Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afrykanka_25

Formoline L112 - opinie i spostrzeżenia

Polecane posty

Gość kasiaandre
Witam.Od dzisiaj zajadam tabletki Formeline L112. Kupilam na Allegro opakowanie 100 tab. a drugie dostalam gratis (40tab). Jestem tez na diecie Montignaca(w miesiac 4 kg.) Od dzisiaj wieczorem zaczne biegac z moim kochanym Husky. Mam do zrzucenia jakies 35 kg. Mam nadzieje ,ze sie wszystko uda.Trzymajcie kciuki :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama37
witam wszyskie panie !!!takze chce kupic formoline rzucilam palenie i czuje ze tyje tzn juz jestem gruba a jeszcze mam przytyc nie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama37
kasiaandre witaj w klubie ja tez mam tyle do zgubienia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIULL
Również startuję z odchudzaniem i Formoline. Rok temu byłam na takich tabletkach i chudłam w zastraszającym niemal tempie. Wcale mnie to nie cieszyło bo jestem juz w wieku gdzie zrzucane kg widać na twarzy. Więc odstawiłam. Teraz znowu muszę przeprosić się z tym wspomagaczem i zrzucić 5kg. Będę was dopingować i liczę na to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimkek
na jakiej zasadzie działa to formoline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynka49
witam wszystkie odchudzajace sie osoby.od tyg.biore formoline i jak do tej pory organizm reaguje prawidlowo,bo biore tak jak jest zalecone w ulotce.czuje juz niewielkie efekty,jestem jakby lzejsza i ulubiony sweter nie jest juz tak ciasny.dwa lata temu schudlam w ciagu poltora miesiaca 25 kg.ale w zeszlym roku zaczely sie problemy z menopauza i po tabletkach hormonalnych znow przytylam,szczegolnie brzuch,wygladam jak ciezarna ,ale po tyg.brania formoline brzuch sie zmniejszyl i mam nadz.ze wkrotce schudne znowu chociaz nie musze az 25 kg.jak poprzednio,bo jestem b.wysoka i zbyt niska waga nie pasuje mi zupelnie.ale wam zycze powodzenia i wytrwalosci.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalala24
Grażynka, w półtora miesiąca schudłaś 25kg??? Jak to zrobiłaś? dieta+formoline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi grubas smutas
witam ja takze jestem bardzo ciekawa jak to zrobiłaś? 25 kg w tak krotkim czasie i wlaściwie gdyby nie hormony to bez efektu jo jo?ja musze stracić jakieś 50 kg ale zamiast chudnąć wciąż tyję:( żadna dieta nie pomaga. schudne do 95 kg i choćby nie wiem co to waga stop a potem w góre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapisuję się do klubu
od dzisiaj łykam te pożeracze tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze to napisać, dziś rano stanęłam na wagę 85,60 kg mam 166cm, :( i dziś zamówiłam formoline, trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosuję już ponad 2 tygodnie i nie widzę efektu! Może dlatego, że nie stosuję żadnej specjalnej diety? Pomału zaczynam wątpić w jakieś rezultaty pozytywne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binek
witajcie dziewczyny. przestudiowałam cały wątek i odświeżam temacik:):) na tabletkach 2 dzień jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutka25
ja mam do zrzucenia jakieś 15kg .i nie moge się zdecydować na zakup tych tab. boje sią że nie pomogą pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binek
Witaj widze że tylko my dwie tu zostałyśmy:) wiesz ja Ci powiem że mi formoline nie pomogło zresztą ja już jestem po xenikalu który też mi nie pomagał. Więc widocznie u mnie nie tędy droga widocznie tłuszcz mi nie szkodzi. Widocznie trzeba iść w innym kierunku...Ale ostatnio jestem na analizowaniu wątków WWW. VITALIA.PL i tam właśnie natknęłam się na wątek o zwykłym oleju z wiesiołka. Ja już w piątek zamówiłam na allegro. albo zwykłe kropelki na odchudzanie herbapolu. Jeżeli nie to to już ostateczność TERMAL PRO albo TERMAL FAT BURNER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efka :)
Witajcie ! Czytam Wasze forum i powiem szczerze rozmyslam nad zakupem Formoline. Wypróbowałam już chyba wszystko co jest mozliwe. Z mniejszymi lub większymi efektami. Ale problem zajadania stresów pozostał, no i kg też. Zatem zdaje sobie sprawę z faktu, że problem to nie tylko spalanie, metabolizm, ale problem siedzący gdzieś w głowie. Czuję się w swojej skórze fatalnie, barak mi już motywacji do wszystkiego. Marzy mi się wiosna i seksowna figura. Tymczasem 166 i 81kg to widok dla mnie odpychający. Może potraficie doradzić coś, co naprawdę zadziała, a ja odzyskam pewność siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binek
ja ostatnio już sie przeniosłam zupełnie na vitalia.pl teraz najwięcej czasu spędzam na temacie http://vitalia.pl/forum4,92529,0_Kto_stosowal__jiao_gu_lan-_prosze_o_opinie.html Ale tego specyfiku z własnego doświadczenia-zresztą wypowiadam sie tam nie polecam. Ale jest kupę innych opinii o wszystkich prawie możliwych specyfikach więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny!!! Jestem w trakcie brania tabletek Formaline L112 , właśnie od dzisiaj zaczęłam je zażywać i mam nadzieję, że choć trochę pomogą. Moja waga to 76kg przy wzroście 172cm Cel to 68 kg jak na początek:P A wam jak idzie?? Bierzecie też te tabletki ??? Podzielcie się opinią na ich temat:) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahuska
Witam, zaczęłam brać formoline rok temu. Do dzis schudłam 12 kg, ale biorę juz tylko okazjonalnie. Miałam duża nadwagę 20 kg, mam49 lat, więc nawet nie powinnam schudnac zbyt wiele, bo to nieestetycznie by wyglądało. Własciwe teraz jest dobrze. Formoline działa powoli, ale musi mieć tłuszcz do redukcji, jak ktoś jest szczupły, ale w swoim pojęciu za duzo waży, to formoline nie pomoże. Jadłam cały czas normalnie, mniej słodyczy, obecnie uzywam po tłustszych posiłkach - 2, czasem 4 tab dziennie. Natomiast poczatkowo brałam 6 sztuk gdzies przez 2-3 tyg i to zaskoczyło, bo rzeczywiscie nie mogłam doczekać się efektów. Najtańsze są w internetowej aptece słonik i tam je kupuje. Zyczę wytrwałosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolciaL
hEJKA!Ja zaczynam od jutra,mam nadzieję że pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcia20061
Witam, ja w ciąży przytyłam ponad 20 kg i czułam się z tym fatalnie. Zaczęłam od alli, potem przeszłaM NA FORMOLINE i teraz udało mi się wrócić do wagi sprzed ciąży. Przy wzroście 178 cm ważę 61 kg. Formoline biorę już tylko zachowawczo! Ale Uwaga!!! Nie jem po godz. 19 i piję dodatkowo czerwoną herbatę! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny zrzucające kilogramy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolciaL
Dziewczyny powiedzcie jak brac Formline,przed jedzeniem w czasie czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahuska
Wszystko jedno, kiedy brać, bo tabletki działają 2 godziny. Ale najlepiej chyba na początku posiłku z jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1sunshine1
witam dziewczyny,ja bralam formoline 3 miesiace i schudlam 6 kg-tyle ile chcialam.ZOstalo mi jeszcze 38 tabletek,jesli ktoras z was by chciala kupic to zapraszam.Cena to 45 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika3002
Formalina jest SUPER ale ja jeszcze połączyłam ją z octem jabłkowym.3 razy dziennie 2 łyżki stołowe na pół szklanki wody.(octu jabłkowego nie mylić ze spirytusowym.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika3002
Formalina jest SUPER ale ja jeszcze połączyłam ją z octem jabłkowym.3 razy dziennie 2 łyżki stołowe na pół szklanki wody.(octu jabłkowego nie mylić ze spirytusowym.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapik
Witam od dzisiaj zaczełma brać Formaline. Obecnie przy wzroście 169 mam 69 kg a chciłabym schudnąć do 62. Życzcie mi powodzenia , będę infoarmowac na bieżaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotmolinka26
Wiam :) od dzis zaczynam stosowac formoline , obecna waga to 78 kg przy wzroscie 172 , musi byc 65 kg ;D bede informowac o efektach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola bb
Dobrze jest stosować taki środek wspomagający odchudzanie. Można faktycznie zeszczupleć, po jakichś kilkunastu tygodniach., Ale dodatkowo trzeba zdecydować się na zastosowanie odpowiedni dietetyczny jadłospis. Polecam dietę Okinawa. Ja ją stosuję razem z tym środkiem, i muszę powiedzieć, że jest na razie Ok. Wam tez polecam tę zdrową dietkę. O jej zasadach można przeczytać na http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2011/12/20/dieta-okinawa-na-sylwetke-i-zdrowie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda już 33 l.
hmmmm chyba się skuszę na te tabletki mam SPORO DO ZRZUCENIA czy ktoś, kto już je ma może napisać CAŁĄ ULOTKĘ chciałabym wiedzieć co tam piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×