Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Nie no ja też mam super pracę i ludzi wokoło - praca rówineż jest biurowa i również zaczynam o 7 a kończę o 15...Dla mnie najgorsze jest to że trzeba wstać bladym świtem a potem wracając z pracy tłuc się w korkach i tracić niepotrzebnie czas...w pierwszej ciąży też dość wcześnie poszłam na zwolnienie ale wtedy ze wskazań lekarskich - i w sumie było mi z tym dobrze. Także teraz też na pewno nie będę pracować tak długo - wolę ten czas poświęcić młodemu, który do przedszkola ani do szkoły jeszcze nie chodzi i - szkoda mi go jak słyszę codziennie od męża jak po weekendzie budzi się z płaczem że mamy już nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July Ty masz mniejsze dziecko...potrzebuję Ciebie, więc nawet sie nie zastanawiaj, nie tylko odpoczniesz ale i zajmiejsz się dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa...świetny pomysł ...ja też chętnie zrobiłabym jakoś inną sałatkę na święta...dziewczyny macie przepisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na pewno jedna zrobie z raviolii( uszka) a drugą sałatkę chciałam gyros układaną warstwowo, ale to juz kiedys miałam i chętnie zsatąpie ja inną. Mamusiałki co wy macie w zanadzru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July naprawdę Twoje dziecko jest jeszcze malutkie i nie powinnaś się zastanawiać nad zwolnieniem. Jeśli masz taką możliwość to nie wahaj się i odpocznij sobie kochana, a przy okazji Twoje dziecko też będzie szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lubią sałatki z fetą...ostatnio makaron rurki grube, ogórek świezy, koperek, czosnek i sos knorra do sałatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne to Iza :) Do raviolii daje ogórek kiszony w kosteczke, szyneczka w paseczki , papryke czerwoną w kosteczke i biała częsc pora drobno i majo. Chciaz ostatnio dodałam tez kukurydze. Zjedli wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Czuję że moj wywód o obżarstwie w ciąży nie wplynął na pozytywny odbiór mojej osoby, bo jakos nikt sie do mnie nie odzywa ups:( przepraszam,jeśli kogokolwiek dotknęłam lub cos w tym stylu..na pewno nie miałam żadnych złych intencji.. :(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola no co Ty wszytsko jest okej. Zauwaz ze włąsnie o żarciu gadamy ;) Pozdrawiam Cie , co u Ciebie? Masz jakis fajny przepis na hitową sałatke ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola no co Ty ;) wszystkiemy wiemy, że należy jeść dla dwoje a nie za dwóch ale już niedługo święta i coś pysznego trzeba zrobić do jedzenia :) Zastanawiam się nad myciem okien ale chyba sobie odpuszczę, jedynie w salonie muszę wyprać bo od kominka ciągle się brudzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm znaczy firanki bedę prać nie okna ;) A Wy dziewczyny szalejecie z porządkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja zreguły nie robie zadnych takich super porzadków przed swietami starm sie to robic przez cały rok , ale na pewno zmienie wystrój i trzeba włąsnie firanki zmienic itd. Zrobiłam wczoraj porzadki w szafkach w kuchni a reszta jakos pojdzie . Kiedy ubieracie choinkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja też z porządkami świątecznymi jakoś spokojnie, w tym roku napewno wiele rzeczy sobie odpuszczę, ale będę miała gości więc trochę tych przygotowań będzie. A choinkę ubierzemy pewnie w następnym tygodniu córka bardzo się upomina i już nie może się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO PRIMO:) ja jestem typowa kura domowa i jak bym mogła to bym z kuchni nie wychodziła wiec wam poklikam kilka przepisikow ale moze dla ułatwienia MAM PROPOZYCJE WPISUJMY JE W FORUM NA NK :D mamy wkońcu swoja klasę więc wrazie jak by któras potrzebowała to jest gdzie szukać a nie wertować strony na kafe ja tam moge wam naklikac bo pichcic UWIELBIAM gorzej ze zmywaniem bo tego nie lubię ale mam naszczescie cudowną , kochaną zmywareczkę prasowac tez lubię jak by co :D A TERAZ to co interesuje ogól :D więc zrobiłam test ciazowy i jest Ikrecha (twn z dzieckiem Q) więc troche się uspokoiłam :) dzisiaj o 16.00 zrobię 2 test owulacyjny ( pierwszy byl wczoraj ) cycki mam nabrzmiałe lekko bolą lekko więc może i to ta owulacja cos tam działa :) najgorsze jest to że dzisiaj mój chłopina poźniej będzie bo ma jechac z tesciem sprawdzic co na działce słychac czy wszytko ok wiec pewnie mi na 23.00 dojedzie bo to z mazur 200km:( wiec czy ja zdazę podziałać :( no ale zobaczymy :) co do zdjecia to ładuje akumolatory bo standardowo jak sa potrzebne to dupa i nie działają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA:D JULY:D KISA:D IZA:D- ja uwazam ze praca kazdej ciezarnej to inwidualna sprawa bo jak kobiecie ciaza nie doskwiera i w pracy czuje się dobrze to powinna pracowac a jak jest zmeczona jak TY JULY to nawet się nie ogladaj tylko uciekaj na zwolnienie :D POLA- kochana ja nic nie mam do twojch wywodów :D Bardzo się ciesze że jestes z nami :D❤️ bo wkoncu na polu boju zostałysmy tylko my i wodnisia :) i mamy tyle fajnych kobitek co nam fluidy sla ze spoko damy rade i my :) a co do obrzarstwa to ja mam 8 kg nadwagi :o i wiem ze powinnam to zgubic ale jakos tak cieszko sie zmobilizowac az mi wstyt czasami a że kardypel jestem 153 w kapeluszu to wygladam jak bałwanica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam to teraz czekamy na przepisy:) A 23:00 to całkiem miła pora na przytulanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Maam nie przesadzaj z ta bałwanicą . Laseczka jestes i masz nieodparty urok, wszystkich umiesz zaczarowac swoim wdziękiem. Kochamy Cie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- wdzięk wdziekiem a gracja to jak u słonicy :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza pora miła tylko....czy ta owulacja bedzie czy nie bedzie juz po ptakach :( w tym sek :( A przepisików wam wkleje wieczorkiem moze być???? POLA- a ty masz konto na NASZEJ- KLASIE???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- no wierz :o normalnie co to ma byc.........lubię....ja sobie wypraszam.........ja ..........myślałam.......że ........ty........mnie ..poprostu ......KOCHASZ!!!!!!!!!!!!!...:D ...a ta mi z lubę wyskakuje :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam Cie Maam , no aleś mnie rozbawiała i oczzywiscie ze kocham no jakos tak mi sie głupowato napisało oj ja durna !!!! hahahahah ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×