Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

cześć dziewczyny, ależ tu puściutko. ja się chcę tylko przywitać, dzisiaj ogarniałam troszkę dom i byłam u rodziców. ogólnie w porządku. A jak Wasze dzieci? Zdrowieją?? mAAm - z tym palcem to ekspertem nie jestem ale chyba do chirurga trzebaby iść. Myślę że jakbyś zaiwaniła w coś podczas snu to musiałabyś się chyba z bólu obudzić.... Wydaje mi się że byś pamiętała... A ja Wam zapomniałam napisać, że mój synek urodził się z lekko przekrzywioną nóżką i musiałam mu długo i często tą nóżkę masować po urodzeniu, ale potem lekarze ją sprawdzali i było w porządku. a teraz zaczyna ją koślawić. Normalnie jak chodzi to od czasu do czasu stawia ją jakby bokiem, do środka. I też jak wróci z sanatorium to idziemy z nim do ortopedy. Jak nie urok to sraczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie, sama się żegnam, sama się witam ;-) gdzie się podziałyście?? jutro mam wizytę u ginekologa i jak wszystko będzie w porządku to w sobotę jedziemy z teściową do moich chłopców i ja zostanę z nimi do soboty a potem wracam z mężem a teściowa zostaje z małym. Oby tylko wszystko było w porządku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ witam dziewczynki ja szybciorkiem tylko was całuje bo roboty mam kupę 👄 wpadne po tem 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) u mnie juz lepiej :) niagara sie skończyła i zaczynamy nowy miesiac staanek....oby wreszcie udanych :) Mam jeszcze troche roboty na dzis wiec uciekam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się znowu sama witam :-o kikikiki - super, że niagara się skończyła. to teraz iskry będą lecieć ;-) dziewczynki co u Was? Eviczko - wszystko w porządku?? Coś mi się zdaje że chyba nie bo Cię nie ma.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼H🌼E🌼J🌼 A więc kochane wczoraj byłam u lekarza z tym moim paluchem :o i okazało sie że nie jest wybity tylko mam naciągniete więzadło i jest lekko stłuczony :o i najprawdopodobniej w nocy jak zdretwiała mi ręka i musiałam sie walnąc i nic nie czułam :o miałam wczoraj owinietego palucha ,usztywnionego i za cholere nie miałam jak klikać :O Mąż się smiała że mnie Bozia pokarała bo mu faka pokazałam hihihi:D dziaisj juz mnie mniej boli ,ale za chwilke musze go znów owinąć :o Dzwoniłam wczoraj do mojej ginekolog botroche się denerwowałm co z tą luteina dalej no i że te cykle takie krutsze . więc mi powiedziała że nadal ją mam brać tak jak brałam i że bardzo możliwe że teraz będzie już dłuszy i że jak tylko zacznie się @ odrazu mam dzwonic bo jeszcze raz zrobi mi hormony i zadecyduje czy mi sama luteina wystarczy czy mi cos jeszcze da :o więc pewnie około 24 listopada czeka mnie u niej wizyta i zobaczymy co dalej :o A co u was panieneczki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I PAMIĘTAJCIE BABY ŻE JA WAS ❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼❤️🌼👄:DKOCHAM👄:D🌼WAS❤️🌼KOCHAM👄:D🌼WAS❤️:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;))) Maam co za piękne wyznanie miłości... Kucze dzisiaj miałam szczepić małą i w nocy dostała paskudnego kataru. Z jednej strony dobrze że przed szczepieniem niż po. Także teraz malutka zakatarzona.....Ja chcę już lato bo te chorowinki wykańczają. U mnie dalej brak @ ciekawe kiedy przyjdzie ??? Pewnie znowu piszę sama ze sobą. Całuski dla was. Pogoda: leje i leje końca nie widać, do tego rano i w nocy mgły bryyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- a może nie przylizie @ :p :D u mnie pochmurno ale juz nie pada wczoraj lało cały dzień :O Co do LATA 🌼 to jestem ZA!! nie na widze zimy RWWWWWWWWWWWWWWWWwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A WYZNANIE TO TAK BY NAM SIĘ KOLOROWIEJ ZROBIŁO W TA PASKUDNA POGODĘ :D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie kiepsko - Zosia od wczoraj jedzie na antybiotyku - ma ostre zapalenie gardła, była lekko odwodniona więc cyckujemy na maksa ile wlezie...mimo wszystko ma dobry humorek - teraz znowu mi zasnęła - jest osłabiona bidulka. Antek od wczoraj ruszył do przedszkola z uśmiechem na ustach bo tęsknił już za kolegami... A ja siedzę po kocem bo jakaś przemarznięta jestem...i sama nie najlepiej się czuje - przyatakowało mi zatoki :-( i nic nie mogę na to brać - na noc chociaż smaruje sobie olejkiem i jest ciut lepiej. Zobaczymy jak długo tak pociągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam nie żartuj.Po prostu wolałabym sobie odchować szkraba. A co do możliwości wpadki to taka istnieje ale mało prawdopodobna bo mała ma za tydzień 3 miechy a ja od jej narodzin tylko trzy razy bawiłam się w te klocki i to jeszcze w gumiaku. (kurcze jak teraz piszę to w sumie wychodzi że jestem strasznie oziębła he he) Chociaż moja znajoma urodziła córę w grudniu i teraz jakoś ma rodzić kolejne. Ale ja sobie tego nie wyobrażam. Właśnie July Iza Evika Kisa jak u Was z @ ??? July zdrówka dla Zosi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- dużo, dużo zdróweczka ❤️ dla Zosieńki ❤️ dobrze że choć humorek ma :) ja mam dzisiaj tez taki dzień że najchetniej to pod kocykiem bym siedziała :) Co do zatok to się nie wypowiadam bo moje dziecie raz do roku choruje zawsze i wiem jak to jest bidulko mam nadzieję że ci szybciorem miną moż ejakies inchalacje z olejków wdychaj :O zdrówka życze ❤️ NUSKA- może jakas kinderowa niespodzianka w gumiaku się schowała tak na mikołaja hihihih:p nie no żartuję oczywiście 👄 Ja pierwsza @ dostałam jakos po 4 miesiącach chyba ale to juz tak dawno było że nie pamiętam dokładnie bo pamiec może mnie juz zawodzić hihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczynki po wizycie i jutro jadę do moich chłopaków!!! hurrrra!! Z maluszkiem wszystko w porządku, przepływy, szyjka i wogóle wszystko git. Mały waży 2650 więc jeszcze się troszkę ponosimy. july - biedne jesteście obie, bardzo wam współczuję. dużo zdrówka. mAAm - od razu mi lepiej po takim wyznaniu ;-) trzymajcie sie ciepło, ja będe w niedzielę!!!! ide się pakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak szybciutko dziewczynki wpadłam zeby sie z wami przywitać u mnie oki biore duphaston bo wam nie napisałam wczesniej i narazie skutkow ubocznych brak mAAm cudnie to napisałeś a jak miło kolorowo my też cie kochamy 👄 evika 👄 pola👄 [mulan👄 kisa👄 july👄 anetka👄 kikiki👄 iza👄 kropeczko👄 BIGMAM dla ciebie też buziaki 👄 pamiętamy o tobie cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta 310
witam po długiej nieobecnosci mAAm dopiero doczytałam ze odeszła babcia bardzo mi przykro moja odeszła w czerwcu zeszłego roku i wiem co czułas ja z moja tez mieszkałam do momentu wujscia za maz mocno cie sciskam niemiałam dostempu do kompa bo znowu nawalił i dopiero dzis kuzyn przyszedł naprawic krop.ka w którym tygodniu zaczełas czuc ruchy malenstwa ja jestem teraz w 18 tygodniu juz chciała bym wiedziec co nosze pod sercem ale niestety jeszcze niewiem teraz mam wizyte 2 grudnia i mam nadzieje ze juz sie dowiem młody koniecznie chce siostre a i imionami to mam meksyk kazdy chce inaczej brak porozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki wieczorkiem ale widze ze dzisiaj cisza anetko jak dobrze ze sie odezwałaś :) buziolki dla reszty dziewczynek:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA-dobrze że się odezwałaś bo juz się martwiłam co u was .Nie tylko Ty jesteś ciekawa kogo pod ❤️ masz ale my też :D i napisz nam o jakie to imionka buj toczycie hihihih:) KROPKA- no kochana kawał chłopa już masz :) super że niunio zdrowy i jeden i drugi :) MAGDAL|ENKA- i jak się czujesz ?? mam nadzieję że dobrze leki tolerujesz:) i kochana czekam na twoje II Krechy bo przynajmiej opić je bedę mogła bo mi to raczej puki co nie jest pisane :) Więc przynajmiej opije Twoje jak należy :) EVIKA- daj znać co u was bo już się martwię :( JULY,IZA,POLA,KIKI,KISA,MULAN❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej kochane! I ja się witam! Dopiero teraz bo miałam gości :) Dopiero co jestem wolna, ale wiadomo muszę się wykąpać i lecieć spać bo jutro rano do pracy. Przesyłam buziaczki i uciekam :) Odezwę się jutro :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej laski! No tak, żegnam się sama z sobą i się witam :) Ja już w pracy i staram się obudzić jakoś :) A muszę Wam się przyznać, że mój Bartunio już 3 noce nie wstaje w ogóle w nocy jeść :) Moja starsza córcia, dokładnie jak skończyła 5 miesięcy też przestała wstawać jeść. Mam nadzieję, że synek poszedł w jej ślady hi hi :D :D Anetko - witaj :) Magalenka - ja też brałam duphaston i udało się zajść w ciążę, także powodzenia kochana :) kropeczko - cieszę się że z maluszkiem wszystko ok :) mAAm - Bartunio na NK klasie na Ciebie czeka :) Tak jak sama prosiłaś :D nuska - ja mniej więcej miesiac temu dostałam pierwszą @ po porodzie. A tak długo był spokój :) Ech, a tu znowu..... NIAGARA :D :D july - jak moja śliczmotka Zosia? Mam nadzieję że już lepiej :) Widziałam zdjęcie na NK, normalnie jest cudna :) Nie mogę dosłownie się napatrzeć :) kikiki - zaczęte już staranka? Co słychać? A co u reszty panienek? Kisa? Mulan? Pola? Iza? Czekam na Was tu od rana :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Anetka ja też miałam problem z imieniem ...ale napewno dojdziecie do porozumienia :) Evika kochana ale masz dobrze z tymi nockami :) ale moje maleństwo też szybko rośnie...byłam w poniedziałek i wtorek w pracy bo byli u nas z zarządu i od nowego roku...zmiany, zmiany tylko sami jeszcze nie wiedzą dokładnie co chcą - najgorsze że mają być zwolnienia a pracują u nas osoby, które tylko tu pracowały od początku prawie 30 lat. Maam kiedy weselę Twojego brata ? Nuśka biedny ten Twój mąż ;) hmmm trzy razy....ja @ dostałam końcem września a teraz mi się spóźniała i już miałam stracha ale przyszła :) Kochane idę popracować w domku ale jakoś nie mam ochoty ale muszę zrobić deklarację ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie z wami dziewczynki 🖐️🖐️🖐️ eviczko zdjęcia super a bartuś jak aniołeczek a gdzie reszta kobitek? WSTAWAĆ WSTAWAĆ WSTAWAĆ ŚPIOSZKI MOJE :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Witam kobitki kochane moje i jedyne na świecie :D W wawce pogoda paskudna :o po dniach wolnych mojego syna i wczorajszym święcie normalnie wydaje mi się że dzisiaj jest poniedziałek wrrwrwrwrwr:o Ja dziewczynki odliczam dni do @ i czekam na nia jak na zbawienie bo udaję się w tedy do ginki i robię badanka i bez konkretnej odp. z gabinetu nie wychodzę :D Przyznam się wam że ostatnio miałam wieczór załamania powiedziałam chłopu że ja juz to wszystko pierdziele i wogle:O Ale mężuś mnie zaskoczył oczywiście na plus:) wiecie ostatnio klikłam moje starsze wyniki na forum gdzie odp. gin i napisał mi że mogę mieć cykle gdzie mi pęcherzyk nie peka albo jakis zespół LUF to juz wogle jak przeczytałam to zaczełam właśnie wyć chłopu :otamten lekarz stwierdził że powinnam Luteine dostać tylko tak dodatkowo a powinnam dostawać clostylbegytem. Wiecie chyba jak będę teraz na badaniach to otwarcie jej się spytam i niech mi kuźwa wkońcu powie co i jak bo od badań ( sierpień) mineło już troche czasu :O Oki ale dość o tym :) MAGDALENKA- kotek napisz kiedy ta @ do ciebie nie przyjdzie i kiedy twoje II krechy bede opijac :) Rany przyznam ci się że już sie doczekac nie mogę :) TRZYMAM KCIUKASY!!!!! EVIKA- Bartolini jest cudny !!!!MIODZIO mogła bym go tulić i z ramion nie wypuszczać :D IZA- w sobotę padnie data terminu slubu bedzie to najparwdopodobniej 27 luty albo 6 marca. KIKI- jak tam staranka???? NUSKA- no , no kochana od kawalerów to się Donia nie opędzi :) Jeszcze jak zacznie trzepotac rzęsiorami to już wogle panowie pod oknami będą stac :) Dobrze że Dawidek będzie na warcie :) KROPKA- jak tam niunio ???Kiedy wraca do domku??? JULY- Evika ma racje Zosieńka piekna :) KISA- ???????????????????????????????????????????????????:O POLA- trzymam kciukasy za egzaminki :) Kliknij w wolnej chwili :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babole... Zgadzam się z mAAm że pogoda w wawie koszmarna - zaczynam się już do takiej przyzwyczajać :-( Siedzę w domu z dzieciakami - Zosia ciut lepiej ale jest koszmar z podawaniem leków - antybiotyk dwa razy dziennie, osłona na antybiotyk dwa razy dziennie, syrop na noc, odciąganie kataru kilka razy dziennie, maść do nosa kilka razy dziennie....ręce opadają :-( Oby tylko nie zaczęło jej się kojarzyć że wszystko co złe, co boli i jest nie przyjemne to dostaje od MAMY ;-( Antek znowu w domu bo ma katar - w przedszkolu był dwa dni. Wkurzyłam się bo właśnie skończyłam rozmawiać z koleżanką z pracy i ona mówi że była wczoraj z młodszym synkiem u lekarza bo ma straszny katar, że dostał jakieś tam leki, że chciał dać zwolnienie na te dwa dni ale ona nie wzięła bo potrzebuje tylko dzień urlopu na jutro! I synek poszedł dzisiaj normalnie do żłobka. U niej ponoć to normalne że dzieci zakatarzone przyprowadzają....w takim razie jak rodzice tak lekkomyślnie do tego podchodzą to pewnie tak jest w większości takich placówek jak przedszkole czy żłobek. Wniosek: co moje dziecię się wykuruje to i tak zaraz cosik złapie od zakatarzonego malca którego mama przyprowadzi :-( Jestem zła - no bo ile można chorować! A poza tym wykonałam dzisiaj z rana 5 różnych telefonów i nic nie załatwiłam - bo albo nie mają grafiku i mam dzwonić jutro, albo nie mają zeszytu żeby zapiać i mam dzwonić po 16-tej albo coś tam... Siedzę i zastanawiam się co tu robić - tyle planów na najbliższe dni a gorzej z ich wykonaniem ...dlatego wybrałam kafe - tu chociaż głowa wolna od myśli :-) p.s. dziękuję za miłe słowa odnośnie mojej księżniczki...Evika, jeśli Zocha spodoba się Twojemu Bartusiowi to ja jestem jak najbardziej "za" takim przystojnym zięciem - no chyba że On już zajęty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July - no broń Boże :) Bartuś czeka na Twoją Zosieńkę :) Już ja jemu prędko z głowy wybiję inne panienki :) Niech no tylko która się pojawi w okolicy :) Z resztą ja jako mamusia swego Bartusia jestem pewna, że Zosieńka mu się spodoba od pierwszego wejrzenia (bo przecież znam jego gust no nie?) Ma być Zosieńka i koniec :) W takie oczka Zosieńki można patrzeć całe życie :) A co do chorób w przedszkolach i żłobkach to masz rację july. Jak córka chodziła do przedszkola, to samo przezywałam. Człowiek trzyma dziecię w domu, b się wykurowało, porządnie wyzdrowiało, a tu pójdzie do przedszkola, gdzie pełno chorych dzieci i znowu to samo. Znam to kochana. Myślę, że niektórzy rodzice bardzo lekceważąco podchodzą do tego tematu. mAAm- witaj kochana :) Nie załamuj się kochana. Pójdź do ginekologa i spokojnie porozmawiaj o swoich obawach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Sory ze tak rzadko teraz zaglądam, ale taki mam zaryp w pracy i po pracy brak czasu na wszytsko. Kuzynka oznajmiła mi ze bede chrzestna w poniedziałek teraz chrzest. To juz mój trzeci chrzesniak a raczej chrześniaczka. Musze tyle rzeczy jeszce załatwic. Tak sie cciesze ze jestescie i mozna Wam tu pomarudzic. Mamuski WAsze dzieci takie sliczne są. Bede odpowiadac ogólnie przepraszam ze nie do kazdej z osobna. Bartuś , Zosinka, Donia, Norbi caluje wraz z moja Tuśka w noski. Cięzarówki trzymajcie sie ja trzymam kciuki za kazdą, mocniej za krop.ke bo pierwsza rodzic bedzie. CAŁUJE W BRZUSZEK. Któras pytała o okres. Ja dostałam pierwszy 3miesiące po porodzie i miesiaczkuje juz co miesiac wiec uwazam jak moge z szaleństwami :P Ale ogólnie brak ochoty na sex. To tyle narazie , bede zagladac :* Kofam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) No to w wawce LEJE :O Więc razem z JULY pogode mamy do bani i wypada nam tylko siedziec pod kocem z czekoladką :) Ja nerwa złapałam bo poleciałam do tesco po blok A3 a tam puchy ani A3 ani A4 nic więc ruszyłam moje wielkie dupsko do reala a tam to samo , obskoczyłam jeszcze 2 papiernicze i też pucha :o normalnie SZOK!!! w całej wawie bloków nie ma WRWRRW dobrze że młody ma namalować rysunki akwarelami to dam mu mój karton do akwareli tylko pociacham go na pół :) A tak iwogle to uświadomiłam sobie że muszę zacząć kombinowac w co się ubiorę na wesele bracholka....:O......chciała bym kiecke ale wiadomo przy moim wzroście to powinnam w 36 włazić a tu wzrostowo to jak na rozmiar 36 a realnie to w biodrach -38-40 a w cycach 46 i jak tu kuźwa coś sobie znaleść :o wogle pomysłu mi brak :O może wy mi cos wykombinujecie :) JULY- ja mam kolezanke która pracuje w przedszkolu i nawet wczoraj gadałyśmy że jak jest dziecko z katarem to wychowawca grupy ma prawo nie przyjac dziecka w tym dniu do przedszkola jest taki prawny zapis własnie po to by unikać zarazania dzieci ,jesli w grupie u Antosia przyjmóją chorych to moż ena zebraniu czy przy okazji zapytaj wychowawce lub derekcję o to .I życzę DUŻO zdrówka Zosi i Antosiowi ❤️ EVIKA- wiem wiem, zapytam na 100% normalnie sobie listę wypiszę :)troche mnie tylko drazni fakt że przy hormonach nie robiła mi pełnego monitoringu :OAle już sobie zapowiedziałam że bez odp. nie wyjdę z gabinetu :) KISA- no to ci się imprezka szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×