Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

❤️K❤️O❤️CH❤️A❤️N❤️I❤️E❤️Ń❤️K❤️I❤️E❤️ A więc co u mnie Mhy:o Temperatura o 5.40 ( udało mi się tak przebudzić) 36.8 więc dzidzi nie ma :o i okresu tez nie :( wczoraj znów było tyci plamionko dzisiaj jajnik cmi więc będzie napewno:) boję się że znów mi psyhika działa bo mama mi wczoraj powiedziała że jak była w ciazy z moim bratem do do 3 miesiaca nie wiedziala ze jest bo lekko plamiła :o ale ja juz sie nastawilam na GRUDZIEŃ I KROPKA :)Jejku własnie w dziendobry TVN pokazuja jak babka urodziła w 45 minut bobaska :) IZA-Zgadzam się kochana że to tak jest i aż mnie krew zalewa :o że wpierw się uwaza a teraz to człowiek bzyka się niemal co dzień i dupa blada :o normalnie w głowę sobie tylko strzelić :o Ale co tam GRUDZIEŃ jest nasz :) tz. TWÓJ WODNISI I MÓJ :D👄 EVKA- kotku ty nie czekaj tylko lec do lekarza i nie patrz ze ty nie lubisz :o teraz jest najwarzniejsza istotka którą nosisz pod serduszkiem :) WIĘC NAKAZUJE CI MARSZ DO LEKARZA !!!!:d👄 KISA- hihihii w tym co wczoraj wkleiłam pisalo ze jak głowa w ciazy boli to chlopak :D więc kto wie hihiih:)👄 JULY- a co dzisiaj u ciebie 👄 WODNISIA- jak tam działaczko :)👄 MONIAMAMA- A pani to co ??? juz do nas nie klika ANIA_B-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika wiesz co idz Kochana do tego lekarza juz dzisiaj , moze nie czekaj znowu do jutra.... Męczysz sie pewnie! A do pracy przy chorobie bym nie chodziła. Moze weż zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam moja tesciowa na tych jej urodzinkach jak mnie zobaczyła od razu mi poiwedziała ze chłopak , bedzie , co do pierwszej ciazy sie nie myliła , ale ja jakos te wszytskie trafienia spokojnie przyjmuje. Mnie tam obojętne czy córą czy syn. Zdrowe to najwazniejsze Maam na pewno grudzien Twoj... no i Izy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny kochane jesteście. Dziękuję że martwicie się o mnie. Tak zrobię, posłucham Was. Jesteście kochane. mAAm ja mam nadzieję że Tobie się uda jak nie teraz to w grudniu na tysiąc procent!!!! To byłby taki fajny świąteczny prezencik. Zyczę tego wszystkim naszym kochanym staraczkom. A ja siedzę w pracy i czekam z niecierpliwością aż przyjedzie obiadzik, gdzieś tak za pół godzinki, bo robię się bardzo bardzo głodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika no grzeczna dziewczynka.🌼 Evika ja jem czesto ostanio bo ciągle głodna jestem , kurcze az sie boje na wage stanąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa ja też jestem ostatnio ciągle głodna, też boję się wagi :( Jestem już po obiadku, super zjeść w pracy ciepły posiłek zamiast tych wstrętnych kanapek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze tak. My mamy w pracy stołówke gotuja takie domowe obiady , tez czasem chodze. Ostanio mam smaki na ryby. Przyszedł mi samak na łososia wedzonego jadła bym na okrągło. Albo makrele wędzoną , ale sie tak zastanawiam czy mozna wogóle. Rożnie móiwą. Masz jakies zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ja uważam że można jeść to, na co ma się ochotę. Ciąża to nie choroba, takie jest moje zdanie i tak też mówił mi lekarz. Dla nas do firmy dowożone są obiady z baru, ale są dobre i zawsze to coś cieplutkiego na brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika pewnie masz racje. Kurzce zawsze naczytam sie o jakichs bakteriach typu listeria i póxniej mam mętlik w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane sorki sze szybciorem uciekłam ale wpadl do mnie mój rodzony braciszek ( aktualnie jest wc) wiec poklikam jak juz pojdzie albo poźnym wieczorkiem KOCHAM WAS WSZYSTKIE👄 EVIKA- MARSZ DO LEKARZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Przepraszam, że Was zaniedbuje ostatnio. Ale tak to jest zostawić chłopaków na 1,5 tyg to teraz nadrabiam sprzątaniem a, że się nie mogę przemęczać wiec w ślimaczym tempie mi to idzie i na pisanie nie starcza mi sił, a jeszcze spać mi się chce na okrągło:( Ale czytam Was kochane i myślami jestem z Wami. I zapomniałam Wam się pochwalić, że od wczoraj ktoś w brzuszku mi puka:) Kisa jak będziesz na USG to już zapewne płeć będzie widać szczęściaro:) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta32 no to gratulacje z powodu tego niesamowitego \"pukania\" w brzuszku. mAAm tęsknimy za Tobą :) Kisa jedz kochana to na co masz ochotę Ty i maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️:D❤️:D❤️:D Ja też tęsknie za wami kochane ❤️:D❤️:D❤️:D Ja mam bracholka jeszcze w domku je sobie wiec mam chwileczkę :) Powiem wam że jakas chanderka mnie dopada bo tak szczeze mówiac to czekam na tą @ juz z utesknieniem bo poza tym plamieniem leciuteńkim jej nie widac i jak sie podcieram to troszke widze na papierze ale wkladka czysta :o normalnie schizy lapie i o niczym innym myslec nie moge :O Jak jakas durnota aż zła jestem na siebie samą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Maam weź no Ty zrób test moze.... A chandrze mówimy a kysz a kysz ! Buziaczki dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- powiem ci że tak się zastanawiam czy aby to nie było plamienie owulacyjne ? :o bo jak obliczałam dni płodne tak jak mialam opóźnienie to mi wlasnie na 24-25-26 wypadały :o cholera sam juz nie wiem ja to normalnie jakas pojebana jestem ( sorki za przekleństwa) ale już się wnerwiam sama na siebie bo wydaje mi się że znów mi psyhika figla spłata :o a tej chandry to się jakos nie mogę pozbyć bo jak by się lała już ta @ to pewnie by mnie nie dopadła a co do testu to chyba bez sesu bo jak sie podcieram i tak głębiej troche papierem wezmę ( sory że tak doslownie) to mam jak by taki brazowy śluz :O nie wiem jak to opisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to ja bylm przed chwilka w WC i już wkładka nie jest biala :D zobaczymy co z tego wyniknie :) Rany jak ja bym juz ją chciała @ i jak tylko sie skonczy to tescikuje i w wyrku z ślubnym kombinuje co by wam prezecik na swieta w postaci awansu do tabeli zrobic :p OCZYWISCIE IZA I WODNISIA TEŻ SIE DOŁACZĄ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no wszytsko rozumiem. Najwazniejsze spokoj . w takim razie spróbuj sie wyluzowac. Nie mysl juz o tym czy to to czy nie. Spokojnie sie wyjasni samo. Moze znajdz czas tylko dla siebie zeby odgonic te chandre. Moze mały babski samotny wieczor, kosmetyki , ksiązka, dobra muza i te sprawy. Albo z kumpelami jakies kino kawka . Musisz sie oderwac chyba i zdystansowac troszke. A ja zyczę Ci Kochana dobrego samopoczucia. Muszi byc szczesliwa mamusiu. Jestes piękna i czuj sie piękna. A humor na pewno sie poprawi. Chandrze nic do tego ! Pokonamy ją . Głowa do góry! ❤️ całuje i przytulam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️👄:D❤️👄:D❤️👄:D❤️👄:D❤️👄:D❤️👄:D KISA-juz mi błogo jak mnie tak tulisz :D i na duszy lzej 👄 Umowilam sie z kupelą na 17 na kawke i szrlotę z lodami na ploty więc odezwę sie okolo 19-20 może któras będzie:)❤️👄:D❤️👄:D❤️👄:D❤️👄:D❤️👄:D❤️👄:D❤️👄:D❤️👄:D❤️👄:D❤️👄:D KOCHAM WAS WSZYSTKIE I NIE WIEM CO BYM BEZ WAS ZROBIŁA :D AŻ SIĘ DZIWIE ŻE JESZCZE MNIE Z TĄD NIE POGNAŁYSCIE CHOC MOZE TO TYLKO KWESTJA CZASU ❤️👄:D❤️👄:D❤️👄:D❤️👄:D❤️👄:D❤️👄:D❤️👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam bez Ciebie topik nie byłby tym czym jest:) Spróbuj sie stad zwinąc to Ci nastukam :P Fajnie ze idziesz z kumpelą na kawke . Wszystkiego dobrego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny i znowu piątek :) czasem mam wrażenie, że tydzień składa się z poniedziałku i piątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! No ja dizisja niezłe nerwy mam. I troche sie martwie. Chyba straciłam klienta w pracy. Mam nadzieje ze go jakos udobrucham. Kurcze tak sie zdenerwowałam ze az mnie brzuch rozbolał. No teraz starm sie stanąc ponad tym . Jedym słowem olac to kurcze Maluszek najwazniejszy. Genralnie czuje sie okej , a jak u Was staraczki i brzuchaczki ?? Przesyłam buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kisa. Kisa nie denerwuj się aż tak, bo to niewskazane! Dzidzia jest najważniejsza. A klient? Jak nie ten to będzie następny! Nie martw się tym! Odpocznij, uspokój się i nie denerwuj się! Maleństwo jest najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Evika. Wiem ze masz racje , ale jak to takie swieze to wiesz trudno zapomniec , ale tak jak mówisz pomyslałam dokłądnie tak samo nie ten to drugo trudno. Zwłąszca ze za niedługo... no od maja bede na macierzynskim. dziewczyny czy w koncu jakis dłuzszy macierzynski bedzie czy nie?? Załąpiemy sie ? Nie wiesz czasem Evika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa z tego co słyszałam to urlop macierzyński będzie dłuższy od tego który obowiązuje w tym roku o dwa tygodnie. Ale jak będzie? Zobaczymy. I nie denerwuj się tak! A ten cały kliencik to też powinien widzieć co robi i nie denerwować kobietki z dzidziusiem pod serduszkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech wiesz troche wtym mojej winy bo nie dopatrzyłam i sie poprostu niezrozumielsmy. W sumie to moja wina tylko nie sądziłąm ze az tak zareaguje. Ja mam nadzieje ze mu przejdzie po prostu. No zobaczymy. Mówisz o dwa tygodnie dłuzszy..... Bo tak w ogóle to na drugie dzidzi i tak jest dłuzszy no nie? Evika a jak Twoje gardełko ? Boli jeszce ? BYłąs u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa tak na drugiego dzieciaczka jest 2 tygodnie więcej urlopu macierzyńskiego. A moje gardełko? W sumie gardło przeszło tylko mam straszny katar i dosyć mocno kaszlę. Piję syrop od kaszlu stodal i mam nadzieję że będzie lepiej. Czuję się dobrze, tak ogólnie to nic mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo to dobrze ze jest lepiej. No a katar ma to kurcze do siebie ze sie poźnije ciągnie i ciągnie. Najwaznijsze z enie masz gorączki i ze nic nie boli. Zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowia. Kurcze ale u nas dizisja grzeje, w krótkim rękawie mozna siedziec. I pomyslec ze jeszce pare godzin temu z ledwością skrobałam samochód przez mróz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa dziękuję, mam nadzieję że szybko minie przeziębienie i obejdzie się bez poważniejszych lekarstw. Przede mną dwa dni wypoczynku w domku także mam nadzieję że wygrzeję się i będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×