Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hej dziołchy. Evika syrop Stodal - dobry wybór :-) Ostatnio moje dziecie go brało jak też miał kaszel. A na katar polecam posmarować nos na około maścią majerankową - na pewno ułatwi oddychanie...a już najlepiej na noc sobie zaaplikować. Albo olejek Olbas ;-) Kisa, super że na drugie dziecko jest więcej macierzyńskiego, prawda? Plus nie wykorzystany urlop wypoczynkowy to troszkę się tego uzbiera! U mnie tak sobie...ogólnie mdłości nadal są, wszystko jadłabym tylko oczami....i mega zmęczenie. Mam dość siedzenia w pracy, zrywania się o 5.40 :-( Oj dzisiaj mam dzień na narzekanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściskam was mocno kochane :)👄 po klikam poźniej bo muszę leciec a teraz chciałam się tylko przywitać :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wariuję :( @ nie ma a ja chodzę co chwila do łazienki sprawdzać...a z drugiej strony ciągle mam wrażenie że może jednak ale brzuch boli jak na @ :( idę sprzątać generalnie kuchnie na święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Iza ja normalnie trzymam za Ciebie kciuki kochana! Trzymam bardzo mocno i poproszę o awansik w tabelce!!!! :) Iza33 ja też latałam co chwila do kibelka sprawdzić czy@ nie nadchodzi, mam nadzieję że u ciebie też nie pojawi się ona co najmniej przez najbliższy rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki czesc ! Ja tak na moment włąsnie sie szykuje na wyjscie z domu dopiero. Kurcze spałam dzisiaj do 9.30 matko! Dzisiaj wizyta o 17.00 - USG. Trzymajcie za mój spokój, bo jakas poddenerwowana jestem :) Iza jeju ale mi to przypomina moje latanie do kibelka a tu patrz 4ty miesiac. Ale bedzie fajnie jak awansujesz, trzymam mocniutko kciuki:) Evika ❤️ dolecz sie w domku i miłego wypoczynku Wam wszystkim pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa jak USG? opowiedz nam szybciutko! Ja leżę w łóżeczku i leczę się, męczy mnie kaszel, okropny :( A do tego dziś rano zaliczyłam przytulanko z miską :( Co za dzień :( Iza33 jak sprawy @@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika @ nie ma ale brzuch boli więc pewnie znowu nic :( , kisa jak usg opowiadaj...Maam jak u ciebie z @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa :( Dlaczego nie napisalaś? Jak usg? Odezwij się kochana. IZA33 - to dobry znak, ja tez miałam objawy jak bym miała dostać @, także bądź dobrej myśli. Napisz jak dzisiaj sytuacja, mam nadzieję że dalej nie masz @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej dziewczynki ❤️ Nie pisałam wczoraj , bo prosto po USG pojechałąm do rodziców sie pochwalic płytką i zdjęciami. Jakie to niesamowite zobaczyc swoje dzieciątko tak wyraźnie. Kurcze ten trójwymiar jest super. Mam kilka filmików i zdjęc. Teraz siedze i sie gapie na moje dzidzi. Naparwde super przezycie. Wyobraźcie sobie ze na gentyczne za poźno , bo wyszło ze jestem w 14 tc i 1 dzien wiec to górna granica i juz sie nie dało zbadac, a ja byłam pewna ze tydzien płodowy to 13sty. No trudno , nastepne 3d/4d mam zrobic w 20 tc wtedy zbadamy serduszko itd.... Wstępnie poznalismy płec , ale to było narazie lekarzowe \"wydaje mi sie ze to bedzie ...\" no i pozostawiam to tajemnicą az do 20tc, wtedy jesli potwierdzi się lub bedzie widac dobrze , oznajmie całemu swiatu kogo nosze pod serduchem. Ach tak sie ciesze! A tak wogóle to długo jakos trwało to USG albo mi sie tak zdawało, ale mi brzuch wynaciskał ze hej :D Pozdrawiam dziewczynki Was wszystkie ide sie ubrac i zmykam na mały wieczorny spacer z rodzinką. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa zapomniałam napisac ze mam drugi termin porodu 29.05.09 ciekawe który sie sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Wczoraj robiłam test- wyszła druga kreska-troszkę słabasza - w środę powtórka -aż boję się cieszyć...mężowi nie powiedziałam -czekam do soboty - zawsze chciałam dać mu prezent z testem i bucikami :) ciągle nie wierzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - kochana! Ale super! Na tysiąc procent jesteś w ciąży!!!!!! Ja też miałam malutką bladziutką kreseczkę a po kilku dniach krecha była tak wyraźna że szok! Iza napewno Tobie się udało!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kiedy powiesz mężowi???? Fajnie byłoby abyś wstrzymała się do Swiąt i wtedy ten prezencik z maleńkimi bucikami i jeszcze informacja podczas Wigilii dla pozostałej rodzinki. Ale byłoby super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Izuś GRATULUJĘ TOBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOCNO SIĘ CIESZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika mężowi powiem w sobote na mikołaja, a rodzinie na wigilii ...ciągle jeszcze nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super prezencik sprawisz rodzince na Święta! Jeszcze raz gratuluję! No i kochana zmieniaj tabelkę! Trzeba ją uaktualnić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeju ale superaśnie , sciskam Cie najmocniej jak moge kurcze ale niespodzianka ! Gratuluje z całego ❤️ yes! yes! yes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 pisałaś że Twoja córeczka chce od Mikołaja siostrzyczkę. Hm, pisałaś że nie zdążysz. A jednak udało się!!!!! GRATULUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza listy wstawiennicze do sw. Mikołaja podziałały hihihii Kurcze ale sie ciesze ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny aż łza się kręci w oku...czekałam i czekałam - z tabelką poczekam do środy...jesteście kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️ I❤️Z❤️A❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 **************SLOWA SĄ ZBĘDNĘ BO SKACZE JAK KANGUR DO GÓRY BARDZO SIĘ CIESZĘ ŻE CI SIĘ UDAŁO I SĄ WYMARZONE II KRESECZKI BUZIOLKI OGROMNIASTE KOCHANA ***********************************👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam grudzień miał być nasz ;) czekam cierpliwie do środy...dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja teraz czekam na Twoje dwie kreseczki i nie ma tu się zlituj! Mają być dwie kreseczki i koniec! mAAm powiedz jak ogólnie się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już mogę klikać :D odstawiłam latorośl do szkoły kawulka \\_/> na bireczku ( ja jeszcze mogę pić :p :D ) A co slychać hmymhymhy.... ma @ więc jestem spokojna :) w piatek 28.11wieczorem zaczeło się więc jestem hepi :D nie mogę juz sie doczekac kiedy się skończy ta cholera :D bo ja mam zawsze o koło 6 dni :(truskawkową przypadłość :o nie wiem tylko od kiedy mam zaczać liczyć cykl bo 26. ledwiuteńko co było plamienie , i tak samo tyci 27 a okres taki normalny zaczoł się 28 więc nie wiem jak teraz mam liczyć pierwszy dzień cyklu :o a wy jak myslicie ???:o ❤️I❤️Z❤️A❤️- jeszcze raz bardzo gratuluję bardzo się cieszę że Ci się udało i zmieniaj mi szybciorem wpis w tabeli :D👄 ❤️K❤️I❤️S❤️A❤️- kawka z kumpelą bardzo pomogła :) dzieki kochana za cale wsparcie 👄 ale co nie zmienia faktu BUUUUUUUUUUUUUUUUU że skreca mnie przez ciebie że nie podałaś kogo nosisz pod serduchem tylko kazesz czekac do 20 tygodnia :o ale tak po za to i tak cię kocham 👄 ❤️E❤️V❤️I❤️K❤️A❤️- ja kochana się nie poddaję :D i działam dalej :) napewno jestem spokojna bo wyglada że dostałam @ albo co 32, albo 34 dni pisałam że nie wiem jak liczyć wiec wszystko sie unormowało bo zawsze miałam co 32 dni :) kupilam dzisiaj testy owul. Firmy ACON LH- 5 testow za 36 zł na alegro nie zamawiałam bo nie chcialam by slubny wiedział że mi troche odpala :p wziełam tylko paczke bo innych juz nie mieli wiec dokupię sobie jeszcze gdzie ondziej a powiedz mi kochana czy one sa wmiarę wiarygodne ?👄 ❤️J❤️U❤️L❤️Y❤️- a co u pani i perelki w brzuszku :)👄 ❤️W❤️O❤️D❤️N❤️I❤️S❤️I❤️A❤️- kochana co slychać :) mam nadzieję ze staranka w toku i niebawem i my awansujemy do tabeli :)👄a zreszta co ja piszę ze mam nadzieje ja to WIEM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×