Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

HEJ A WY GDZIE JESTEŚCIE????????????????? SAMA OPIJAM MLEKIEM :) URODZINKI CÓRECZKI KISY :d :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki:D Ja dzis o 20 w domu byłam dopiero,jeszcze do babci po młodego,w niedziele koncze maraton dyżurowy:) mAAm-dziękuję ze mi esmska przysłałas ze kisa rodzi:D Trzymałam kciuki i razem z nią i z wami wrzeszczałam:D:D:D kisa🌻 bardzo się cieszę i wielkie gratulacje z okazji narodzin waszejcóreczki 🌻🌻👄:D:D no i naszego pierwszego topikowego dzieciątka:D:D Ja dzis piję razem z Eviką ,ale na pewno nie mleko;);) mAAm- a Ty kobitko gdzie sie podziałaś?? AAAA,juz pewnie chłopa maltretujesz w sypialni hihihihi bo ten twoj sluzto owulka,nic innego!hihhihih. nuśka- kobietko,rób to prawko na jesien, przeciez można na raty płacic,poza tym troszke do jesieni mozesz nazbierac. Z dwojką małych szkrabów posiadanie prawka bedzie dla ciebie zbawienne, zaoszczedzi ci nerwów,czasu,sił.Jesli masz mozliwosc posiadania 4 kołek rob prawko bez 2 zdan,kombinuj kase i rób,rób,rób ,nie bedziesz żałowac.Zapakujesz towarzystwo i pojedziesz gdzie tylko bedziesz chciała i kiedy bedziesz chciała..tez jeżdzę od kilku lat dopiero,i powiem ci,że bywało ciężko zwłaszcza jesienią i zimą a był tylko jeden maluch, brrr:),poza tym czułam sie uwiazana do domu.Auto daje wygode, zapewnia ciepełko zimą i jesienią i deszcz na głowe nie pada,daje poczucie wolności. Takie jest moje zdanie.Kombinuj kase i rob rob rob:):) A kisa i maleństwo pewnie odpoczywają po ciężkim dniu...:) dobranoc👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla twojego kochanego mężusia:D:D🌻🌻👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA GRATULACJĘ :) MARTUNIA WITAJ NA ŚWIECIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jesteśmy ciotkami kochane kobitki :) Ależ się cieszę, i mam nadzieję że kolejne dzieciątka szybko i łatwo pojawią się na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! A ja już jestem w pracy :) W nocy była u nas straszliwa burza, pioruny waliły jeden za drugim, normalnie byłam w szoku, w pokoju robiło się widno jak za dnia i ogromne grzmoty. W pewnym momencie zabrali prąd, gdzieś uderzył piorun, zaczęły wyć alarmy, prądu w domu nie ma do tej pory. Modliłam się tylko, żeby nie zacząć rodzić, bo w komórkach nie było zasięgu, stacjonarny bezprzewodowy też nie działał - ze względu na prąd i tak naprawdę bym chyba ze strachu umarła, żeby tak mnie złapało tej nocy. Nawet po taxi czy do szpitala nie byłoby jak zadzwonić. Musiałabym normalnie rodzić w domu :( Ech, dobrze, że ta noc już minęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane alez dobrze, że już piątek- Kisa pewnie już w niedzielę bedzie w domku z córcią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - noc była straszna :( Kurczę nałożyłam dzisiaj do pracy inne spodnie ciążowe, bo te ulubione wyprałam wczoraj i tak mnie cisnął w brzuch że chyba nie wytrzymam do 15. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika nawet mi nic nie mów...z Paulinką nie miałam takie duże brzuszka a tu jeszcze troszkę czasu zostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! przede wszystkim gratulacje dla Kisi !!!!!! To cudowne zę już jest pierwsze dziecko u nas - to znaczy zę wspieramy się dobrze i będzie dobrze !!!!!! U mnie w nocy burzy nie było ale za to z rana totalnie się rozpadało. Wstawałam z piachem w oczach :-)) Moja temperatura Dzień 1 - 36,8 okres Dzień 2 - brak Dzień 3 - brak Dzień 4 - 36,5 Dzień 5 - 36,4 Dzień 6 - 36,4 - śluz mętny, żółtawy Dzień 7 - 36,5 - sucho Dzień 8 - 36,6 - śluz jest już \"prawie\" fajny (tes ow. negatywny) Dzień 9 - 36,5 - kiepski śluz (test ow. słaba druga kreseczka) Dzień 10 - 36,2 - kiepski śliz (test ow. pozytywny) Dzień 11 - 36,4 - ładny śluz (test ow. pozytywny) ból brzucha i jajnika. Dzień 12 - 36,5 - ładny śluz (test ow. pozytywny) Dzień 13 - 36,8 - śluz powiedzmy ze ładny (test ow. pozytywny) Dzień 14 - 36,7 - wczoraj bolał troszczkę brzuch - takie ćmienie Dzień 15 - 36,7 CZEMU TA TEMPERATURA SIę NIE PODWYZSZA ????????? jakby miało być maleństwo u mnie to może powinna być wyższa ????? Jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno - dziś zgrzeszyłam :-((( zjadłam słodką bułeczkę do kawusi - ale nie mogłam się powstrzymać !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan możesz dostać od nas rozgrzeszenie ;) Coś od życia też nam się należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA-G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼U🌼J🌼Ę !!! i sliczna mała królewno witaj na świecie M❤️A❤️R❤️T❤️U❤️S❤️I❤️!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulan - jeśli udało Ci się zaciążyć - to tempka właśnie powinna być wyższa. Wszystko jest ok tempka super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- to miałas niezłaa noc :o u mnie rano padało ale burzy nie było :o a jak cie portki cisna to może lec do domu przeciesz nie musisz siedzieć w robocie :) MULAN- zostaw ty tą tempke w spokoju jest super :D POLA- dziękuje 👄 w imieniu męża za zyczonka :)Wczoraj wieczorkiem mnie nie było bo swiętowaliśmy :) IZA- a jak ty się czujesz ???Kopie kawaler :) JULY????????????? POLA??????????? BIG MAM?????????????? MAGDALENKA??????????????? WODNISIA??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam wczoraj wieczorem na doktorze Haousie to aż koszulka mi poskakiwała :) i rano też mnie misiu obudził :) moje maleństwo :) Ciekawa jestem ile już waży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki to ja juz zgłupiałam :p bo wiecie jak u mnie zawsze wypadała ta owulka około 19-20dc bo w tamtym miesiacu miałam sluz około owul w 17dc ( stwierdzone przez gina:o A dzisiaj znów tempka spadła i to bardzo nisko bo tak nisko to jeszcze nie miałam :( dzisiaj 14dc i raczej owulka to nie jest :o i sluzu takiego od wczoraj nie mam :O MOJA temp to 1dc-36.65-plamienie 2dc-36.20 -plam 3dc-36.3-plam 4dc-36.6-plam-krw 5dc-36.4( w ustach)krwa 6dc-? 7dc-? 8Dc-? 9dc- ( koniec @) 10dc-36.4 11dc-36.3- ale spałam bardzo niespokojnie budziłam się co rusz 12dc-36.7 13dc-36.4 ( no i ten sluz) 14dc-36.18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- może on to nasz przyszły hausik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam moim zdanie to masz tak jak u mnie - zobacz jak mi spadła temperatura - i też mówiłaś wtedy mi ze owulacja się zaczęła To u ciebie jest tak samo !!! Kochana działaj już może !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mAAm - już poradziłam sobie z tymi portkami. Po prostu w miejscugdzie mnie cisnęło wycięłam nożyczkami dwie wielkie dziuuuuuuuuuuury :D :D A co? W końcu to moje ostatnie tygodnie. Ostatni raz mam je dzisiaj na sobie po prostu. Teraz jest o wiele lżej :) I można normalnie pracować :) mAAm - ja też życzę Twojemu mężusiowi wszystkiego naj naj naj i pociechy z żony i dzieciaczków, niedługo dwóch :D Też myślałam że pewnie świętujesz, dlatego wczoraj wieczorkiem Cię nie było :) mAAm - moim skromnym zdaniem to Ty jeszcze owulki nie miałaś - a te plamienia? sama nie wiem, moze to normalne przed owulką, może lada dzień nadejdzie owulka, może będzie trochę szybciej w tym miesiącu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULAN - ale ja mam długie cykla bo co 34 dc :o więc u mnie to raczj nie to :o EVIKA- no mi tez się tak wydaje a ten sluz to był wczoraj tylko przez 1,5 h potem było czysto :o więc nie wiem co mam myślec o tym :o i jeszcze dzisiaj ta tempka taka niska :O może do gin powinnam leciec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️ SMS OD KISY :D:D:D❤️🌼 Mała teraz na USG . Miała być mniejsza ,a urodziła się 3730kg i 56 cm, poród ciut lzejszy i szybszy :)szczegóły poźniej opiszę TĘSKNIĘ ZA WAMI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ duża ta nasza Martusia :) Sama do siebie się uśmiecham - Kisa ucałowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- zgadza się kawał dziewuni :) Wiecie co wrzuciłam w karcie 3 cykle (tak jak sie nakładaja na siebie ) i zawsze w 19 dc wyglada że miałam spadeczek i wtedy chyba jest ta owulka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA , MULAn gdzie uciekłyscie :o EVIKA- mężus dziękuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaM SPOKOJNIE - NAPEWNO WSZYSTKO OK. Zaczekaj spokojnie, nie denerwuj się. Kisa urodziła dużą śliczna córeczkę, moja córcia - ważyła tyle samo i miała tyle samo cm wzrostu przy pierwszym porodzie, dlatego zaczynam porządnie się bać ile teraz waży synek????? Przecież drugie zawsze jest większe.... Boję się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie byłam na chwilę w drugim budynku, o rety jak ja się zmęczyłam. Od kilku dni normalnie nie poznaję siebie, nie mam siły, męczę się przy najprostszej czynności. O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- jak to "o co tu chodzi " Syncio juz chce by go ciotki na topiku opiły :) A ponadto taka pogoda do bani cisnienie skacze więc i moze to juz sie zaczyna :)?! co do mnie to ja juz serio zgłupiałam jak by co to wczoraj o 23 .00 przytulańce były i jeszcze rano jak tepke zmierzyłam i poleciałam siku to mezus sie obudził i tez mnie zmeczył :p A co do tego że 2 dziecko zawsze jest większe to pierwsze słyszę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×