Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kurcze ale zła jestem nie umiałam na kafe wejsc wrrrrr cos mi sie z netem działo chyba :( Maam ale super przepisy........... na pewno je wykorzystam w niedziele na imprezce 👄 I zadne mi tam biadolenie. Super ze sie wszystkim dzielisz , od tego jest ten topik .:) Evika umówiłas sie na drugi termin z fryzjerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm zapisałam się na sobotę do tej samej fryzjerki, mówiła że da radę, poza tym one są tam we dwie więc zobaczymy. mAAm jak będzie owulacja to będą też dwie kreski. Testy owulacyjne nie wykazują dokładnego punktu, dokładnej godziny owulacji, tylko pokazują kilka dni z rzędu i te w ciągu tych kilku dni w czasie 24 - 36 godzin występuje owulacja. Zadna z nas nie potrafi przewidzieć na sto procent kiedy ten moment nastąpi. Więc jeśli masz die kreski na teście przez kilka dni to rozluźnij się i działaj!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE WIEM ŻE ZAWSZE MOGĘ NA WAS LICZYĆ ❤️ALE CZASEM TO TAK WAM TRUJĘ ....ŻE AŻ SAMEJ MI WSTYD WY TO PRZYNAJMIEJ MOZECIE O BRZUSZKACH, MDŁOSCIACH, USG, A JA NIC TYLKO LAMETUJĘ ŻE NIE DOSTAŁAM @ ALBO DOSTAŁA, ABO JEST OWULACJA, ALBO NIE MA WIEM ŻE TO WKURWIAJĄCE JEST (sorki za bluzgi) ALE MI SIĘ CHYBA JUŻ ZAŁAMKA WŁAŃCZA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa u mnie też coś z netem nie tak. Chodzi jak jakiś muł dzisiaj, więc pewnie to na kafeterii jest jakiś problem. Umówiłam się na sobotę do tej samej fryzjerki (tak są dwie kobietki), także zobaczymy. Jutro dla pewności zadzwonię jeszcze raz do tej fryzjerki i upewnię się czy z jej ręką jest an tyle ok, że da radę. Chodzę do niej już od wielu lat, jestem zadowolona z jej usług i dlatego nie chciałabym jej zmieniać. Także poczekam do soboty, a potem zobaczymy, ale już naprawdę nie mogę na siebie patrzeć w lusterku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam nie pintol tylko weź sie w garsc ! ten topik jest o problemach z zajsciem w drugą ciąze - przypominam i jestes jak najbardziej w temacie. Kochana nadawaj ile wlezie. Wspeiramy Cie jak mozemy i zadnych załamek a kyszzz deprechom 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- własnie,nie stresuj się,bo ten stres moze byc przeszkodą w zajsciu mimo nawet setki wyraznych krech:);)! Na bank masz dni płodne albo dopiero lada chwila się zaczną. Test pokazuje LH a nie owulację. Wzrost LH(jego pik) poprzedza owulację na 24-36 godz.Pik u ciebie chyba był wczoraj bo pisałas nam ze były silne kreski, czyli jesli lada moment kom jajowa sie uwolni to macie jeszcze następne 24-36h na jej zapłodnienie! mAAm, zachowaj spokoj i do dzieła :) przesyłam fluidki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA,IZA,KISA,WODNISIA,POLA,BETA,NUSKA,MONIA MAMA,ANIA,KOTECZEK WIELKIE DZIĘKI KOCHANE JESTEŚCIE I CIESZĘ SIĘ ŻE JESZCZE WYTRZYMUJECIE ZE MNĄ SŁODZIAKI ❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika tez juz tak czesze te moje kudełki zeby nie było widac tych odrostów , ale no nie ma sie co oszukiwac trzeba isc i farbowac nie ma bata. Rozumiem Cie ..... Ja dopiero w przyszłym tygodniu farbuje, zazdroszcze Ci tu juz bedziesz sliczniutka w sobote a ja.... buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm! W tej chwili się uspokój!!!!!!!!!!! Każda z nas to przezywała i każda z nas zachowywała się podobnie. Jesteśmy po to żeby sobie pomóc. Kochana doskonale Ciebie rozumiemy, jest nam milo że możemy Ci pomóc. Zobaczysz jeszcze troszkę i Ty będziesz nam opowiadała o swoich mdłościach i rosnącym brzuszku, a my, niewyspane, zmęczone, patrząc na swoje małe maleństwa krzyczące w łóżeczkach będziemy zazdrościły Ci przespanych nocy i rosnącego brzuszka. Nie poddawaj się, zobaczysz Ty będziesz następna i niedługo do nas dołączysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jaonrmalnie dzisiaj kupuję wineczko sexy koszulkę za namową POLI i normalnie tak wymłucę :D starego że bedzie chodził jutro jak połamany :D a co mi tam teraz to już chyba tylko być albo nie być mi zostało :D KISA- Ja ci jeszcze pewnie cos tam doklikam tylko dzisiaj to tak aby nie mysleć o tych teściorach i starankach staram się zajac sprzątankiem i prankiem dla wspomnianego już odstresowania :)Ale cieszę się że ci się przepisiki podobają do tej z ananasem dodaję czsami troszkę posiekanej pekińskiej i wedzonego kurczaka posiekanego i mam zupelnie nową sałatkę mozna wtedy z czosnku zrezygnować tez jest pycha:) POLA-👄👄👄 EVIKA- to może jakies foto na nk dodasz w nowej fryzurce:)Ja mam zebranie dopiero 15 i najchetniej nie szła bym na nie ale nie mogę jako przewodniczaca WRRRRRWRWRWRWR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki, u nas dzis taka pogoda,mgła, cos siąpi z nieba, wilgoc ze zimno przeszywa na wylot,psa bym nie wypusciła a moj men musiał leciec popracowac,biedaczek;(miał taką minkę żałosną jak wychodził z ciepłego domku:()A ja w kocu siedzę i z wami sobie klikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do brzuszka :D to ja mam puki co swoją własną oponkę czytaj. wlasne koło ratunkowe :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nadrabiam zaległości, rzadko piszę, ale staram się Was czytać. U mnie 18 dc, na razie dajemy sobie spokój, zobaczymy czy okres sie pojawi.Przytulanka byly codziennie od 12dc do 17dc. Maam- do dziela, nie mozna sie poddawac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- i waśnie o to chodzi!! wineczko, sexi koszlka i do roboty, dobrze kombinujesz!! nie jestes sama bo ja tez od jutra mam swoje dni,zazeram wiesiolek, będą świece przez 20 min po no i zobaczymy .. Jedno jest pewne- nie bede juz swirowac i szukac desperacko objawów wczesnej ciąży,włosow z glowy rwac bo to do niczego nie prowadzi. Luzik i pozytywne myslenie:))To tez dzięki wam dziewczyny tak myślę- dzięki buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALINA- witam :D trzymam piąstki za owocne stranka:D POLA- zgadza się wszystko się zgadza DZIAŁAMY KOCHANA :D JA UCIEKAM TERAZ PO WINECZKO I KOSZULECZKĘ NA WIECZORNE TETETE👄 ....ale jeszcze was dzisiaj nawiedzę więc sie mnie tak łatwo nie pozbedziecie:p.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się melduję:D koszulak kupiona ( biała koroneczka i tjulik ) winka czerwone wytrawne sztuk 2, bagieteczki nadziewane ziólkami sztk 2 . :D więc proszę sie mi tam do Bozi za mAAm dzisiaj przed snem po modlić w intencji zafasolkowania :D❤️ Mężuś dzisiaj do 19 .00 w firmie bo im się autokar popsuł i mają gorącą linie :o jak na złosć !!!!!wrrrrrrrrrrrr A mnie boli prawy jajnik i cycki :o i sama nie wiem czemu bo przeciesz okres wkońcu mi się skończył :o BUZIAKI KOCHANE 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
hej ja sie trama od wrzesnia i nic jestem po dniach plodnych moze w koncu sie udalo fajny by byl prezent na gwiazdk mam juz synka 3 letniego staralam sie o niego przez 10 mies.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Byłam wczoraj na wizycie u lekarza- mam zdjęcie mojego szczęścia :) Bardzo miła gin - wypytała mnie o wszystko, zleciła badania,dała swój telefon i najważniejsze, że jest na oddziale - jednym słowem jestem zadowolona. Tylko mówiła mi żeby za tydzień przyjmować tylko falvit już bez kwasu hmm a jak Wy dziewczyny ? Kolejna wizyta 06.01. Rozmawiałam wczoraj z mężem i zaczyna się przełamywać co do porodu rodzinnego, może się uda :) Wczorajszy wieczór był taki cudowny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje się do tabelki :) ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................03.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............--------------.........25......... .....DOLNOSLASKIE ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSK WODNISIA..............16.12.2008..........36............ ..ZACH-POM ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........20.12.2008..........35..............POMORSKIE mAAm....................29.12.2008..........29.......... ....W-WA.......... KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIe POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) To ja tylko powiem że umie dupa na całej lini :( jak widac cykl nie był mi pisany:( i tyle:( kocham was wszystkie❤️ IZA- bardzo się cieszę żę gin ci się podoba i że jestes zadowolona :D bo to jest niezbedne dla zdrowka psychicznego kazdej mamy buziaki razy 2👄👄 i dla wszystkich👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam nie przekreślaj cyklu, ja też długo nie mogłam uwierzyć, że już tak po prostu i powiem Ci w tajemnicy ;), że dopiero jak przestastałam traktowac seks jako środek aby zajść w ciążę i zaczełam normalnie :) , bez żadnych świec, sprawdzania dni itp...a stres maam sama wiesz jak wpływa na to wszystko- w tamtym roku próbowałam pół roku i nic - dopiero teraz :), Maam ...ja i tak wierzę że grudzień jest Twój kochana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Iza super ze ginka fajna i ze zadowolona jestes. Ciesze sie ogromnie❤️ Maam a Ty co tak nos zwieszasz??? Głowa do góry! Grudzien bedzie Twój. Najgorsze co zrobisz to to ze sie poddasz.... Nie wolno Ci. Ufaj ... My Ciebie tez kochamy i przesyłamy całusku 👄 U mnie okej, chyba zdusiłam chorobe w zarodku i narazie sie nie odzywa. Wczoraj poszłam spac po 16.00 zwolniałam sie z pracy godzinke. Chyba musiałam to wsyztsko poprostu odespac i dzisiaj czuje sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×