Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

naprawde tak jest i wszystkim sie uda... ja kiedy cykl spisałam na straty bo myslalam ze okres dostałam a to było plamienie za kilka dni okazało sie ze jestem w ciazy , dzis patrze na majke i nie wierze ze tak mi sie udało.a do tego zawsze pragnełam miec parke synka i córke, ale wiecie jak juz ma sie jedna płec człowiek ma wieksze oczekiwania i ja sobie wmowiłam ze bede miec 2 syna bo jak sie rozczarowac to sie miło rozczarowac:))) i jak w 19 tygodniu okazało sie ze jest dziewczynka to płakałam ze szczescia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek :) ale Cie wzieło :) Ja bym chciała 2 synusia ale i z córeczki sie bede cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja tez wpadam na chwilkę. mamy problem z karmieniem. Pokarmu mam dużo, mały głodny a nie chce ssać. Poje chwilkę, może 2 minutki i zasypia przy piersi. Jak go tylko chcę odłożyć czy cokolwiek to się budzi z płaczem no bo głodny przecież. I tak w kółko, Normalnie wisi mi na cycu dzień i noc. Już nie mam siły... kikikiki - przykro mi bardzo z powodu tego testu :-( Szkoda!! koteczek - jak na razie u nas czytaj jak wyżej. Jak się małemu zdarzy w końcu zasnąć na dłużej to nie wiem w co ręce włożyć a jeszcze chciałabym się pozajmować troszkę starszym synkiem. Na kompa wchodze tyle co spojrzeć na pocztę i do Was :-( Normalnie jestem wykończona coraz bardziej... nuska - masz rację: nie ma sprawiedliwości na tym świecie!! mAAm - tak mi smutno że u Ciebie też takie wieści... A już miałam taką nadzieję!! Ide dziewczynki, bo siedzę jak na szpilkach że mały zaraz wstanie i już nie dkończe tego co zaczęłam a poza tym będziemy dzisiaj ubierać choinkę, przynajmniej jakiś pozytyw.... Trzymajcie się ciepło w ten mroźny dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka musisz go wybudzac np.poruszac piersia albo poruszac za policzek. my z karmieniem mielismy mega problem po cc dali mi ja po 26 godzinach nakarmiona i szczesliwa, nie chciała ssac moich cyckow tzn, jednego mam uszkodzonego ale ona wcale ani tego zdrowego ani nic, piersi były miekkie nie leciało mleko wiec w ruch poszedł laktator ktory zabrałam do szpitala, pobudziłam laktacje ale ona dalej z piersi ni jak wiec w szpitalu było mieszane karmienie butelka i cycek, w domu cycek był cały czas i 1 raz butelka ,jadła wiec było oki ale 6 tyg po porodzie zatrzymał mi sie połog i musiałam isc do szpitala, leki ktore przyjmowałam nie pozwalaly mi karmic cycem, laktacja zanikała i zanikła. wiec my butelkowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HO, HO, HO :D Witam kobitki w ten śnieżny ,zimny dzionek :) Macham do was obiema rączkami :):D Ja dziewczynki powolutku padam na ryjek :D jutro debiutuje :) bo robie nóżki hihih:) mam nadzieje ze będą dobre :) Zawsze robiła je maoja ŚW pamięci babunia no ale z racji tego że ja z nią raz robiłam to padło na mnie i pierogi mam lepiś tez jutro więc chyba zdechne w tej kuchni :O Za momecik zabieram się do pakowania prezentów ( a jest ich troche ) bo na wigili mam 26 osób ...więc stwierdzam że doba jest dla mnie za krótka zdecydowanie :o No i naważniejsze kochane kończy mi się @ więc w święta te fajerwerki na niebie to ja hihihi:D bo 24-25-26-27-28 powinny być u mnie te dni :D biorąc pod uwage monitoring z poprzedniego miesiąca :) No co ma być to bedzie :) sciskam was mocno i uciekam do pakowania prezęciochów puki młody w szkole 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lasencje! Całuje i pozdrawiam wsyztskie w mroźny lecz słoneczny dzien!!!!! czytam co u Was.... My dzisiaj konczymy 7 miesięcy !!!!! Martka zaczeła móiwc tata tatata... Moj M. dumny i blady , bo tak prawie na urodziny jej sie rzekło i teraz nadaje codziennie. A zeby nie byóo ze wszytsko kolorowo to słabo spimy znowu :O. Chodze od kilku dni śnieta. Życzę dobrego dnia dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek - co to znaczy że "zanikł ci połóg"?????!!! napisz coś więcej. troszkę się martwię bo od wczoraj nie krwawię.... ani kropleki... a to dopiero tydzień po porodzie. Z tym dokarmianiem to u nas to samo. dokładnie. też mi go w szpitalu dokarmili i na początku też ode mnie nie chciał, ale to udało nam się zwalczyć. na 2-gą dobę dostałam pokarmu i ssie. już chyba wiem gdzie tkwi problem, ale jeszcze do końca nie jestem pewna. To chyba po prostu niepokój i stąd on by wisiał "na cycu". jak nic się nie dzieje to je ładnie. i śpi. a jak tylko przyjdą np. goście czy cokolwiek to od razu się zaczyna. nie wypuszczałby cyca z buzi a wcale nie je... a z tym budzeniem to próbowałam już wszelkich sposobów, łącznie z przemywaniem zimnymi mokrymi husteczkami i wywoływało to tylko u niego większą złość... no nic, obserwuję dalej... mAAm - rany, dziewczyno, wykończysz się!! 26 osób!!!! i żeby mi faktycznie iskry w te święta leciały! i proszę mi się tu z chłopem nie kłócić! Zabraniam! kisa - gratulacje z okazji ukończenia 7 miesięcy!!! No i z "taty"!! A tak wogóle to no co Ty!! 7 miesięcy??!!!! Jak ten czas leci!!!!! pozdrawiam resztę dziewczynek! i ide do mojego drugiego dziecka wykorzystując że to pierwsze zasnęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje 7 miesiecy... kropka zatrzymał sie... tzn ja po 2 cc jestem i pierwsze cc to leciało ze mnie ze brak słow , a teraz od pocztaku jakos mało leciało i ja juz myslalam ze skonczył sie połog a nagle zaczał sie sluz robic zołty i zaczeło to smierdziec , pobiegłam do gina 30 minut badania okazało sie ze mam mega duzo sluzu i to wogole sie nie oczyszcza i do szpitala na czyszczenie ze pol dnia tam spedze ale przyjeli mnie i badali i powiedzieli ze nie ma szans na czyszczenie bo tam jest ropa i lekami antybiotykami trzeba wyleczyc, to juz zaczeło smierdziec mega na drugi dzien jak poszłam do szpitala wogole wczesniej miałam bole brzucha, drgawki ale myslalam ze to od zaparc ktore po porodzie mnie dreczyły a to wszystko od tego pologu było... jak wyszłam do domu to wyszło ze mnie ta ropna pozostałosc.... gin powiedział ze takie cos czesto sie zdarza jak sie na sucho tnie czyli bez boli bez niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) czytam was czytam ale pisac juz nie zdążam:( z organizacją czasu zawsze miałam kłopoty ech. mAAm-podziwiam cie bo ja bym nie potrafiła takiej duzej wigilii zorganizowac,musiałabym zaprząc całą armię ludzi do roboty.A paradoks tkwi w tym ze czeka mnie taka wigilia w przyszłym roku;)(na szczescie 15 osób,) chylę czoła:D .I powodzonka w starankach-jak to powiedział dzis moj gin: grudzien miesiąc cudów:):) a nóz widelec,trzymam kciuki:) kisa-gratulacje dla Martki, za 7 miesięcy i za tata:):D Troche o mnie,bo są nowe wiesci. Badanie nasienia wyszło ok,nie ma sie do czego przyczepic,pokazałam ginowi. Robił mi tez monitoring i w piątek miałam pęcherzyk prawie 26mm, dzis po pecherzyku zostało tylko troche płynu wiec pekł prawdopodobnie w sobote.Staranka były wiec wsjo zrobione. Dał mi znow duphaston i jak nic z tego nie bedzie na poczatku lutego HSG. ..a więc..grudzien-miesiąc cudów.....;) pozdrowionka i całuski dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, uśpiłam wreszcie młodego. śpi dzisiaj jak pies pod płotem, wszystko go budzi. dzisiaj mam jechać na zdjęcie szwów do mojej ginki, nie wiem, chyba wezmę męża i małego ze sobą. no i powiem jej o tym krwawieniu, że mi zanikło. od trzech dni suchutko. ależ mnie nastraszyłaś, koteczek, ale dobrze wiedzieć niż nie wiedzieć. mam tylko nadzieję że u mnie bez szpitala się obędzie, może ginka coś pomoże dzisiaj? nie chciałabym stracić karmienia piersią, tak mi na tym zależało i nadal zależy, walczę jak lew... pola - no super wieści u Was! Nic, tylko działać! Życzę owocnych tych staranek! Pewnie wszystkie szykujecie się do Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ja uprzejmie donosze że nogi zrobione hihihi:D i nawet mi wyszły :D normalnie dumna jestem z siebie :D Za chwilke łapie się za pierogi :) Dzisiaj jeszcze czeka mnie wizyta braciszka rodzonego bo kończy dzisiaj 25 lat :D a ż enażyczona w Japoni to z nami obleje urodzinki pewnie juz pod pierogi hiihihi:DA cha i już dzisiaj rano zrobiliśmy próbe fajerwerków;) sypialnianych hiihi:D KROPKA- mój tez był butlą dokarmiany bo umiał sac ale nie miał takiej siły by wysać mleczko udało mi się go karmić cycem do 6 miesięcy tylko :( Ale za Aleksa trzymam kciukasy :D POLA- rewelacyjne wieści :D kochana to ja nawet poslady zaciskam za twoje II kreseczki i oby faktycznie było tak jak mówisz :) Że grudzień to miesiąc cudów :D NUSKA - a jak tam Dawid ?? ospa juz mija ?? I gdzie pozostałe kobitki ???? I dziewczynki czy wy wiecie że to juz drugie nasze wspólne swięta hihihhi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZE. Miało być bez wariactwa a jednak..... Dzisiaj wieczorem drugi raz choinkę bede ubierać...(tak drugi raz.!!!!) Mój się uparł że nie trzeba jej myć okazało się jednak po jej ubraniu że cała kurzem śmierdzi.Teraz się suszy. To będziemy z Dawidem drugi raz ubierać he he Teraz piekę sernik za chwilę drugi i trzeci placek. Jak macie chwilę czasu polecam przepis (robiłam na święta a już połowy nie ma z dwóch porcji pychotka) KULKI RAFAELLO http://www.wielkiezarcie.com/recipe53014.html mąż ryby oprawia i w ogóle jak to przed świętami. Maam przyjęcie na tyle osób.....??? podziwiam. Pozdrowienia dla wszystkich!!!!! Napiszę jeszcze wieczór jak sie trochu odrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dostałam załamka poprostu :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kur**a jest mi tak zle ze juz nie wiem jak mam to opisac i co mam robic poprostu niewiem ale to juz koniec daje sobie spokuj :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(: :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kur**a jest mi tak zle ze juz nie wiem jak mam to opisac i co mam robic poprostu niewiem ale to juz koniec daje sobie spokuj :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(: :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że straszne są te rozczarowania i nic nie pocieszy, ale w końcu ta paskuda nie przyjdzie!!!! Nowy Rok się zbliża nowe nadzieje i szanse razem z nim. Ospa już ok , odpadają strupki (jednak ta kąpiel pomogła gdyż takie kropki malutkie które były całkiem zanikły)Teraz tylko małą obserwuje, może akurat się nie zarazi. Moja pannica to normalnie córunia tatusia aż momentami jestem zazdrosna bo ona na widok taty tak strasznie się cieszy i śmieje a ja jej chyba tylko do cyca potrzebna jestem he he. Całuski idę spać po padam na pyszczek, choinka ubrana placki zrobione (prócz jednego zostawiłam na jutro) i jutro znowu maraton..... Powodzenia w przygotowaniach świątecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) W wawce dzisiaj leje jak z cebra :Oczyli święta będą raczej śmingus dyngus przypominać a nie białe swięta :o Ja dziewczynki już na półmetku wczoraj zrobiłam 164 pierogi i już więcej nie miałam siły :o miecha też juz popieczone więc dzisiaj tylko ciasta mi zostały :) więc zrobię tort makowy z likierem pomarańczowym młody maluje pierniki i jeszcze sernika marmurkowego resztę piecze moja chrzestna bo chyba już kompletnie na ryjek bym padła :O:) jutro tylko sałateczki z siekam i luz :) Jak na razie w sypialni mam jak pod choinką prezent na prezęcie więc poruszmy się z męzulkiem slalomem hihih:) a mówią ze kryzys jest hiihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- bardzo się cieszę że Dawid juz lepiej :) Co do Doni to może być odporna :) Ja np. nie chorowałam a mój brat był zsypany cały wogle jedyna zakaźna choroba jaką miałam to świnka :) Co do córuni tatunia to ...ja tez taka jestem ale pocieszę cię że z czasem to się zmienia bo jak Donia z 12 lat będzie miała to dopiero mamusię bedzie zadręczać :) w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) Pytaniami poradami zakupami :) więc wszystko przed tobą kochana :) Przepissik na kulki bradzo fajny ja robie takie z tłuczonych herbatników masła topionej czekolady na parze likieru i migdałów takie ala trufle :) MADZIOREK- tule Cię z całych sił ❤️ ale wierz obie tak jak gadałysmy byłysmy nastawione że ta @ bedzie :( ale ja wierzę ze bedzie tak jak POLA pisała że grudzień to miesiąc cudów :D więc nie ma się co załamywac tylko trzeba działac hihihi:D ❤️ KROPKA- ślicznutki jest Aleks :) i podobny do strszego brata :) Kliknij jak tam u lekarza było ? A gdzie pozostałe panie ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, ale szalejecie! podziwiam! u mnie duuuży spokój. teściowa przygotowała swoje podstawowe potrawy, mąż wczoraj przygotował rybki (oficjalna wersja: wróciły do swoich domków ;-) ) ja upiekę jakieś ciasta i tyle. będziemy sami w te święta więc nie ma co szaleć. nawet nikogo nie zapraszam bo aleks jeszcze b. wrażliwy, strasznie wszystko przeżywa. niech troszkę podrośnie, na odwiedziny i imprezy mamy jeszcze czas... mAAm - dzięki bardzo. jakieś na pewno podobieństwo jest między braćmi ale identyczni nie są :-) u lekarza - super! szwy mi tak ściągnęła że nic nie poczułam, zbadała mnie dokładnie i powiedziała że jest b. zadowolona z mojego stanu. co do krwawienia to wczoraj troszkę pokrwawiłam i dzisiaj też, więc coś się ruszyło na szczęście. oby tak dalej... nie mam pojęcia skąd ten zastój. jedynie co to mi powiedziała, żebym się nie obawiała bo przy cc zawsze czyszczą (o tym wiedziałam, że byłam czyszczona) i raczej się nie zdarza żeby się jakieś zakażenie wdało. bardzo mi ulżyło, warto było pojechać, chociaż zajęło mi to 1,5 godziny, mały cały czas płakał w domu a mąż wychodził z siebie ;-) magdziorek - ściskam Cię mocno! proszę, nie załamuj się! przecież kiedyś nadejdzie ten piękny dzień... nuska - super, że ospa już mija. trzymam kciuki żeby donia się nie zaraziła. u nas - mnie boli gardło, teściowej normalnie leje się z nosa a starszy synek też już dzisiaj kicha więc murowany katar. Ech... No i jeszcze ta pogoda... Nic śniegu nie zostało po tym deszczu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) pusto tu dzis,z całą pewnoscią wszystkie w kuchni siedzą;) A ja własnie z kuchni wylazłam,uff mam dosc. Zrobiłam rybkę po grecku, schabik ze śliwką, serniczek, jabłecznik i padam na pysk.Jutro zrobię sałatkę śledziową i finito, resztę robią inni;) mAAm- tyle pierogów!!! rany, gratulacje!! na pewno pychotki:)ja raz w zyciu robiłam pierogi.mAAm- i jeszcze masz siłę iskrami miotac w sypialni,normalnie cyborg jakis z ciebie. Ale głęboko wierzę ze plony będzecie niebawem zbierac i bedziemy swietowac na topiku:) kropka-super ze wszystko ok i jestes spokojna:) madziorek- przykro mi ze przylazła @,rozumiem co czujesz,głowa do góry, nowy rok,nowe nadzieje i mozliwosci:) Choinka ubrana, prezenty spakowane,żarcie ugotowane, rano pakujemy cały majdan i nasze 2 sierściuchy i wyjezdzamy i własnie ztego powodu juz dzis życzę Wam kochane koleżanki, waszym mężom , partnerom, dzieciaczkom ,rodzicom- zdrowych,wesołych, ciepłych,radosnych,szczęśliwych Swiąt Bożego Narodzenia, mnostwa prezentów pod choinką ,miłości, spełnienia marzeń,nowych nadziei optymizmu i siły na każdy nadchodzący dzien i wszystkiego dobrego co tylko sobie wymyślicie. 👄 Do zobaczenie po świętach:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam Wam ładnego Aniołka wysłac ale nei wychodzi :( Tak więc Boże Narodzenie to czas, by przesłać Ci najserdeczniejsze życzenia miłości, spokoju i radosnych chwil spędzonych w gronie rodziny. * Życzę Ci nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
°*”˜ ˜”*°•۞• ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ŻYCZĘ !!! ¨¨¨¨¨¨¨¨¨** ¨¨¨¨¨¨¨¨¨*o* ¨¨¨¨¨¨¨¨*♥*o* ¨¨¨¨¨¨¨***o*** ¨¨¨¨¨¨**o**♥*o* ¨¨¨¨¨**♥**o**o** ¨¨¨¨**o**♥***♥*o* ¨¨¨*****♥*o**o**** ¨¨**♥**o*****o**♥** ¨******o*****♥**o*** ****o***♥**o***o***♥ * ¨¨¨¨¨____!_!____ ¨¨¨¨¨\_________/¨¨¨ Niechaj magiczna noc Wigilijnego Wieczoru,Przyniesie spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia,Żyje własnym pięknem. A Nowy Rok 2010 obdaruje , pomyślnością i szczęściem. Życzę najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia i Niech spełniają się Wasze wszystkie marzenia. ...........(,) .........|::::::|..☆ .........|::::::|.)/¸.¤ª“˜¨ ¯¨˜“ª¤.¸:::|)/¸.¤ª“˜¨¨˜“¨ ª“˜¨“¨˜“%¤ª“˜¨¨˜“¨ Nuśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, a ja tak po prostu składam Wam najserdeczniejsze życzenia radosnych a zarazem spokojnych Świąt, dużo zdrowia, miłości i ciepła oraz spełnienia wszelkich marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt dziewczyny! Dla Was i dla Waszych rodzin. Wielu łask bozych i wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2010!!! Kisa z rodzinka:)))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........._/|_ ........>,"< . .....♥ WESOŁYCH ._/|_ ........._/|_ .>,","< ............ŚWIĄT ♥.. " . " + . " + . " + . " +' . + . " . +. " .+. +. +. +. +' . + . " + . " + . ___________________$$$$$$$♥ ________________$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$________$$$$$$$$$$$$$ _$$________$$$$$$$$$$$ __$$__________$$$$$$$ ____$____#♥#♥__$$$$ _____$$__##♥#__$$$$ ________$$________$$ __________$$$$____$$ ______________$$$$$$ Słyszysz jak wiatr życzenia niesie? Hula po polach i szumi w lesie, Jak stuka w okna, wchodzi w kominy I obserwuje dziecięce miny? Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy, Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy. Poczuj makowca zapach wspaniały. Zobacz za oknem, świat cały biały. Już karp się smaży, kompot gotuje, Mróz znów na szybach kwiaty maluje, A ty radosny z iskierką w oku, Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku. Teraz, choć wiosen trochę przybyło, To wiatr ten sam, szumi nam miło. Ja razem z wiatrem ślę ci życzenia, Niech ci się spełnią wszelkie marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane życzę Wam zdrowych, radosnych, spokojnych i rodzinnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku, który wszystkie nasze serduszka wypełni radością, miłością i nadzieją. ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny :) życzę wam spokojnych i przede wszystkim rodzinnych świąt...wszystkiego naj.....i spełnienia wszystkich marzeń bo grudzień to miesiąc pełen magi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×