Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

mAAm- uda się zobaczysz. Może naprawdę masz za mały progesteron? Jak też tak miałam. Poszłaś do gina i to jest najważniejsze, gin znajdzie przyczynę i uda się zobaczysz. Ta Pani ginekolog napewno Ci pomoże i wkrótce będziesz cieszyć się dwoma kreseczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zaproszonko czeka MULAN;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- no ginka tez mi powiedziała że czeka z tescikiem i II krechami na nim na mnie za miesiac :) UWAGA MULAN JEST JUŻ Z NAMI NA NK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się dopisałam i wpisałam namiary :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAn - sliczna kobieta z ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan śliczna rodzinka - kolejny przystojniaczek :) Dziewczyny lecę ...dzisiaj dzień kultury ;) ale na lody też wpadniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- pa pa miłego leniuchowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :-)) ale przestańcie - zrobiona wtedy byłam ;-)) na jakim balu. ale dziękuję - wy też jesteście prześliczne - a tak w ogóle to super odnaleźć twarz z którą sie gada :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN tez uwazam że fajnie widziec z kim sie gada i płacze jak ta @ cholera nawiedzi :) hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale NAS STARACZEK w tym miesiacu nie nawiedzi @ bo cholere zklinam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& I kropka !!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki uciekam do ludzi sie upodobnic i z olejku sie zmyc bo po młodego muszę smigac 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki, wrzuciłam na nk przepis jeden, może któraś wykorzysta. A jeśli chodzi o drugie dzieciątko - to poproszę dziewuszkę :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaraz uciekam - do zobaczenia jutro. PA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!!! ale sie dzieje :) napięcie rośnie lada dzień urodzą się pierwsze topikowe dzidzie :) SUPER Wodnisia proszę nie załamuj się :) głowa do góry .kiedyś w końcu się uda :) mAAm ale Ci zazdroszczę tego opalania .ja dzisiaj 11 godz. w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! A ja już w pracy :) Dzisiaj jest bardzo cieplutko i słoneczko tak ładnie grzeje. A ja wyglądam jak słoń, czuję się jak dwa słonie i nic mi się nie chce. Mulan - ładna z Ciebie dziewczyna i masz ekstra rodzinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! Melduję się, zrobię kawkę i wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-)) już po pierwszym łyku kawy. Evika masz rację dziś pięknie i ciepło, wskoczyłam w sukienuśkę i gołe nóżki mam (troszkę blade) ale już jest coraz przyjemniej. Dziś spałam jak zabita, to chyba przez ten maraton seksualny (hihihihi) ale za to gorzej sie wstawało. No cóż następny dzień starań rozpoczęty. Jutro idę do gina - coś tam czarował mnie i chcę zobaczyć o co mu chodziło :-) Dzień 1 - 36,8 okres Dzień 2 - brak Dzień 3 - brak Dzień 4 - 36,5 Dzień 5 - 36,4 Dzień 6 - 36,4 - śluz mętny, żółtawy Dzień 7 - 36,5 - sucho Dzień 8 - 36,6 - śluz jest już "prawie" fajny (tes ow. negatywny) Dzień 9 - 36,5 - kiepski śluz (test ow. słaba druga kreseczka) Dzień 10 - 36,2 - kiepski śliz (test ow. pozytywny) Dzień 11 - 36,4 - ładny śluz (test ow. pozytywny) ból brzucha i jajnika. Dzień 12 - 36,5 - ładny śluz jak widzicie chyba jestem w trakcie owulacji, wczoraj ból brzucha był spory i jajnik tez dawał o sobie znać - ciekawe czy jajeczko pękło ????? myślałam ze dziś tempka skoczy ale jakoś jeszcze sie trzyma na niskim poziomie. Ale jutro liczę na skok ;-)) Trzymajcie się i mówicie co tam u was - tylko ja jestem w trakcie owulacji ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Wczorajszy dzień udany :) A dzisiaj nic mi się nie chcę...znowu jakieś głupoty mi się śniły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kobietki jak Wy, ale ja jestem dzisiaj taka zaspana, że szok. Nie mogę normalnie się obudzić, nie wiem co mi jest, cały czas ziewam i najchętniej to bym zasnęła gdzieś pod biurkiem :) MUlan - fajna ta Twoja tempka, zastanawiam się czy teraz wzrośnie - wtedy owulka byłaby wcześnie bo około 10 dnia cyklu, czy jednak się obniży i wystąpi owulka i wtedy dopiero porządnie wzrośnie. :) W każdym bądź razie jest dobrze. :) Iza - nie przejmuj się, dla mnie też dzisiaj w nocy śniły się takie głupoty, że normalnie aż strach. Chyba już na głowę mi się rzuca ta ciąża. :) A gdzie reszta kobietek? Wstawać kochane, śliczna dziś pogoda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a u mnie pogrzmiało rano i padał deszcz - brzrzrzrzyyyyydkoooo. Widze ze cos sie poprawia , moze resztka dnia bedzie ładniejsza:) Dzisiaj wizyta u gina. Ciekawe co mi powie. Troche mam stresa:O Całuje Was i ide sniadanie zrobic bom głodna jak wilk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa. Na którą godzinkę masz wizytę u gina? Daj koniecznie znać co powie gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyznaczył godziny , mówił przyjsc 19.05 jakby nic sie nie działo. Wiem ze przyjmuje od 16.00, wiec zgłosze sie pierwsza. Dam znac na pewno. Cały dzien pewnie bede o tym myslec.... Musze sobie jakas robote znaleźć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - myślisz zę moja temperatura może jeszcze raz opaść ????? Z moich wykresów nie wynika to raczej w 12 dniu mam już 36,7 - 36,8 i już zostaje do końca tak waha się trochę w jeden czy 2 ale to już jest powyżej 36,6. No ja rano mówiłam o ciepełku i pięknym słońcu a teraz wieje zimny wiatr i brak słoneczka - a nóżki marzną (brrrrrrrrrrrrr). Wczoraj jak wracałam z pracy - jakiś dupek zajechał mi drogę !!!! O mało serce mi nie wyskoczyło a absy to myślałam ze wyrzucą mnie z auta !!! I jak tu zajść w ciążę jak tu tyle stresów !!!!! Ja tez miałam kiepskie sny - zwolnili mnie z pracy :-(((( ale ze sny odwrotnie sie spełniają to liczę na jakiś awansik !!!!! ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Mulan, jeśli Twoja tempka będzie jutro wysoko to według mnie owulka była bardziej około 10 - 11 dnia cyklu. Bo jeśli np. jutro spadłaby do poziomu około 36,2 - 36,3 to wtedy według mnie owulka będzie np jutro. Musisz kochana dalej mierzyć tempkę i zobaczymy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany !!!! ależ to skomplikowane !!!! Jak udało mi się zrobić pierwsze dziecko ???????????????????? i to za pierwszym razem !!!! No teraz jest trudniej - DUŻO TRUDNIEJ No ale mozę i miałam owulkę 10-11 - może to mieć sens - wczoraj bolał mnie brzuch a dziś już ciut wyższa temperatura i myślę że dziś mogę mieć test owulacyjny negatywny. No ale jutro powiem, bo robię testy po pracy. Jezuuuuuuuuuuuuuuu jestem taka podekscytowana !!!!!! Czekam !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Mulan - te testy wychodzą pozytywnie nawet dzień dwa przed owulką i dzień, dwa po owulce :) A jeśli masz krótkie cykle - coś w rodzaju 25 - 26 dni to owulka w 10 dniu cyklu jest jak najbardziej możliwa. Wiesz Mulan prawda jest taka, że im dłużej nad tym wszystkim się zastanawiamy, liczymy, kombinujemy, tym wydaje nam się to bardziej skomplikowane. Spokojnie, napewno wszystko jest ok. Trzeba tylko się wyluzować i działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane.U mnie też kiepska pogoda mokro słonka nie widać...ale przynajmniej nie ma burzy.Wczoraj to paranoja cały dzień grzmiało i padało i przez to czułam się fatalnie.Kupiłam sobie wczoraj duży zeszyt i zaczynam pisać coś w rodzaju pamiętnika mojej rodzinki.Tzn będę tam opisywała najciekawsze i najśmieszniejsze zdarzenia które dotyczą nas.Będę wklejać fotki itp.Potem za parę lat myślę że miło będzie poczytać co się działo, bo przecież tyle chwil bezpowrotnie ucieka a tak to zostaną opisane dla potomnych.Trzymam w kciuki za staraczki a resztę Pań gorąco pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Ja szybciorkiem bo dopiero wstałam i sniadanko trzeba kleic i posprzątac i pranie i dzieciaka do szkoły posłac a musze z nim isc by pracę ręczną mu pomoc zanieść.Więc super Kisa ,Evika- juz lada chwilka bedzie po wszystkim i bedziemy miec topikowe bobaski:):):):D U mnie 11 dc, tempki nie mierzyłam bo pare razy małam noc w pracy wiec bez sensu,jedynie co to śluz rozciągliwy jest od 8 dc i wczoraj tez był ,staranka są co drugi dzien i tyle;):)Lece sniadanko pichcic ,buziaczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaboikowało się czy co ? Gdzie jesteście ????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×