Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Ja jestem tylko Was czytam :D A na promyki sie kuszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije kawkę i normalnie nie wiem jak to się stało brakło nam cukru. Nie mam ochoty nosa w taką pogodę wychylać . Posłodziłam cukrem pudrem....da się wypić. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Was doczytałam :D Kochane u mnie sie troche działo :o więc nerwówę miałam straszną :O bo i z młodym w szkole ( czepiajaca się matematyca ) na koniec jest 4 to może mi skoczyć ,a to że jedna kartkówka mu nie poszła i bya 2 ( która jest jednak ocena dopuszczającą) to sory dla odmiany wczoraj dostał 4+ z klasówki właśnie z tej maty i mało tego z każdego zadania odjeła mu po 1 p. za to ze rozwiazał sobie innym sposobem więc się wkurwiłam ............bo do cholery liczy się rozwiazanie :o zwłaszcza że przy dyslekcji słuchowej ( a sporą ma ma mój syncio to ma prawo mec problem z tabliczką mnozenia, dzielaenia, z kolejnoscia działań ) więc same rozumiecie :o jeszcze do tego teść zasłab więc troche nerwów było i z tego wszystkiego cykl mmi sie popierdzielił :O:O:O bo tak jak powinnam mieć @ pokazał się różowy slouz , po nocy wkładka czyta :O na drugi dzień lekkie brązowe plamienie ( zawsze był normalny @) po nocy czyto i 3 dnia tak samo minimalne brazowe plamienie ( wielkosci 2 zł przez cały dzień ) po nocy czysto jak sie podcierałam to był zabrazowiony papier i po tem już czysto :O w ciazy nie jestem bo robiłam dwa testy i powiem wam ze juz stresa dostałam :O bo wyniki w sumie miałam dobre prolaktyny i progesteronu była faza lutealna więc owu pewnie była :o i nie wiem czy to jest zwiazane z tym całym stresem bo faktycznie prawie przez cały tydzień spac nie mogłam ( może 3 h na dobę ) bo takie nerwy były :O nie wiem czy powinnam to zaliczyć do @ czy nie :o do państwowej nie dostane się za chiny ludowe bo na już to tylko dla cięzarnych :O nie wiem czy nie dzwonić do tej pipy prywatnej która mi owu zblokowała :O Teraz tez jajniki czuję :O normalnie w CZARNEJ DUPIE JESTEM więc kliknijcie mi co robic bo już nie wiem :o tak czekałam na ten cykl bo w 2 dniu @ miałm do 5 dc brac ćwiartke cwiartki clio :( a tu sie wszytsko porypało :( A TERAZ NIUS :D KISA WAS WSZYSTKIE MOCNO CAŁAUJE 👄 MIAŁA TROSZKE ZAWIROWAŃ I TROCHE TRUDNO JEJ SIĘ ZEBRAĆ DO KLIKANIA PUKI CO JEST OK I MAŁO TEGO PODCZYTUJE NAS CO DZIĘŃ NIE GNIEWAJCIE SIĘ NA NIA ŻE NIE PISZĘ ALE FAKTYCZNIE NIE BYŁO DO SMIECHU :( NIE ZOSTAŁAM UPOWARZNIONA DO PISANIA WAM O CO CHODZI CHOĆ O TYM BY WAM NIE PISAC TEZ MI NIC NIE KLIKŁA ALE UZNAŁAM Z ETO TAKA SPRAWA ZE POWINNA KLIKNĄĆ WAM SAMA DZIEWCZYNKI CHOWAJĄ SIĘ SUPER :)❤️ NIEBAWEM PEWNIE JUZ KLIKNIE BO TESKNI ZA WAMI ❤️ POLA- trzymam kciuki za II krechy :D i bardzo sie ciesze ż ewkńcu sie odezwałas bo juz myslałam że w ścianie cię zamurowali hihih:D daj zać czy testowałaś !!!!Zaciskam poslady :D MAGDALENKA - ❤️ Kondzio śliczny :D czekam na twoją focie :D❤️ KIKI- kochana jak tam staranka??? działaj , działaj bo ja już kiedyś pisałam że pewnie ostatnia zaskocze z tego topiku a skoro pola JUŻ To i u ciebie i Magdalenki pewnie to kwestja czasu więc działaj bo ja tez chce hihihihihi:D IZA- gratki z powodu chomika :D super że Norbert tak cudnie się rozwija :D trzymam kciuki za turniej i CZEKAM Z UTĘSKNIENIEM WKOŃCU NA FOTKI BO OBIECUJESZ:o OBIECUJESZ:O I CO:o:o:o KROPKA- no wyniki faktycznie wyszły mi chyba dobre :O ale teraz sama widzisz jak jest :O nie wiem juz co mam o tym mysleć przyznam się z ejuz widze u siebie najstraszliwsze choroby swiata :O co do bananów to ja tez pamietam ż emoga uczulać :O co do marchwi to spróbuj z soczkiem , moze jabuszko ?? co do siurka ( u mnie dawno to było hihihih) to leciutko tak sciagaliśmy by siurka umyc bardziej na takiej zasadzie :) bo nie dokońca mu sie odklejał :o na wet lekarka zasugerowała że może do chirurga na szczęście jej nie posłuchaliśmy tylko innego lekarza sie spytaliśmy który sugerował by odciągac więc młody sam się bawił w kompieli i jest OK wszystko działa tak jak powinno :D taka sama sytuacje miała moja kol z synem i tez jest ok :) A taka która poszła na nacinanie ...to dzieciak cierpiał i babrało mu sie bał sie siusiać ( miał 5 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- nie ma jak pomysłowośc hihihihi:D ja na szczęscie nie słodze :) a kiedys to kawe 4 łychy słodziłam a teraz jak męzuś sie pomyli i choc kruszyne mi posłodzi to mnie na wymioty zbiera :O Gratuluje wam zębolka DONI :) i super ze z chłopem juz załatwione :) U mnie nie pada ale chmura na chmurce:O a młody w samej bluzie poleciał wrrrrrrrrrrr no to zdrówko kawcia :D ja jeszcze pieguski nam daje :) ()()()()()()():D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-to nie okres,tylko plamienie,do okresu zaliczyc tego nie możesz. Powtorzyłabym test na twoim miejscu jak @ nie przyjdzie za kilka dni,trzymam kciuki:D Super ze z matmy młody ma 4-gratulacje:D U mnie 3 dzien sie spoznia,w życiu tak nie miałam.Tylko ze podbrzusze tak cmi ze jestem prawie pewna ze zaraz dostane.. Testu nie robiłam bo chciałam zaczekac do soboty ale chyba nie bedzie potrzebny..ech,wyc sie chce.. Nie mam nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja zaciskam mocno poslady :D:D:D:D:D:D a ćmić cię może na począteczku ciązy :D:D:D kurcze juz się zmartwiłam może podlece do przychodni i zpolążna pogadam :O Juz nawet sobie szyje sprawdzałam to mam bardzo ciasno prawie jej dostac nie moge i jest wysoko :( ale ja ciązy wogle pod uwage nie biorę :( może owu nie ma :( ale nawet jak wygladało że mam zablokowaną to @ miałam kurde nie wiem co mysleć :(:(:(:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie powiem ...... Dupasy trzymam dalej..... Najlepszy test w przychodni , ale teraz już nie załatwicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola mi tez podbrzusze ćmiło i czułam się jak przed okresem... Nie dostałam ;))) Byłam w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u mnie to nie ciąża bo ja dzisiaj rano robiłam test i I krecha :D był jakiejś firmy bilbo i tej samej robiłam 2 dni temu o 16 i tez I krecha :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iewczyny lece do przychodni bo mam bolok obok domku może uda mi sie wcisnąc na wtorek do mojej państwowej może się zlituja w recepcji:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kruszynki, pola - to przez tą pogodę taki humor. ja jednak mam ogromną nadzieję że jednak ten test się przyda! oj, należy Wam się dziewczynki jak psu buda!! strasznie Wam kibicuję! pola zobaczysz, weekend, wyśpisz się to i humor dopisze... co do malutkiego to właśnie o to mi chodzi, że nie mamy zbyt dużo czasu na wdrożenie nowych smaków a on mi tu grymasi ;-) ale wiem, że kiedyś sie przekona. jak na razie wczoraj wypił 30ml soczku marchewkowego i spoko. dziś mu dam 50ml. jeszcze jutro troszkę i potem dam mu jabłko z marchewką. nuska - super, że wszystko się wyjaśniło. co do pogody to u nas to samo. szkoda gadać, ma tak być przez 2 tygodnie. ble Gratuluję kolejnego ząbka! mAAm - kochana też mi się wydaje że to nie @. i też uważam, że powinnaś za 2 dni powtórzyć teścik..... Oj, zaciskam wiesz co!! i dzięki za info od kisy. mam nadzieję że już się unormowało wszystko u niej i do nas sama niedługo kliknie. co do nauczycieli to wiesz, lepiej z nimi nie walczyć bo to sie może jeszcze bardziej odbić na Twoim synku. Czego nie życzę! u nas troszkę lepiej dzisiaj, malutki spał w nocy ładnie, chociaz jak się przbudzał na karmienie to potem nie umiał zasnąć z powrotem. wybudzał się zupełnie. no ale zasypiał na dłużej. i teraz też już śpi chyba z godzinę. drugi synek leci z babcią we wtorek na wakacje do Egiptu. już mam stresa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki laseczki:) juz mi lepiej ,od razu cieplej:) mAAm-kochana,jesli wydajesz kase na testy to juz lepiej polec na bete,będziesz pewna i na jutro wynik dostaniesz. Ja tez trzymam poslady mocno mocno:D Komu jak komu ale tobie MUSI sie udac,nie ma bata. Moj cykl w ogole był dziwny,prawie cały l czułam podbrzusze..ale zebvy 30 dni trwał to nigdy w życiu tak nie było.. Ech,szkoda gadac, jak do jutra nie dostane to rano zrobie test i tyle..jakos wytrzymam;) kropka ale ten twoj synek ma dobrze,o raju!!!!! powiedz mu ze jest tu taka jedna baba ktora mu zazdrosci jak cholera;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola - wlewasz nadzieję w nasze serca.... daj koniecznie znać bo ja już siedzę jak na szpilkach! a wyobraź sobie że mój synek nie chce lecieć bo tam nie ma piasku :D i nie da sobie przetłumaczyć że będą super wakacje ;-) aaaale, spodoba mu się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Ale zmokłam wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:O poleciałam po młodego do szkoły bo w samej bluzie rano poszedł i mu kurtałke zaniosłam wziełam plecak bo do kumpla poleciał :) I po tem do przychodni. Ale niestety miałam pecha bo tej fajnej połoznej nie było która mi zawsze wyniki tłumaczyła itd. moja ginka jest 1 raz tyg we wtorek oczywiscie obstawiona :o ale powiedziałm tej w recepcji z enie było @ ż ebyło lekkie plamienie, że test był negatywny że biore leki ( luteinke ale jej nie mówiłam jakie :D ) i powiedziała że jak przyjdę to mnie ginka na 100% przyjmie nie wiem tylko czy jeszcze do prywatnej dzwonić i sie pytac :O bo troche jej nie ufam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze , życzę Wam udanego weekendu i słonka dużo. U nas na razie słonko świeci ale ma padać niestety , we wtorek 9 stopni , koszmar. POla , Maam pisać newsy jak coś nowego ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) test ujemny;(;(:(:( @jeszcze nie ma:(:(:(:( jedziemy dzis do Poznania,wracamy jutro buziaki dla was,miłego dzionka mimo deszczu i ziąbu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola - dzięki za info, chociaż smutne. ale myślę sobie że jeszcze nie wszystko stracone... ja nadal zaciskam to i owo... nuska - oj, pogode zapowiadaja beznadziejną. nie mogło to wytrzymać chociaż 1 dzień?? jak te dzieci jutro pójdą do tej komunii. a my bedziemy się kisić w domu po komunii wszyscy. Ech.. Normalnie mam coraz bardziej dość tego kraju, poważnie, coraz częściej sie na tym łapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeeeeee jak nie będziecie pisać, to zobaczycie: następną stronkę też Wam zgarnę ;-) acha, a ja po fryzjerze a dzieci pospały dzisiaj do....... 8.30!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Wam jeszcze napiszę, że starszy synek zakomunikował dzisiaj babci, że bez braciszka nigdzie nie jedzie :-D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.............. ale pogoda brrrrrrrrrrrrrrrr Pola daj znać co u Ciebie...może jednak .....wiesz jak bardzo czekamy na dwie kreseczki...Maam a Ty kochana - plamienie czy @ hmmm Kropeczka słodkie - ale masz mądrego synka :) Dziewczyny wczoraj miałam dość- Konrad poszedł spać z Norbertem na nasze łózko i jak wstał to małego zostawił i Norbert spadł ....serce mi zamarło na szczęście nabił sobie tylko guza na czole ale uwierzcie, że nie wypuszczałam go z rąk przez cały dzień..... Za to na turnieju ............było 73 zespoły i to od maluchów do nastolatek, różne rodzaje tańców- a nasze maluchy wyglądały i tańczyły rewelacyjne aż jury wstali i bili brawo-no i zajęli..............drugie miejsce- zasłużenie, ale nerwy przy ogłaszaniu wyników- impreza super :) i wielki sukces naszych dzieciaczków. Milej niedzieli kochane - my mieliśmy w planach basen i park ale pogoda tylko zachęca do siedzenia w domku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ kochane :D:D:D U mnie podobnie jak u was pogoda do bani :O nic się nie chce tylko spać :( wczoraj aż do 14 w wyreczku leniuchowałam z mężem :) po tem imieninki mojej mamy :) a dzisiaj ponownie laba jakies pranko ,obiadek tez juz mam gotowy dzisiaj łatwizna krupnik i zapiekanka ze szpinakiem :) więc luzik :) Co do mnie to mhy...@ nadal nie mam było tylko te plamionko o którym wam pisałam :O czuje co jakis czas jajniki takie łaskotanie i troche jak by ucisk na pecherza, ale jak sikam to nie boli :O boje sie że u mnie cała ta owu sie zblokowała albo jakies zapalenie jajników mnie dopadło WRRRRR:O:O:O bo ciąży absolutnie pod uwage nie biorę :D POLA- ja jeszcze poslady zaciskam :D:D:D a jak by sie jednak okazało że @ sie pojawi CZEGO ABSOLUTNIE CI NIE ŻYCZĘ !!!! to nastepny miesiąc i tak TWÓJ :D a opóźnienie może byc spowodowane zmiana klimatu . KROPKA- cudny starszy synek :D juz widac jak o baracie myśli :D tylko pozazdrościć :D Co do wyjazdu do egiptu to mój synek leci z tesciowa 1 lipca do hurgady. A jak tam młody toleruje jabuszko i marchew ??? IZA- życze szybkiego zagojenia śliweczki ❤️ wcale ci się nie dziwie ż esie wściekłaś na chłopa ja bym mojego chyba zabiła hihihi:D a kiedy fotki na nk wkleisz jak Paulinka tańczy ??? JULY- jak tam Antos i Zosia ??? NIKE_M- co u ciebie jak Adaś ??? EVIKA- emocje juz po komuni opadły to klikaj co u ciebie ??? MAGDALENKA- ❤️❤️ KISA- kochana jak cos to wystarczy sygnał ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki:) wiem ,ze czekacie na te nasze 2 kreski,no ale ja wam ich i tym razem nie dam:( po 3 dniach spoznienia @ nadeszła z wielkim hukiem w nocy:(:( . Miałam olbrzymią nadzieje ze nie przyjdzie,nigdy w życiu nie miałam takiego spoznienia:( Jakos sie cały dzien trzymałam a pod wieczor cos we mnie pękło i sie zryczałam mojemu w rękaw... On cały czas jest pewny ze w koncu nam sie uda a ja juz wątpię... mAAm-kochana,ja trzymam kciuki za ciebie,moze akurat, musisz powtorzyc test lub zrobic sobie bete.Zaklinam by to była ciąża!!:) Iza- gratuluję córeczki i jej tanecznych sukcesów:):):) Dobrze ze synciowi nic powaznego sie nie stało..Jeszcze nie raz sie rąbnie w główke;)..byle nie za mocno Ja zaczęłam 24 godz dyżur wiec pisac tu bym miała co czytac Raju,jak te moje chłopy sobie do jutra beze mnie poradzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja kompletnie nie mysle że to ciąża bo nie ma raczej wogle takiej opcji na 100% to może 1% że się udało , mam strasznego stracha przed wtorkiem mam nadzieję ż emnie przyjmie ginka państwowa bo fajna babka z niej do prywatnej starciłam jakos zaufanie bo zblokowaniu owu i obawiam się że własnie te plamienie i brak normalnej @ jest z tym związany :( więc prosze mi tu nie chlipac kochana bo Twój chłopinka ma rację że wkońcu nam się uda D❤️ tulę cię mocno ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane....Pola wszystkie miałyśmy nadzieję że dziewczyny nie mozecie się podawać - wszystkie nie raz płakałyśmy przez @ ...ale same wiecie, że warto..... Maam a może.... Kisa jezeli nas czytasz to pamiętaj, że my wszystkie tulimy Cię bardzo mocno i mamy nadzieję że wszystkie kłopoty szybko się skończą....już niedługo roczek .... Evika ja czekam na Twoją kawę :) Dziewczyny u nas tragedia - dzielnica podtopiona, rzeki wylały- dzisiaj widziałam sam dach- domku koło rzeki- serce pęka- zimno, pada , pada....tyle tragedii- ludzie zostawiają wszystko...niech pzrestanie chociaż padać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Evika zaspała to ja na kawkę zapraszam. Pola przykro mi że jednak @ się pojawiła - miałam nadzieję że będzie inaczej. Ale Twój chłop ma rację - udało się parę lat temu uda się i teraz....dzidziuś czeka na odpowiedni moment żeby się pojawić ;-) Znam jedną parę która podobnie jak Wy ma syna w wieku szkolnym i od dłuższego czasu starali się o rodzeństwo dla niego i tak jak Wy budowali dom. Dom wybudowali, następnym krokiem miało być w końcu in vitro ale się obeszło bo los chciał inaczej - ciąża naturalna! Także uśmiechnij się słonko bo i Was to spotka - zobaczysz!! mAAM, jak u Ciebie dzisiaj? Poszłaś w końcu na betę? Niby testy negatywne ale takie dziwne plamienie - no no no....;-) Kropeczko czemu piszesz że synek twierdzi że tam nie ma piasku? Gdzie dokładnie lecą? Ja tam byłam i piachu było tyle że nie jeden zamek można było zbudować. Iza w wawie też pada od piątku ale nie ma takich strat jak u Was. To musi być straszny widok :-( Trzymaj się... A u nas ok. Młody odtransportowany do przedszkola, młoda do babci a my do roboty. Wczoraj mieliśmy imprezkę imieninową Zosi i wszystko super się udało. Razem z Antosiem piekłam ciacho i babeczki i mial frajdę jak ciasto wyrabiał...A i z nowości - Zosia po malutku po wolutku zaczyna chodzić...ale zanim pomaszeruje pewnym krokiem to jeszcze troszkę potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July- to wszystkiego najlepszego dla Zosi- sto lat :) Ja w sobotę robię imprezę urodzinową dla Paulinki dla koleżanek a w niedzielę dla rodziny...pracowity weekend ale ...Paulinka już nie może się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja po komunii, jak Wam pisałam, moja siostra z nogą w gipisie, wszyscy ją wczoraj odciążali jak mogli a ona i tak ciągle kuśtykała to tu to tam. potem ją obie nogi bolą jak przeciąży. a dzisiaj z samego rana tel. od nich (siostry i szwagra) że maja alarm powodziowy, rzeka koło nich już z jednej strony wylała (wały puściły), że mają się pakować i czekać na sygnał ewakuacyjny. mój brat i M pojechali do nich im pomóc. a ona z tą nogą.... no mówię Wam, fatum! pola - ściskam Cię strasznie mocno, nieprawda że się nie uda! Przecież wszystko jest ok, MUSI sie udać! Maam - nadal zaciskam poślady.... nie dziwię Ci się że straciłaś zaufanie do tej prywatnej. mam też nadzieję że państwowa cię jutro przyjmie! oj, miałam straszną nadzieję że obie zaciążyłyście w jednym czasie!!!! :-( :-( :-( co do malutkiego to na razie jest na soczku z marchewki, pije jak smok :-) myślę że moim drugim krokiem będzie jednak podanie mu banana łyżeczką coby sie do łyżeczki nie zraził... iza - gratulacje! musi być super widok jak takie dzieciaczki tańczą a jeszcze jak tam jest własne dziecko to dopiero... co do norbercika to życzę żeby wszystko sie szybko zagoiło! july - mój synek leci do Sharm El Sheik. Gratuluję postępów córeczki!! Ja z utęsknieniem czekam aż mój brzdąc zacznie chociaż siedzieć. Wczoraj na imprezie był do rany przyłóż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu fiu fiu no to Kropeczko ja tam nie wiem czemu on taki niechętny - ja mogę lecieć zamiast niego :-) A tak na poważnie - tam jest pięknie - później nie będzie chciał wracać. Już mu zazdraszczam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Rany,widziałam dzis w wiadomosciach podtopienia,tragedia dla ludzi, uciekac z własnego domu,wszystko zostawiac.... jak wojna,Boze,niech juz nie pada i rzeki opadną..Iza,Kropka-trzymam kciuki za wasze rodziny i znajomych. mAAm_czemu sie nie nastawiasz? przecież brak @ najczesciej oznacza ciążę;) nie bedziesz robic tescika? july-dzieki,za budujące słowa,sieją one nowe nadzieje:)SZok,ze Zosia juz zaczyna chodzic,jak ten czas szybko leci..No to teraz oczy dokoła głowy i za Zosią będziecie pędzic:D kropka-mi tez sie wydaje ze w Egipcie jest piasek.Nigdy tam nie byłam ale na folderach wszedzie jest..Nawet jak nie bedzie to bedzie mnostwo innych atrakcji dla małego;) A w Turcji któras była??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×