Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

O tak bo same jesteśmy :( A po tem znów powiedzą że im stronke z przed nosazgarnełyśmy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wierz mam taki problem już Wam piszę :) Ja mam kochane koniec lutego weselicho rodzonego brata( tak jak wam już pisałam ) i za cholercie nie wiem w co się ubrac :( Ma któraś jakis pomysł w co tłusta ,spasiona baba jak ja może się ubrać ??? bo mi normalnie pomysłu brak :( w kwietniu ma slub drugi na hawajach no ale tam to juz w kostjumie wyskoczę i grimpis po mnie przyjedzie więc już się nie martwie no ale tutaj ...Kuźwa w coś muszę się ubrać tylko w co ??? Jak bym mogła to bym na głodówie była a tak jak są jakies staranka w celu powiększenia rodziny ( z marnym skutkiem jak narazie o czym wiecie) to ginka odchudzać się zabroniła :( I dupa rośnie a po swiętach to już wogle .........szkoda gadać ......:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny dzionek za oknami, ja stęskniłam się za Wami. Kawkę sobie już zrobiłam i komputer tez włączyłam, by zobaczyć miłe twarze wszystkich co sympatią darzę.. ¨ ¨ ¨ ¨ ¨( ¨ ¨ ¨ ) ¨ ) ¨ ( ¨ ¨ ¨ ) ¨ ( (¨ ) ¨ ¨ ¨( ¨ ~.) ) ( ¨ ¨ \ °°°°°°°°°°°°°°/_ _ ¨ |…¨…¨…¨…¨… |ˆˆ\*\ ¨ | ¨ KAWA¨..... | …'|*| ¨ |…¨…¨…¨…¨… |… /*/ ¨¨\°°°°°°°°°°°°°/ ˆˆˆˆ ¨¨ \|||||||||||||||/ ¯¯҉¯¯҉¯¯҉¯¯҉¯¯҉¯¯҉¯¯҉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZEPIS, JAK NIE BAĆ SIĘ ŚWIŃSKIEJ GRYPY :) By wirusa zlikwidować, trzeba zacząć się kurować. Już mikstury namieszane, w barku są przygotowane. Jest Martini z oliwkami i spirytus jest z wiśniami, a do tego czysta z miodem, ochłodzona lekko lodem. No i jeszcze Brendy z colą, dobra jest gdy zęby bolą. By się wzmocnić witaminą to Tequila jest z cytryną. A do tego jeszcze rum, by wyleczyć w głowie szum. A na katar prosta sprawa, w Żubrówce się moczy trawa. Wirus ostrzy na mnie zęby, a ja lejek robię z gęby. Kiedy wszystko to wypiję, to bakcyla wnet zabiję. A na koniec zrobię grzańca i załatwię tym skubańca! ŻYCZĘ ZDRÓWKA :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej :) Maam ale sie usmiałam z Twojego monologu :P Ale z Ciebie poetka tak apropos:) Evika Ty wiesz ze ja mysle o Was zawsze. Jeszcze raz wszytskiego dobrego dla dzieciaczków i dla Was z męzem i TOBIE CAŁUSKI POURODZINOWE❤️ U mnie dzisiaj nudy w pracy. Ide dzisiaj do fryzjera i tylko tym zyję:D No i mój małzonek ma dzisiaj urodziny wiec jestem happpy. Ale mam leniaaaaaaaaa........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- Wszystkiego naj naj dla Mężulka 🌼 a co do monologu tu nie ma się co smiac bo ja nie mam się w co ubrac :O No chyba ż ena łepetyne włoze worek po kartoflach :D A i kobitki kochane mam jeszcze jeden dylemat bo mój synus robi urodzinki w domku 8-stycznia i za cholere nie mam pomysłu jak miały byc w hellowen to wiedziałam co i jak ale teraz ....bo 10-11 lat to taki głupi wiek :O wymyslcie cos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze kochane. Maam ale sobie zrobiłaś anty reklamę.No bez przesady.... Mówię Ci jedyny sposób to pokochać swoje ciało takim jakie jest i gwarantuję Ci że na weselisku możesz błyszczeć równie dobrze jak pani młoda.(nie no pierwsza pani młoda potem Ty,) Mam znajome które mają więcej i tu i tam ale zero problemu i nie raz drylowały na parkiecie dużo lepiej niż takie szkieletki jak ja.... Na pewno znajdziesz wystrzałową kreację, tym bardziej teraz gdyż sylwester się zbliża i w sklepach więcej ubrań balowych. Evika no rzeczywiście Twój mąż to ewenement, mój przez cały związek sam kupił mi figi , które i tak były za duże he he. A ja idę na prawko. Po dyskusji ze ślubnym doszliśmy do wniosku że dopiero wiosną zaczniemy wymienianie tych rur i podłączenie bojlera. Bo w sumie bez sensu ,trzeba wodę spuszczać z pieca (brak ogrzewania) i w ogóle syf w całym domu ani potem tego wietrzyć. I skoro ten wymiennik ma czekać do wiosny to ja te pieniadzę wydam teraz na prawko.a wymiennik kupimy ze zwrotu podatku. Całuski dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAAM dzięki za zyczenia dla męza - przekazę:) Tobie kobietko we wsyztskim slicznie bedzie. Z tą tłusta babato przesadziąłs na maxa ech Ty :O A co do urodzin synka... hmmm no pomyslimy cos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kisa!!!! Ja to się w ogóle nie znam na takich prywatkach. Może podpytaj syna co teraz jest na topie....I w tym kierunku działać.w sumie to będzie karnawał może bal przebierańców?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- ja siebie akceptuje w 10000000% bo i mąz kocha to co mnie obchodzi cała reszta :p :D ale ja mam własnie problem z kupnem kiecki bo jak to mówia mała krepa nie wywrotna jestem :) bo 152,5 w kapeluszu :p a waga 66kg ( co przy mnie wyglada jak bym ważyła 80 SERIO) no i70 F w cyckach i własnie przez te cyce musze kupowac większe żakiety, bluski bo inaczej sie nie mieszczę no chyba że cycochy bym na wieszch wywaliła :)więc jest tak ze jak kiecke 38 -40 potrzebuje to w cyckach 46-48 TRAGEDIA wogle pomysłu nie mam i jeszcze albo ja albo mój mąż swiadkami bedziemy więc tak czy siak wygladac jakos muszę ...wrrrrrr Kotek ja już trzymam kciuki za zdane PRAWKO :D i juz widzę mine PIJAWY jak jej bedziesz śmigac i z rury wydechowej po oczach dawać hihihihih:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska- bal przebierańców to raczej nie przejdzie :p a bawic to najlepiej by sie bawili w butelke hihihi:D myslałam troche nad tym by może na zaproszeniu napisać np szlone party urodzinowe kapelusze i krawaty .Ps. mile widziaana jako częśc garderoby jedna z rzeczy nie wiem sama normalnie jak nigdy pomysłu mi brak :( KISA- oj dupsko mam jak katafal hihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam moze cos uszyj, jak masz zaufana krawcowa to czemu nie. Cos doradzi pewnie jeszcze. Ja mysle nad prezentami , wiecie ze nie mam jeszcze .... Ja to zawsze na ostatnią chwile , a co roku obiecuje soebie ze wczesniej kupie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ale tu u Was gwarno się zrobiło :) Aż miło :) mAAm- kochana a jakiej firmy masz lustrzankę? Ja Nikona i uwielbiam go czasem może nawet bardziej od męża hi hi :D żartowałam :) Uwielbiam bawić się i pstrykać, pstrykać i pstrykać :) A temu chłopowi co Ci Canonka skradł to na bank w nocy nie staje!!!!!! :D :D :D A co do Twojej kiecki na wesele to Ty mi tu nie marudź, bo ja i tak wiem, że będziesz gwiazdą wieczoru i duszą towarzystwa, jak zawsze z resztą :) I jestem pewno, że dobierzesz coś fajnego i eleganckiego i będziesz wyglądała bardzo sexi! I już!!!!! mAAm - a Twoja kawka to normalnie poezja :) Pychotka:) Mogę prosić o jeszcze jedną filiżankę kawki :) (od zawsze byłam i jestem kawoszką hi hi). Przepis na świńską grypę też ekstra, napewno skuteczny! Witaj kisa! Dziękuję za życzonka. Jesteś kochana ❤️ Jak tam Twoje królewny? JA kupiłam swojej córci grę MONOPOL City bo bardzo chciała, a Bartunio dostanie chodzące i pełzające zwierzaczki. Gdy się je weźmie do ręki to wibrują i uciekają i przy tym zmuszają dziecko do raczkowania, chodzenia itp. I tylko narazie dzieciakom mam prezenty. nuska - no rzeczywiście ten mój mąż to uwielbia wydawać na mnie kasę i zawsze wie co mi kupić i naprawde ma świetny gust :) Super, że idziesz na prawko, ja uwielbiam jeździć i jako, że jestem jedynym kierowcą w mojej rodzinie to wiecznie za kółkiem. Uwielbiam to i Tobie życzę tego samego :) Ja też już mam plany na co przeznaczę zwrot podatku w następnym roku - na komunie córki :) A kasa przyda się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- a prosze brdzo :D ¨ ¨ ¨ ¨( ¨ ¨ ¨ ) ¨ ) ¨ ( ¨ ¨ ¨ ) ¨ ( (¨ ) ¨ ¨ ¨( ¨ ~.) ) ( ¨ ¨ °°°°°°°°°°°°°/_ _ ¨ |…¨…¨…¨…¨… |ˆˆ* ¨ | ¨ KAWA¨..... | …'|*| ¨ |…¨…¨…¨…¨… |… /*/ ¨¨°°°°°°°°°°°°°/ ˆˆˆˆ ¨¨ |||||||||||||||/ ¯¯҉¯¯҉¯¯҉ ;¯¯҉¯¯҉¯¯҉&m acr;¯҉ Co do aparatu to mam panasonica :) Lumix czy jakos tak nie chce mi sie leciec i sprawdzac ale sprawdza sie fajnie :) Dziewczynki ja uciekam sprzatac 👄DLA WSZYSTKICH 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam ze szkoły. Zmarzłam tak, normalnie mi brodę przymroziło. U was też tak zimno??? Aż boję się tych wielkich mrozów. Z drugiej strony cieszę się bo może na narty ruszę w zeszłym roku z wiadomych przyczyn nie byłam ani razu. Teraz tylko kwestia znalezienia niańki bo od urodzenia małej nigdzie we dwoje z mężem jeszcze nie byliśmy. A taki nie duży stok mamy pół godz. jazdy samochodem. Dzisiaj mam jeszcze z Donią wizytę i chirurga z bioderkami, może ostatnią? W ogóle teraz z niej taki pączuś kochany się zrobił same bałwanki na nogach takie słodziutkie. I chyba ząbkować zaczynamy bo jest nie raz bardzo niespokojna ślini się i rączki do buzi pcha. Tylko włoski nie za bardzo nam rosną z tyłu wręcz glaca, ale nie martwię się na czas urosną. Mała nakarmiona przy cycu usnęła a ja idę sobie zrobić pyszną herbatkę z cytrynką. (od soboty piłam z pomarańczami bo zapomniałam kupić cytryny) Zapraszam na herbatkę.;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki Weszłam zeby was troche poczytac i widze ze dobre i złe wiesci Krop.ka gratuluje juz trzymasz malenstwo w ramionach ja tez juz bym chciała Evika spuznione ale szczere zyczenia wszystkiego najlepszego i duzo zdrówka dla Bartunia Monia Mama bardzo mi przykro mAAm mam nadzieje ze ta wstretna @ wcale nieprzyjdzie u mnie narazie dobrze tylko corza ciezej brzuszek robi sie coraz wiekszy no ale to własnie sa uroki ciazy musiałam usunac konto na nk bo zakładałam młodemu ze swojego profilu i zamiast on to ja sie dopisałam do jego klasy ale juz załozyłam nowe mAAm jak bys mogła podac namiar do ciebie to bym wysłała dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko gratuluję z całego serca. Dużego chłopa żeś urodziła - brawo dla Ciebie :-) Monia Mama bardzo mi przykro. Nie wiem co jeszcze można napisać w takiej chwili...bo chyba raczej nic nie ukoi bólu..pewnie z czasem minie, stanie się słabszy...oby ten moment nastąpił jak najszybciej! mAAm ja też uwielbiam Ikeę i prawda jest taka że te wszystkie pierdółki już mi się nie mieszczą więc staram się sobie tłumaczyć że nic nie jest mi potrzebne i żebym tylko znowu czegoś nie kupiła bo przy okazji od chłopa się nasłucham po co nam jeszcze jeden świecznik albo kolejna lampka w pokoju - swoją drogą w jednym pokoju mam 4 lampki :-) uwielbiam boczne światło... Evika smutno mi że znowu niepewność co do zdrowia Bartusia - ze swojej strony mogę tylko napisać na pocieszenie że odnośnie pierwszej wady mój mąż dowiedział się trzy lata temu jak zaczął robić szersze badania że właśnie ten otwór do tej pory mu się nie zrósł...ma kontrolować co 2-3 lata i tyle...na razie jest zbyt mały żeby go operować a jak już to jakąś metodą typu "parasolka" - coś tam włożą do środka i otworzą w kształcie parasolki o to zablokuje dziurę - mówiąc tak prostym polskim językiem. U mnie przed świętami zamieszanie bo dalej remontuje u mamy pokoik, jutro będę malować ściany, dzisiaj pomalowałam przedpokój...także praca wre! Zosia rwie się do siadania, nie można jej samej zostawić i dalej mam problem z przerzuceniem się na butelkę - widziałyście mój poprzedni post z błagalnym wołaniem o pomoc? :-( Antoś chodzi do przedszkola i nie może się doczekać Mikołaja - wysłaliśmy kartkę do świętego z prośbą o tor z Zygzakiem no i oczywiście o lalę dla Zosi - nie zapomniał o siostrze :-) Ja psychicznie nastawiam się codziennie do powrotu do pracy - nie powiem że przychodzi mi to z łatwością tym bardziej że nie było mnie prawie rok...no ale co zrobić - wiem że już na mnie czekają i kierownik nie może się doczekać ;-) Największy plus mojego powrotu jest taki że będę na bierząco na kafeterii...bo 7 godzin przy kompie :) Oki uciekam bo małż tak mi chrapie za plecami że zaraz go własnoręcznie uduszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ale u nas mroźno, a ma być jeszcze bardziej. A swoją drogą to lubię taką pogodę bardziej niż chlapotę i deszcz. July - przepraszam jakoś przeoczyłam Twoje pytanie. Ja bardzo łatwo przestawiłam Bartunia na butelkę, po prostu mu ją podałam i on od razu ją zaakceptował. Może miało to związek z tym, że jak był chory i leżeliśmy w szpitalu to czasem dostawał butlę i jako noworodek już niej czasem pił. Może dlatego było mu łatwiej. A co do tych wad serduszka to martwię si przeokrutnie, choć kardiolog uspakajał nas żę to nie jest aż tak poważne :( Jednak mimo wszystko martwię się :( Współczuję Ci powrotu do pracy, no ale cóż jak trzeba to trzeba. Z kim zostawisz maleństwo? Uciekam do pracy bo od poniedziałku idę na urlop i do pracy wrócę dopiero po Nowym ROku :) więc musze trochę robotki nadgonić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu dzisiaj takie pusteczki :(:(:( JULY-nasz nocny marku :D witaj kochana :) Super że Zosieńka już do siadania się rwie :) Co do karmienia butelką to niestety ja nie w temacie bo mój od samego początku był dokarmiany butlą gdyz potrafił ssać ale nie miał tyle siły by wesac moje mleko więc butlą byłl dokarmiany .Jedyne co mi przychodzi na myśl to sylikonowe brodawki które nakałada się na pierś i przez nie dziecko ssa mleko może to pozwoli Zosi przyzwyczaić się do smoka bo jak by nie było rączką bedzie trzymać piers mamy wiem że niektórym kobietą to pomagało :) to chyba takie nakładki jak np. masz pogryzioną brodawke czy jakoś tak .To cos takiego http://www.bajka.istore.pl/sklep,3202,,,03,,pl-pln,567114,0.html Mam nadzieję że może choc troszkę pomogłam :) EVIKA-Kochany nasz pracusiu :)Ja mocno wierzę ze Bartus już bedzie zdrowy i co ma zarosnąc to zarośnie :) bo juz swoje w zyciu bidulek wycierpiał :O ANETKA- ja na nk mam zastrzezone konto więc nic ci nie da jak podam ci dane a linka do naszej klasy nie chciała bym tu wklejac bo mógł by się dostac w niepowołane ręce a wkońcu są tam wszystkie nasze dane jak chcesz to przeslij mi namiary na meila to cie poprostu znajde mkithe@o2.pl :) A u mnie po staremu czekam spokojnie na @ :) Wiecie co dostałam jakiegos uczulenia drobniutkiej kaszki na buzi i uszach nawet mnie to nie swędzi tylko strasznie przeszkadza :O cos czuje ze to chyba od kremu bo zmieniłam lub mandarynek bo zjadłam ich chyba z 7 sztuk na raz choc nigdy nie miałm na nie alergi dobrze ze jakos koszmarnie nie wygląda :) bo prawie go nie widac no chyba że z bliska drazni mnie jeszcze bo mam je nawet na uszach wrwrwrwyyyyy mam nadzieje ze wapno coś zdziała :) A i ogladał teraz jednym okiem TVN dzień dobry...i było że kobiety fiksuja i pija olej z wiesiołka i tak dalej na temat staranek i takiego nerwa dostałam bo zaprosili kobitke co na odległość kasą smierdzi i ze miała 2 inwitro , Marje Czubaszek która dzieci nie chce i nie ma ( starsza babka) która oczywiscie miała jak najwiecej do powiedzenia oczywiscie negatywnych rzeczy i pani psycholog która jako jednyna mówiła mało ale starała się bronic kobiet które chcą by np. mąż był przy porodzie :O nie wiem czemu ale normalnie takiego nerwa dostałam bo co może wiedzieć babka o pragnieniu dziecka która z góry załozyła ze nie chce miec dzieci , albo czemu nie mówi sie o tym że jak kobieta przychodzi do gina i mówi że chce miec dziecko to pierwsze co słyszy to badanie nasienia męża i to czesto nim lekarz zechce sprawdzić hormony i cała resztę czemu po paru niewypałach odrazu wysyła się na droznosc jajowodów i co najwarzniejsze to do kurwy nedzy czy kobieta nie pracująca , albo majaca mało kasy jest pozbawiona np. zrobienia monitoringu cyklu czemu nie sa informowane że może to być badanie bezpłatne na które i tak czeka się po 3 miesiące bo i tak nie w kazdym miescie może być wykonane :O i czemu do głupiego państwowego gINEKOLOGA czeka się po 2-2,5 miesiąc ana wizytę i w chwili kiedy pacjetka jest 2 razy u państwowego na wizycie pada djagnoza no tak 5 miesięcy pani się stara to tylko inseminacja wchodzi w gre czemu o tym nie mówią ...Sory kochane ale poprostu się WNERWIŁAM :O Na zmiane humorku wklejam wam linka którego mąż mi przesłał jak polak na krokodyla poluje normalnie sie usmiałam :) http://www.youtube.com/watch?v=IgmTKXiljuQ A gdzie pozostałe kobitki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki tak szybciutko witam sie z wami bo roboty mam mnóstwo od nioedzieli sprzatam i nie mo0ge sobie poradzic ale juz ku koncowi:):):):):) juz padam na ryjek !!! \ wczoraj moj synuś mial egzaminy zdawał na żólłty pas takze nerwa mialam ale zdał:):) jak sie tylko obrobie to napisze i nadrobie buziolki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez sie witam z Wami Kochane Laleczki moje:) Evika wiesz tez myslałam nad uciekajaca biedronką to tak apropos prezentów. teraz mnie przekonałas ze warto to kupic :) Julky wiesz ja Cie tez przepraszam ale moze przeoczyłam sprawe przejscia z cycula na butle. U mnie tez bezproblemowo poszło. Najpierw jedno karmienie piersia zastapiłam butląpoźńiej dwa i poźńiej 3 i poszło...... Takze jakos fajnie. Uda sie i Tobie na pewno Maam wooow to Cie niezle wnerwili tym programem. A na @ moze tak specjalnie nie czekaj co ? Fajny miałabys prezent na gwiazdkę:) Anetka 🌼 własnie dzisija jakas anetka wysłął mi zaproszenie na NK czyzby to Ty? Madziorek - to moze i u mnie posprzatasz ? Taka juz masz wprawe :P Całuje w czółka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki witam was goraco w ten biały sniegiem zasypany dzień :D Wczoraj kompletnie mnie wywalało z kafe i nic juz nie mogłam kliknąc do Was :( no chyba że kafe mnie juz nie lubi :o Wczoraj odebrałam wyniki progesteronu który robiłam sobie w 15dc (a od 12dc w tym cyklu biorę luteine)i na wyniku miałam 14.00 dla porównania miesiąc wczesniej tyle że było to 1 dzień przed zaczęciem luteiny bo w tamtym mieisącu brałam od 16-25dc wynik w 15dc pokazał 0,70 .Ale spokojnie na ciąże to zamało :( Bo normy faza folikularna 0,9-2,3******faza owulacyjna 2,1-5,2 ******faza lutealna ( w sumie moja bo 11dc miałam już po peknieciu ) 15,00-57,00****po menopałzie 0,1-4,0****1 trymestr 50,0-130,0****2 trymestr 65,0-250****3 trymestr 180,0-490 Poniewarz wyniki oddawała mi położna spytałam czy to prawda że luteina ( sztuczny progesteron ) nie wychodzi na badaniu z krwi usłyszałam ze w sumie tak ....:OA tak poza tym to nieco mnie wkurwiła bo stał obok mnie mój młody a ta takie teksty że progesteron jest za niski i po owulacji to jajko poprostu przelatuje przezemnie i że nawet nie jest to poronienie samoistne bo jajko sie nie zagnieździ nawet bo mam zaniski progesteron i że może zastrzyki powinnam brać by mi nie poleciało i że luteina to daje rezultat dopiero po pół roku brania dla scisłości ja ją biore dopiero 4 cykl :O tak czy siak tak mnie wkurwiła ze tylko jej powiedziałam dziekuje za pani opinie ale zkontaktuje sie z moim lekarzem ginekologiem i wyszła :O Bo gdzie takie rzezczy mi mówi przy dziecku dobrze że młody nie zajarzył :o bo jak wyszliśmy z przychodni to tylko spytał mama a o czym ta baba mówiła :O to mu zciemniłam z eo morfologi bo mam tam czegos ciut za mało ale ż ewyniki mam ok bo wszystko jest w porzadku :o no więc kochane czekam na @ mam nadzieję że dostane lada chwila bo nie chciała bym jej miec na same swieta :o A co u Was ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane...ja wczoraj cały dzień byłam w pracy brrrr a dzisiaj kończy mi się macierzyński :( ale zleciało...no ale fakt, że Norbert to już kawaler :) Podnosi się do siedzenia i przeuroczo gaworzy a w kąpieli to szaleję że wody pełno naokoło :) i zupę też zaczyna ładnie jeść :) Dzisiaj idziemy na usg mam nadzieję że ostatnie ...a ja zaraz ide na zakupy po prezenty pod choinkę ...hmmm a zawsze sobie obiecuję że kupię wcześniej :) ależ uwielbiam atmosferę przedświąteczną :) Miłego dnia kochane :) Maam kochana ty się nie dołuj kobitą...tylko działaj i maszeruj do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze kochane. Donia ma bioderka ok po prostu mam ja jeszcze pieluchować przez 6 tygodni (czego nie robię) i już nie muszę tam iść. My w domu mamy ospę Dawidek miał wczoraj dwie kropki ale nie byłam pewna czy to ospa....dzisiaj wysyp. Święta z głowy....chociaż mam nadzieję że najgorsze wysypie się przed wigilią. Ciekawe czy mała się zarazi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj kobitki :) Anetka ja juz ci namiary wysłałam kochana :D NUSKA- wierz ja pamietam jak się młody urodził to wszystkie się zachwycały ale ma piekna główke ,jaka kształtna i wogle :) a przylazał mi taka stra połozna i że głowka nie taka że mamy wianuszek zrobic z bandarza i pod główka miesiąc trzymac :) oczywiscie wianek zrobilismy młody nie lezał na nim ani razu a ta przyłazi po miesiacu i mówi o widza państwo jak pomogło jaka główka piękna hihiihi:D normalnie myślałam że ze smiechu peknę :) A z racji tego ż emój był wczesniak i chudzinka to dla niego najmiejszy pampers był jak 3 pieluchy tetrowe niemal miedzy kolanami je miał :D to tak aporopo Doni pieluchowania mi sie przypomniało :D IZA- super że Norbi tak juz duzy i super rośnie :) Może kochana przyszłym olimpijczykiem w pływaniu będzie skoro tak lubi wode i cała łazienka pływa razem z nim :D A kiedy nam FOTECZKE WKLEISZ :D A wiecie co może zeskanuje jakąś fote mojego jak był mały to sobie tez zobaczycie hihihihi:DJak wyglądał jako mały bobcio hihihi:DJesli chcecie oczywiście :)I pisac mi tu baby jedne bo do tablicy karnie powyciągam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj kobitki :) Anetka ja juz ci namiary wysłałam kochana :D NUSKA- wierz ja pamietam jak się młody urodził to wszystkie się zachwycały ale ma piekna główke ,jaka kształtna i wogle :) a przylazał mi taka stra połozna i że głowka nie taka że mamy wianuszek zrobic z bandarza i pod główka miesiąc trzymac :) oczywiscie wianek zrobilismy młody nie lezał na nim ani razu a ta przyłazi po miesiacu i mówi o widza państwo jak pomogło jaka główka piękna hihiihi:D normalnie myślałam że ze smiechu peknę :) A z racji tego ż emój był wczesniak i chudzinka to dla niego najmiejszy pampers był jak 3 pieluchy tetrowe niemal miedzy kolanami je miał :D to tak aporopo Doni pieluchowania mi sie przypomniało :D IZA- super że Norbi tak juz duzy i super rośnie :) Może kochana przyszłym olimpijczykiem w pływaniu będzie skoro tak lubi wode i cała łazienka pływa razem z nim :D A kiedy nam FOTECZKE WKLEISZ :D A wiecie co może zeskanuje jakąś fote mojego jak był mały to sobie tez zobaczycie hihihihi:DJak wyglądał jako mały bobcio hihihi:DJesli chcecie oczywiście :)I pisac mi tu baby jedne bo do tablicy karnie powyciągam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×