Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hmm własnie może jakieś koreczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie grill i sałatki ale chciał jeszcze specjalnie dla dzieciaków jakąś przekąskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaki uwielbiaja wszystko co niezdrowe i słodkie :) może ponadziewaj kukurydzę na przemian z żelkami ( miski, dinozaury, glizdy itd) zrób takie naszyjniki na szyje dzieciaki lubia takie bzdetki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys robiłam bardzo geste ciasto nalesnikowe i maczałam w tym batona bauta i smazyłam w głebokim tłuszczu tez było fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam bo wszystko co niezdowe jest dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może upiecz babeczki i kup smietanę bita i daj dzieciaką zelki, m&m i inne platki migdałowe i niech same sobie ozdabiaja jak chcą :) Możesz też zrobic rózne pasty i posmarować pieczywo tostowe sklejc razem 5 kromek ( z róznymi pastami ) i pociac w trójkaty, kwadraty i jako koreczkowe kanapki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmmmm ale wspaniałe słodkości tutaj proponujecie :) Pycha :) Dobrze, że jeszcze godzinka i do domu. Jestem dziś mocno śpiąca i chyba po południu zdrzemnę się troszkę. Dzisiaj w mojej firmie ustanowiono, że mam zakaz rodzenia do poniedziałku.:) Hi hi hi chciałabym zrobić im niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - kochana z tym zapisem tempki to powiem Ci szczerze, że ja jestem w szoku, bo nigdy nie spotkałam się z czymś takim, jak sama zapisywałam. Może poszukaj w jakiś ustawieniach masz coś zaznaczone czy jak. Bo nie wiem dlaczego tak się dzieje. To troszkę dziwne i chyba nie powinno tak być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika a ja myślę że Ty kochana na Dzień Mamy jednak bedziesz miała podwójne święto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam a może masz ustawione, żeby zaookraglał temperaturę ? Nie wiem bo nie mierzyłam temperaturki. A kiedy masz wizytę u gin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- w wawce taki upał ż enie ma czym oddychac i topole lataja wywaliłam przed chwilka na tarasik pranko to terakota jest tak goraca że stopa goła stac sie nie dało :O IZA- 29.05 mam rano progres. i o 12.30 USG to bedzie 21 dc i bede wiedziec czy pekło czy nie :O a potem do ginki sie zapiszę :) Co do karty to nie wiem bo w tamtej karcie mi sie tak nie reobiło a tutaj jak wpiszę 36.60 to mi wykres rysuje na 36.55 a jak wpiszę 36.65 to mi wykres robi 36.60 tak jak miało byc cos chyba w ustawieniach sie spieprzyło:oale i co jeszcze jest fajniejsze to jak juz mi zaznaczy te 36.55 to jak najadę myszką to wpis mam 36.60 :) śmiech na sali :D więc wszystko skrupulatnie notuję w notatkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy Iza jak będzie :) Ja mogę rodzić i już :) mAAm - musisz troszkę poszperać w ustawieniach, bo u mnie tak nie było. Moim zdaniem coś masz kliknięte i dlatego tak zapisuje. I wcale Ci się nie dziwię, że to jest troszkę wnerwiające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- u nas też cieplutko, słonecznie, super :) Może w końcu zrobi się naprawdę ciepło, przecież zaraz czerwiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie od 2 dni burze...już wystarczy. Evika a z kim zostawiasz córcię jak się zacznię , rodzisz z mężem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam wam że mnie wczoraj i przedwczoraj mdliło cały dzień i wczoraj to i do kibelka gnało wkońcu wziełam 1 stoperan i kibelkowa gonitwa ucichła :O dzisiaj tez mnie troche mdli jak by mi cos na żoładku siedziało :) I powiem wam że przez ten mój obolały żoładek to dzisiaj miałam koszmar w nocy bo sniło mi sie że poszłam na te USG docipne:) i z elekarz taki jakiś jak kwazimodo był i ze tak nie chciałam tego usg ale wkońcu mi zrobił i pytam sie go czy mi ciałko zółte pekło????A on a co pani miało pekac pani od 8 tygodni jest w ciąży :) A ja z wybauszonymi oczami ale jak to ja normalny okres miałam a on no i co z tego i tak zaczoł sie przeraźliwie smiac że sie o 1.30 obudziłam :) ale źle nie było bo sie w męża wtuliłam a jak juz sie wtuliłam to było bara bara bara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- kochana to ja ci SŁONKO WYSYŁAM !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- a jeszcze tak pomyślałm ż ejak grilka robicie to może dzieciaką hot-dogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no właśnie- z takich małych sztangielek i dodatki, jakie kto chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - jak zacznę rodzić, to córcię zostawiam z teściową. Jetem w takiej sytuacji, że moja teściowa jest na emeryturze i mieszka z nami, więc opiekę nad córcią a później synkiem mam zapewnioną darmową :) Będę rodziła z mężem, ale ustaliliśmy, że mąż sam wyznaczy granicę, do którego momentu będzie przy mnie. Mówi, że wytrzyma do końca, ale jeśli nie, to na siłę nie będę go trzymała. A w praktyce zobaczymy jak się okaże. mAAm- może to jakiś wirus ? a może wirus w postaci dwóch kolejnych kreseczek na naszym topiku? hi hi hi A to wcale nie koszmar co Ci się śnił, tylko super, przyjemny sen :) i później przyjemna rzeczywistość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szejk niekoniecznie arabski Dla dziecka od: 1 roku Autor: Miesięcznik 'Kuchnia' Składniki - 1 - 5 litra chudego mleka - 4 łyżeczki mleka w proszku - 2 kubki jogurtu naturalnego - 4 łyżki miodu - 4 banany - 24 truskawki - 1 łyżeczka sproszkowanego cynamonu Sposób przyrządzania: Wszystkie składniki poza cynamonem ********************************************************************************** Trufle czekoladowe Dla dziecka od: 1 roku Autor: Agnieszka Kręglicka Składniki - 1 tabliczka 100 g gorzkiej czekolady 1/2 szklanki kremówki 4 łyżki miękkiego masła 1/2 opakowania herbatników digestive - lub holenderskich półsłodkich Posypki: kruszone migdały - orzechy laskowe - wiórki kokosowe - czekolada w proszku. Sposób przyrządzania: Pokruszyć czekoladę do miski. Kremówkę zagotować, gorącą zalać czekoladę. Zostawić na kilka minut, po czym dokładnie rozmieszać, aż cała czekolada się rozpuści. Schłodzić w lodówce, mieszać co jakiś czas, aby nie stężała. Wyjąć i przy pomocy trzepaczki ubijać razem z masłem. Herbatniki dobrze utłuc w moździerzu lub w malakserze. Dodać do masy czekoladowej, dokładnie wymieszać. Gdy masa jest wystarczająco stężała, by dać się formować - ukręcić w dłoniach kulki. Jeżeli jest za rzadka, wstawić ją na chwilę do lodówki, jeśli za gęsta dodać trochę gorącej kremówki i ponownie zamieszać. Gotowe kulki pokryć wybraną posypką. Można długo przechowywać w lodówce ******************************************************************************** http://www.gotowanie.wkl.pl/grp_przep.php?grp_prz=76 ******************************************************************************** http://www.uwielbiam.pl/przepisy/kategoria/dla-dzieci.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam nie otwiera mi się :( Evika to problem masz z głowy :) Ja chyba dorobię klucz do naszego domu, i dam teściowej bo jak w nocy musiałabym jechać to wolę córci nie budzić i nie potrzebnie stresować a tak tesciowa do niej przyjdzie :) a klucz zaraz po szpitalu odbiore ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- wydaje mi się że te bóle to od białego sera bo zauważyłam że od kiedy mam ten kamień to źle go znosze a jadłam wiec to chyba to :) A sen do przyjemnych wogle nie należała bo ten lekarz i ta jego geba i snmiech to KOSZMAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam kochana tyś powinna normalnie książkę o prowadzeniu domu napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- wklejłam ci przepis na te trufle bo zuważyłam że się nie otwiera :( Ja je optaczam w migdałach , czekoladzie , albo takiej kolorowej posypce dla dzieciaków to chyba najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ja to chyba typowa kura domowa jestem bardzolubie pichcic i piec :) I wiadomo 10 kg mam na balascie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- super przepisik, może i ja skorzystam :) WieszIza ja tez bym wolala mieszkac z rodzinka bez tesciowej, ale ona jest samotna, ma juz 70 lat - tesc nie zyje i szczerze mówiac nie przeszkadza mi zbytnio. Praktycznie wychowała mi córkę, gdy ja pracowałam, a teraz zajmie się drugim maluchem. Codziennie rano gdy ja jestem w pracy od 7.00 tesciowa, budzi córkę, robi śniadanie, prowadzi do szkoły, potem gotuje, sprząta i odbiera córcię ze szkoły. Także jej pomoc jest nieoceniona. Choć czasem brakuje nam tej intymności i w ogóle. Jednak ona też często wyjeżdża, i jesteśmy sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- jak robisz party w pleneze to możesz dzieciaką zrobic taka kule z masy papierowej tylko wczesniej powsadzaj w worku cukierki batony i możesz ja krepina obklejc , albo jak nie chce ci się robic kuli z masy , bo jest troche pieprzenia przy tym to może kup kolorowe krepiny poprzekładaj je na krzyrz i nasyp do srodka zelków, cukierków, batonów zwiaz wszystko kokarda i powiś na dzrzewie :) możesz tez duze kwiaty z krepiny zrobic i przywiazac do tego trzewa :) wlniesz ze to magiczne drzewo , z mnustwem niespodzianek i po koleji kazde z dzieci bedzie miał m zawiazane oczy i jakims ( kijem np. od szczotki ) bedzie musiało walnac tego kwiata czy kule i jak się posypia słodycze ta beda miały radoche a wy dorosli troche odsapniecie przy grilku w tym czasie :) Ja to sprawdziłam na 6 urodzinach młodego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×