Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

mAAM testy na allegro jak piszą dziewczyny rzeczywiście są dużo tańsze i bardziej opłaca się kupić je przez internet jak w aptece. Ja używałam testów np firmy : "Bobo plan" i "Averco" i uważam że są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wywaliło mnie z neta no :( ale juz jestem:) Maam mnie sie tez zdaje ze Ty podejrzane te objawy swoje masz :D Fajnie jakby to było to o czym wsyztskie myslimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie kobietki boli dzisiaj gardełko i ogólnie nie czuję się dziś najlepiej. Kurczę żebym tylko się nie rozchorowała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem :) EVIKA- dzieki kochcana za rade :) Ja jak tylko dostane @ to kupuję tesciory :) Kochana jak cię boli gardło to wiem ze w ciazy i w czasie karmienia można tamtum verde sać bo sprawdzałam ostatnio w ulotce i tak było napisane a pomaga blyskawicznie :) KISA- moze i podejrzana ;) ale dobrze że nie poszukiwana :)hihii:) Wiecie co przyznam się wam po cichu że chyba jak nie dostanę do 26 @ w co watpię to normalnie tesciora robię :) bo jesli bym miała dostac co 32 dni tak jak miałam zawsze nie licząc 2 ostatnich opoźnien to wyglada że owulacja była 13 a ja i 8,11,12,13 sie sexiłam to może kurnia i mi się udalo:o Wklejłam jeszcze na nk co znalazłam na kafe o pierwszych obiawach ciazy i tam dziewczyny pisały ze mniej więcej po 10 dniach mialy obiawy jak na @ kucie jajnika i u mnie to wlasnie tak się zaczelo :o bo jak 13 miałam płodny a zaczelo mnie mrowic lekko 23 i wczoraj to juz mnie bolaly oba i całe podbrzusze że mysllamze się lac bedzie ze mnie to może...........ale ja się nie nakrecam juz bo to jak dla mnie malo prawdopodobne :) Juz się napaliłam na ten grudzien i na tesciki owul. No i Św. Mikolaja juz nastraszylam :)to jak by to wygladało jak bym teraz awansowała :D ...Normalnie wstyt na całego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA_❤️ ale się zgrałysmy z pisaniem :D ja równo godzinkę po Tobie :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja wierzę że tobie się udało. Kochana ja tak bym chciała żebyś jutro nam napisała o swoich dwóch kreseczkach. A na gardełko to kupiłam sobie HOMEOGENE 9 farmaceutka mi poradzila w aptece. Mam nadzieję że pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika trzymaj sie i nie daj sie. Trzymam kciuki za Ciebie. Maam a Ty jutro testuj i oznajmiaj dobra nowinę. Ach ale byłoby pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do domku :) Evika dużo zdrówka, a może ciepłe mleko z miodem i czosnkiem by ci pomogło...Maam testuj i informuj nas na bieżaco- trzymam kciuki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny, dzisiaj będę się kurowała gorącym mleczkiem z czosnkiem i miodem. dziękuję za rady i za kciuki. mAAm trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Nie dziękuję aby nie zapeszyć :) I nie trzymajcie kciuków bo kciuki ponoć zdradzają :)PROSZE:) Ja jak będętestowac to dopiero 27.11 Ale i tak nie wiemjaki będzie wynik bo moze powinnam testować do piero 6.12 :) Bo chyba tak powinnam mieć jak bym miała mieć tak jak ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny muszę uciekacbo mam dużo roboty ale obiecuję że dzisiaj jeszcze kliknę :D w końcu jak nietoperz nocami zyję hiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja i tak mocno wierzę i życzę Ci tych dwóch kreseczek z całego serca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Najgorsze to czekanie, niby wszystko wskazuje że @ przyjdzie ale zawsze mam nadzieję ...Maam już nie trzymam kciuków ...hmm ale może Mikołaj pomoże- Kisa pamiętaj o nas wszystkich ...Evika jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, witaj IZA, dziękuję za pamięć, ale moje zdrówko chyba nie najlepiej. Boli mi gardło, głowa i mam straszny katar, a do tego trzęsie mnie zimno. Przyjmuję od gardła jakiś homeopatyczny lek o nazwie HOMEOGENE 9 - farmaceutka mi poleciła. Jeśli do jutra nie poczuję żadnej ulgi chyba trzeba będzie wybrać się do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 a może @ w tym miesiącu nie nadejdzie?????? Ale byłoby super! Życzę Tobie tego najmocniej jak tylko potrafię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. mAAm jak tam dzisiaj - objawy nadal są? Kiedy w końcu testujesz? Ja mam pytanko do mamuśek - śpicie jeszcze czasami na brzuchu? Jeśli nie to kiedy przestałyście? Ja w pierwszej ciąży od razu jak się tylko dowiedziałam o dziecku to zaprzestałam takiego spania a teraz jeszcze mi się zdarza że rano przebudzam się w pozycji \"na brzuchu\". A tak poza tym to bolą mnie plecy...jakoś wcześnie zaczęły ale ponoć w drugiej ciąży wszystko może przyjść szybciej, wcześniej....coraz trudniej mi wysiedzieć 8 godzin w pracy :-( Wczoraj przeleżałam cały wieczór..brzuch mnie pobolewał i tak jakoś dziwnie się czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj july, ja już od dawna nie śpię na brzuchu, ale to tylko dlatego że jest mi po prostu niewygodnie. Ciężko było mi się przestawić, bo wcześniej uwielbiałam spać na brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! Brzuchaczki i staraczki ❤️ Mam dzisiajj troche pracowity dzien, az sie juz wypompowałam z sił. I spac mi sie chce!!!! Wstaje w nocy po 2, 3 razy sisuiu :D July, Evika ja tez nie spie juz na brzuchu w zasadzie od poczatku ciązy , bo normalnie to tylko na brzuchu, teraz ładnie na prawym boczku:P Na sobote zapisana jestem na USG 3D/4D. Bedzie pod wzgledem genetycznym badał itd. Oczywiscie sie juz zaczynam leciutko stresowac. Trzymcie za mnie ! A i cos mnie dzisiaj głowa boli :( moze tez przez to nie wyspanie?? Evika a jak tam twoje zdrówko? lepiej cos czy tak samo? Moze skocz do lekarza faktycznie. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa trzymam kciuki za twoje usg, aby wszystko udało się po twojej myśli. Moje zdrówko bez zmian, dalej boli gardło, dalej czuję się osłabiona, jak do jutra nie przejdzie to pójdę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️H❤️E Ja witam u mnie dzisiaj bedzie na 100% bo brzucho boli i mam leciuteńkie plamienie na wkładce więc dzisiaj wieczorem albo jutro bedzie sie lac na całego :o i mowi sie trudno i działa sie dale j :) no nie dziewczyny ? Powiem wam że nawet spokojnie to przyjeła , bo przynajmiej wynika ze dostaje tak jak miałam zawsze wiec te opoźnienia były chyba spowodowane tym że za wszelką cene chciałam dzidzię i moja psichika mi płatała figla :O Teraz boli mnie całe podbrzusze więc wiem że dzisiaj mie dopadnie na całego bo i cycki bolą :O Więc na łasce u Mikołaja jestem bo grudzień to ma być awansowy miesiac bo nie ma jak awansik w nowy rok :) EVIKA- marsz do lekarza albo zobacz tamtum verde mi zawsze momentalnie pomaga i wiem ze ani tobie ani dzidzi nie zaszkodzi :) IZA- ja tam wierzę że przynajmiej tobie sie uda i awansujesz :) Z całego serducha ci tego życzę :) JULY- może cię brzucho boli bo rosnie ??:) KISA- mam nadzieję że wstawisz foteczkę na nk dzidzi w sobotę po USG WODNISIA- a co u ciebie ????? ANIA_B- już normalnie NAGRABIŁAS SOBIE :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytajcie co znalazłam , suer na list do św. Mikołaja: Mikołaju nasz kochany, na fasolki dziś czekamy. Więc gdy śnieżny pada puszek, niech nam wpadnie też okruszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam hej hej ❤️ Super ten wierszyk ! Piszcie go do sw. mikołaja , a ja swoja drogą tez list wstawiajacy sie za Wami napisze;) Fajnie ze tak do wszystjkiego spokojnie podchodzisz. Moze masz racje ze tak chęc bycia juz w ciazy tak pokrzyzowła cały twoj cykl, ale teraz jest juz dobrze i będzie dobrze! Oczywiscie jak tylko do łapki dostane płytke to wkleje fotosik z niunią ,. Troszke sie boje tego badania , no ale trzeba byc dobrej mysli no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- o ta dobra myśl jest jak najbardziej wskazana :)I ja czekam jak najbardziej na foteczke :D a własciwie to już się doczekac nie mogę :D ja ci powiem że staram sie nie przejmować tym że cos jest nie tak bo badania robiłam i na hormony i wszystko było ok :) więc jak widac ten miesiac nie był mi jeszcze pisany :( ale mam nadzieję że mnie z tąt nie wykopiecie :p bo jak mnie wykopiecie to ja i tak wcisnę się tu spowrotem :p a tak serio to przezciesz jest stwierdzone ze jak zdrowa para w ciagu 2 lat nie zaskoczy to trzeba sie dopiero martwic a u mnie to raptem 3 cykl i jeszcze byl taki że wszystko było na spontana :) to zobaczymy jak będzie w grudniu zakupię testy i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja też kochana podziwiam Cię i cieszę się że tak spokojnie i na luzie podchodzisz do tego temaciku. Chciałabym tak umieć życ, bo ja to raczej jestem skończoną pesymistką, która widzi wszystko w czarnych barwach. MAAm mam nadzieję że uda się tobie bardzo szybciutko zajść w ciążę. Najszybciej jak tylko się da. Kisa czekamy z niecierpliwością na foteczkę z maleństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Maam przecież grudzień jest nasz ;) Jak pomyślę, że kiedyś trzeba było uważać żeby rodzina się nie powiększyła a teraz można szaleć i nic :( Kisa kochana wszystko będzie dobrze... ale sama pamietam jak poszłam na usg i ginekolog ze specyficznym humorem mi mówił: o nóżki są to dobrze, rączki też i tak dalej myślałam że oszaleję - człowiek sie martwi a ten tym swoim tonem wrrr, Evika - optymiści dłużej żyją :) więc głowa do góry...człowiek potrafi dużo wytrzymać...ale jestem gadułą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie! Iza33 i mAAm ja oczywiście nie dopuszczam do siebie nawet innej myśli jak ta że grudzień jest Wasz!!!! Prezent pod choinkę będzie wspaniały! Trzymam za Was bardzo mocno kciuki! Musi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane kobietki ❤️ Głowa mnie znowu dzisiaj pobolewa , nie spałam znowu w nocy , mała mi kaszle :( Spac mi sie chce! Evika jak Twoje gardziołko? Lepiej sie czujesz? Iza , Maam bedzie grudniowy prezencik w postaci małej fasoleczki❤️ musi , musi !!!!!! Całuje Was dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam jak dzisiaj ?, Evika jak sie czujesz, Kisa oby się udało ...zaraz mam wizytę Prezesa wszyscy siedzą i pracuja :) zawsze to dodatkowy stres...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moje zdrowie nie najlepiej, choć nie jest i gorzej. . Mam straszny katar, a poza tym boli mnie gardło, chociaż troszkę chyba mniej niż wczoraj. Dałam sobie czas do jutra, jak mi nie przejdzie, to idę do lekarza. A ja tak nie lubię lekarzy ani leżenia w łóżku :( Mam nadzieję że samo przejdzie i będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×