Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Czesc i czołem :) :* Staranka bardzo przyjemne :) :) :) zaczynaja sie pomalutku dni płodne...i zobaczymy co wyjdzie :) Przepraszam ze tak was zaniedbuje ale zagoniona jestem o 6:20 wyruszam z domu wraca okolo 16 obiad robie i srzatam i juz wieczór :( a od przyszłego tygodnia robie od 8:18 :( :( buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze kochane. U mnie horror przez duże H. Znowu zalana piwnica w końcu trzeba było dokopywać się do kanału bo od strony piwnicy się nie da przepchać trzeba od pola. A uwierzcie nie jest to takie proste pierwsze z 60 w ziemię znaleźliśmy ale okazało się że to spust od rynny.a my szukamy odpływu od piwnicy kopanie następne na 80 obok fundamentów jest ale nie wiadomo gdzie wychodzi.... Na ogródku syf i malaria jedno błoto.Przed wejściem do domu plac wykopkowy błoto tez wszędzie. Pomijam jakie sprzątanie mnie czeka. Do tego pada aż współczuje chłopkowi w takim błocie zimnie i deszczu robić.Jutro dalsza część poszukiwań bo dzisiaj się więcej po ciemku nie dało. July rozumiem Twoje nerwy bo mój smyk tydzień chodzi do zerówy w sobotę coś się wykluwa i następny tydzień się leczymy. Ogólnie mu przeszło ale właśnie z powodu ostatków kataru zatrzymałam go w domu.Szczerze miałam obawy ze będzie miał zaległości ale teraz mam to głęboko w d.... bo i tak w tej zerówce nie uczą się ani czytania ani liczenia więc ze wszystkim zdąży na czas. A inni rodzice jestem pewna że jak w poniedziałek pójdę to na pewno jakis maluszek chory będzie i nam się coś na nowo przypląta. Pozdrawiam resztę kobietek.Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej laski! Wstawać! To ja już nogach, po kawce, siedzę i czekam tu na Was a Wy co?????? Wstawać kawką częstuję, a dla brzuchatków kakałko :) WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika...wstaję już wstaję :) Kochane wczoraj na rozmowie była u nas opiekunka do Norberta hmmm niby wszystko ok ale wyjdzie z jakieś 800 złotych i zaczęliśmy się zastanawiać czy nie lepiej dać te pieniądze babcią i niech siedzą z naszym misiem. Zobaczymy.... Jutro idziemy na parapetówkę do brata męża- mieszka obok nas i mam nadzieję że troszkę poszalejemy ;) Lecę kochane do Norberta bo już marudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi78
Witam serdecznie. Chciałabym do Was dołączyć. Również staram się zajść w drugą ciążę. Staramy się z mężem od lutego i jak na razie bezskutecznie. 10-ego nadeszła @. Z 1 ciążą nie było żadnego problemu. Udało się za drugim razem. Jestem załamana...Tak pragniemy 2 dziecka a tu nic :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- kawcia pierwsza klasa :) IZA- ja bym chyba wolała zapłacic babcią :) Zawsze to rodzina a nie obca babka :) i szleńczej parapetówki życzę :) SUSI78- witaj u nas ja tez juz się staram i staram i jak to mówią końca nie widac ale wkońcu musi nam się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- łoooooooooooooo matkoooooooo boskooooooooooooooooooo ale wam się narobiło :O Biedny ten twój chłopina :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi78
Ja też bym wolała zapłacić babciom niż obcemu. W końcu nikt się lepiej nie zaopiekuje wnukiem niż babcia :)) Wiadomo, że babcie rozpieszczą wnuki ale są niezastąpione. Ja też wolałam, żeby babcia się opiekowała moim synkiem.Teraz ma 3 ,5 roku. Jak miał 2 latka i 3 miesiące to poszedł do przedszkola bo chcieliśmy babcię odciążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis melduje sie od rana Iza ja tez stawiała bym na babcie susi witaj co do wojny o imiona to młody dla chłopca chce Igor a ja Wiktor albo Tycjan dla dziewczynki moi chca Nicola nawet niewiem jak powinnam napisac przez k czy c normalnie szok tylko ze mi sie niepodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja znikam na godz. bo musze palucha owinąć :o a z sztywnym nie umię pisać :( IZA- widzisz dziewczynki stawiają na babcię :) SUSI- zaczernij się by nik pod ciebie się nie podszywał . ANETKA- witaj kochana :) Co do NIkoli to faktycznie bardzo dużo i ch teraz :) Ja lubie twarde imiona więc mi IGOR się podoba jak najbardziej :) A Wiktora też znam fajnego :) Dziewczynki a może czas reaktywowac tabelkę ???:) Wie kltóras gdzie ona jest czy klikamy od nowa ???Nową ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK..............MIASTO KROP.KA.................13.12.2009r.........34.......... .śląskie..... MULAN....................03.02.2010.........35.......... ...........W-WA *aneta310.............19.04.2010..........31......... ......kujawsko-pom OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE BETA32....... CZEKAMY NA CIEBIE ......POM ORSKIE ******************************************************** ************************** BIGmam.................27.04.2009..........36........... ...ŁÓDZKIE POLA....................10.05.2009.........35........... ...LUBELSKIE... WODNISIA..............16.05.2009..........36............ ...Z mAAm...................18.10.2009..........30........... ....W-wa...... magdalena28..........22.11.2009..........29............ł ódzkie...... kikiki..............4.11.2009................25......... ....śląskie NASZE MAMUSIE ************************ NIK.......UR........IMIĘ..........WAGA......CM.....WIEk. .. ...MIAST...... KISA --21.05.09---MARTA-KASIA- 3730 kg---56cm--- 32---------Sląskie EVIKA--03.06.09---BARTOSZ------4300 kg----59CM---31---------Podlaskie JULY --04.07.09---ZOSIA MARIA--3300 kg----53 cm--30--------warszawa Iza --30.07.09-Norbert Konrad --2990 kg---54 cm--34----podkarpackie Nuska--17.08.09--Dominika-Wiktoria--2950--55cm--28--mało polskie PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MULAN.............BLANKA......................... TYMOTEUSZ/BRUNO ******************************************************** ****************************** ANETA Nikola......................Igor.....Tycjn ******************************************************** *******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy gdzie baby jedne ?????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ I CZOŁEM :) :) U mnie zaczynaja sie dni płodne i praca po 10 godzin :( :( mierze sobie ostatnio temperature o tej samej godzinie tym samym termometrem w pochwie...ale nic z tego nie rozumie.....moze mi pomozecie Wiec tak 2 dzien po okresie tem.37,4 3 dzień tem 37 4 dzień tem 36,1 5 dzień 36,6 6 dzień 36,3 Co dzień to inna....a według regóły to 5 dnia po okresie niby powinnam miec owulke...ale wydaje mis ie ze to troszke zawcześnie......bo w sumie Ja to tak troche dziwnie licze wiec moze wyprowadzicie mnie z błedu Ja mniej wiecej sobie licze dni płodne od 7 do 17 dnia cyklu wiem ze to za długo troche ale w tych dniach kochamy sie co 2 dzień lub nawed codziennie....wiec jezeli w tych dniach jest owulacja to powinno sie wkońcu udac no niewiem jakas zakrecona jestem .....jeżeli możecie to zweryfikujcie troche moje poglądy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko....ale tu cisza....dziewczyny gdzie jesteście ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Ja własnie sie wykąpałam i czekam na znajomych bo maja przyjechac.... A w sumie to mi=oj mezulo po nich jedzie zachwile :) a Ja ich odwoze bo i tak nie pije alkocholu...tz pije ale bardzo mało i sporadycznie...a wódki sie nie tkne..... wczoraj drinka wypiłam gin z tonikiem :) i cytrynka :) BUZINOLKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TERAZ TO JUZ MAM MEGA FOCHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA WRRRRRRRRRRRR GDZIE WY SIE PODZIEWACIE :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja wczoraj leniuchowałam na całego :) razem z mężem i synusiem zrobiliśmy sobie dzień lenistwa :D dzisiaj wieczorem wpada mój bracholek z nażyczoną na kolacje więc troszke po kuchni się krzątam :) I zaganiam młodego do powtarzania przyrody bo cos mi pachnie że chyba jutro może im kartkówke machnąć :o Ja dzisiaj zaczełam kolejny cykl luteiny co idzie za tym dzisiaj mam 16 dc i powiem wam że jajniki mnie napierdzielają strasznie jakoś :o no ale do wizyty u ginki muszę wytrwac a co idzie za tym nie wstanę z fotela puki mi wszystkiego nie powie :D normalnie super glu się przylepie hihiih:) A co u was kobitki ?? KIKI- buziaki dzielna ty nasza kobitko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, wróciłam póki co. niestety młody nie zaczał jeszcze rehabilitacji bo lekarka dała mu antybiotyk. nic się kompletnie z nim nie działo poza tym kaszlem i sie trochę wkurzyliśmy i chcieliśmy już wracać ale po zastanowieniu postanowiliśmy mu dać ten antybiotyk i zostać na rehabilitacji jeszcze. tak właśnie jest: antybiotyk to każda lekarka potrafi dać. najprościej. a nam właśnie chodzi o to żeby ich uniknąć. no ale trudno. żeby mógł zostać musiał go wziąć. mam tylko ogromną nadzieję że mu coś ta rehabilitacja pomoże... a teraz po kolei: anetka - to moja druga ciąża i teraz czułam ruchy już w 15. tygodniu. b. wcześnie zważając na to, że w poprzedniej ciąży dopiero w 20. daj znać co do płci! Eviczko - Bartuś cudny!! mAAm - a ja trzymam kciuki żeby @ nie przyszła!!!! tzn. dopiero za rok najwcześniej ;-) july - współczuję Ci, taki jest nasz los mam, że to my zawsze te najgorsze rzeczy musimy wykonywać przy maluszkach... pamiętam jak mój mały był szczepiony, ja go trzymałam i po jego oczkach widziałam że on myslał że to ja mu zadaję ten ból... ech, serce mi pękało. I macie rację co do chorych dzieci w żłobkach i przedszkolach. U nas przyprowadzają matki dzieci na antybiotyku i proszą te panie żeby o określonych godzinach im te antybiotyki zapodały. Słyszałam już dwukrotnie na własne uszy... kisa - dzięki za ciepłe słowa i całus w brzuszek. A jest co całować, oj jest :-D ;-) No i coraz większa trema też..... kikikiki - trzymam kciuki za staranka! nuska - jeeeeju, strasznie ci współczuję tej zalanej piwnicy!! iza - 800zł, coś strasznego, za opiekunkę. niestety my chyba nie będziemy mieć wyjścia i będziemy zatrudniać..... straszne koszty... susi - witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! U mnie weekend minął dość pracowicie, w sobotę wybrałam się na zakupy a niedzielę spędziłam u rodziców na obiedzie. I szczerze mówiąc nie zdążyłam nawet odpocząć. Bartunio jest już taki duży i mądry :) Już rozumie, że pewne rzeczy się powtarzają i są cykliczne. Np jak mąż dotyka do wanienki to Bartunio wie, że zaraz będzie się kąpał i cieszy się na cały dom. A gdy wyciągam z szafy synka kombinezon i czapkę to krzyczy z radości na cały dom, wie, że pójdzie na podwórko. Cudne są te chwile ze swoimi dzieciakami. A dzisiaj po południu znowu będę zajęta i nie odpocznę. Mam zebranie w szkole w związku z I Komunią Święta - moja córcia w tym roku przystępuje do I Komunii. Kropeczko - trzymam kciuki za synka. Może rzeczywiście ta rehabilitacja mu pomoże. Musisz być dobrej myśli, musisz wierzyć głęboko, że w końcu ten kaszel się skończy. Mój Bartuś też kaszle, nie mam już siły na to. Był okres, że kaszlał już mniej, a teraz znowu zaczyna coraz częściej i więcej kaszleć. Nie wiem dlaczego :( Byłam z nim na kontroli, płuca i oskrzela ma czyste, a dalej kaszle :( mAAm - kochana kiedy wybierasz się teraz do tej swojej ginki? I masz rację nie wychodź dopóki wszystkiego Ci do końca nie powie. kikiki - witaj kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBITKI:D Ja jestem dzisiaj jakaś padnięta :Owczoraj z chłopem o 3 h w nocy usnelismy bo na TV4 oglądalismy durną włoską komedję na której tak się usmialismy że mieśnie brzucha jeszcze teraz czuję :D EVIKA- super że BARDTUŚ taki mądry jest :) Sama radośc normalnie Do ginki idę jakos między 23-26 zależy jak @ dostane. KROPKA- dużo zdrówka dla syncia mam nadzieję że po sanatorium już tylko będzie dobrze :)I małego w brzuchu pozdrów od ciotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :-) dzięki dziewczynki za miłe słowa. ja mam ogromną nadzieję, że ta rehabilitacja coś pomoże. że chociaż na jakiś czas.... może eviczko bartunio ma to co mój synek, chociaż z całego serca i najmocniej jak umiem Ci tego absolutnie nie życzę!!!!!!!!!! Tylko mi to właśnie to przypomina... A tam więcej było takich dzieci astmatycznych, które właśnie kaszlały :-( Ale tfu tfu, oby to nie to! Ja dzisiaj pospałam, wstałam praktycznie teraz, z tym, że miałam przerwę poranną bo mąż szedł do pracy :-) potem się jeszcze położyłam. A dzisiaj na 13. umówiłam się do fryzjera nareszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- jak ty taka odpicowana na porodówke pojedziesz :) Tonormaleni babą na oddziale oczy zbieleja hihihihi:DI bardzo dobrze bo nie ma jak śliczna zadbana mama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko ja już nie mogę się doczekać kiedy Ty dasz nam znać, że jesteś już po raz drugi mamusią. Ale ja czekam na tę chwilę :) A co do mego synka, to sama już nie wiem. Ja myślę, że on ma po prostu wrażliwe te płuca i przez to co przeszedł gdy się urodził. Tak też mówił nam lekarz z Białegostoku, że jego płuca są bardzo wrażliwe, bo był bardzo chory gdy się urodził, nałykał się zielonych wód, prawdopodobnie źle go odessano po porodzie i wody zaczęły się psuć u Bartunia w płucach. I najprawdopodobniej przez to co przeszedł, teraz każde jego przeziębienie albo nawet zbyt suche powietrze albo nawet ulewanie pokarmu to u niego wszystko będzie się objawiało właśnie kaszlem, bo jego płucka są nadwrażliwe. Powiedział, że może minąć sporo czasu zanim płuca dojdą do siebie. Musimy cały czas na niego chuchać i dmuchać i chronić przed wszystkimi infekcjami jak tylko się da najbardziej. Lekarz najbardziej boi się przeziębień, wirusów u mego synka, ponieważ to wszystko może po prostu rzucić mu się na nadwrażliwe płuca. Mam jednak nadzieję, że tak się nie stanie. mAAm - a Ciebie kochana częstuję kawką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×