Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

ściskam nogi mAAm jak mogę ;-) donia - ja ze śląska, niestety z poznaniem nie mam nic wspólnego. może coś znajdziesz na temat tego lekarza na necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze chciałam przeprosić magdalenkę, źle napisałam jej nowy nick :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc to jest androlog, umówiłam się na poniedziałek na badanie nasienia, chciałam dzisiaj potwierdzić wizytę i za cholerę nie mogłam się do niego dodzwonic, ale w końcu sie udało! JEDZIEMY, nawet nie wiecie jak sie ciesze, bo przekonywanie męża do tego badania zajęło mi dwa miesiące, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA- ja trzymam kciukasy by wszystko było dobrze :) bo na 100% będzie :) ja tez sie obawiam że mojego bedę musiała wysłac i juz na samą myśl o namawianiu go do tego cierpnie mi skóra na karku :o choc ja jestem pewna że problem jest ze mną patrząc na swoje wyniki :Obędzie dobrze zobaczysz :) KROPKA- bidulek z twojego chłopinki :( tak to jest mój tez jak w delegacje pojedzie to zawsze kupa roboty na niego czeka a i w trakcie urlopu potrafią dzwonic i co chwilkę o coś pytać wrwrwr A kochane DONIA juz jest na naszej NK :) Kobitki zmykam bo młody mi kompa zabiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to życzę powodzenia donia. miałaś nam napisać jakie macie problemy dokładniej. rozumiem, że jesteście w trakcie badań? ja tez lecę coś znów głowa mnie zaczyna boleć, mam jeszcze kilka rzeczy do nadrobienia dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczka, a skad ja mam wiedzieć kochana jakie my mamy problemy, jestem po dwóch ocenach owulacji, jest ok biorę Dupfaston w drugiej fazie cylku, wyniki mam ok i w ciąże nie zachodzę, teraz musi zbadać sie mąz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ :) MOJE KOCHANE :) U mnie ok ale cierpie na chroniczny brak czasu....pracuje od 8-18 wiec w domu jestem ok 18:40 i padam na pysk...w domu syf......tyle co mezulo zrobi...hi hi ale jutro od 7-15 wuec musze sie wziąść za sprzatanie bo znajomi w sobote maja wpaść na mała impreze :) :) :) :) Staranka ok przed 10 minutami skończyliśmy kolejne bo młoda zasneła o 18 dziś :) wiec trzeba to było wykorzystac :) :) mierze nadal tempke i wychodzi ze owulke mialam 4 dni temu a wtedy kochalismy sie codziennie natomiast jezeli chodzi o śluz i popęd to dzis wiec tez to wykorzystaliśmy :) :) :) (sorry ze tak szczerze ) ;P BUZINOLKI DLA WAS MOJE KOCHANE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UWIELBIAM WAS :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak szybciutko dzisiaj mialam zebranie w szkole a o 13 mialam tel. ze szkoly z sekretariatu za mam byc pol godziny wczesniej bo jest zebranie z dyrektorkom obecnos obowiazkowa . jestem w trojce i dlatego pani na s poinformowala ze jeden z pracownikow szkoly jakis nauczyciel ale nie chciala mowic ma wirus ah1n1 i lezy w szpitalu i od poniedzialku na caly tydzien bedzie zamknieta szkola dzieci beda odrabiac to pozniej w soboty bo nie nie chodzi do szkoly 63% dzieci i tak bedzie najlepiej aha jeszcze jedno dzisiaj mojemu m wszystko powiedzialam a wrecz sie nawet poklocilam odnosnie wyjazdu i mojego leczenia bo mu powiedzialam ze nie moze jechac bo bede miala te leki na owulke i mam byc u niej 10 dc monitoring tak jak ostatnio a on oznajmił ze raczej nie pojde bo on nie ma zeby mi dać jestem tak wkur.....ona ze brak słow :(:(:( juz sama nie wiem co mam myslec :(:(:( i wcale sie nie bede odzywac zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA- ja trzymam kciukasy za badanka zobaczysz wszystko bedzie ok :) Niestety czesto tak jest że stres ,który mamy przy tych starankach nam tylko szkodzi a nie pomaga myslę że połowie nas to blokuje zajście w ciążę :O KIKI- normalnie opierdziel masz !!!!!co to mi za latanie do kompa 10 minut po sexksiku !!! przeciesz wszystkie plemniory wylecą :O no dobra juz cie opierdzieliłam a teraz zaciskam piąchy za II krechy :D:D:D:D MADZIOREK- kotek kochana ty moja nie panikuj bo jeszcze @ nie dosatłaś i ja mocno wierzę w to że cię nie nawiedzi przez conajmiej rok :D więc nie stresuj sie teraz badaniami bo ja wierze że juz ci nie będą potrzebne :)Co do grypy to mój tez już tydzień do szkoły nie chodził tyle że u nas zachorował chłopiec :o A tu nauczyciel kurcze nie wesoło macie :O Uważam że dyrekcja powinna ujawnić który to bo przezciesz jesli uczył wasze dzieci to powiny się dzieciaczki zbadac ja bym chyba razem z rodzicami wymuszała by ujawnił kto to była bym stanowcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE:D Wstawac kobitki kawcią częstuje > \\_/> ('''''''')o :D W wawce dzisiaj słoneczko że aż z wyrka chce się wstać :) wiec PO BUDKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej jestem już. Maam walnij mi ze trzy kubki tej kawy. Znowu dzisiaj nie spałam wrr:O Ewidentnie ząbale będa Martuśki:D U nas tez słoneczko , ale w sumie swieci juz od kilku dni. Dziewczyny gdzieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- witam a proszę Cię bardzo wedle życzenia > > > :Du n nas słonko dopiero od dzisiaj :) Wczoraj padało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Martuni to czekam na zdjęcie z ząbalem :) pewnie wyglądać bedzie cudnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie kochane! Ja dopiero teraz zasiadam do komputera, bo napadłam dziś na ryneczek i zakupiłam dl Oii śliczną tunikę a dla Bartunia kamizelkę :) No a sobie w sklepie .... tampony... bo @ przylazła :( Ech, a tyle było spokoju......... Kisa - wow, to już niedługo ząbki się pokażą:) Mój Bartunio jeszcze bezzębny i ciągle czekam :) mAAm- ja też poproszę kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane. ja strasznie śpię ostatnio a raczej nie śpię :-o a jutro zobacze mojego szkraba! ale niestety pojade go tylko chyba zobaczyć bo z mężem rano a po obiedzie teściowa już chce wracać do domu :-( no, chyba że ktoś się wybierze w odwiedzinki z rodziny... dzisiaj już zdążyłam wysprzątać calutką łazienkę, taka werwę od rana miałam. a teraz przerwa :-) siedze w domu i czekam bo mi węgiel mają przywieźć i coraz bardziej zła jestem bo mam kilka spraw do załatwienia a ich nie ma i nie ma. ciekawe o której przyjadą. musze przede wszystkim młodemu spodnie dresowe kupić, nawet ze dwie, trzy pary bo ma teraz tam różne zajęcia i szybko się brudzą... poza tym poczta, przedszkole i jeszcze kilka spraw. czas mi ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze Wam napiszę, że super że zdecydowałam się kupić to zwykłe łóżeczko bo po upraniu ten materacyk z turystycznego wygląda jeszcze gorzej... nawet wczoraj siedzieliśmy z mężem na necie i szukaliśmy czy by się nie dało dokupić ale nigdzie nie ma, beznadzieja. mówię do męża że najwyżej będziemy gruby poskładany kocyk wkładać pod prześcieradełko jak mały będzie na dole w nim leżał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kropeczko, coś podejrzanie mi tu wygląda ten Twój pęd do sprzątania....... :) :) :) Ale bym się ucieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie Eviczko, musze jeszcze tydzień wytrzymać bo mężunia nie będzie. ale jestem zupełnie spokojna bo wiem, że nic się nie dzieje na razie poza bezbolesnymi skurczami raz na rok :-) brzuch nadal sterczy wysoko, zgaga pali, mały mnie standardowo kopie po żebrach, zero któregokolwiek z objawów, że coś się zbliża. troszkę mnie to niepokoi bo wprawdzie nie chciałabym już rodzić, niech mały jeszcze sobie troszke podrośnie, to jednak mam wrażenie że przenoszę..... a sama znasz to uczucie :-) a co do sprzątania to teraz właśnie mam ogromnego lenia, nic mi się nie chce i muszę się do wszystkiego zmuszać. właśnie teraz czeka na mnie sterta prasowanka a ja robię wszystko żeby tylko się za nie nie zabrać :-D ale muszę bo jutro jedziemy, musze mężowi i małemu ciuszki czyste naszykować na zmianę. buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) mAAm-no to mi sie kochana zebrało......echh ale wiesz co miało zostac te pare minut to zostało :) :) :) mam nadzieje.... dziś impreza wiec biore sie za sprzatanie :) krop.ka-trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczynki wróciłam, ale mi straaaasznie smutno.... coraz ciężej jest mi się z moim słoneczkiem rozstawać.... to już tyle czasu trwa a widziałam że i on już tęskni :-( oj, teraz nie mam humorku, jutro będzie troszkę lepiej na pewno. jak zwykle spać mi się wcale nie chce ale pójdę może jak się położę to sen nadejdzie... dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc , kiedys tu klikałam ale z braku zzasu zaprzestałam... weszłam zobaczyc czy wszystkim dziewczyna udało sie zajsc w upragniona ciaze i widze ze niestety jeszcze nie:( ja z cłego serduszka zycze wam abyscie doczekały drugich pocieszek...mi rok temu mikołaj przyniosł ekstra prezent 2 kreski na tescie:)))) moja najmłodsza pociecha ma juz 15, 5 tygodnia... maja emila urodziła sie 5.08 po przez cc z waga 4,100, 57 długa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, już mi dzisiaj o wiele lepiej. chociaż mój synek dostał strasznej chrypki tam w sanatorium i jutro ma iść do lekarza na badania... magdziorek - przykro mi bardzo! ale nie trać nadziei!!!! koteczek - witaj, gratuluję Ci dwóch kochanych pociech :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka niewiem co za kojec masz jezeli to lozeczko turystyczne o standardowym wymiarze łóżeczka to daje sie tam normalny materac z lozeczka na ten ekstra materacyk z kojca , ja mam po synu i kiedys majka bedzie w nim spła narazie przeszlismy z kołyski do łóżeczka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :D Ja mam dzisiaj 23 dc więc jutro powinna minie nawiedzić albo i jeszcze dzisiaj późnym wieczorem @ no chyba że znów mi się coś przestawi:o KROPKA- żal mi toniunka :( Domyslam się jak bardzo tęsknicie za sobą :( dobrze że choc tata jest przy nim :) A ile jeszcze będzie w sanatorjum ?? MADZIOREK- kochana mocno, ogromniascie cie tulę ❤️ i proszę Cię niunia nie załamuj się!!! ja nadal mocno wierzę że nam wszystkim się uda :)kotek jeszcze raz zrobi ci zastrzyk i wsiadaj w pociąg wynajmijcie motelik a mam bardzo fajny tani nad samym jeziorkiem tuż pod poznaniem :D DONIA może potwierdzic bo tam nocowała kiedyś jak miała zjazdy:) i bara ,bara,bara i może właśnie taki spontan zdziała cuda :) A te niepowodzenie zwal na oddech teściowej :p TULĘ CIĘ MOCNO❤️ KOTECZEK- wiemy że urodziłaś bo gratulowałyśmy Ci na topiku na którym klikasz :) No ale jeszcze raz wszystkiego naj cura śliczna:)fajnie że się odezwałaś :) A gdzie reszta kobitek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEk- pisałam do ciebie na Nk że mamy swoją klasę i bys sie dopisała :) no a niunia sliczna i oczka ma śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×