanko ) i jest ok :D JULY - oj tak słoneczko piękuniusie D super by było jak by jeszcze cieplej było :D juz tak bardzo mi się ciepełka chce :D ale zgadzam się że odrazu chce się coś robić sprzatac , prasować hihihi:D chyba na tarasik wyskocze porzatkowac doniczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sie ległam:O:P zadzwonił moj ze pojedziemy z autami na zmiane opon na letnie,na 13 nas umówił:( wrrr ,ide trzaskac kotlety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- a ja właśnie chyba sprzedam mieszkanko i kupie segment :D na budowe domku to sie raczej nie zdecyduje bo to juz około 30-35 km od warszawy a i tak działki maja takie ceny że szok 250 tysi a jeszcze budowa i wykończenie :( więc zastanawiamy sie nad segmentem bo kilka kilometrów od wawki są fajne :)no i ogródek jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola czuje sie dobrze ale coraz bardziej sie boje najbardziej o to czy zdrowe mAAm napewno dam znac zebyscie krzyczały razem zemną Evika Bartunio cydowny Nuska usmiałam sie wiem ze tobie niebyło do smiechu ja juz tez wiecej bym niechciała jutro ide do lekarza ciekawe czy zrobi mi usg bo robi co 3 wizyte a jestem ciekawa ile juz wazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - dzięki kochana że pytasz, nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym Ci napisać że jest ok. Niestety rak nadal pożera tatę, teraz przerzucił się na kości... tatę czeka chemia :-( sorki że Wam nie poodpisuję ale wczoraj nie umiałam się pozbierać a dzisiaj już jest lepiej ale nie mam humoru. jeszcze do tego malutki wczoraj był szczepiony, dzisiaj strasznie to odczuł a ja z nim, ma wysoką gorączkę bo ponad 38 st. i od rana kaszle więc nie wiadomo czy to gorączka ze szczepienia czy infekcja. czekam i obserwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny masakra, już nie wiem co robić? Patrze na ten test z wczoraj i znowu dwie krechy , druga delikatna. Jak wczoraj patrzyłam to po 3 min. była jedna krecha i schowałam do pudełka , dzisiaj tak tylko ziorłam i dwie. Już cała zgłupłam. Chyba jutro zawiozę mocz do laboratorium na test ciążowy , bo nic innego mi do głowy nie przychodzi. Nawet nie chce myśleć co to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska - no cyrk normalnie kochana:) Ty mi coś podejrzana jesteś:D Kiedy minął CI termin @? NO kochana.... może zrób jeszcze jeden test tak dla pewności. Dziewczyny dziękuję za miłe słowa na temat Bartuśka:) Zazdroszczę Wam tych domków, balkoników i ogródków, dla mnie narazie musi wystarczyć mieszkanie w bloku:( Kropeczko- przytulam Cię mocno:) Trzymaj się kochana, jestem z Tobą myslami, dużo zdrówka życzę Twojej rodzince:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja już uciekam do domku:) Miłego popołudnia życzę Wam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie na @ się nie wyznam bo jeszcze w ogóle nie dostałam od porodu..Ostatnia w listopadzie czy październiku 2008. Dzwoniłam do poradni k i tam położna się mnie pyta czy mam jakieś objawy.Ja jej że nie zwracałam na to uwagi, chociaż czasem pobolewało mnie coś w środku ale tak myślałam że może na zbliżający się okres. No jedynie te badanka i to nie z moczu tylko z krwi robią. POzostaje czekać. Wyobrażacie to sobie...???Bo ja w ogóle ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko hihihi:D NUSKA- jak zaskoczyłas to normalnie mi POLI MAGDALENCE KIKI :D fluidki podpierdzieliłas cichcem hihihii:D a tak serio to kochana spokojnie lec do przychodni i trzaskaj badanie z krwi jest najbardziej wiarygodne bo II krechy czasem z innych powodów wychodzą wiec puki co to luzik kochana 👄 KROPECZKA- strasznie mi przykro :( nieustanie dużo zdrówka dla bliskich życzę ❤️ i tule cie mocno, mocno ❤️❤️❤️❤️❤️👄 ANETKA- a pewnie że niunia zdrowa :D i prosze mi tu sie przed porodem nie zamartwiac i w niepotrzebne stresy wprowadzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) Ja juz tez po @@@@@ i zaczynam nowy miesiąc :) Pogoda tak piekna ze jak wracamy zpracy to zaraz po obiadku idziemy na ogrod porzadki robic :) i teraz tez dopiero wrócilismy jakies 15 minut temu :) Nuska-ale jaja lec i rób BHCG :) mAAm-to w sobote nowy członek rodzinki sie szykuje :) super :) :) :) Lece robic kolacje buzinone !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBITKI :D Wstawac spiochyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:D kawka herbatka ineczka juz leca do Was :D > ('''''')o \\_/> |_|o :D w wawce dzisiaj słoneczko :D więc milusio i piękniusio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBITKI :D Wstawac spiochyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:D kawka herbatka ineczka juz leca do Was :D > ('''''')o \\_/> |_|o :D w wawce dzisiaj słoneczko :D więc milusio i piękniusio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm dzięki za inkę - właśnie wypiłam. Wprawdzie z dodatkiem mleka 0% - jestem w fazie odchudzana - ale w miarę dobra była. Faktycznie w wawie piękne słońce. Uwielbiam taką porę roku - najfajniej jest jak stoję przed skrzyżowanie bo akurat czerwone i obserwuję ludzi na przystanku - misz masz jak się masz....i tak dzisiaj była pani w czółenka i wiosennym płaszczyku, jak również pani w kozakach po kolana, czapce i puchówce....nie wspominając już jak rodzice dzieci ubierają....ja rozumiem że rano jeszcze chłodno i mroźno...to najlepiej na cebulkę, prawda? No ale czapka i buty to już mogą być z tych lżejszych a nie typowe zimowce... A ja mam dobry humorek bo wczoraj z wieczora zaczęłam przymierzać swoje stare ciuchy i widać efekty diety - zaczynam robić się podobna do kobity!! :) wstawać śpiochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY-Gratuluje efektów dietki :D ja własnie wrecz przeciwnie stwierdziłam że dupsko mi zwiększyło obietosc :( normalnie załamka klikni jaka masz dietke to może sie podłacze bo po luteinie to...ciała mi przybywa i przybywa :( a co do ubierania to fakt misz masz bełna gęba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)witam warszawianki:) reszta jeszcze spi? My dzis zaspalismy,mały miał na 8 30 a my o 8 34 sie obudzilismy.Dobrze ze on wstalł wczesniej i zrobił sobie juz sniadanie i zjadł wiec jak wyszłam z sypialni to był juz gotowy do wyjscia. Ale zeby nas wczesniej obudzic to nie wpadł na to. mAAm ja herbatkę poproszę:) U nas tez dzis słoneczko swieci:) kupiłam sobie wczoraj kolorowe trampki;) takie klasyczne trampki do kostek. Zawsze takie chciałam:) Bede w nich smigac po miescie:D Lece sie kąpac i na 11 30 do sądu znow mam ,jako swiadek z racji swej pracy czesto mnie ciągają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna teraz juz po angielsku kazą hasło wpisywac?? rany,lece bo nie zdążę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak szybciutko witam sie z wami i całuje bo maly w domciu i okupuje komputer 🌻 iza wszystkiego naj naj sto latek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Oddaje Wam fluidki ;)) Nawet dołożę aby się wam udało. Dostałam dzisiaj @.Brzuch boli.Czyli znowu przypomnę sobie jak to jest z @.Na opakowaniu z testu jak byk piszę po 5 min,. jak wynik negatywny wyrzucić. Już tak się martwiłam. Mój bez pracy tylko dorywczo się trudnij, takie nie pewne , jeszcze moja ciąża to już w ogóle. Ale koniec złych wiadomości. Ja w ciąży nie jestem. Mój dostał dzisiaj pracę , jutro leci po skierowanie do medycyny pracy. Gościu który mu leciał pieniądze tez dzisiaj wypłacił. Zamówiłam dzisiaj wózek. Wiosna po prostu , aż mi ochota na igraszki przyszła. Pola buty czaderskie, może tez tak optymistycznie zaszaleje. Też się piszę na dodatkowe kg. jak rozdajecie. Anetka zbieraj siły powolutku. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka co za zgranie Właśnie ale gafa. Iza S T O L A T STO LAT STO LAT STO LAT STO LAT STO LAT STO LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- wszystkiego najlepszego! 🌻👄:D moj sobie sprowadził 3 kolegów,piją,palą i w ps rżną;) mały spi juz od 8 30 a ja siedze w sypialni i zaraz ide spac. Zrobilismy z małym dzis na rowerach 8 km,dlatego tak mi padł:) troche go ruszyłam. nuska-dzis w trampkach chodziłam,super,polecam:)Jest tyle roznych kolorów ze każdy cos dla siebie znajdzie;), gratuluję zamówienia wozka,dobrze ze z kasą lepiej:) Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście- dziewczyny zyczenia chętnie przyjmę ;) ale ja jestem lew i w sierpniu mam urodziny - ale jeszcze raz dziękuję :) Kochane a u nas.....jakoś musimy sie pozbierać po pogrzebie...tamten tydzień - ....no własnie dobrze że minął...szok dla rodziny, przyjaciół, spotkania, łzy....ale teraz już lepiej...najgorsze, że świat się nie zatrzymał...życie trwa nadal... Jesteście przekochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście- dziewczyny zyczenia chętnie przyjmę ;) ale ja jestem lew i w sierpniu mam urodziny - ale jeszcze raz dziękuję :) Kochane a u nas.....jakoś musimy sie pozbierać po pogrzebie...tamten tydzień - ....no własnie dobrze że minął...szok dla rodziny, przyjaciół, spotkania, łzy....ale teraz już lepiej...najgorsze, że świat się nie zatrzymał...życie trwa nadal... Jesteście przekochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane 👄 Nie wiem czy wy tak tez macie czy tylko cos u mnie z tym kafe się dzieje :O ale wczoraj mnie cały dzień wywalało :( dzisiaj tez już klikalam 2 razy i d u p a :( mam nadzieję z eteraz się uda :) Wczoraj byłam w ikea i kupiłam spanko dla córci :D hiihiih:D Juz jej się w domku doczekać nie możemy :) U mnie dzisiaj słoneczko czhoc rano na drodze był biały mrozik :( Za chwilke lece do sklepu po jakieś jedzonko na obiadek bo dzisiaj pomysłu brak :( może weny w sklepie dostanę :) POLA- trampeczki super :) ja tez mam tylko do kostki nie takie długie conwersa białe w kolorowe kropki :) i tez lubię w nich biegac chyba jeszcze jedne sobie kupię :) NUSKA- no to super że wszystko się wyjasniło :) i fajnie ż ez praca dla męzulka się ruszyło :D gratuluje wózeczka :D u ciebie pewnie inaczej wiosne widac niż u mnie w miescie miedzy blokami :) u mnie to oznaka wiosny sa psie kupy na chodniku :O:O:O:O ble IZA- to proszę mi się nie opcyngalac tylko wkońcu ujawnic rąbek tajemnicy kiedy ma się urodzinki , jak się pani nazywa bo Ty o nas wierz wszystko a my o to bie nic :( to normalnie niesprawiedliwe jest :p tym bardziej że konto na NK można całkowicie zastrzec że widza cie tylko osoby które masz w znajomych czyli MY :D i tak jest z danymi i foteczkami ze wszsytkim :) EVIKA- kawka :D miodzio:D jak zwykle kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane 👄 Nie wiem czy wy tak tez macie czy tylko cos u mnie z tym kafe się dzieje :O ale wczoraj mnie cały dzień wywalało :( dzisiaj tez już klikalam 2 razy i d u p a :( mam nadzieję z eteraz się uda :) Wczoraj byłam w ikea i kupiłam spanko dla córci :D hiihiih:D Juz jej się w domku doczekać nie możemy :) U mnie dzisiaj słoneczko czhoc rano na drodze był biały mrozik :( Za chwilke lece do sklepu po jakieś jedzonko na obiadek bo dzisiaj pomysłu brak :( może weny w sklepie dostanę :) POLA- trampeczki super :) ja tez mam tylko do kostki nie takie długie conwersa białe w kolorowe kropki :) i tez lubię w nich biegac chyba jeszcze jedne sobie kupię :) NUSKA- no to super że wszystko się wyjasniło :) i fajnie ż ez praca dla męzulka się ruszyło :D gratuluje wózeczka :D u ciebie pewnie inaczej wiosne widac niż u mnie w miescie miedzy blokami :) u mnie to oznaka wiosny sa psie kupy na chodniku :O:O:O:O ble IZA- to proszę mi się nie opcyngalac tylko wkońcu ujawnic rąbek tajemnicy kiedy ma się urodzinki , jak się pani nazywa bo Ty o nas wierz wszystko a my o to bie nic :( to normalnie niesprawiedliwe jest :p tym bardziej że konto na NK można całkowicie zastrzec że widza cie tylko osoby które masz w znajomych czyli MY :D i tak jest z danymi i foteczkami ze wszsytkim :) EVIKA- kawka :D miodzio:D jak zwykle kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×