Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

czesc u mnie wszystko dobrze mała cudna poród lekki wazyła 3450 mAAm wysłalam esemesa zaraz po porodzie ale oczywiscie na start numer teraz dopiero sprawdziłam na nk spi ladnie jak narazie jest grzeczna w nocy spi ładnie niemam czasu nawet was poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta gratulujemy - no widzicie moje kochane nie ma co sie bać ;) działać i rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki powoli zaczynam oswajać się z myślą, że będzie Aleksander a nie Ola, dziękuję za wasze wsparcie bardzo mi pomogłyście :) Koteczek- Jeżeli chodzi o pomyłki usg to lekarka powiedziała, że na 100% facet...cóż w mojej rodzinie jeszcze żadnej kobiecie od dwóch pokoleń nie udało się urodzić dziewczyny..widać nie jestem wyjątkiem :P Może stąd też takie parcie na dziewczynkę u mnie :( mAAm- jeżeli chodzi o matematyczkę to obserwuj jaki będzie miała stosunek do Twojego chłopaczka. Wiem co mówię, miałam wychowawczynie, która nigdy mi nie stawiała ocen za prace plastyczne z góry zakładając, że to ktoś mi zrobił, bo przecież 8-9-cio letnie dziecko by tak nie umiało. Mama moja wykłócała się z nią co niestety pogarszało sytuację. To jest pikuś, ale miało to wpływ na moje poczucie własnej wartości, co się ciągnęło przez długi okres mojego życia i bardzo blokowało w wielu sferach. Pamiętaj, że u dzieci takie rzeczy pozostają zakodowane gdzieś głęboko w główce. Iza- na kawkę się piszę, w sumie wolę rozpuszczalną, ale w Twoim towarzystwie nawet "bagienna" będzie pyszna :P U mnie Adaś też chciałam aby był innej płci. Jednak wieść, że to facet nie dobiła mnie tak bardzo bo wiedziałam, że nie jest to moja ostatnia ciąża. A teraz obawiam się, że ciąży więcej nie będzie, chociaż chciałabym mieć więcej niż dwójkę. A co za tym idzie szans na córę już nie ma :) July- z Tobą kawusia również chętnie :) nuska- dobrze, że teściowa widziała co się dzieje z babcią to może zapanujecie troszkę nad starczymi wybrykami? Daj znać jak się dalej potoczyły sprawy :) Dobrze, że synio ma się dobrze, a w szkole tak to z dziećmi bywa raz chcą się bawić, potem już nie. Dawaj znać jak Donia, napewno wszystko będzie dobrze. A Ty kobietko kuruj się :) Eviczko- zdrówka dla Bartusia. Może wypróbuj scopolan tylko nie wiem od jakiego wieku można podawać, mój Adaś po nim momentalnie przestawał wymiotować podawaliśmy 1/3 czopka. W ten sposób uratowaliśmy go kiedyś od szpitala gdy nam się odwadniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetko- gratuluję lekkiego porodu, oraz cudnej dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nike :) Ale mam dzisiaj lenia- meczę się z przelewami ale mi idzie ;) oby do 15... Norbert jest już takim słodkim misiaczkiem i tak uwielbia się tulić, przytulać - słodki ten mój misiaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę bo zamówiłam u zegarmistrza zegarek na komunię dla chrześniaka i muszę odebrać :) Co o nim myślicie??? http://gadzetomania.pl/2008/03/10/casio-g-shock-gw-9200-zegarek-ktory-ma-prawie-wszystko Potem jadę poszukać jakiegoś narożnika z szerokim spaniem, bo przerabiamy sypialnię na pokój, który będzie pełnił rolę gabinetu, gdyż nie mamy gdzie pracować :(. Udanego weekendu kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- suuper to ucałuj Misiaczka swojego od ciotek z kafe :) Mam nadzieję, że mój chłopaczek drugi też będzie taki przytulaśny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nike bardzo ładny ten zegarek - ja osobiście lubie casio- nie nosze zegarków ale swojemu m często kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane to zapalenie ucha:( Od tego te wymioty, nieprzespana noc i cała reszta:( Dostaliśmy antybiotyk. Ech, z jednej strony ogromna ulga, że to nie jakiś rotawirus a z drugiej strony złość i smutek, bo robi się cieplutko, przyjemnie a Bartuś w domu:( A poza tym za tydzień wyjazd na komunię na drugi koniec Polski, ech, nie wiem czy Bartuś do tego czasu wyzdrowieje. Jeśli nie, to zostanę z synkiem w domu i nigdzie nie pojedziemy:( Uciekam do małego bo ciągle tylko płacze:( Anetko - gratuluję z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviczko dobrze że to tylko zapalenie ucha. Ja myślę że Bartuś spokojnie wyzdrowieje do tego czasu - szybko zareagowaliście, od razu diagnoza, antybiotyk - zobaczysz że już w niedzielę będzie się lepiej czuł. U nas tak było z Antosiem - po dwóch dniach od pierwszej dawki antybiotyku nie było widać choroby u dziecka :-) Głowa do góry! A tak wogóle to jaki dostał antybiotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ...napewno wyzdrowieję Bartuś do wyjazdu - nie dziwię się że płacze- to podobno straszny ból ...Paulinka też miała problemy z uszami .... Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kochane tylko przyjechałam na chwilkę do pracy przed sekundą, dzwoni mąż i mówi że mały dalej wymiotuje, łącznie z podanym mu antybiotykiem:( I teraz to już naprawdę nie wiem co ja mam robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika żeby Bartuś się nie odwodnił- lekarz powinien Wam dać coś na wymioty .... zapytaj w aptece może można coś kupić bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilką dzwoniłam do lekarza Bartusia, jeśli Bartuś jeszcze raz zwymiotuje (bo zwymiotował cały antybiotyk co mu podałam) to po południu dziś dostanie zastrzyki. Normalnie można się załamać:( A na wymioty nic nam nie przepisał:( Może sama kupię orsalit i podam małemu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika zapytaj w aptece czy można maleństwu podać - jak uspokoi mu się żołądek to napewno przyjmię antybiotyk - cholerne choróbska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika u nas wymioty przy chorobie to norma. Poczekaj z zastrzykami bo czasami Adaś wymiotował mi jeszcze dwie dawki antybiotyku (widocznie jakieś śladowe ilości zostawały) a potem już było dobrze. Patrz jedynie czy się nie odwadnia. Dobrze jakbyś podawała mu stopniowo po łyżeczce gastrolit, tylko nie wiem czy jest to bez recepty. W aptece na pewno znajdzie się coś podobnego jak nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Ja już od godziny na nogach a oddałabym królestwo za 2 godziny snu ;) Jeszcze dzisiaj wszyscy razem spaliśmy hmmmmmmmmm ledwo wstałam :( Pogoda jak na razie też do bani- ale mam nadzieję że wyjdzie słoneczko i pójdziemy z miśkami do parku :) Evika jak Bartuś - daj koniecznie znać .... Idę robić kawę ZAPRASZAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dużo nie poklikam bo ledwo klikam :O wysypało mi uczulenie :O a mnie niestety dopada na palcach dłoni więc mnie swędzi jak cholera i klkam do was prawą ręką :O dzisiaj siędzimy w domku bo na mazurki nie jechałam :O wczoraj dostałam zastrzyk i dzisiaj tez mama o 16.00 i już jest lepiej choc zastrzyk boli jak cholera bo domiesniowy ale tak lepiej chodze po nim tak snięta jak naćpana :O ale u mnie złozyło sie pare pyłków na które mam alergie w tym samym czasie i jeszcze przy tej pogodzi ....a szkoda wdawac się w szczeguły :O powiem tak ż ejuz jest duzo lepiej :) za 2 dni będzie juz pewnie ok :D całuje was bo juz nie mam siły klikac więc tylko was poczytam 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie mi za nieobecność jutro mam synusia komunie wiec rozumiecie :) odezwe sie :):) całuje was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane u nas dalej pogoda do d...ale udało się wyjść do parku jak słoneczko zaświęciło- Norbert nie chcialł zejść z huśtawki- ale miał radochę :) Magdalenka napewno będzie cudnie na uroczystości :) Maam jak uczulenie ? przeszło..... Lecę zaraz z Paulinką na basen- miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek. Evika, jak Bartuś? Mam nadzieję że już czueje się lepiej? Dan znać konieczie. mAAm jak uczulenie? Możesz już klikać bo brakuje tu nam Ciebie :-) zmykam na kawkę i mam nadzieję że zaraz na topiku się rozkręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Evika daj znać jak Bartuś ... July :) zapraszam na kawkę .... Ale mam dzisiaj młyn w pracy... ale piszcie dziewczyny,,,,, Wczoraj zrobiłam sobie pazurki - wprawdzie wolę francuski a teraz mam wtopione srebne romby- ale najważniejsze, ze nóżki też teraz mam ładne :) i można klapki ubrać - tylko gdzie to słońce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Dzisiaj juz o niebo lepiej :D juz nie swędzi tylko 1 plec troche nieładnie wyglada bo jest żółty od masci ale uczulenie zeszło i już palec nie wygląda jak wielki serdel :) oczywiście roboty mam troche do nadrobienia ale dam sobię radę :D IZA- gratuluje manikiuru :D i kochana może wkońcu jakąś foteczkę wkleisz na NK bo nam obiecujesz i obiecujesz i na tym się kończy:p JULY- tak jak pisałam dzisiaj juz o niebo lepiej :D i oczywiscie jestem jak najbardziej za spacerkiem :D chyba nam się wkońcu ciepełko robi :D MAGDALENKA- jak po komuni Kondzia ??? czekam na wieści :D i mocno sciskam :D EVIKA- jak tam sesja w plenerku juz zrobiona ??? Ola wygladała ślicznie jak księzniczka :) Napisz jak Bartuś mam nadzieję że uszko juz lepiej ,ale co do wymiotów przy zapaleniu ucha to mój siostrzeniec ma je zawsze :O więc teraz jak tylko Bartuś bedzie wymiotował to uszka sprawdzajcie ( czego oczywiscie mu nie życzę ) NUSKA- bardzo dobrze ze tesciowa wkońcu sie włączyła nieco w opiekę nad babcią bo szczeże mówiąc już dawno powinna to zrobić biorac pod uwage fakt ze macie dwoje małych dzieci :O Ale wiem też ze pewnych żeczy nieda się przeskoczyć :ONuśka a po jaka cholęrke ty się pchasz w te rujiny ośrodka :) ANETKA- mała śliczniutka i słodziudka :) A na fotkach z bartem ...widac ż ezakochany :D oj łatwo z nim kawalerowie córy nie będą mieli hihihi:D Kotek napisz nam jak ma niunia naimię bo nawet nie wiemy :o no chyba że ja ciemna masa jestem i przeoczyłam :D napisz nam jak się chowa :) KOTECZEK- jak tam juz wszystko gotowe w domku :)? I co ty piszesz o jakis donosach sasiadów :o rany jakieś padalce ci się trafiły :O I wszystkiego naj , naj dla Majeczki z okazji kolejnej miesięcznicy ❤️ NIKEM- kochana nie nastawiaj się jescze na chłopaka :) bo ja tez miałam w rodzinie przypadek ż e3 razy pokazywało z echłopak a urodziła się dziewucha :D mało tego kuzynka miała juz wszystko kupione dla chłopaka i pokoiczek gotowy wytapetowany w samochody :D a tu taka niespodzianka była :) aż nawet przy porodzie jak jej lekarz oznajmił z ema dziewczynke to powiedziała " jak to przeciesz miał być chłopak " hihihi:D ale tak serio nawarzniejsze by było zdrowe tak jak piszą dziewczyny :D KIKI- co u ciebie jak staranka ??? ja w tym miesiącu startuje z ćwiartką ćwiartki Clostibegyty od 2-5 dc zobaczymy czy cos to da bo w tym miesiącu to właśnie mnie nawiedzać zaczyna @ bo i z powodu wyjazdu mojego M kijowo ze starankami w tych dniach było :O POLA- HALO, HALO, HALO, HALO, ???? wmurowali cie w fundamety czy co ?????? KISA- HALO, HALO, HALO, HALO,HALO,HALO, HALO,HALOMY WCIĄSZ TU JESTEŚMY I MYŚLIMY O TOBIE I PAMIETAMY WIĘC KLIKNIJ CHOC SŁÓWECZKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co u pozostałych pań ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki...jest jeszcze kawusia???? W weekend byłam na wsi u rodziców...jak ja tam lubię bywać...Tato ma ogonek w postaci wnuka, mama gotuje obiadki a ja jestem WOLNA od wszelkich obowiązków. Strasznie tam odpoczywam, chociaż jak już wracam do domu to czuję się straaasznie zmęczona (niezły paradoks, prawda?) Tylko Adasiek mi coś się pochorował, w nocy miał 38 st. ciągle smarka i pokasłuje, takim to sposobem siedzimy dzisiaj w domku i się wygrzewamy. mAAm- właściwie to sama na tym usg widziałam jąderka więc chyba by musiał jakiś cud się wydarzyć jakby okazało się, że to kobietka. Ale dziewczynki pogodziłam się już z tym faktem. Owszem smutno mi, że nie będę miała córy, ale już nie popadam w depresję, jak to było zaraz po usg. Zresztą tłumaczę sobie, że chłopcy mają łatwiejsze życie, mogą realizować swoje ambicję bez oglądania za siebie. Kobietki zawsze muszą godzić pracę z domem i dziećmi, nierzadko rezygnując ze swoich pasji i aspiracji zawodowych. Evika- jak Bartuś? Daj znać co i jak :) magdalena- jak po komunii? iza- gratuluję pazurków, narobiłaś mi smaka i chyba się też jakoś wybiorę na manicure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKE_M- fajnie że odpoczełas sobie :D Zdróeczka dla Adasia duzo ,dużo ❤️ A co do dziewczynki to ...mi tez się marzy ale łapię sie coraz częściej na tym że chyba z drugiej strony wolała bym drugiego chłopca :D bo juz wiem co i jak i ciuszki jeszcze mam :) ale tak serio to i tak każda z nas się cieszy czy to chłopak , czy dziewczynka bo wkońcu dzidzius jest chciany i wyczekiwany :D Ok uciekam kawke robic któraś się skusi ??? (''''''''')o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKE_M- proszę bardzo cieplutka kawunia z mleczkiem (''''''')o i kawałeczek ciasta cytrynowego też do kawci daję :) {&&&} :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A reszta dziweczynek to gdzie ???? Pisac mi tu baby jedne bo całe ciacho z NIKE_M zjemy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmm.....pyszne to ciacho :) Kobietki piszcie bo niedługo nic nie będzie :) Kawusia też dokładnie taka jak lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKE_M- a jak Adaś juz lepiej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×