Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afrykanka_25

Formoline L112 - opinie i spostrzeżenia

Polecane posty

Gość bamblutka
Łykam od 3tyg +fosanic. Na wadze mniej tylko 0,5 kg, ale o dziwo zmniejszyły się obwody o 2-3 cm. Jest to dla mnie zaskakujace, bo często słyszałam 1kg - 1cm, a tu schudłam naprawdę mało. Co więcej jem o połowę mniej bo nie mam zbyt dużego apetytu jak kiedyś. Czy ktos umiałby mi to wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotmolinka26
Mi sie wydaje ,ze apetyt masz zmiejszony przez picie duzej ilosci wody ja biore Formoline ok miesiaca schudłam 8 kg ale duzo mniej jem i cwicze codziennie od 30 do godziny min . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti172
witam . ja brałam formaline od stycznia przez miesiąc.schudłam 4 kg. ale zrezygnowalam z ziemniakow i ograniczylam do minimum chleb,makarony itp.staralam sie jesc mieso gotowane.ale jadlam tez smazone miesa bo uwielbiam. nic nie cwiczylam bo naleze do leniuchow. .po tym czasie nie schudlam nic .ograniczajac dalej chleb itp.kupilam wiec zas te tabletki. tym razem 6 opakowan na kuracje 2 miesieczna.i chudne!! polecam jak najbardziej!ja zakupilam na allegro za 19.99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia13
Witam! ja zaczynam od dzisiaj jestem ciekawa jak mi pójdzie bo do zrzucenia mam sporo, ale szczęśliwa bym była jakby mi spadło 10/12kilo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teśka
Witam,mam nadwagę dzięki niedoczynności tarczycy czy może kóraś z Was wie czy można stosować ten specyfik przy tej chorobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja84
Witam wszystkie odchudzające;) Dołączam się do wątku gdyż także skusiłam się do zakupu formolinki;) Jutro albo we wtorek powinno dojść i zaczynam kurację,do tego zmniejszyłam też posiłki,biegam 2 razy w tyg i raz w tyg.basenik. Zobaczymy czy będą jakieś efekty,oby bo mam do zrzucenia 10kg. Mam pytanie do zażywających ten specyfik;) W ulotce jest napisane,że powinno się przyjmować 2 tabletki 2 razy dziennie,czy wystarczy jak będę przyjmowała tylko np.do obiadu 2 tabletki? Bo śniadania to jem dosyć małe,kolacji wcale więc nie wydaję mi się bym musiała aż tyle tego brać;)) Jak wy to bierzecie? Zdawajcie relacje z postępów,ja też będę tak robić;) I powodzonka w traceniu zbędnych kilogramów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja84
Becia13 widzisz już jakieś efekty?? Ja dzisiaj zaczęłam,zobaczymy za tydzień czy coś waga drgnęła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja84
Czy żadna z was nie używa Formolinki? To ja się chociaż wypowiem jak działa u mnie,używam jej raz dziennie do obiadu 2 tabletki,diety żadnej nie mam,chociaż nie jem kolacji i słodkiego staram się też unikać. Pisałam wcześniej też,że ćwiczę ale brakuje mi jednak na to czasu i chęci gdyż w domu dwójka dzieci(bliźniaczki 2,5 letnie). Spadek wagi jest;) Malutki,bo jak zauważyłam to dziennie ubywa tak 20dkg co za tym idzie kilogram tygodniowo,cieszę się bardzo bo jak tak dalej pójdzie to do wakacji schudnę tyle ile chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia13
Witam wszystkie odchudzające:) Jestem tą osobą niestety na którą te tabletki nie działają ! ja wiem że tabletki wszystko za nas nie zrobią i trzeba też zacząć działać ja trochę ograniczyłam słodkie bo to mnie gubi,przy dwójce dzieci na ćwiczenia nie miałam czasu,w sumie zjadłam dwa opakowania. raczej nic nie schudłam:( Dla mnie strata czasu i kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc ania
Witam. Czy wiecie skąd taka różnica w cenie tych tabletek? W jednej aptece 40 szt. kosztuje 36 zł, a w innej 79 zł też 40 szt. Tez mam zamiar je kupić, chcę trochę schudnąć, mam 173 cm i 65kg. Nie mam czasu na sport codziennie, czy myślicie, że jak pojeżdżę raz w tyg. na rowerze, troszke ograniczę jedzenie i będę brała te tabletki to coś schudnę? A czy chudnie sie po nich równomiernie? Bo boje się, że zmaleją mi też dużo piersi, a na tym mi nie zależy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja84
Jeśli chodzi o mnie,to wątpię czy po tych tabletkach coś schudniesz,mi nie pomogły:( Na początku nawet coś zaczęły działać,tzn kilogram poszedł w dół,a potem nie dość,że waga stanęła to jeszcze jak przestałam brać kilogram wrócił na miejsce. Szkoda,bo potrzebuje chociaż 5 kg schudnąć,nie objadam się słodkim,nie jem kolacji,a waga ani drgnie,na ćwiczenia to nie mam ani czasu,ani sił,dwójka małych dzieci w domu,chciałabym znaleźć też tabletki które wkońcu tą wagę jakoś ruszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaLodz
Do Ani abc Masz 173 i ważysz 63kg?? co ja bym dała za to :) ja mam 171 cm a ważę 74 kg. Ludzie patrzą z niedowierzaniem kiedy mówię ile ważę, bo podobno nie wyglądam na tyle ale mimo wszystko ta waga mnie dobija. Dużo ostatnimi czasy ćwiczę brałam tabletki lipo burn (kosztuje prawie stówę) i też żadne efekty tzn widzę w talii i na brzuchu ale waga stoi. Więc się zastanawiam czy coś co kosztuje 19,99 może mi pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tencza123
hmm czytałam forum od początku, chcę schudnąć więc skusiłam się na kupno formoline, kupiłam 5 opakowań przez allegro. tabletki biorę od 19.06 i przez 8 dni nie schudłam ani grama a nie jem wcale wysoko kalorycznych posiłków. ale wytrwale czekam na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) ja chce zakupic ten produkt ale nie jestem pewna bo jedni pisza ze dziala a inni ze nie ... Za tydzien bede miec 18 lat i wstyd sue przyznac lecz przy wzroscie 165 waze 72 kg. Walcze z nimi or kilku lat i w ubiegle wakacje sludlam 10 kilo dzieki diecie mż (mniej zrec) lecz 5 kilo powrocilo. ;( mam chec je kupic lecz nie wiem xzy sie zdecydowac... ;/ a jak tam u was efekty? Sadzicie ze tabletki pomogly? Dodam ze jestem osoba bardzo atywna. Duzo sie ruszam ale niestety lubie zjesc a po 18 nakbardziej mam uczucie glodu z ktorym mi jest trudno walczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna-sk
Witam, próbowałam już różnych środków na odchudzanie obiecałam sobie że formoline będzie ostatnim. Od dwóch lat jestem na diecie niskotłuszczowej, nie jem białego pieczywa, ziemniaków, nie używam tłuszczu, jedyne mięso jakiego używam to filet z kurczaka lub indyka pieczony lub gotowany na parze, nabiał jedynie odtłuszczony, ciemny ryż i makarony pełnoziarniste. Nigdy nie używałam cukru i nie mam zamiaru. Mam niedoczynność tarczycy i hashimoto. Te tabletki były ostatnią moją nadzieją na schudnięcie , niestety po zużyciu 3 opakowań jestem 2,5 kg do przodu z ogromnym bolącym brzuchem i mega zaparciami. Picie 2-3 litrów wody dziennie nie pomogło, czasem 1 litr drenafastu + inne płyny dziennie.Aby pójść do wc musiałam wypić zioła przeczyszczające, takich problemów nigdy nie miałam, koszmar, po tych tabletkach czułam się jakbym była w ciąży. Zielona herbata+dieta+ruch!!!! i tylko to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eszeweria
Witam! Zaczęłam wczoraj brać Formaline, pokładam duże nadzieje w ty specyfiku. Będę informowała o wynikach. Życzę powodzenia tym co również startują dietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona69
Biore formoline od ok 6 miesiecy.Efekt?Nic sie nie dzieje.Kupowalam tanio w aptece slonik.Moze jedyna zaleta jest to ze sie nie tyje.Nie jem slodyczy bo nie lubie.Bralam tak jak nalezy 2 tabl. dwa razy dziennie i nic.Za drogi interes jak na ,,nic''.Raz wzielam 3 razy po dwie i omalo nie dostalam skretu kiszek.Proponuje diete bialkowa.Swietna ,efekty zarabiaste i bardzo szybko.Schudlam 13 kg w 2.5 miesiaca i nie umarlam .Plotki na temat tej diety sa falszywe .Trzeba tylko trzymac sie zasad o nie stosowac jej dluzej niz 3 miesiace.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia0702
Witam! Stosuję Formoline od piątku (tj. 07.09) od trzech dni spóźnia mi się okres czy ktoś może miał podobne dolegliwości? Zaznaczam, że okres był zawsze regularny. Czy możliwe jest, że te tabletki opóźniają okres? Ciąża nie wchodzi w grę - upewniając się zrobiłam test ciążowy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia0702
Witam! Stosuję Formoline od piątku (tj. 07.09) od trzech dni spóźnia mi się okres czy ktoś może miał podobne dolegliwości? Zaznaczam, że okres był zawsze regularny. Czy możliwe jest, że te tabletki opóźniają okres? Ciąża nie wchodzi w grę - upewniając się zrobiłam test ciążowy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowałam przed wakacjami i zeszło parę cm ale kilogramy nie drgnęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika534
Hej hej! Wczoraj byłam u lekarza, ponieważ w aptece powiedzieli mi że Formoline jest dostepne na recepte, ale moj lekarz rodzinny swierdził że nie ma w rejestrze leków tego specyfiku i nie moze go przepisac. Chciałam go nabyc poniewaz widze ze cieszy sie pozytywna opinia, ale nie wiem co zrobic. Napiszcie, kto wam go przepisał, moze jest dostepny bez recepty czy cos. Po porodzie zostalo mi kilka zbednych kg i chcialabym sie ich pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahuska
Formoline to mój podstawowy produkt jak przytyję. Niestety został wycofany z użytku, jest nowy , ale dużo droższy, innej firmy. Nie ma w Słoniku, na Allegro, może wiecie, gdzie jeszcze z tych starych zapasów mozna kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milad
ja też poszukuję i bez skutku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi797
Drogie Panie! Schudłam na Formoline L 112 w ciągu 80 dni (niecałe 3 miesiące) 12 kg przy diecie 1500 i zerowym ruchu (nic nie ćwiczyłam, mam bierną pracę). Polecam gorąco. MAM DO SPRZEDANIA OPAKOWANIE 160 TABLETEK !!! Łyka się 4 tabletki dziennie więc starczy na 40 dni Kupione za 248 zł i sprawdzałam ze jest to najniższa cena rynkowa. Ja odsprzedam to opakowanie za 200 zł + przesyłka 10 zł Polecam, ja kupiłam trzy opakowania bo wydawało mi się, że tyle będę potrzebowała jednak wystarczyły dwa :) Proszę pisać na maila: wikaa1993@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Chętnie bym zakupiła te tabletki, ale gdzie bym nie szukała to są dostępne tylko wielkie opakowania..:( Na początek chciałabym kupić opakowanie np. 40szt, żeby zobaczyć czy to się dla mnie nadaje, czy nie ma skutków ubocznych i takie tam... Gdyby się okazało, że coś jest nie tak...to szkoda takiej sumki..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderne.eve
Gdzie można kupić ten produkt? Na allegro nie ma :( apteki internetowe też go nie mają :( został wycofany? Ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusa1979
Mieszkam w Niemczech,tutaj ten specyfik jest dostepny nawet w aptece,wlasnie zakupilam dzis opakowanie 48 sztuk.Ciekawa jestem efektow,ostatnio malo jem,od miesiaca cwicze na silowni codziennie (weekendy rowniez) dwie godziny,waga nieposluszna pokazuje ten sam wynik….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ! wczoraj wróciłam ze szpitala ! wzięłam 8 tabletkę adipexu! Myślałam , że jest świetny i szybko schudne .. powiem teraz tak SZKODA ŻYCIA !!! . W szpitalu powiedzieli mi , że gdyby karetka nie przyjechała to by się gorzej skończyło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPRZEDAM FORMOLINE L112 Opakowanie 160 tabletek kupiłam za 248 zł z aptekaolimpijska.com bo tu było najtaniej. Mnie pozostało trochę ponad połowę, 88 tabletek. Na maila przesyłam zdjęcia, aby uwiarygodnić ich posiadanie. Przeliczając to, wartość 88 tab. to 136 zł ale SPRZEDAM JE ZA 90 zł + przesyłka (list polecony + koperta = 8 zł.) Efekt u mnie 12 kg w 4 miesiące + dieta 1500 kcal i zero ruchu, tyle co przejść do sklepu i na przystanek ;) Jestem zadowolona z utraty i nie potrzebuję tracić już więcej, teraz prowadzę dietę 1200 kcal i nie przytyłam jeszcze nic! Polecam :) wikaa1993@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×