Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Czesc :) Łooojjj jak dawno mnie tu nie było...u mnie bez zmian dzis wziełam ostatnią dawke CLO i koniec...jak sie nei uda tym razem to odpuszczam..miałam isc jeszcze na drożność ale chyba sobie na 3 miesiace odpuszcze i zajmę sie soba...tz chce isc na aerobik i schudnąć....odstawiam tabsy....bede brała tylko te jedno co musze czyli bromergon...... Dziewczyny staraczki - trzymam za Was kciuki i zycze wytrwałosci zebyście sie tak szybko nie zniechęcały jak Ja !! Szczęsciarom zycze zdróweczka dla dzieci !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI- kochana nie podłamój się kiedyś i w końcu na nas padnie :D głowa do góry trzymam poślady za Ciebie :D i trzymam kciukasy za clo mi niestety nie było dane wziąść mojej ćwiertki , ciwiartki bo @ była jak by jej nie było :o stresa mam strasznego , przed wizytą że mam wogle wszystko spiepszone boię się strasznie :OA ty kotek głowa do góry piers do przodu :D będzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki robiłam test i jest I krecha więc kolejnego juz rano robic nie będę bola mnie syty i brzucho , mam tylko nadzieję z emoże to na owu :D trzymajcie poslady by ze mną nie było źle jak jutro do ginki sie dostanę o ile się dostanę 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny wstawać - ja już morze kawy sama wypiłam i zrobiłam Preesowi kolejne durne zestawienie wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr jeszcze 4 dni i kolejny urlop - cały tydzień bedę się byczyć w domciu z dzieciaczkami :) Evika super, że wyjazd się udał Maam i jak zapisał Cię pielegniarka ? Pola jak test Bartka ? Kiki trzymamy kciuki Nuśka jak dzisiaj u nas...........dalej pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dopiero od rana usiadłam.Wstałam o 7,wysłałam małego do szkoły,cudowne ozdrowienie dzis;) Test napisał i mowi ze był łatwiutki:) zobaczymy.... wyniki za kilka dni a jutro tescik z matmy. mAAm- ech, ten test..dziwne to wszystko.Nie martw sie ginka na pewno ci wszystko powie.Będzie dobrze,działamy dalej;) no nie? Ja sobie dzis na pocieszenie kupiłam 3 t-shorty i sandałki,boskie-łażę w nich po chacie i gotowałam w nich spagetti;) Pioseneczka fajna,romantyczna poscielówka:) jeszcze noc,winko swiece wyrko albo gruby dywan przy kominku i jak dla mnie- może sie dziac;) Evika- fajowo ze wyjazd sie udał:) dzielne masz dzieciaczki:) Iza- wysyłam wam słonce bo u nas troszke sie przebija-przyslij te deszczowe chmury,u nas rzeka 15 km stad wiec moze padac;) Ja teraz tez mam wolne do nastepnej srody.Bosko:) nuska- jak u was z wodą?? mam nadzieje ze was bardziej nie zalało..pisz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola zakupy potrafią poprawić humor... ja dzisiaj idę na pierwsze zakupy na urodziny- wymyśliłam, że podaruje dziewczynką robione bronsoletki z koralików- sąsiadka robi fajne na pamiatkę urodzin Paulinki i lecę dzisiaj szukać koralików, baloników i innych dekoracji bo impreza pewnie będzie w domu bo paskudnie :( , jeszcze chcą się bawić w zabawy i gry i musze jakieś drobiazgi na nagrody kupić :) i gry wymyślić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D ja własnie u fryzjera byłam bo łepek farbowałam jednak jeszcze na czekolade a nie mój rudy :O ale nastempnym razem ....Rano znów położnej nie było więc nie miałam jak się spytać wrrrrrrrrrrrr:O:O:O ale lece zaraz do ginki mam nadzieje z emnie przyjmie :D skoro tescik był negatywny to walnełam wczoraj piwko i był dziki sex z moim M :D a co ;) POLA- gratuluje sandałek :D ja tez uwazam że niec tak nie działa na poprawę humoru jak zakupy :D i masz rację działamy DALEJ:D:D:D bo co nas nie złamie to nas wzmocni :D Ok uciekam kochane bo jeszcze dzisiaj wieczorkiem wychodzimy ze znajomymi z francji się spotkac bo wpadli na kilka dni 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze. U nas pada i pada. Mieszkam tak po środku tych powodzi , jednym słowem po 10 minut drogi z każdej strony od pozalewań. Wody nie mamy pitnej , raz kupiłam 5 litrów to normalnie jeden obiad , kawka herbatka i po wodzie. Po rodzinie do butelek zaopatrujemy się w wodę. Woda deficytowa he he. Pozdrawiam. Pisze krótko bo mnie gonią z komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki. maam ja trzymam kciukasy oby to jednak ciaza była. mi II kreski z majka wyszły dopiero po 37 dc a cykle co 28 dni miałam, wiec jest nadzieja. pola przykro mi ze cie jednak @ nawiedziła, dziewczyny wspolczuje wam tej powodzi , to jesat straszne co w tv pokazuja. u nas nie pada tylko wieje. iza my mamy chomika ale nie miniaturke ja na kompa mam coraz mniej czasu szatan maja wariuje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Koteczek w końcu się odezwałaś :) jak Majka ? MAAM KOCHANA PISZ CO U CIEBIE !!!!!!!!!!! Nuśka u nas dalej leje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dzisiaj i herbatke liptona podaje moze ktos sie skusi:) u mnie oki do tej pory jeszcze sprzatam po komuni kupilismy malemu łózko i gre bo kasiorke zebrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka ja zieloną herbatkę poprosze :) Jak po komunii- zadowolenie jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALOOOOOOOOOOOOOOOOO dziewczyny co za irona losu....@ mi się spóźniała 4 dni już się bałam ale dzisiaj dostałam... a jeszcze nie dawno czekałam żeby nie przylazła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze.. Normalnie gryzę. Połowa maja za nami a ja dalej zmarznięta, w skarpetkach śpię.. Z braku słonka wyć się chce. Mała daje w tyłek jak nie było ząbków i ledwo wyszły górne jedynki, już idą dwójki. Iza mówisz że miałaś mega stresa ze spóźnieniem, wiem jak to jest przerabiałam to i jeszcze mi test z dwoma kreskami wychodził.;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę jak macie w nadmiarze słonka o przesłanie na mój adres ;)) Pada dalej ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka zapowiadają w sobote poprawę pogody oby :) Maam odezwij się ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo,halo!!ale pustki dzis:( pogoda rzeczywiscie do dupy, szok, zimno brrr.Kozaki trzeba ubierac i kurtke zimową,a Bartkowi do szkoły czapke dzis dałam,brrrr Nuska- nie masz czasem kominka? kurcze,zawsze to cieplej byłoby... Słonca u nas nie ma,chmury i deszcz:( ale ciepły promienny usmiech ci ślę:D Iza- wychowuje sie dwojka wiec i trzecie by sie wychowało,no stres;) magdalena- zakupy po komunii udane,super. Nasz pamiętam,zainwestował w swoje wakacje,opłacił sobie 2 tyg obozu w Czaplinku;) a co,niech wie ile to kosztuje!;) A ja dzis od rana na nogach,a o 12 byłam na pazury umowiona-mam piękne French żele:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuje dziewczyny ze juz wiecej czasu bede miała. maja dobrze raczkuje, staje wszedzie, bałagani i maz jej robi taki płotek zeby nie wychodziła z pokoju jak chcem posprzatac bo ja posprzatac cos a ona drugie rozwali. zimno strasznie:( u nas nie grzejja ja zamarzam, dzieciaki cieplo poubierałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ... Koteczek :) MAAM ODEZWIJ SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111 Nuśka jak sytuacja u Was- u nas nadal pada ale stan rzek opad- teraz tylko słoneczko potrzebne żeby wszystko wyschło. Pola - zawsze marzyłam o gromadzie dzieciaczków ale mam przecudne dwa misiaczki, które są dla mnie wszystkim :) ale masz rację 3 pokochałabym tak samo i wychowała :) Evika gdzie poranna kawka ? WSTAWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja za bardzo czasu nie mam bo mam siostrę u siebie - u nich nadal zagrożenie powodzią. wał od dołu przemaka i woda się zbliża w kierunku ich domu... nic to nie cieszy na razie że woda opada... poza tym moje dziecko pojechało z babcią i się pochorowało i już trzecią dobę ma wysoką temperaturę, leki pomagają na 3-4 godziny i znów temp. powraca. po nocach nie śpimy, teściowa panikuje już chciała wracać ale jestem w kontakcie tel. z nasza pediatrą poza tym rezydentka umówiła teściową do lekarza i zbadał małego dał jej (tzn. synkowi) Nifuroksazyd i na razie zostają. wszystko się pier.... sorki że nie poodpisuję ale jeszcze się trzęsę. normalnie bałam się o pokarm ale na razie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kropeczko a napisz co dolega oprócz temeratury Twojemu synkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka... może synek zjadł coś, albo wypił brudną wodę - cholera jasna nie ciekawy ten wyjazd...ale mam nadzieję że po antybiotyku mu szybko przejdzie-napisz ... MAAM ? July :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ kochane :D Sorki ż enie klikałam ale nie miałam jak :O bo i wizyta z zagramanicy :) znajomych i mamy problem z zielona szkołą bo kaska wpłacona po 495zł od każdego dziecka i w środe mieli jechac ale ,akuracik te miejscowości ewakułowano więc ....wszystko na naszej głowie... a panie z bura zapewniaja że dzieci moga jechać :O ale mamy jednego tatusia co tam z burmistrzem Bochni czy tez wujtem się zna i powiedział nam z eapsolutnie bo nawet wody pitnej brak więc zobaczymy jak to dalej będzie :O więc wisze na telefonie :O:O:O:O DZIEWCZYNKI JA SŁONECZKO WYSYŁAM BO PUKI CO U MNIE JEST !!!! Co do mnie to poleciałam do ginki przed trzecią powiedziałam jej co i jak i mnie odrazu przyjeła zrobiła mi usg dowcipne i sprawa wygląda tak :O jajniki cudo , lewy pusty w prawym pęcherzyki puki co żaden nie dominujący ponoć mam piekne endometrium i macica tez super ,ciąży poza macicznej brak:) moje wyniki sa wręcz ksiązkowe i teraz tak :) albo te plamienie było przyblokowaną owu ( przez tą prywatną ) choć wyniki w fazie lutealnej wskazują że raczej owu była :O , ponoc tez faktycznie mogło się zdażyć że w zwiąsku z nerwami @ mogła byc słaba ale tez nie do końca gdyż ja zawsze po nocy miałam czystą wkładke :O Dzisiaj byłam na becie bo ginka kazała mi ją zrobic bo mogła byc ponoc taka sytuacja że owu była później i stąt było to plamienie bo nie wykluczyła czy nie jest to bardzo wczesna ciąża (choc oczywiście tego nie biorę pod uwagę wogle ) kazał mi brać przez 5 dni 2x2 luteinę i po niej powinna się pokazać @ jeśli nie jestem w ciąży a jesli jestem to oczywiście brac dalej luteinę , a gdybym nie była i @ się nie pojawi to mam się pokazac i dostanę cos na wywołanie @ bo może być tak że mam tą owu przyblokowana , Ale lekarka stwierdziła z enawet jak @ bedziemy musiały wywołac to jej zdaniem zajście w ciąże to tylko kwestja czasu bo mam świetne wyniki , więc zobaczymy jak to będzie:) ok uciekam WAS dokładniej poczytać :)👄❤️👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAAM my się martwimy a Ty kochana masz wyniki ksiązkowe :) Działać teraz tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza :-) mAAm ja tam nie chce nic krakać ale jak ja poszłam na takie usg sprawdzające jajniki to mi też lekarz powiedział że piękne endometrium a parę dni później zrobiłam testa i mam antka :) Trzymam kciuki. I zgadzam się odnośnie słoneczka - pięknie świeci i grzeje mnie prosto w plecy! Kropeczko może to tak zwana "zemsta Faraona" - mojego męża też złapała jak byliśmy w Egipcie. Pomógł nam wtedy nasz rezydent i pognał do apteki kupując tamtejsze leki które super zadziałały. jedyne co mogę jeszcze doradzić to niech młody pije Coca Colę - może troszkę pomoże...no chyba że to coś zupełnie innego! mykam na kawusię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×