Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afrykanka_25

Formoline L112 - opinie i spostrzeżenia

Polecane posty

Gość slawa05
Witam Ja schudlam na Formoline ok. 2 kg. Zadna rewelacja to fakt ale w centymetrach mam mniej. Wszystkie spodnie, bluzki sa teraz luzniejsze i o taki efekt mi chodziło. Nie stosowałam diety i nie zmieniłam nawyków zywieniowych. Poza tym jak juz kiedys pisałam to tego typu specyfiki wiążące tłuszcz nie stosuje sie na krótki czas tylko na dłużej. To nie sa tabletki odchudzające (chyba wiele dziewczyn o tym zapomina), a to jest zasadnicza różnica. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemingway
SLAWA jestes niekonsekwentna, ze az strach! najpierw piszesz - "schudlam na formoline" a potem "to nie sa tabletki odchudzajace" - gdzie sens i logika????????????????????????? to jakie to sa tabletki? skurczajace zmniejszajace... dziewczyno najpier myl potem pisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasqualana
Ja myślę że Slawa05 ma rację pisząc że nie są to tabletki odchudzające (nie wiem czy takie w ogóle istnieją ale raczej nie) tylko wspomagające odchudzanie. Szansa na osiągnięcie mniejszej wagi jest wtedy gdy do diety i ćwiczeń dodamy te tabletki. Ja w momencie kiedy je stosowałam (jedynie do bardziej obfitych dań) w połączeniu z lekką dietą (nie jedzenie po 18 , normalne śniadanie i lekki obiad) bez ćwiczeń zrzuciłam w ok 3 tygodnie 2 kg. Waga cały czas stoi w miejscu mimo że już tabletek nie zażywam. Teraz przed świętami kupię kolejne opakowanie. Nie ma co liczyć na szybką utratę wagi bez ćwiczeń i rozsądnego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
Do hemingway - 2 listopada minie miesiac jak stosuje Formoline i widze po sobie, ze to nie sa typowo tabletki odchudzające. Albo może inaczej napisze, te tabletki wspomagaja odchudzanie bo jak bierzesz po 2 tabletki do 2 posiłkow i jezeli te posiłki zawierają tłuszcz to ten tłuszcz nie wnika do krwioobiegu tylko zostaje wydalony. Dlatego tez nasz organizm, żeby uzyskać potrzebną energię pobiera ją z wlasnych zasobów tłuszczowych (czyli z organizmu, z tych miejsc, gdzie jest najwiecej tłuszczyku). Dlatego odchudzanie za pomocą Formoline nie może trwać tydzień czy dwa bo nie bedzie efektu. Jezeli ktoś zakłada, że w tydzień na formoline musi schudnąć 1 kg to sie bardzo myli, jedynie może sie odwodnić a potem i tak wroci do poprzedniej wagi. Poza tym kochana hemingway ja prawie przez miesiac schudłam ok. 2 kg. Jezeli byłyby to typowe tabletki odchudzające to musiałabym schudnąć przynajmniej 5 kg. Ja jestem zadowolona z Formoline, jadłam frytki, kebab, pizze i nie ograniczałam sie w tłuszczach i stwierdzam, ze wlasnie po to jest Formoline. Po to żeby nie tyć a jesć to na co ma sie ochote. Hemingway jak zakupisz formoline i bedziesz stosować to sama zobaczysz jak te tabletki działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemingway
nie sama tylko sam czytajac poprzednie posty zauwazylem ze jakas afrykanka zalozycielka forum i ula zniknly, za to sie pojawiaja nowe osoby zachecajace do cudownych srodkow, jak jesz kebaby i inne bardzo kaloryczne potrawy to i tak przytyjesz!! cale zycie nie bedziesz przeciez lyakala tych tabletek, zeby schudnac trzeba troche wysilku a nie objadac sie wszystkim czym popadnie wy kobiety macie jakis pokretny sposob myslenia a potem narzekacie, ze sie w sukienke nie mozecie zmiescic jeszcze jedno SLAWA nie zamierzam tego kupowac, bo wiecej jest osob na ktore te tabletki NIE podzialaly, a wczesniej ktos pisal, ze to podobno drogie.... wspolczuje ci SLAWA, bo te twoeje 2 kilo wroca jak przestaniesz brac formoline efekt jojo cie dopadnie i to z nawiazak.... zacznijcie na jakas silownie chodzic i biegac wtedy latwiej schudnac utrzymac wage i skora jest jedrna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
do hemingway - ja waze ok. 59 kg i jestem w normie, a przytyc nie przytyje bo nie obzeram sie codzieniie. Poza tym wy mezczyzni :-)macie inna tkanke tluszczowa i nawet jak macie brzuszek to wam do twarzy, natomiast my kobiety juz takie jestesmy i lubimy ladnie wygladac dla swoich ukochanych :-) A bardzo chudym być to tez nie jest ladnie. Kochanego ciala nigdy za wiele. Pozdrawiam i nie denerwuj sie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i cooo
żadna nie schudła na tym jak widać miałam kupić, ale nie kupię, wątek mierny, popularność zerowa a chudnąć powoli to mogę sama bez przepłacania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka_ppp
a ja schudłam :) i to ile... ponad 10 kg! zrobiła się ze mnie naprawdę niezła laska :P do dziś od czasu do czasu stosuję formoline i bardzo sobie cenię te tabletki. nie wiem czy bez nich dałabym radę tyle schudnąć i jeszcze nie przytyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarella72
Lusia 2008 Witaj,jak możesz to proszę wyślij mi ten link.Ja wpadłam w depresję,już nie wiem jak mam schudnąć.W tym samym czasie co ja brały moje dwie koleżanki te ochydne tabletki i żadna z nas nie schudła.Teksty osób ze schudły 10 kg to totalna bzdura.Wczoraj zamówiłam sobie ksiażkę "Nie potrafię schudnąć" prawdopodobnie skuteczna,przekonam się jak przeczytam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm
wszystkie specyfiki jakie znajdziecie w sklapach i aptekach to nie tabletki na odchudzanie, tylko suplementy diety wspomagające odchudzanie. Zatem bez wprowadzenia jakiejś rozsądnej diety i ćwiczeń nie uda się wam schudnąć za sprawą samych tabletek. Odchudzanie to nie sprawa chwilowa "schudnę i koniec, moge dalej jeść co chcę i ile chcę" - to najczęstszy błąd, potem jest efekt jojo i kilka kg do przodu. Odchudzanie to całkowita zmiana odżywiania, wyeliminowanie niepotrzebnych produktów typu słodycze, ograniczenie niektórych, typu tłuszcz, bo ten też w małych ilosciach, ale jest potrzebny, no i zwiększenie ilosci witamin i mikroelementów zawartych w naturalnych produktach. Ja osobiscie nie jestem osobą grubą, ale sporo poprzez swoje zaniedbania przytyłam. Mam 168cm i obecnie ważę 57 kg. 3 miesiące temu waga była ok 63 kg, jak dla mnie to dużo, biorąc pod uwagę ze 5 lat temu ważyłam 53kg a nawet mniej, co akurat nie było mi na rekę. Proponuję zapoznanie sie z dietą Króli, znajdziecie w necie informacje na jej temat. Uważam że to doskonały sposób na odżywianie, zaznaczam odżywianie to nie odchudzanie, to sposób na życie. Jeśli natomiast ktoś chce schudnąć przy pomocy samych tabletek to jedyne jakie znam to zelixa lub meridia. Ale tu proponuję tylko pod kontrolą lekarza i tylko dla osób które mają faktycznie problem ze sporą nadwagą. To nie suplementy diety tylko leki farmaceutyczne dostępne na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmx2
mylisz pojecia: leki , suplmenty diety, wyroby medyczne. Poczytaj najpierw. I blagam, nie polecaj nikomu Meridy, nawet pod kontrola lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka_ppp
do upragnionej wagi coraz bliżej :D cieszę się, że biorę te tabletki bo przynajmniej normalnie jem, a waga idzie w dół. Nigdy juz nie poddam się żadnej głodówce. Ćwiczenia i tabletki to dla mnie podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka36
Witam! Tabletki, tabletki.... Brałam to \"cudo\" przez 6 tygodni, stosowałam dietę, trochę ruchu - i przytyłam ponad 3 kg. Do tego te ciągłe zaparcia mimo wypijania ok 2 litrów płynów dziennie (wody!).Zawiodłam się na tym specyfiku. Wiem że cudów nie ma ale ...szkoda pieniedzy. Takie jest moje zdanie. Życzę wytrwałości w odchudzaniu, ale nie z tym specyfikiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka005
witam downo tu nie zaglądałam a to dlatego że juz przestałam brać te tabletki .poczętek był niezły prawie 3 kg spadły potem staneło i już w dalej nie poszło .teraz spodnie które był na mnie dobre zrobiły się bardzo ciasne .zawiodłam się na tych tabletkach choć początek był super może gdyby nie były take drogi to bym jeszcze brała i kto wie może po dłuższym czasie był by oczekiwany efekt.pozdrawia i życzę powodzenia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawa05
Od 3 tygodni nie biore tych tabletek i waga stoi w miejscu, nie przytyłam. Schudlam po nich tylko 2 kg (na 2 opakowaniach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia1984
Cześć dziewczyny! Ja zaczynam dzisiaj brać Formoline, mam nadzieje że uda mi się trochę schudnąć na nich. Dam znać jak mi idzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny...Właśnie zawówiłam sobie formoline na allegro i jak tylko dostanę te tabletki w swoje ręce zaczynam odchudzanie...mam do zrzucenia 10 kg wiec trzymajcie kciuki... do tej pory cokolwiek bym zaczynała kończyło się fiaskiem...brakowało mi konsekwencji... Gabrysia dawaj znać jak Ci idzie zdaje się że zaczynamy razem...no moze ja z kilkudniowym opóźnieniem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie rezultaty Nie ma
albo są nędzne - 2 kilo po dwóch opakowaniach to porazka slawa05! sama bys dwa kilo schudla! nike_m (nike_m@wp.pl) - nie schudniesz, już teraz ci mowię, szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaak
Hej! Ja pisałam już wcześniej o formoline, a teraz odpuściłam sobie wszystkie "wspomagacze" i w ciągu tygodnia schudłam 1,5kg. I myślę, że najważniejsze jest picie płynów minimum 2l dziennie. Oczywiście MŻ przy tym i najlepiej troche ruchu. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia1984
Witam, nike_m jak co u ciebie słychać? Widzisz już jakieś efekty po Formoline? Ja biorę tydzień i na razie nic, nawet 1 g nie schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi Formoline biorę dopiero od wczoraj wiec nic jeszcze nie mogę powiedzieć, ale ograniczyłam też słodycze i węglowodany bo F działa jedynie na tłuszcz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą na instrukcji jest wyraźnie napisane, że F na węglowodany i słodycze nie działa...a wiadomo te składniki lubią powiększać bioderka. Gabi nie rezygnuj i nie poddawaj się... podobno efekty i to niewielkie widać dopiero po ok. miesiącu.. Ja narazie jestem pełna optymizmu i mam nadzieję, że trochę Ci się udzieli...Trzymam kciuki za pierwsze sukcesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afroditten
ja chodzę na fitness 2 razy w tygodniu. Poza tym mała dieta i formoline. Dobrze to na mnie działa, nie powiem, no bo schudłam już 5 kg. I dalej chudnę. Przynajmniej głodzić się nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka_ppp
Witam :) schudłam już tyle ile chciałam :) z czystym sumieniem odstawiam Formoline, że tak powiem zrobiły to co miały zrobić - schudłam. Czuję się świetnie. Mogę kupować ubrania w małych rozmiarach, coraz więcej mężczyzn się za mną ogląda. No pięknie po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi mi sie udać
formolina to dziadostwo i po skonczeniu kyracji wszystko wraca ze zdwojona sila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariila
moja opinia o tabletkach - sa dobre, schudlam i nie przytylam jak przestalam je brac. przytyc mozna jak sie wroci do dawnych nawykow zywieniowych, ja staram sie jesc zdrowo i optymalnie tj nie za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qzec_plmo
witam czytałam Wasze opinie na forum i zdecydowałam sie kupic tabletki przez allegro bo o połowe taniej niż w aptece. Tylko zastanawia mnie wyglad tych tabletek czy one sa takie bez powłoki sliskiej taki kolor lekko szary?? Wole sie upewnic bo na allegro róźni ludzie sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eamwar
właśnie tak wyglądają, są takie szare i lekko chropowate - kupowałam w zwykłej aptece, dałam aż 92,- no ale nie wiedziałam,że tak tanio mozna kupić przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qzec_plmo
Dzieki za odpowiedz. Balam sie brac jak pomyslalam że mogli mi dac jakies lewe tabletki. a na allegro kupilam za ok 54 zł z przesyłka gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×