Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Cze kochane ;))) U mnie leci powolutku.Tylko masa sprzątania.Z domu nie ma jak za bardzo wyjść bo wszędzie błoto od tego kopania. Syna posłałam dzisiaj do zerówy zdrowiutkiego a tam niespodzianka dla mnie ;panuje ospa w zerówce i szkole także duże prawdopodobieństwo że i u nas zawita. Do tego na mikołaja opłata 25 + 5 na jakąś bajkę.(dla mnie to za dużo bo i tak pewnie kupią jakieś badziewie a nie to o czym syn marzy ale tak mamy większością wymyśliły) Ja zawsze robię małemu na 6 nie duży prezent a szaleje pod choinkę ale co tu dużo mówić kolejny wydatek. Do tego 31.50 za angielski (tu kolejna beznadzieja bo nie odliczają jak dziecko jest chore i nie jest na zajęciach) A mówią że szkoła bezpłatna. Dodam że jeszcze w grudniu będą na wigilijkę zbierać. Od znajomej dowiedziałam się znowu że na komunie zbierają pierwsza rata 200 druga też 200!!!!Obłęd to ile kosztują te książeczki itp. Dzieci jest 80 czyli kościół zbiera za komunie 32.000 zł. A gdzie pozostałe wydatki rodziców ubranie przyjęcie...? Dobrze że ja ta przyjemność będę miała dopiero za dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry11
hej , mam do was pytanko dziewczyny Generalnie chodzi mi o castangus. Czy są tu kobietki , które go zazywały i mierzyły temp? Chodzi mi o to czy przy castangusie moze byc wysoka temp dłuzej niz 18 dni i moze nie byc ciązy? Pytam z racji tego,ze on blokuje prolaktyne,a co za tym idzie podnosi progesteron i w zwiazku z nim podnosi sie temp. Czy wysoka temp przy castangusie moze utrzymywac się dłuzej mio ,ze nie ma ciązy? Moze któras z was zazywała go i prowadziła obserwację termiczną , przy oczywiscie długich i nie regularnych cyklach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka Ty normalnie furorę zrobisz na tej porodówce z nowy fryzem tylko niestety tam bardziej będzie ich interesować dół ;))) Kiki foch pewno już dawno uszedł w zapomnienie całuski dla Ciebie. Iza jeśli Cię stać na opiekunkę to dlaczego nie.Chociaż skoro masz dwie babcie do dyspozycji a uwierz nikt tak nie rozpieszcza wnuków jak babcie? A babcie tez będą zadowolone że są potrzebne do czegoś. Ja niestety nie mogłabym sobie pozwolić na opiekunkę bo mój zarobek to poniżej 800 a jak pójdę na wychowawczy to połowa z tego.Mąż też nie zarabia rewelacyjnie chyba że załapie fuchę. Ta opiekunka też pewno bierze koło 5 zł (czyli nie dużo) ale jak z sumuje się cały miesiąc to spora kwota wychodzi. Maam jak Ci zazdroszczę tego leniuchowania...pocieszam się że kiedyś też w końcu odpocznę.Ubawiłaś mnie z tym klejem.Powodzenia. Evika słodkie są te nasze dzieciaczki tak szybko się rozwijają i jakie mądre.Trzymam w kciuki za płucka Bartusia oby jak najszybciej nabrały kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ale dzisiaj cicho :O Az w uszach piszczy :O wiem ,wiem to przez tą reklame :p NUSKA- no wydatki sa niestety szkoły państwowe a za wszystko się buli niczym w prywatnej :( KROPKA- czekam na focie na NK:) Dziewczynki może dołaczy do nas moja znajoma :) Super kobitka stara się o pierwszą dzidzię ale wiadomo to nie problem :) D...A czekam na ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się zdrzemnęłam i dopiero wstałam. tragedia, co ja w nocy będe robić??!!!!! chętnie bym Wam pokazała moją nowa fryzurkę ale niestety aparat jest z małym w sanatorium i nie mam jak. sama bym chciała jeszcze porobić kilka fotek przed porodem, nagrać jak mi brzuch sie przewala, może jeszcze zdążę.... poza tym chciałabym zrobić sesję mojego synka z brzuszkiem jak go przytula, całuje, mówi do niego. słodkie strasznie :-) mAAm - pójście do fryzjera zawsze poprawia mi nastrój. typowa baba jestem ;-). dzisiaj fryzjerka mi opowiadała że ona zupełnie nie rozumie babek, które się w ciąży zaniedbują, nie robią nic z włosami, chodzą w starych ucioranych dresach itp. Hmmm, powiem Wam szczerze że mi już kilkakrotnie ludzie zwracali uwagę (z lekkim zdziwieniem), że ja w ciąży a taka zadbana, że im się to b. podoba itd. Miłe to bardzo, a nawet dwa razy mój mąż otrzymał gratulacje z tego powodu, hahaha!! Ale wtedy był przemiły dla mnie, chyba wcześniej sam tego nie zauważył ;-) taki dumny! ;-) a prawda jest taka, że jak się człowiek dobrze czuje to i się umaluje, i włosy zrobi i wogóle ;-) poza tym my mamy teraz łatwiej bo kiedyś nie było nawet ciuchów porządnych ciążowych a teraz są... i od razu w takich ciuchach sie inaczej wygląda, nie jak w worku... nuska - masz rację, na porodówce to nie tą fryzurką będa się interesować, hahaha!! co do płatności to zawsze tak jest. niby wszystko bezpłatne tylko sama ta kasa z portfela ucieka... Ale tak na serio to ja musze wytrzymać jeszcze dwa tygodnie, do końca listopada bo za tydzień mój mąż wymienia teściową w sanatorium i zostaje z małym do grudnia właśnie. Więc trzymam nogi póki co razem ;-) :-D a potem będe jak Eviczka się wściekać że nic mnie nie rusza, że jeszcze łażę w ciąży ;-) Eviczko - życzę Ci z całego serca żeby płucka Bartunia jak najszybciej się zregenerowały. Na pewno ten pediatra ma rację - ja się zupełnie na tym nie znam. Mi mówią - mój synek kaszle krtaniowo, tak "dźwięcznie" - że to może być krtań słaba czy inaczej ukształtowana czy coś, że on w ten sposób reaguje na duszności. Sami nie wiedzą skąd ten kaszel, ale wiadomo że to ma związek z dusznościami. mAAm - zapraszamy koleżankę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Ja dzisiaj snieta bo wstałam o 4.30 i chyba jeszcze ale rano męzuś leciał do Paryża i lada moment pewnie będzię się bawił w disneju W wawce pogoda okropna cieplutko ale pada mrzawka:o Jednym słowem pogoda do spania :o KROPKA- oj tak zgadzam się że teraz to tyle ciuchów dla ciężarnych że mozna czuć sie ładą :) a nie matroną :O pamiętam że ja ponad 10 lat temu kupowałam tuniki w idyjskich sklepach (rodziłam w lipcu) i z francji miałam sporo ciuchów bo teśc tam mieszkała ale tak to masakra była Nie to co teraz :) No i męzusiowi gratuluję takiej laseczki ,której mu inni zazdroszczą :D A gdzie reszta kobitek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - ale się uśmiałam z tej "laseczki" hahahaha! różne by mi teraz przyszły do głowy wyrazy określające moja osobę ale nie ten! hahaha!! :-D dzięki, słonko, Ty to umiesz rozbawić ;-) kurczę ale zazdroszczę Twojemu mężowi, ten to się szlaja po świecie ;-) a gdzie reszta panieneczek??!! a poza tym to dzień dobry, po wczorajszym spaniu myślałam, że dzisiaj w nocy czuwam ale o dziwo spałam. tzn. ja ostatnio wogóle kiepsko sypiam, więc spałam jak zwykle ostatnio ;-) wstawać, wstawać, wstawać!! na kawusię zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Laseczki! Pisze z pracy. Ciągle duzo do zrobienia. Siedze jak na szpilach , bo w domu moje dzieciąteczka chorują . Mamy angine. Goraczkujemy. Mąz sie opiekuje córuniami do południa , po południu ja. Całuje wszytskie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje laseczki i brzuchate laseczki też :) Ja dopiero teraz do Was klikam, bo jestem dzisiaj na urlopie i sobie leniuchuję w domku. Córcię wyprawiłam już do szkoły, Bartunio śpi, więc parzę kawusię i prędko do Was siadam :) Kisa - ojej :( Szkoda mi Twoich córeczek, niech szybciutko zdrowieją, teraz jest tyle wirusów, że szok. Życzę córciom dużo dużo zdrówka. Kropeczko - Ty nasza najpiękniejsza laseczko (kobiety w ciąży są śliczne i piękne :) i proszę tu z nami się nie sprzeczać mAAm - kochana witaj :) Częstuję Cię kawką Ty mój poranny ptaszku :) nuska, Izka - mojego syncia też pilnuje babcia i naprawę jestem mega zadowolona. Wiadomo wszystko ma swoje złe i dobre strony ale ogólnie wiem że synuś jest nakarmiony, przewinięty, zadbany i szczęśliwy. Poza tym to również spora oszczędność, bo moja teściowa nie bierze od nas za pilnowanie ani grosza. Robi to z czystej miłości do wnuka :) I dzięki Bogu że ma jeszcze zdrowie i siłę - a ma 69 lat. I oby jak najdłużej była zdrowa :) Nie to, żeby moja teściowa była aniołem, bo czasem i sprzeczam się z nią jak zajdzie taka potrzeba, ale ogólnie umie dogadać się z wnukami :) I jest dobrą babcią. Może aż za dobrą.... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa bidulko - u nas też dalej siedzimy w domku - na szczęście wczoraj Zosia wzięła ostatnią dawkę antybiotyku bo podawanie jej to masakra :-( Antek też jeszcze ten tydzień został w domku żeby do końca pozbyć się glutów i kaszlu - zobaczymy na jak długo. Ja wczoraj byłam z wizytą w pracy - wiem już że na pewno wracam 2 stycznia :-( Smutno mi no ale taki lajf.... Postanowiłam że jak już Zosia pożądnie wydobrzeje to ruszam z nowym jedzonkiem - na razie jadła tylko jabłuszko ale teraz zaprzestałam bo i tak miała sensacje żołądkowe po antybiotyku więc już chciałam jej zaoszczędzić nowych smaków żeby tego nie spotęgować. I właśnie zastanawiam się nad kaszką - dostałam paczkę dla Zosi z Hippa i przesłali mi między innymi próbkę kaszki....Kisa, Evika - dajecie już kaszkę? Jeśli tak to jaką? Wasze dzieciaczki jedzą już obiadki? Czy tylko marchewkę i jabłko? No i jak u Was z cyckowaniem? A tak poza tym przeniosłyście się już do spacerówki? U nas trzeba będzie jak przyjdzie solidna zima i trzeba będzie założyć zimowy kombinezon - wtedy Zocha nie zmieści się już do gondoli :-) mAAm bidna kobitka jesteś skoro Twój małż tak często gdzieś wyjeżdża....no ale z drugiej strony szybciej zatęsknisz :-) I prezentasa zawsze jakieś dostaniesz. Znikam na allegro bo chciałabym kupić Zosi jakąś ładną sukieneczkę na święta. I może znajdę cosik na urodziny młodego bo coraz bliżej do nich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj july:) Dobrze że Zosia już zdrowieje :) Pytasz o jedzonko? Ja swemu Bartusiowi podaję już zupki składające się z marchewki, ziemniaczka, pietruszki, buraczków, no a z mięska to królik i indyk. Czasem Bartunio je chętnie a czasem w ogóle nie chce. A co do karmienia piersią to ja jeszcze karmię, ale już rzadko, mój Bartunio już dwa tygodnie nie je w nocy, nie wstaje w ogóle jeść, więc pokarm mi zanika, karmię go tylko jak wracam z pracy no i rano, jeśli zdążę przed pracą, no i to wszystko. A co do pracy to kochana nie przejmuj się, ja też myślałam że powrót będzie straszny. Uwierz mi najgorszy jest pierwszy dzień, a potem już z górki. Da się żyć :) Ja gondolę już sprzedałam jakiś miesiąc temu, mam jeszcze wózek po starszej córce Chicco na pompowanych kolach i narazie nam to wystarcza. Ten wózek rozkłada się na leżąco, więc spokojnie można wozić w nim ubrane niemowlę. Więc july, jeśli masz rozkładaną spacerówkę, szeroką, to wkładaj Zosieńkę do spacerówki i zobaczysz jaka będzie szczęśliwa :) Na wiosnę planuję kupić jeszcze leciutką i małą spacerówkę. Acha no i ostatnio sprzedałam też na allegro zestaw ubranek po moim synku - i bardzo się cieszę, bo za te pieniądze kupię mu większe ubranka :) Już mam nawet upatrzone :) Także dzisiaj mam bardzo dobry dzień :) Ech, jak to czasem warto wziąć sobie urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika dzięki za info - czyli kaszek nie dajesz wogóle? Ja mam wózek po Antku w stanie idealnym...stelaż, do tego fotelik, gondola i spacerówka. Teraz właśnie kończymy użytkować gondolę i szykujemy spacerówkę - muszę jeszcze tylko wyprać śpiworek do niej. A na lato mamy również po braciszku parasolkę Maclarena - polecam - super zwinna i lekka :-) Co do pracy to wiem że najgorszy początek - pamiętam jak wracałam nie tak dawno przecież po Antosiu i pierwsze dni były koszmarem...Tylko szkoda mi że będę wychodzić jak jeszcze będzie ciemno i wracać jak już będzie ciemno...Wtedy do pracy wróciłam w czerwcu więc normalnie po południu mogłam skoczyć do parku na spacer a teraz to lipa będzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. My właśnie dzisiaj zaliczyliśmy równe trzy miesiące. Donia rośnie jak na drożdżach na samym cycu.Kolki też mijają. Spanie też bezproblemowo o 19 kąpiel potem cyc i śpimy do 10 rano.Oczywiście koło 1 w nocy jedno karmienie potem 5 i koło 7.Ale zjada szybko i zasypia.Do tego nie muszę jej usypiać tylko kładę i sama zasypia. Po prostu złote dziecko.Przy synu było dużo gorzej karmienie co dwie godz. i lulanie do snu. Sczepienie musimy odroczyć z powodu dalej trwającego katarku plus ta ospa która może u nas wystąpić. U mnie samopoczucie też lepsze po prostu wiem że nie da się być super mamą żoną i kochanką w jednym do tego posprzątane ugotowane rzuciłam na luz i jest coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
july kochana zapomniałam napisać, podaję kaszki ale tylko ryżowe, kukurydziane i kleiki, nie podaję jeszcze tych, które zawierają mleko. Podaję Bartusiowi kaszki te, które wymieniłam wyżej na jego mleczku modyfikowanym. Ja właśnie zastanawiałam się nad kupnem spacerówki Maclarena, tylko te ceny mnie przerażają :( July, ale jeśli karmisz piersią, to przecież możesz wychodzić z pracy godzinkę wczesniej, ja pracuję od 7.00 własnie do 14.00 i powiem Ci szczerze, że takie godziny bardzo mi odpowiadają, bo mam jeszcze po południu sporo wolnego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska - wszystkiego najlepszego dla naszej kochanej Doni z okazji ukończenia 3-miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼D🌼O🌼N🌼I🌼A[kwiatek- zdrówerczka krusznko i wszystkiego naj, naj :D👄 Ja dziewczynki padłam i spałam po tem zupke pichciłam dzisiaj pomidorowa i steki :)Mój męzulek jutro już wraca :D a co do Paryża to mieszkałam tam ponad dwa lata i za specjalnie nie tęsknie :) Ale w disneju to bym się pobawiła choć uważam że park Asterixa jest o stokroc lepszy :D w Disneju jest otwarcie nowego chotelu więc mój męzuś musiał jechac ale już niebawem sobie odbiję bo jedziemy do szwpków do tropical islands http://www.tropical-islands.de mamy viposkie zaproszenia więc będę leżeć i pachnieć hihih:)Chcemy jeszcze zachaczyć o eropa park :) powiem wam że u niemiaszków są bardzo fajne parki rozrywek no i tak jak my z polski to nie daleko mamy by z dzieciakami pojechać :) JULY- dużo zdróweczka dla Antosia❤️ EVIKA- nie wiem czy słyszałas ale z tydzień temu pokazywali że Maclaren wycofuje 2 modele spacerówek ( bardzo popularnych w polsce techno cos tam ) bo już ponad 12 przypadków obcięcia paluszków dzieci się zdarzyło :o więc może przemyśl to jeszcze albo popatrz w archiwach wiadomosci na 100% tam bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika wiem wiem że można wychodzić godzinkę wcześniej bo tak też robiłam przy Antosiu. Do tej pory pracowałam od 7 właśnie ale teraz chyba będę od 7.30 bo będę wozić Zosię do mamy (mam zaledwie 10 minut drogi) i jakbym chodziła na 7 to mała musiałaby być już u mamy na 6.30 a nie chce żeby mama tak się zrywała - dam jej pół godzinki więcej snu :-) Tak czy siak i tak nie będę wychodzić zbyt późno z pracy - ale suma sumarum zanim pojadę po Antosia do przedszkola, potem po małą do mamy to do domu dobiję już na nockę prawie...z niecierpliwością czekam lata!! mAAm wiesz że nie słyszałam nic o tych spacerówkach Maclarena :-( z ciekawości poszukam w necie - może coś znajdę. Ceny faktycznie są wysokie ale idzie za tymi cenami jakość i wygoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!UWAGA!!!!!!! TU MACIE O TYCH SPACERÓWKACH MACLARENA ZNALAZŁAM W NECIE Niebezpieczne wózki, dzieci straciły palce MCLAREN WYCOFUJE WADLIWE PRODUKTY Jedna z największych firm produkujących wózki dziecięce w USA wycofuje ze sprzedaży część swoich produktów. Spacerówki, zarówno pojedyncze jak i podwójne, są niebezpieczne dla dzieci. W kilkunastu przypadkach doprowadziły do utraty palców. Firma wycofuje z amerykańskiego rynku ponad milion wózków z wadą techniczną. To właśnie ona w 15 przypadkach doprowadziła do zmiażdżenia palców. U 12 dzieci obrażenia były na tyle poważne, że trzeba było im amputować palce. Jak informuje BBC firma zdecydowała się o wycofaniu wózków produkowanych w latach 1999 do 2009. Wśród niebezpiecznych są modele: Volo, Triumph, Quest Sport, Quest Mod, Techno XT, Techno XLR, Twin Triumph, Twin Techno oraz Easy Traveller. Groźne zawiasy Niebezpiecznym elementem, który doprowadził do wielu wypadków są zawiasy, przy rozkładaniu dziecko może włożyć w nie palce i doprowadzić do ich zmiażdżenia. Jak mówi Patty Davis, przedstawiciel amerykańskiej Komisji do Nadzorowania Bezpieczeństwa Produktów konsumenckich, firma Maclaren USA wyprodukowała specjalny zestaw naprawczy, który eliminuje niebezpieczeństwo. Na swojej oficjalnej stronie internetowej Maclaren USA apeluje do rodziców, by zaprzestać używania wózków i natychmiast skontaktować się z firmą, by jak najszybciej za darmo naprawić zakupiony produkt. http://www.rmf.fm/fakty,164832,Maclaren,wycofuje,niebezpieczne,wozki,dla,dzieci.html Co prawda pisza tu o USA ale powiem wam że troche mnie to ruszyło i z całym szacunkiem dla tej firmy bo bardzo ją lubie i wózki mi sie podobają teraz chyba bym się troche zastanowiła czy kupić ... Pisac kobitki a nie tu cisza nastała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ale mi sie oczy kleją, no chyba normalnie zaraz pójde spać..... kisa - współczuję tych choróbsk córeczek, july tobie też! Eviczko - no laska to ja byłam jakieś 10 lat temu ;-) i gratuluję dobrej sprzedaży rzeczy po bartusiu! nuska - wszystkiego najlepszego dla doni z okazji ukończenia 3 miesiączków. mAAm - przeżyłam szok czytając o wózkach maclarena. taka cena i takie wady!!!! oki, idę się położyć bo ledwo siedzę papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! mAAm - przeraziłam się trochę tym artykułem o wózkach i szczerze mówiąc teraz zastanawiam się co zrobić i co kupić :) Na szczęście nie spieszy mi się i mam troszkę czasu do namysłu. kropeczko jak dzisiaj się czujesz? A ja dziś zaspałam do pracy, wstałam o 6.20 i miałam tylko 15 minut na wyszykowanie się, umycie, ubranie itp. Latałam po mieszkaniu jak torpeda, na szczęście do pracy zdążyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki prawie z rana ;-) wczoraj poszłam w końcu spać po 2. więc dzisiaj troszke odespałam... mój mąż przywiózł łóżeczko od znajomych i czyściliśmy, składaliśmy. to jest łóżeczko turystyczne z firmy Graco, porządne a jednak.... jak je zobaczyłam to straciłam zaufanie jakoś. ten materacyk taki mało sztywny i wogóle... Mąż też chociaż z jednej strony zły to z drugiej troszke gdzies tam przyznaje mi rację... jakos tak bez przekonania. miała któraś z Was łóżeczko turystyczne?? Kurczę patrzyłam te łóżeczka nowe są w cenie około 500zł, ja dostałam za darmo i jeszcze marudzę ;-) Eviczko - dziękuję, u mnie wszystko w porządku, chociaż troszke siebie nie poznaję - zaczynam panikować z tą grypą co panuje w kraju..... normalnie boję się wyjść z domu ale to i tak nic nie da bo mój mąż jest informatykiem i obsługuje przychodnie i szpitale..... Ponoc ta grypa najgroźniejsza jest właśnie dla kobiet w ciąży i malutkich dzieci... może wy mi przemówicie do rozsądku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kropeczko, wiesz ja też bardzo obawiam się tej grypy, bardzo się boję, bo mój Bartuś biedny po takich przejściach i taki mały i jeszcze kaszle cały czas. I osłabiony organizm pewnie ma od tego kaszlu. Ja też bardzo się boję i też słyszałam, że ten wirus niebezpieczny jest zwłaszcza dla małych dzieciaczków i kobiet w ciąży. Ale kochana musimy być dobrej myśli, nie możemy się poddać. Miejmy nadzieję, że naszych rodzin ta choroba nie dopadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Wpadam tylko na chwilkę by sie z wami przywitac i serdecznie was pozdrowic:) I wasze dzieciaczki i mężusiow:) Powiem wam ze nawet nie miałam czasu by do was zajrzec ostatnimi czasy wiec jestem bardzo do tyłu.Postaram sie w przyszłym tyg ponadrabiac.Wybaczycie?;):) U nas powoli wszysko sie normuje.Test w poniedziałek w Łodzi zdałam:):D:D został mi ustny i praktyczny 23 w Bydgoszczy,wszyscy mowią ze to juz tylko formalnosc po tescie,ale ja i tak sie boję...W kazdym razie po pół rocznej harówce,stresie odczuwam troszke ulgi.Wkurza mnie tylko to że na egamin trzeba przeznaczyc 4 dni poza domem bo w niedziele juz jechalismy po obiedzie a wracalismy w pon wieczorem.Ale moje słonce cały czas jest ze mną.:) No i jeszcze jedna dobra wiadomosc mamy fundamenty i idziemy góre :D Całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la kochana witaj :) I wracaj do nas szybciutko! Ja już GRATULUJĘ Tobie zdanego egzaminu i życzę powodzenia w następnym :) Trzymaj się kochana i czekamy tu na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kropka i evika:):) Ja tez boje sie tej grypy. Bo niestety są powody. Ostatnio zastanawiałam sie czy szkoła to bezpieczne miejsce:( Puki co staram sie dobrze nas odżywiac,plus witaminy i małemu tran w kapsułkach.I powiem wam za czosnek,maliny i cytryna to wcale nie jest smieszny i zły pomysł w profilaktyce(choc media sie z tego smieją:( ) Starajcie sie unikac miejsc zatłoczonych jesli mozecie.I dbajcie o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wpadam na moment sie przywitac :) i pobiadolić :O Nie spię juz druga noc. Wykanczaja mnie te goraczki dziewczynek. W pracy kawa za kawą ech taki czas trzeba przetrzymac :) Dziewczyny co do wózków , tez mi sie ten podoba , ale faktycznie drogi i tez slyszałam o tym artykule. Ja swoja Martke juz prawie od miesiaca woze w spacerówce, bo wielka jest i mi sie jzu do gondoli nie miesciła :O. Mam po Kindze nawet fajaną z jakies "zwykłej" firmy i zadowolona jestem :) Krop.ka całuje znowu w brzuszek. Mysle o Tobie coraz częściej i juz sie nie moge doczekac Twojego dzidziusia. Znowu radocha bedzie na topiku. Tęsknię dziewczyny bardzo za Wami. Evika dobra jestes z tym szykowaniem. Ja musze przynajmniej miec godzine zeby siebie na bóstwo :P do pracy zrobic hehhee, no ale jak nie ma wyjscia to pewnie tez w 15 bym musiała sie wybrac :) Caluje Bartusia w czółko👄 Pola !!!!!!! GRATULACJE!!! Trzymam za dalesze egzaminki. Ale bedzie dobrze Ty zdolna jetses !!!! ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×