Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witam sie z wami kobietki i dopijam resztki zimnej kawki;) Wstalam dzis o 10 30 tzn wsztalam rano by wyslac chlopakow w swiat,poszli a ja z powrotem razem z kotami pod kołdrę i od 8 30 do 10 30 jak zabita.;) Historia z kurczakiem wcale nie miała byc smieszna hihihi;) ale ciesze sie ze was rozbawiłam:)) Moze dlatego tak wyszlo bo ja w ogole za miesem nie przepadam,najchetniej bym nie kupowała ale mam chlopów w domu i musze im dawac. Iza- podziwiam cie ze taką pompe robisz,ja zawsze na latwizna szlam,sala zabaw i tyle;) Ale idą 10 urodziny i zastanawiam sie nad czyms bardziej wyszukanym,w koncu okrągle 10 lat,wypada sie postarac. Miałam nadzieje ze w nowym domu juz zrobimy dyszke ale raczej nie zdążymy. Nuska- wiem co znaczy grzyb-kiedys jeszcze na innym mieszkaniu tez walczyłam, trzeba by chyba wysuszyc i docieplic,a to mnostwo roboty i kasy.Zyczę słonca ,słonca i jeszcze raz slonca:) Moj mały dzis przyniosl dyplom 4 miejsce w konkursie 3 klas "kiedy wiosna majem rozkwita"- ale dumny jak paw, juz nie bede mowic kto tę prace robił;);) Ok,mamcia tylko pomagala;);) A testy trzecioklasisty podobno dobrze poszły,nie wiem co to znaczy,,ale pani tak mu powiedziała,chyba sie przejde do szkoły. mAAm- goscie szaleją?? Mam nadzieje ze nie mieszkasz na terenach zagrozonych powodzią? A łazienki- zaraz wkleje kilka linkow dla Izy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, to tylko kolekcje płytek,bo układ łazienek mamy zupełnie inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambus -mnie sie bardziej inca bambus podoba dla dzieci, z tym że Bartek chce mniej zielonego koloru a bardziej brąz i beż wiec jakos to trzeba bedzie ułożyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten merbau tu jest troche inny bo on jest taki wpadający w czerwony i stąd jasny gres z czerwonawą poswiatą,do gresu mam tez ladną mozaikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja dzisiaj mam30 urodzinki męża wraca wieczorem z paryzewa :) i pichce mu niespodzianke bo spotkanko ze znajomymi jutro więc wybaczcie ze mnie dzisiaj i jutro nie będzie 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dzięki dziewczyny, synek dzisiaj pierwszy dzień nie miał temperatury, a w nocy teściowa jeszcze mu dawała lek na zbicie gorączki. bardzo cięzko przeszedł tą jelitówkę. Jak nigdy dotąd. To nie było od ich jedzenia bo zaczęło go brać przed wyjazdem. straszny stres, ale najwazniejsze że już po i teraz mały w końcu korzysta i się cieszy wyjazdem. bidulek kochany. siostra też już dzisiaj pojechała do domu wszystko układać z powrotem i rozpakowywać. I wszystko na jednej nodze... Tato skończył tymczasem lampy ale wiadomo że to nie koniec. Ale na razie przerwa. Chyba wyjadą z mamą na wieś póki co. Na razie wszystko się troszkę poukładało. Co za rok, ech.. Nuska, Iza - strasznie Wam współczuję tej wilgoci. My na szczęście już uszczelniliśmy dach i nie leje nam się do pokoju. Zupełnie inna atmosfera. Iza - nie dziwię się że tak dopracowujesz urodzinki córeczki. Dla mnie takie sprawy też są b. wazne, i ta radość dziecka!! Bezcenne! pola - ale heca z tymi kurakami. Ale nie dziwię Ci się, mnie też mięso często śmierdzi. Ja wogóle mam jakiś wyczulony zapach, wszystko wyczuwam. i śliczności te łazienki. mnie się też bardziej podoba ten bambus a mała łazienka ta jasna :-) bardziej przestronna sie wydaje.. Teraz wszystko takie piękne. Aż trudno się zdecydować.. mAAm - i jak wyniki?? i wszystkiego najlepszego dla męża! i super że udało się przełożyć tą zieloną szkołę. july - jak humorek? już pewnie przeszło? Oki, ide spać bo padam na pyszczek. Pierwsza noc bez stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Ja już od 5 na nogach bo później Norbert nie da mi nic zrobić :) Domek wysprzątany, dekoracje są ...teraz tylko jedzonko i słoneczko wychodzi- aż żyć się chcę :) Pola kochana BBBBBBBBBBBBBBBBBBBardzo mi się podoba zwłaszcza, ze mam matę u siebie w łazience i powiem Ci, że jestem zadowolona z matowych płytek i bardzo ładnie wygląda połączenie brązu z kremem , czeka mnie robota małej lazienki na górze i też myślałam coś o zieleni... gres też się sprawdza w domku, ja mam w przedpokoju duże płytki z jasnego gresu i bardzo mi się podobają :) Kropka ale dobrze, że synek już zdrowy - teraz już mogą spokojnie wypoczywać :) Maam - usprawiedliwona nieobecność ; ) July humorek lepszy ? Aż wstyd się przyznać ale jak ja się wczoraj zdenerwowałam na Paulinkę ....ale później przeprosiłyśmy się i porozmawiały -ale pewnie dopiero wszystko przede mną okres dojrzewania.... Kochane lecę bo Norbert się nie cierpliwi- dużo słoneczka i miłej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impreza suuuper, ale mam dość.....dobrej nocy kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Kawkę podaję:) Tak z samego rana:) U nas weekend bardzo udany, spacery...., jeziorko, miło, przyjemnie i co najważniejsze słonecznie i ciepło:) Musiałam się zrelaksować, bo przede mną najtrudniejszy tydzień w całym roku w firmie, w której pracuję. Acha no i obowiązkowo zdjątko specjalnie dla Was na NK chodzącego już samodzielnie mojego Bartuśka:) Co u Was? Jak minął weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Evika ale miła niespodzianka :) Ja chętnie kaweczkę poproszę ... Ja od dzisiaj na urlopie- miałam w planach dzisiaj myć okna po kolei ale pada deszcz i dzisiaj sobie opuszczę od jutra zacznę ;) Norbertowi urósł trzeci ząbek - dwójka na dole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika gratulację dla Bartusia :) Kropka jak synuś ? chyba zadowolony ? Maam urodziny napewno się udały ;) jaki prezent zakupiłaś mężowi ? Nuśka jak powódz ? Pola dzisiaj jeszcze w domku ? Koteczek miałaś się odzywać :) July, Kisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - fajnie że jesteś:) Napisz coś więcej o udanej imprezce urodzinowej:) Czekam na newsy:) Współczuję deszczu, u nas cieplutko i słonecznie, śliczna pogoda, wiec wysyłam troszkę słoneczka:) No kobietki wstawać już!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i napisałam do was i wżarło mi posta!! Wr!!!!! Iza napisz coś wiecej jak po urodzinkach córci, jak udała się imprezka. Czekam na relację:) Goście zadowoleni! Napisz nam wiecej, czekamy na newsy:) KOBIETKI WSTAWAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika dziewczynki przezadowolone :) Ciągle chciały żebym robiła konkursy i zabawy ;) Jednego nie przewidziałam, że 2 obrusy nie wystarczą ;) Mogę pracować już jako Kulturalno- Oświatowy specjalista ;) Evika w tym tygodniu macie koncert Wodeckiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że imprezka się udała. Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka:) Tak Izuś, w tym tygodniu mam koncert Wodeckiego w firmie. Szczerze mówiąc jestem bardzo ciekawa jak wygląda, zachowuje się i śpiewa na żywo:) Denerwuję się już tymi imprezami, bo mam ich w tym tygodniu aż trzy! Czwartek - piątek - sobota. I wszystkie trzy sama organizuję po 140 osób na każdej imprezie. Mam stresa jak co roku z resztą. Ech, tak bym chciała aby już minął ten tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie córcia ma urodziny za 7 dni, a Bartuś za 10 dni:) Zastanawiałam się nad wspólnym tortem podzielonym na dwie części, jedna cześć dla 9 letniej panienki a druga część dla mego małego roczniaka. Czy to dobry pomysł? Jak myślicie? Nie chce mi się robić dwóch tortów, bo kto to później zje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika trzymamy kciuki za imprezy :) Powiem Ci że ja lubię takie zamieszanie- stres mnie mobilizuję do pracy... wprawdzie teraz teraz to luz... ale w poprzedniej pracy- obroty na 180 stopni codziennie i troszkę mi tego brakuje- może to głupie ale tak jest :) A pomysł z tortem jak najbardziej tak...tylko musisz jakoś fajnie to połączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś - dziękuję :) Wiem o czym mówisz kochana.... Wiesz, mnie też stres mobilizuje i muszę Ci powiedzieć, że im więcej mam pracy tym szybciej z nią się uwijam i działam błyskawicznie. Gdy pracy jest mniej to wówczas zmobilizować się do niej ciężko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D U mnie słoneczko więc jak gdzieś go brak to podsyłam :) po urodzinkach tez super wszystko się udało i była imprezka do 3 rano gril, ognicho i spiewy przy gitarze :D oraz grad wielkosci orzechów laskowych który dopadł nas na samym poczatku :O ale wiski rozgrzewa momentalnie :D Co do prezeciku to mezus już dostał psiulka wczesniej więc przysłowiowo żona przewiazana kokarda musiała mu wystraczyc hihihi;) co do bety to była 2 cos juz nie pamietam co prawda nie wiem jak to sie ma do wyniku bo norma jest tam podana od 6 tyg a u mnie mógł byc 3-4 tyd tak jak mówiła ginka i miałam miec od tego podane normy więc cos im sie popierdzieliło w laboratorium wię ci tak czekam na @ jutro podlece do ginki bo jest w pracy :O wczoraj ostatni dzień luteiny i powinna niebawem być @ zobaczymy jak to będzie :Ojak nie to cos na wywyołanie mi da :O EVIKA- a ja osobiście jestem za dwoma tortami :D bo urodziny to takie szczegolne swięto kazdej osoby i my dorosli mozemy nie przywiazywac takiej uwagi do tego jak dzieci :) bo w dniu urodzin każde dziecko chce czuc się te jedyne :) Tym bardziej ż eto pierwsze urodzinki Bartunia więc chyba bym sie przemogła z dwoma imprezkami :) bo przeciesz w zwiąsku z tym że dzieciaczki sie blisko siebie urodziły to nie oznacza z emusza miec jeden tort i jedna imprezę :O przepraszam jesli cię uraziłam ale takie jest moje zdanie może dla tego że u mnie urodziny sa zawsze obchodzone po mimo tego ż ektos jest pełnoletni,ale wiem o co ci chodzi że masz w kruciutkim czasie miec dwie imprezki ....Bartuś przeuroczy jak zawsze :D KROPKA- ciesze się ż esyncio juz lepiej :) i ż emoże wkońcu kozystac z uroków egiptu:)ja ci powiem ż eten rok to u mnie tez do udanych nie nalezy :O a jeszcze go tyle zostało :O:O:OZdrówka dla TATY❤️ IZA- super ze imprezka się udała :D i Paulinka zadowolona :D KOTECZEK- buziaki dla dzieciaczków👄 NUSKA- kotek jak tam u was? mam nadzieje ż ejuz nie pada i że was nie zalało :O KIKI- rany przeraziłam się jak fotke w NK zobaczyłam :O kotek co u ciebie pisz! Mam nadzieje że was nie zalało :O POLA -łazieneczki CUDNE!!!!!!!!!!! MAGDALENKA ❤️ KISA- jeszcze raz dziękuje za życzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze. Wczoraj była nawet fajna niedziela. Suszyłam pranie w niedziele , obciach , ale przynajmniej wyschło. Dzisiaj znowu pada...;((( Do tego nie chodziliśmy do zerówki przez te deszcze , a od wczoraj mały znowu gorączkuje od zęba. Siłą nie chce go trzymać na fotelu dentystycznym , nie wiem co to będzie , negocjacje nic nie dają, kończą się jego płaczem. Mamy antybiotyk doraźnie... Eviczko ja odnośnie urodzin uważam że ten tort chociaż każdy powinien mieć swój.Nawet malutki , ale swój. Bartuś jeszcze nie rozumie ale córce może być przykro że została pominięta we własnym torcie. Jeszcze teraz są takie możliwości zdobienia ciast i tostów. U nas urodziny dzieci się fetuje zawsze , a zwłaszcza roczki , 18 ...potem to już 25 , 30. Może u Ciebie jest inna tradycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam fajnie że imprezka się udała , czy Twój m to zodiakalny byk??? Normalnie zazdroszczę zabaw do 3 w nocy , ja już 23 i kimono. Iza całuski ;))) Muszę forum przewertować bo nie zapisałam sobie kiedy miałam okres miesiąc temu , a pisałam Wam kiedy dostałam pierwszy po porodzie to może się doliczę , bo nie wiem czy mam się spodziewać @ czy zaczynać bać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko 24 marzec , to w kwietniu też tak miałam po 20 , ale jestem d... że sobie nie zapisałam.;)) To czekam na @ ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, iza, mAAm - jak odchudzanko?? iza - gratuluję kolejnego ząbka mAAm - cieszę się, że imprezka udana! u nas też wczoraj spadł grad. Eviczko - gratulacje dla Bartunia!! Jesli chodzi o urodzinki to mi się wydaje że zależy od dziecka. np. dla mojego starszego synka jest to b. ważna sprawa żeby mieć swój własny tort. to jest dla niego tak jakby symbol urodzin. ja bym zrobiła (i będe tak robić w przyszłości) jedną imprezę ale dwa małe różne torty. mój maluszek jeszcze się nawet nie pionizuje :-) ale rośnie i rozwija się ładnie jak dotąd. dzisiaj idziemy na ostatnie szczepienie tymczasem a następne dopiero jak ukończy 1 roczek. juppi! no, chyba że pomyślę o pneumokokach. wy szczepiłyście swoje dzieci na pneumokoki? jeśli chodzi o starszego synka (dzięki że się pytacie) to już ok. formę prawie odzyskał, apetyt też prawie. wylegują się w majtach w słońcu i nam takie fotki wysyłają z babcią. a u nas - wrrrr. lepiej nie mówić. ide prasować i sprzątać troszkę bo jutro wracają wakacjowicze. myślę jeszcze nad zabraniem dzieci na wieś bo już wiem że 5. lipca wracam do pracy więc potem okazji może nie być. ale jak widzę tą pogodę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×