Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Już jestem - wybrałam się na pocztę i złapał mnie deszcz- dobrze, że ciepły ale cała mokra jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie też pogoda kiepska - szaro, buro i przede wszystkim duszno :-( Dzisiaj zafundowałam sobie dzień lenia - mama zabrała mi młodego do siebie na noc, mąż pojechał w miasto a ja leżę i się byczę - tym bardziej że już niebawem zacznie się życie na ostro z dwójką szkrabów. Pochłonęłam batona \"grześka\", popijam sok jabłkowy i już kombinuje co kupie w sklepie gotowego na obiad dla siebie samej - padło chyba na pierogi z truskawkami...tylko lenia mam żeby się ruszyć do tego sklepu - niech mnie ktoś kopnie w tyłek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July...odpoczywaj bo już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jetsm :) I juz nadrabiam co klikałyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam ochotę na słodkie...hmmm a waga rośnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już :)Poczytałam :D Zacznę nie typowo :) Która mi wczoraj opalanka pozazdrosciła :p Bo dzisiaj w wawce pogoda taka że tylko patrzec jak lunie :( wczoraj w nocy tez tak waliło że aż biało było :O dzisiaj mam 11dc i tempka pokazała 36.5 ale nie jest raczej wiarygodna bo o 5 rano sie obudziłam i siku poleciałam a o 7 wstałam ponownie i mierzyłam tępkę :oogólnie dzisiaj czuje się do dupy śpiaca jaetem nie miło siernie bo jakos cała noc co chwilke sie budziłam jakis koszmar normalnie wogle nie ma czym oddychac :o BIGMAM- o wkońcu sie odezwałaś :) Współczuje ci kochana tylu godzin pracy :( Ja bym chcyba teraz juz nie umiała tak pracowac od do chyba juz sie odzwyczajłam :)Trzymam kciukaski za staranka i klikaj do nas czesciej bo tak ostatnio jakos zniknełas nagle :( MULAN- ja nie jestem takim znawca jak Evika ale mi tez sie wydaje że owulka mogła byc w 10dc:) przy twojch cyklach to bardzo możliwe :) Ja mam kolezanke która ma cykle co 28dc a owulke ma w 9 dc:) więc TRZYMAM KCIUKASY ZA IIKRECHY:D A co do skomplikowania to zagadzam się z toba to wszystko jest pogmatwane :( Ja tez synka strzeliłam za pierwszysm razem powiedzielismy że chcemy i sie stało dokładnie 14 dc ale w tedy miałam cykle co 31dc a teraz co 34dc :o więc zobaczymy jak to bedzie :O IZA- to ja sie podłańczam pod twojego lenia:) ja tez dzisiaj padam na pysk i patrzałki same mi sie zamykają :O KISA- kotek koniecznie pisz jak u gina !!!! bede czekac z niecierpliwoscia przy kompie co ci powiedział !!! EVIKA- a może to już jak ty dzisiaj taka snieta :) biorąc pod uwagę że ty zawse taka energiczna kobitka byłas :) A co do słoni to prosze mi ich nie obrażac bo jak by słoń miał wygladac tak jak ty to chyba by musiała miec 1000 anoreksję :p:D NUSKA- taki albumik to jest super sprawa :) Ja jak syn był mały kupiłam taki gotowy w empiku i wszystko tam wpisywałam pierwsze żęby, kroki, słowa wklejałam zdjecia odrysowywałam raczki kosmyki włosków itd. a teraz kupuje karty do skraboongu i robie sama lbumy wklejam foty i rózne rzeczy najczesciej z róznych naszych wyjazdów :) Kupuje rózne rzeczy w sklepie dla plastyków albo na alegro i tworze teraz juz razem z synkiem :) tu masz link to bedziesz wiedziała o co mi chodzi :) http://swiatpasji.pl/kreatywny/scrapbook-wydzierany-album/ POLA- kochana no nareście bo juz tak smutno było tu bez ciebie :) trzymam kcikasy kocha na zaciebie i IIkrechy :) ja tez mam dzisiaj 11dc ale u mnie te dni to chyba 20dc wiec jeszcze troche przedemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - to naprawde swietna zabawa ja często robie z synem :) a wykozystuje wszystko sznurki ,tektórki, gazę , koraliki, cekiny, i mieszam zdjęcia wklejam wspólne bilety z wystaw , czy innych rzeczy które zwiedzalismy czy płynelismy statkiem opisuję zawsze jakas fajna anegdotką zwiazaną z zdjęciem :) Mozna kupic tego wiele do robienia ja zamiast tych specjalnych kart kupuje czesto gotowe albumy z paierem czerpanym i robię ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam hmm myślę że mojej córci by się podobało...zawsze chomikujemy bilety, pamiątki a później to wszystko przeszkadza-muszę pogrzebać na allegro :) Bedziemy miały troszkę czasu na wakacjach zanim maleństwo się urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w Boże Ciało - 18 urodziny mojej siostrzenicy - koniecznie musimy być na imprezię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - ja mam w drugim kompie gdzieś taka stronkę jak sie robi takie albumy :) Sa pokazane rózne style i sa szablony do kopiowania :) ja powiem ci ż esporo żeczy robie sama teraz wszedzie jest taki wybór kolorowych papierów , brokatów itd. cześc rzeczy mozna przyszywać , część, robi sie na szydełkiu :) ja np. zrobiłam sobie slubny album i powklejałam płatki kwiatów takie jak miałam w bukiecie slubny itd . mówię ci to super zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm tego słońca to chyba ja ci pozazdrościłam ;-)) dlatego dziś tak pochmurno. Jeśli chodzi o moją owulkę to chyba masz rację - możliwość jest że była w 10 dniu cyklu (ale i seksik był wtedy) wiec mam nadzieję ze coś z tego będzie. Czuję ze wstrzeliliśmy się - ale czy coś z tego wyjdzie to nie wiem - czekać trzeba. Jeszcze półtorej godziny i do domu. Po małego do szkoły, potem obiadek i lekcje i potem chwila dla siebie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam jak miałabyś czas to wyślij na nk - myślę że dziewczyną też się spodoba pomysł :) Lecę do domku :) Kisa czekamy na wieści, Evika kochana czas do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już uciekam do domku kochane :) Ale pracowity dzień dziś miałam :) mAAm zazdroszczę Ci tego wyjazdu nad morze. Jak ja kocham morze...... :) Coś pięknego taki wyjazd :) Uciekam do domku kobietki :) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co czuję (oczywiście to za wcześnie) ale powiem wam ze dziś czuję - jak tu wam to wytłumaczyć hmmmmmm - jak karmiłyśmy jedną piersią to czułyśmy taki napływ pokarmu do drugiej - no to ja teraz czuję taki napór piersi jakby mi pokarm miał zaraz wystrzelić !!! oczywiście to pewnie nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN- trzymam kciukasy !!!!!!!!!!!!A kiedy ewentualny tescik :) IZA- wkleje wieczorem w NK :) EVIKA- jeszcze zobaczymy jak bedzie z tym wyjazdem narazie jest zklepany ale kto wie co bedzie 11.06 :) ( czytaj Test) hihihi:) tylko dziewczyny wiecie że te linki z NK trzeba kopiować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - teścik nie wiem muszę odczekać chociaż z półtora tygodnia od ewentualnego zapłodnienia ;-)) - czyli może w połowie następnego tygodnia - chociaż wiem, że niektóre z was powiedzą zę za wcześnie :-)) ale przecież ja nie wytrzymam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem :) MULAN no to chyba troche zawczesnie bo wiarygodny najwcześniej najbardziej jest w dniu spodziewanej @ może cię przykujemy do kszesła hihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jakos tak kiepskawo się czuje mdli mnie od wczoraj , fatalnie normalnie głowa mnie boli mam nadzieję że mi sie jakas grypa żołądkowa nie przyplątała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Ja dzis nieprzytomna jestem,tyle rzeczy miałam zrobić a po obiedzie uwaliłam sie na wyro i charczałam 2 godziny,wrrrr:O:P. Pranie nie powieszone,drugie pod pralką czeka by je wrzucic.U nas przed południem duszno i na burze sie zbierało a teraz słonce swieci. Na 17 mam zebranie w szkole a na 19 na noc znow lece.Ach te noce,dobrze ze staranka wczoraj były bo czasu w tym miesiącu na bara bara tak mało ze szok..Ale codziennie to tez niedobrze wiec moze to i lepiej.. mAAm- super albumik,ty to masz łeb i zapał do tworzenia:D podziel sie tym troszkę:) Lece pranko ieszac i do szkoły i na dyżur sie szykowac>Buziaki wszystkim i do juterka,papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLa- bo ja artysta plastyk jestem z wykształcenia:) i lubie wszystkie takie duperele ,a najbardziej to juz malowanie na płutnie :) Ale ostatnio czasu mało i spokoju , na malowanie :) nie ma sprawy wieczorkiem wkleje wam w nk stronki z których ja na poczatku czerpałam inspiracje :)Pola ja tez mam dzisiaj lenia i nic mi sie niechce i jeszcze tak mnie mdli :o i w kibelku byłam juz 4 razy :o normalnie padam :( nawet młodego mi kumpela odbiera bo chyba bym do szkoły sie nie do człapała:O normalnie że bym nie była po @ tylko tak w srodeczku cyklu to pomyslała bym że zaskoczyłam hihihih:D albo mnie cos rozkłada ,albo to przez ta pogode ,albo truskawki których wczoraj na noc objadłam sie chyba pół kilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziś ciężko mi się wstawało a humor jeszcze gorszy niż wczoraj. Wczoraj dalszy ciąg maratonu ale niestety bez finiszu (hlip hlip), niestety :-(( Liczę na to ze udało się wcześniej - jak temperatura była niska Dziś idę do gina - zobaczymy co on mi powie. Dzień 1 - 36,8 okres Dzień 2 - brak Dzień 3 - brak Dzień 4 - 36,5 Dzień 5 - 36,4 Dzień 6 - 36,4 - śluz mętny, żółtawy Dzień 7 - 36,5 - sucho Dzień 8 - 36,6 - śluz jest już \"prawie\" fajny (tes ow. negatywny) Dzień 9 - 36,5 - kiepski śluz (test ow. słaba druga kreseczka) Dzień 10 - 36,2 - kiepski śliz (test ow. pozytywny) Dzień 11 - 36,4 - ładny śluz (test ow. pozytywny) ból brzucha i jajnika. Dzień 12 - 36,5 - ładny śluz (test ow. pozytywny) Dzień 13 - 36,8 Udanego dnia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) U mnie dzisiaj mokro i deszczowo za oknem - brrr oby w sobotę pogoda była ładna :) Kisa kochana daj znać hmm a może już ? Mulan napisz co u gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! U mnie pogoda śliczna, słoneczko, cieplutko :) Ale za to ja wstałam dziś rano zupełnie bez humoru, zła, jakaś bez życia. A do tego strasznie mnie mdliło i myślałam że będę wymiotować. Zupełnie jak na początku ciąży. Teraz jest już odrobinę lepiej i całe szczęście. Kisa - napisz co u ginekologa? Iza - przesyłam Ci troszkę słoneczka :) Mulan - to według mnie owulkę miałaś około 10 dnia cyklu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze jedna smutna nowina. Właśnie się dowiedziałam że w szpitalu w moim mieście w ubiegłym tygodniu na oddziale porodowym i położniczym zarażono gronkowcem dopiero co urodzonego noworodka. Dziecko zmarło. I jak tu się nie martwić? :( Ech, szkoda słów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika...kochana teraz bedą uważać 200% bardziej , bedzie dobrze i już niedługo będziesz miała synka przy sobie...kiedy idziesz do gin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×